Saugiausia ir mėgstamiausia plento trasa Vilniaus apylinkėse

Road

Saugiausia ir mėgstamiausia plento trasa Vilniaus apylinkėse

Standartinė trekinis » Tre Bir 22, 2016 21:01:38

Sveiki, mieli plentininkai. Neradau panašios temos, tad panorau paklausti jūsų nuomonės apie saugiausias, gal todėl ir mėgstamiausias jūsų treniruočių ar šiaip aktyvių pasivažinėjimų vietas Vilniaus apylinkėse. Žinoma, saugumas pirmoje vietoje, bet, ką čia slėpti, kai tik išriedi į plentą, viršų dažniausiai ima azartas ir adrenalinas. Taip neturėtų būti. Bet...
Nemažai vilniečių giria pasivažinėjimą Minsko plentu, atseit pakankamai neblogai nubrėžta saugi kelkraščio linija iki pat pasienio posto. Aha. O reljefas? Lyguma. Nuobodu. Bet saugu. Daug važiuojančių ?
Dar viena kryptis - į Molėtų pusę. Trasa su gradientu 0. Nesaugumo jausmas, bent man asmeniškai. Daug važiuojančių?
Trasa nuo Fabijoniškių link Maišiagalos ir toliau, nenuobodi, profilis pakankamai linksmas, grįžimas atgal į Fabijoniškes Molėtų plentu nemalonus dėl nesaugumo jausmo. Bent man asmeniškai. Daug važiuojančių?
Dar ir dar yra krypčių, tinkamų treniruotėms ar pasivažinėjimams. Kokiomis važiuojate jūs ir kaip jaučiatės vienose ar kitose?
trekinis
 
Pranešimai: 1054
Užsiregistravo: Sek Rgs 16, 2012 21:56:17
Stilius: None

Re: Saugiausia ir mėgstamiausia plento trasa Vilniaus apylin

Standartinė mantasm » Tre Bir 22, 2016 21:57:44

trekinis rašė:Dar viena kryptis - į Molėtų pusę. Trasa su gradientu 0. Nesaugumo jausmas, bent man asmeniškai. Daug važiuojančių?


Jei važiuot betonke tai taip... Bet juk šalia yra senasis Molėtų plentas. Eismo mažai. Reljefas, lietuviškais masteliais, tikrai ne lygus. Tradicinis variantas - Giedraičiuose sukt į Širvintas ir grįžt senuoju Ukmergės plentu. Alternatyva - pavažiuot iki Dubingių ir per Bijutiškį grįžti į Giedraičius. Privažiavimas iki senojo Molėtų plento normaliai. Norint saugumo ir nebijant prasipjaut padangų - yra dvirtakis. Bet ir keliu ten normaliai. Nebent per patį piko metą šiek tiek nejauku.

Man dar labai patinka Nemenčinė -> Buivydžiai -> Kena -> Senasis Molėtų plentas per Rukainius arba Juodasis kelias. Už miesto eismo mažai. Trūkumas - reikia pasiskaičiuoti, kad grįžti vakare, kai mažai eismo mieste. Arba ryte važiuoti reversą ir pravažiuoti miestą kol dar nėra eismo.

Jei norisi vaizdingai, su reljefu ir minimaliai eismo - užsimesk į Trakus. Trakai -> Semeliškės -> Aukštadvaris -> galima padaryt apendiksą pro Bijutiškį iki #129 -> Onuškis -> Trakai. Savaitgaliais ir #129 nėra baisiai apkrautas. Galima pavažiuot į pietus iki #220 ir Onuškį pasiekti per Pivašiūnus. Trumpas ilgas.
mantasm
 
Pranešimai: 2596
Užsiregistravo: Tre Geg 12, 2010 0:45:05
Stilius: None

Re: Saugiausia ir mėgstamiausia plento trasa Vilniaus apylin

Standartinė perblogas » Ant Lie 12, 2016 17:19:55

Mano mėgstamiausias maršrutas Pilaitė Sudervė Dūkštos ir jei darbo diena tai suku link Maišiagalos ir senu Ukmergės keliu grįžtu, nes juk nesinori grįžt namo 23:00... arba jei savaitgalis tai minu tolyn link Kernavės Musninkai Bartkuskis ir pagal savijautą arba link Maišiagalos arba dar ratuką per Širvintas link Musninkų... Žodžiu keliai mažai apkrauti, nes šalia autobanas, reljefas tokiam kaip aš pradedančiajam tai sudetingokas, bet juk dėl to ir minu.. Būtų lengva būtų neįdomu...
perblogas
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Ant Rgp 07, 2012 19:00:52
Stilius: Road

Re: Saugiausia ir mėgstamiausia plento trasa Vilniaus apylin

Standartinė Baklazhanas » Ket Lie 14, 2016 8:47:04

Mėgstamiausias pavasarinis classic'as Vilnius-Nemenčinė-Vilnius: nuo Šilo tilto dešiniuoju Neries krantu (per Ožkinių ir Kryžiokų sodus, pro Europos parką) iki Nemenčinės ir pro Bezdonis atgal. Kad nevažiuot Nemenčinės pl. (vis tiek gaunasi apie 1,5 km, kur furos taikosi nustumti nuo asfalto) suku į Kairėnų g. ir grįžtu Plytinės g. pro Saulėtekį.
Baklazhanas
 
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: Tre Bal 13, 2011 16:18:26
Stilius: Road

Re: Saugiausia ir mėgstamiausia plento trasa Vilniaus apylin

Standartinė mbaubz » Ket Lie 21, 2016 9:55:50

o ten nuo europos parko iki posūkio nemenčinėn dar daug šūdino/neasfaltuoto kelio likę ar jau sutvarkyta?
mbaubz
 
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: Pen Bal 02, 2010 10:20:02
Stilius: All round

Re: Saugiausia ir mėgstamiausia plento trasa Vilniaus apylin

Standartinė mantasm » Ket Lie 21, 2016 10:14:10

Tarp Europos parko ir Vievis-Nemenčinė kelio jau yra asfaltas.

Beje, jau yra asfaltas tarp Liukonių ir Upninkų. Galima palei Neries šiaurinę pusę numinti iki Jonavos per Kernavę ir Čiobiškį. Gražus kelias su sąlyginai nedaug eismo.
mantasm
 
Pranešimai: 2596
Užsiregistravo: Tre Geg 12, 2010 0:45:05
Stilius: None

Re: Saugiausia ir mėgstamiausia plento trasa Vilniaus apylin

Standartinė Srs » Pen Rgs 02, 2016 13:49:47

Pamėgau pietryčių Vilniaus rajoną: Salininkai - Juodšiliai - Rudamina - Rukainiai. Yra ir miško ir kalniukų. Nesaugiausia atkarpa IMHO yra tarp Lydos plento ir Skaidiškių (siauras kelias + intesyvus eismas), o taip incidentų neturėjau. Prisivažinėjęs suku į Minsko plentą ir grįžtų namo. Arčiau Vilniaus prie kelio krašto daugėja pavojingų šiūkšlių, galinčiu pakenkti padangų/kamerų sandarumui.
Kažkada norėjau nuo Šumsko iki Medininkų nuvažiuoti, bet toje kelio atkarpoje yra keletą neasfaltuotų km, tad rekomenduoju vengti tą atkarpą ir važiuoti kitu keliu.
Vartotojo avataras
Srs
 
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: Pen Rgs 25, 2009 8:52:14
Miestas: Vilnius
Stilius: Road


Grįžti į Plentas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron