Skiltis perku/parduodu

Kaip jums būtu patogiau?

Apklausa baigėsi Tre Kov 26, 2008 15:06:17

Smulkioms detalėms būtu kuriamas vienas bendras skelbimas.
36
57%
Kiekvienai detalei būtu kuriamas atskiras skelbimas.
17
27%
Man nesvarbu.
10
16%

Viso balsų : 63

Re: Skiltis perku/parduodu

Standartinė Paulius » Pen Kov 27, 2009 17:42:38

AVJ, as nenoriu, kad nuleistu kainas, tu ne taip supratai. As tik manau, kad ne as vienas noreciau,kad nebutu forume bereikalingu postu ir kaskart prisijungus nereiketu ziuret to paties skelbimo kuri jau esi mates nors jame niex nepasikeite.
AED, kokias butent taisykles, atsiprasau jei kas ne taip, bet jau geriau palinkintum uzuot bereikalingus klausimus uzdavinejes :-D
PEASE :wink:
Paulius

Standartinė Notorious » Pen Kov 27, 2009 17:59:12

Aš sutikčiau su Pauliau siūlymu, kad reiktų kažką esminio pakeist skelbime, jei tu jį vis bump'ini.
Tarkim būtų leidžiama kelt kelis kart (arba periodiškai kas 1-2 sav kiek nori kartų), o po to, jau jei bump'inį temą. Reiškia keiti sumą...
Vartotojo avataras
Notorious

Stilius: XC

Standartinė Aurimas vardu Jonas » Pen Kov 27, 2009 19:07:50

na kas per sumų keitimai. kodėl turiu keisti. mano teisė, už kokią kainą noriu ir galiu parduoti. o kitų teisė rinktis. kai norėsiu, tai ir pakeisiu.
Serijinis žudikas. Žudau debilus.
Vartotojo avataras
Aurimas vardu Jonas

Standartinė felran » Pen Kov 27, 2009 21:41:40

Naujus skelbimus paprasta atsirinkti - galima tiesiog peržiūrėti skelbimus, kurių atsakymų skaičius yra nulis, o tada "pažymėti visas temas kaip perskaitytas".
Vartotojo avataras
felran

Stilius: Road

Standartinė Paulius » Šeš Kov 28, 2009 1:06:29

Nu nesuprantu, AVJ, tu bandai mane paerzint ar siaip apsimeti, kad skaityt nemoki. Niekas tau neliepia jokiu kainu keiteliot. Tu pasiulai preke ir parasai jos kaina, jei kam patinka tai ir nuperka, nepatinka tai ir neperka (aiskiau nebuna). tiesiog siulau tai: tu karta pasiules preke negali jos dar kart siulyt ta pacia kaina (rasydamas up, vis dar yra, pirkit pirkit ...), nes tai tolygu dar vienam tokiam paciam skelbimuj ir tiek.
Tai paskutinis mano postas sia tema, nes tikrai beprasmiska su jum gincytis kai nes nemiginat suprast ka as siulau.
Paulius

Standartinė Vivi » Šeš Kov 28, 2009 21:18:21

Paulius rašė:Nu nesuprantu, AVJ, tu bandai mane paerzint ar siaip apsimeti, kad skaityt nemoki. Niekas tau neliepia jokiu kainu keiteliot. Tu pasiulai preke ir parasai jos kaina, jei kam patinka tai ir nuperka, nepatinka tai ir neperka (aiskiau nebuna). tiesiog siulau tai: tu karta pasiules preke negali jos dar kart siulyt ta pacia kaina (rasydamas up, vis dar yra, pirkit pirkit ...), nes tai tolygu dar vienam tokiam paciam skelbimuj ir tiek.
Tai paskutinis mano postas sia tema, nes tikrai beprasmiska su jum gincytis kai nes nemiginat suprast ka as siulau.

Ka siulai ,tai totali nesamone .kiekvienas atnaujinimas (tai ira priminimas) skatina susidomejima o kartais ir apsisprendima .Viskas kas dabar padarita ok ,ir nieko neverta keisti (pardavinejam kaip sugebam ,juk nekursi pardavimo strategijos ir nestudijosi rinkos kad nusamdit marketingo specelista :-D )
Vivi

Standartinė Aurimas vardu Jonas » Sek Kov 29, 2009 19:04:51

Paulius rašė:Nu nesuprantu, AVJ, tu bandai mane paerzint ar siaip apsimeti, kad skaityt nemoki. Niekas tau neliepia jokiu kainu keiteliot. Tu pasiulai preke ir parasai jos kaina, jei kam patinka tai ir nuperka, nepatinka tai ir neperka (aiskiau nebuna). tiesiog siulau tai: tu karta pasiules preke negali jos dar kart siulyt ta pacia kaina (rasydamas up, vis dar yra, pirkit pirkit ...), nes tai tolygu dar vienam tokiam paciam skelbimuj ir tiek.

Atsiprašau, gerbiamasis, bet kitaip savo suvokimu ir nesuprantu.
Serijinis žudikas. Žudau debilus.
Vartotojo avataras
Aurimas vardu Jonas

Standartinė Gaigeris » Ant Bal 07, 2009 15:23:38

Norečiau pasiūlyti Parduodu ir perku kelias skiltis skirtas dviračiams ir dviračių dalims ką manot?
Gaigeris

Standartinė Raitis » Ant Bal 07, 2009 16:21:09

Jau kažkada siūliau, pas latvius taip padaryta, man visai patinka. :)
Vartotojo avataras
Raitis

Stilius: DH

Standartinė pauliusb » Tre Bal 08, 2009 21:55:52

Pritariu.
pauliusb

Standartinė Henris » Ket Bal 23, 2009 10:06:58

kodėl netrinami komentarai prie skelbimų? kas čia per nesamonės dedasi, ir niekas nieko nedaro?
Henris

Standartinė Plentass » Ket Bal 23, 2009 17:20:59

Gal imanoma padaryti iejus i skiltis perku/parduodu kad issoktu langas perspejantis kad rasyti tose temose draudziama? Nes pradeda atsibost tie rasinejimai. Arba tegu kiekvienas prie skelbimo priraso "Klausimai tik asmenine zinute o ne temoje"
Vartotojo avataras
Plentass

Standartinė Creamfields » Ket Bal 23, 2009 21:19:43

Henris rašė:kodėl netrinami komentarai prie skelbimų? kas čia per nesamonės dedasi, ir niekas nieko nedaro?

Moderatoriai kiaurą dieną nesėdi prie kompiuterio ir neskaito ištisai forumo. už tai niekas pinigų nemoka. Tai savanoriškas darbas. Kai prisėdam, peržiūrėti viską turim, kiekvieną temą. Jeigu tema kartojasi, surasti seną, su ja sujungti ir t.t. Taigi, užtrunka, kol viskas bent kiek aptvarkoma.
Ir yra taisyklės skelbimų. Persiskaityti reikia ir bus aišku, ką galima ir ko negalima daryti.
Thought is real, physical is the illusion.
Death is the road to awe.
Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krenti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti.
Vartotojo avataras
Creamfields

Standartinė Deivux » Pen Bal 24, 2009 12:31:26

mano nuomone reiktu ishvis panaikinti galimybe komentuoti ten kur negalima.
Vartotojo avataras
Deivux

Stilius: Road

Standartinė Paulius » Šeš Bal 25, 2009 9:10:04

sutinku, perku parduodu skiltyje komentaru turetu buti neimanoma parasyt. Nes vakar net pasirodo net buvau uzblokuotas del pasiulymo sioj skilty per savo neapdairuma. Nes pats maniau, kad pm rasau :-D
Paulius

Standartinė Henris » Ant Bal 28, 2009 14:01:22

Creamfields rašė:Moderatoriai kiaurą dieną nesėdi prie kompiuterio ir neskaito ištisai forumo. už tai niekas pinigų nemoka. Tai savanoriškas darbas. Kai prisėdam, peržiūrėti viską turim, kiekvieną temą. Jeigu tema kartojasi, surasti seną, su ja sujungti ir t.t. Taigi, užtrunka, kol viskas bent kiek aptvarkoma.
Ir yra taisyklės skelbimų. Persiskaityti reikia ir bus aišku, ką galima ir ko negalima daryti.

Manau, šita tema tam ir yra, kad galėtume Jums, forumo tvarkytojams, pagelbėti, kad nereiktų ištisai skaityti forumo, o rezultate turėti švarų ir atitinkanti Jūsų iškeltoms taisyklėms..
Henris

Standartinė sharchanas » Ant Bal 28, 2009 15:27:28

jeigu nori pagelbeti, tai spaudi sauktuka, kuris yra kiekviename pranesime ir taip sugeneruojamas pranesimas moderatoriams kas ir kur yra negerai. daug paprasciau ir nereikia sekti kurios nors vienos temos ;)
Jei kalbi - tai tavo žodžiai turi būti geresni už tylą. Indėnų patarlė
Vartotojo avataras
sharchanas

Stilius: Unicycle

Standartinė Henris » Ant Bal 28, 2009 16:58:03

dabar žinosiu kam jis ;)
Henris

Standartinė Raitis » Ant Bal 28, 2009 20:18:26

Paulius rašė:sutinku, perku parduodu skiltyje komentaru turetu buti neimanoma parasyt. Nes vakar net pasirodo net buvau uzblokuotas del pasiulymo sioj skilty per savo neapdairuma. Nes pats maniau, kad pm rasau :-D

Nesutinku. Dabar nemažai dalių pardavinėju, tai pamąstykit kiek PM gaučiau jeigu neparašyčiau topice, kad kažkurios iš dalių nebėra? Čia aktualu, manau, betkam parduodančiam tarkim dviratį dalimis, daugiau detalių ir panašiai. O dėl PM/posto temoje tai visiems pasitaiko, kartą gaunasi, po to labiau prisižiūri. :P
Vartotojo avataras
Raitis

Stilius: DH

Standartinė Svetimas » Ant Geg 05, 2009 20:37:32

kaskaip perdaug zmones skelbimus kilnoja i virsu, reiktu kaskaip riboti pvz kas 5 dienas galima pakelt, nes kaikurie kas diena kelia
Paveikslėlis
Domina dartmoor 2012m dalys ? parasyk i pm
Vartotojo avataras
Svetimas

Stilius: Dirt

AnkstesnisKitas

Grįžti į Forumo naujienos, pasiūlymai ir pagalba

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių