Pasiūlymas dėl "Parduodu" skilties

Re: Pasiūlymas dėl "Parduodu" skilties

Standartinė kurmis » Pen Bir 13, 2014 15:40:21

Poilsio gal skirkit žmogui :roll:
Mane veža: plente Giant, bekelėje Merida FLX Carbon
Vartotojo avataras
kurmis

Stilius: All round

Standartinė maswa » Pen Bir 13, 2014 16:09:31

kurmis rašė:Poilsio gal skirkit žmogui :roll:

Už išreikštą savo nuomonę ar išsakytus savo pastebėjimus?
Tai gal tau skiriam poilsio? Nes tu tik ką nuomonę pareiškei. Kaip manai?
GIANT
maswa

Stilius: None

Standartinė Tautis » Pen Bir 13, 2014 16:42:13

gal jau gana tų ižeistos savimeilės rašinėlių? juk viskas (taisyklės, jų taikymas, konkretus užkliuvęs skelbimas) išsiaiškinta, tai kam čia offtopint?
Vartotojo avataras
Tautis

Stilius: XC

Standartinė Lemming » Pen Bir 13, 2014 18:19:00

Vital rašė:Būtų smagu, kad ateityje forumiečiai, pastebėję negeroves klausimus keltų korektiškų tonu.

maswa rašė:Vital, kokiu tonu, tokiu tonu? :-D
Kiek matau toks tonas toleruojamas (chado). Taip???
Aš dar nei vieno tiesiogiai neįžeidžiau žmogaus, bet jau kaip ir perspėjimą gaunu iš pačio, kad tonas mano nekorektiškas. Na o va chadas - ne. Va taip ir prilipęs tas posakis prie liežuvio ,,Švogerių...'' kurį skaitant kai kurias temas ir norisi išspjauti. Na kaip kitaip man manyti?

AED, ačiū už pastebėjimus, bet aš ir pats žinau kas man būtina o kas ne, ir kas galima ko ne.

Kadangi jau viskas jums taip nesuprantama, trumpai pasistengsiu nupasakot situaciją.
Vitalio paskutinis sakinys yra bendras visai forume bendruomenei, o ne jums asmeniškai.
Tuo tarpu chado skelbimo atnaujinimo schema yra pati tobuliausia - atsidarius skelbimą iškart matoma dabartinė kaina, nereikia pereiti per visą kainų atnaujinimo istoriją tam, kad atrasti tai, kas turėtų būti matoma. Tam alternatyva yra uždėti laiko žymes:
Kodas: Pasirinkti visus
Atnaujinta YYYY-MM-DD:
kaina - NNNN Lt
Atnaujinta YYYY-mm-dd:
kaina - nnnn Lt

Toks skelbimo pavidalas taip pat lengvai skaitomas. Atnaujinimų istorijos pakeitimas į paprastas žinutes atnaujinta taip pat yra labai geras tonas, kadangi paslepiamos visos nebegaliojančios kainos - dingsta nesusipratimo galimybė.
Tad čia tinkamiausias poelgis būtų pradėti ieškoti nesusipramo priežasties nuo savęs ir savo poelgių, o ne aklai besti į kitą žmogų ir jį viešai bandyti pažeminti, kai tam nėra nei priežasties, nei, tuo labiau, įrodymų dėl metamų kaltinimų.
Būtent dėl to Jus forumo moderatoriai ir bando raminti. Ateityje nebandykite pateisinti savo blogų poelgių bandydami apšmeižti niekuo dėtus žmones.
Pabaigai, pavyzdys:
Jei jus prekiaujant turguje be prekeivio licenzijos pričiups valdžios atstovai, ar taip pat tikėsitės atleidimo nuo atsakomybės parodydami pirštu į Petrą stovintį greta, nes jūsų nuomone, nežinant nieko apie jo turimas prekeivio licenzijas, jis taip pat užsiima nelegaliu verslu? Na ir žinoma, jam pateikus visus popierius įrodančius legalumą, pradėsite rėkti ant viso turgaus, kad jūs vat gaunat baudą, kai Petrui leido ir toliau prekybą vesti?

Pranešimo tonas pasirinktas specialiai, su intencija žmogui parodyti, su sarkazmo prieskoniu, kad ne viskas vistik čia taip, kaip jis įsivaizduoja.
Lemming

Stilius: Road

Standartinė maswa » Pen Bir 13, 2014 20:17:02

Darau prielaidą, kad pastojau kelią bendrų interesų turinčiam žmonių/draugų ratui :-D Visi kaip vienas iš Vilniaus, tai kas čia man belieka kaimiečiui, kai kaip vilkai mane čia puolat :-D

Tautis, aš manau pataikiau į temą, jei tau mano nuomonė panaši į įžeistos savimeilės rašinėlius, tai ką gi, dėl manęs vadink kaip tau tik patogiau, nors ir Čiurlionio poemomis :-D Bet nenurodinėk ką man daryti. Aš po tavo rašiniais apie saulėlydžio palydas svetimoj kaimiečio pievoj nenurodinėju ar tu ten daugiau rašyk ar jau pakanka.

Lemming, nedarykit jūs iš savo kolegos kankinio :-D Geriau bendravimo etiketo taisykles jam garsiai perskaitykite.

Viskas. Daugiau nematau prasmės su šia kompanija kažką beviltiškai diskutuoti. Sau nuomonę jau susidariau - forumo taisyklės traktuojamos ne visiems vienodai. Kažkas gali sau leisti daugiau. Pasiteisinimai kuriuos perskaičiau mano nuožiūra atrodo apgailėtinai.

Vital, 99% esu įsitikinęs, kad netgi forumo administratorius negali atkurti ir peržiūrėti kas buvo ištrinta arba redaguota, jau nekalbu apie moderatorius. Taip teigti turiu tam svarų pagrindą. Na nebent tu ant lapelio tas kainas susirašai :)

Sėkmės prekyboje, chadas. Einu į pagalvę pasidaužysiu tavo nurodymu :)
GIANT
maswa

Standartinė chadas » Pen Bir 13, 2014 20:24:10

Juokinga situacija. Nepazistu nei vieno is siu zmoniu. Tu isikandes vis savo tiesos laikaisi. Zodziu, duodu tau kelia:)
Vartotojo avataras
chadas

Standartinė mantasm » Pen Bir 13, 2014 20:50:41

maswa rašė:Vital, 99% esu įsitikinęs, kad netgi forumo administratorius negali atkurti ir peržiūrėti kas buvo ištrinta arba redaguota, jau nekalbu apie moderatorius. Taip teigti turiu tam svarų pagrindą. Na nebent tu ant lapelio tas kainas susirašai :)

Koks tas svarus pagrindas? Nes standartinis PhpBB istorijos nekaupia? Bet yra modų, kurie tai padaro ;)
mantasm

Standartinė maswa » Pen Bir 13, 2014 21:15:34

chadas rašė: Zodziu, duodu tau kelia:)

Savo mentalitetą jau pademonstravote ankstesniame savo posme, nebūtina kartotis :)
GIANT
maswa

Standartinė 100RAS » Ant Bir 17, 2014 15:47:40

Duoda perspejima nurodo tema kuria istrina :) tipo paziurek uz ka o ijungus raso tema neegzistuoja .tai cia tipo dar turi speliot uz ka butent ?
100RAS

Stilius: Park

Standartinė utah » Šeš Rgs 27, 2014 20:04:41

Parduodu skiltyje nera tokios galimybes istrinti paskutini pranesima. taip butu isvengta vieno posto po kito
utah

Ankstesnis

Grįžti į Forumo naujienos, pasiūlymai ir pagalba

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias