Pagrindinės forumo taisyklės

Pagrindinės forumo taisyklės

Standartinė o-o » Sek Vas 04, 2007 14:44:04

Pagrindinės forumo taisyklės, kurios galioja visame forume:

1. Nerašykite dviejų pranešimų iš eilės. Visada galima pakeisti savo pranešimą paspaudus jame "Edit".
2. Nekurkite naujų, beprasmių temų. Pavyzdžiui kuriose bus parašyta:
"Dviratis bus, jis niekad nepražus, valio dviračiui, as negaliu gyventi be dviračio :lol: ".
3. Visiškai nereikia asmeniškumų ir offtopicų, t.y. rašyti ką nors tokio:
" Tai tu parduosi savo vienrati už tiek daug????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? " temoje, kur žmogus ieško sau BMX.
4. Parašuose paveikslėliai leidžiami, tačiau jeigu jie neviršija 70 pikselių aukščio ir 200 pločio. Kuo mažesnis - tuo geriau, nuo didelio parašo jūs geresnis netampat, o kiekvienam atskirai uždrausti parašo negalima. Jei kas nors dėsis didelius paveikslėlius ir nusispjaus į kitus, neliks nieko kito, kaip uždrausti parašus visiems.
5. Forume leidžiami *.gif avatarai, tačiau eilinį kartą nereikia persistengti ir dėti Disorderius į savo avatarus. Tiek avatarams, tiek parašams galioja sveiko proto ribos - nedėkite pornografijos, šlykščių bei kitus diskriminuojančių ar žeminančių avatarų/parašų.
5. Gerbkite kitus vartotojus - neverskite likusių narių skaityti bereikalingų pranešimų, pavyzdžiui:
"lol :lol: :wink: :cry: :oops: :twisted: :idea: :?: lewaj "
6. Forume netoleruojama Leetspeak (l33t) ir kitoks internetinis slengas (lietuvių kalboje nėra raidės w, oo nėra tas pats kaip u, o i raidės j raide nepakeisi).
7. Forume nėra priimtina reklama. Piktybinių ir/arba komercinių reklamų autoriai ir jų pranešimai bus trinami be perspėjimo.
8. Forume draudžiama kurti daugiau nei vieną account'ą, jei kažkas atsitiko, rašykite PM administratoriui arba moderatoriams, viską galima išspręsti ir su senuoju acc (jei negalite prisijungti prie forumo rašykite email'us į forum@gerasdviratis.lt).
9. Už taisyklių nesilaikymą vartotojai gauna įspėjimus. Už 3 įspėjimus vartotojui blokuojama prieiga prie forumo dviems savaitėms. Už piktybinį taisyklių pažeidinėjimą vartotojui prieiga prie forumo užblokuojama be perspėjimų arba account'as ištrinamas visiškai.

Dabar keletas minčių apie tai, kas yra forumas. Tai vieta, kuri vienija vienodą pomėgį turinčius žmones, kur galima pasidalinti arba rasti informacijos. Nėra prasmės savo neapgalvotais postais versti kitus skaityti tai. Kodėl paprastas vartotojas, kuriam neįdomus tam tikras skelbimas, turi ateiti ir skaityti jame kažkieno parašytą postą "Patikrink PM" arba "Aš neturiu pinigų šitam dviračiui, bet šiaip pirkčiau". Prieš parašydami pranešimą, pagalvokite, ar tikrai kažkam bus įdomu/naudingą jį perskaityti. Gerbkite kitus vartotojus, nerašykite ne vietoje ir ne laiku, pamatysite, forumas iškart taps malonesnis. Aišku, jis nėra tobulas, jei turite kažkokių pasiūlymų - jie visada laukiami.

Skelbimų taisyklės
Vartotojo avataras
o-o
 
Pranešimai: 4483
Užsiregistravo: Ket Gru 30, 2004 19:15:50
Miestas: Vilnius
Stilius: DH

Grįžti į Forumo naujienos, pasiūlymai ir pagalba

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron