Kas čia darosi?

Re: Kas čia darosi?

Standartinė Arturasz » Sek Vas 03, 2013 22:51:04

Arba padaryti, kad trinimas neveiktų TIK skelbimų skiltyje. Kitur tegul lieka aktyvus
Vartotojo avataras
Arturasz

Stilius: All round

Standartinė AED » Pir Vas 04, 2013 10:52:53

Tai dabar taip ir yra.
Vartotojo avataras
AED

Stilius: None

Standartinė 07429W2 » Pen Vas 08, 2013 2:20:42

Buvo palūžęs trejetui valandėlių ketvirtadienį nuo 22:00.
Vartotojo avataras
07429W2

Standartinė Gerasdviratis » Šeš Vas 09, 2013 15:53:22

Buvo, forumo turis didelis. gali but,kad biesas zino kodel.Uzdarem vieno userio statistika -gali but kad kiaura ir msql sodino, jeigu spejimas teisingas toliau turi but gerai.Dar gali but del skeles kieno nors programoje, ko sekoje uzgulimas ant msql.
Immortal riders army
Loki God of fire.
Vartotojo avataras
Gerasdviratis

Stilius: Road

Standartinė mantasm » Tre Vas 27, 2013 18:15:32

Atsidarius temą nepažymi kaip perskaitytos. Paspaudus "pažymėti kai perskaityta" viskas ok. Tas pats ir su Chrome ir Firefox. tai spėju problema ne pas mane :)
mantasm

Standartinė Zexel » Tre Kov 13, 2013 10:37:47

KUo toliau tuo daugiau problemų su šiuo formumu. Anksčiau retkarčiais, o dabar jau nullat išmeta

Pagrindinė klaida
SQL ERROR [ mysqli ]

Got error 134 from storage engine [1030]

Forumą atidaro, bet negaliu atidaryti jokios temos. Jeigu atsiloginu, tada temas atidarinėti galiu, bet tai žiauriai nepatogu nes nesimato kas jau skaityta.
Naudoju IE
Artūras
Vartotojo avataras
Zexel

Stilius: XC

Standartinė BaDBoY » Ket Kov 14, 2013 13:33:13

O aš maniau kad tik man vienam čia tokiso nesamonės vyksta.. Darykit kąnors.. :wall:
BaDBoY

Standartinė lukass » Ket Kov 14, 2013 14:56:23

Gal kita naršyklė problemą išspręstų? Nei su Mozzila, nei su Opera nepasitaikė nieko panašaus....
Vartotojo avataras
lukass

Stilius: Turizmas

Standartinė mantasm » Ket Kov 14, 2013 17:25:10

Kai duombazė springsta, tai neturėtų būti susiję su naršykle ;)
mantasm

Standartinė BaDBoY » Ant Kov 19, 2013 12:16:37

Su kito naršyklėm tas pats.
BaDBoY

Standartinė Zexel » Tre Kov 20, 2013 23:47:35

Dar vienas įdomus dalykas - su mobiliaku jei prisijungiu per interneto naršyklę - neveikia, jei per Tapatalk - veikia.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Ir dar vienas ne mažiau įdomus dalykas - jeigu prisijungus per PC neleidžia peržiūrėti atskirų temų, tai paspaudus "Žiūrėti savo pranešimus", iš gauto sąrašo jau galiu peržiūrėti bet kurią temą, kurioje kažkada buvau rašęs ir rašyti naujus postus.

Tai gal vis dėlto įmanoma sutvarkyti šitą nesąmonę, nes jau tęsiasi pora savaičių. Toks įtarimas, kad, atsižvelgdami į tai, kad tokios problemos yra ne masinis reiškinys, tai adminai nieko ir nedaro...
Artūras
Vartotojo avataras
Zexel

Standartinė LinasR » Pen Kov 22, 2013 13:25:04

IE9 naršyklė neužkrauna prikabintų nuotraukų. Ar galima išspręst?
LinasR

Standartinė ajh » Pen Kov 22, 2013 15:35:45

Naudok "Compatibility view mode" O jeigu liaudishkai - perpleshtas lapelis shalia adreso.
-= Jedem das Seine =-

http://lenaxol.eu
Vartotojo avataras
ajh

Standartinė LinasR » Pen Kov 22, 2013 17:15:46

Ačiū :)
LinasR

Standartinė simasV » Pir Kov 25, 2013 15:38:17

ar yra galimybė blokuoti asmenines žinutes iš tam konkrečių dalyvių? Čia vienas man vis siuntinėja AŽ apie tai koks aš 'Asilas' . Konkrečiai - SSurblys :mrgreen:
Vartotojo avataras
simasV

Standartinė SSurblys » Pir Kov 25, 2013 19:16:22

sorry bet su spichikos sutrikimu turinciais zmonem nebendrauju, nes neturiu tam reikalingu specialiu ziniu, todel jei ignoruoju tave savo pž, prasau nesireikst garsiai forume bandant atkreipti mano demesi, taip pat pastebesiu kad tavo pranesimai visose temose yra ne atsakymas i rupimus klausimus o tiesiog tavo kompleksu rodymas. Kaip jau ne as vienas pastebejau tu esi stereotipinis trolis, kadangi tai pastebiu ne as vienas ir nebepirma karta tai siulyciau rimtai atkreipti demesi i tai.
SSurblys

Standartinė simasV » Pir Kov 25, 2013 21:56:09

SSurblys, tokio pobūdžio pasisakymai išduoda jūsų polinkį į isteriją.

dažnai keliauju, gryžęs nustembu koks kartais uždaras, tamsus tas mano gimtasis kraštas. Plačiai apėmęs visuotinis vajus (ne tik čia forume) kitamintį apšaukti ragana ar tai troliu. Matau "internetinio trolio" reikšmė labai praplėsta - dabar troliu vadinamas kitamintis ar apskritai nepatikęs žmogus forume. Ypač kai kurie čia nusisėdėję ir įsijautę į savo reikšmingą vaidmenį labai mėgsta iš aukšto pareikšti jog esi trolis ir ale nesikišk į suaugusių pokalbius :) . Dar kai kurie turi polinkį kreiptis pilnu vardu ir pavarde (iš kažkur išsiaiškinę), taip dar labiau pabrėždami savo ale tėvišką toną :)..

man jau nesugrįžtamai užkabinta trolio etiketė, bet ar galėtų kas pasakyti kurioje vietoje "ne atsakymai i rupimus klausimus o tiesiog kompleksu rodymas" ir "stereotipinis trolis". Kurioje vietoje?
-ar ten kur Deivuxui įrodinėjau, kad netgi Pro plento lenktynėse yra naudojama cyclocross technika (net kai įtikinau, po to visvien buvo užkabintas didelis "troll warning" plakatas :) ).
- ar ten kur patariu nesirinkti fiksuotos pavaros, kadangi žinau nemažai žmonių su pagadintais sąnariais?
-ar ten kur rašau, kad nepasitikiu karboniniais "steereriais" ir kitiems patariu ieškotis aliuminio?
-o gal ten kur rašau, kad eilę metų sėkmingai naudoju "Crud racer" purvasaugius?
-ar ten kur aprašau grynai asmeninę patirtį tai, kad nejaučiu jokio pranašumo naudojant aerostipinus :) (ateina DarysP ir savo teorijom nuneiginėja grynai mano asmeninę patirtį :) , ir galiausiai vėl lieku trolis :) )
-ar tai, kad mėgstu pašiepti elitizmo maniją ir profesionalų sportą ? (jei kam tai stipriai nepatinka tai čia jau kažkieno kito kompleksai, ne mano :) )
- ar tai, kad kelionių skyrelyje pasidalyju patirtimi apie krepšus?
-dar kas nors?
-dar kai kuriems mažaraščiams LABAI nepatiko mano "kompleksas" tai jog nekompleksuoju naudoti lietuviškus žodžius.

Papraščiausi dalykai kurie laisvai diskutuojami užsienio forumuose, čia kartais gali peržengti keletos susireikšminusiųjų formuojamus stereotipus ir tada patampi troliu :)

Nepatinka nesirodyk, žinau, gal taip ir padarysiu. Šiaip gaila, juk tai didžiausias LT forumas, o ateina naujokai ir jiems nieko nelieka kaip tik sekti tas pačias keletos "autoritetų" suformuotas vėžes.
Vartotojo avataras
simasV

Standartinė Vienuolis » Ket Bal 04, 2013 21:12:24

Noriu paklausti:
"Kur dingo "ištrynimo mygtukas" skelbimuose. Ankščiau buvo labai patogu, kai galėdavai ištrinti, savo įdėtą skelbimą, o dabar, kažkokia nesamonė, negali, kai parduodi, ištrinti skelbimo, turi rašyti, kad "parduota", arba "trinti". Grąžinkit mygtuką"trinti" :bita:
Dėl savo pasirinkimo ir sprendimų esi ten, kur esi, ir kas esi
Vartotojo avataras
Vienuolis

Stilius: Turizmas

Standartinė IgnasV » Sek Bal 07, 2013 11:15:00

AED rašė:Bandymas. Yra veikėjų kurie kasdien (arba net dažniau) ištrina savo pranešimus ir vėl parašo naują, taip visada laikydami skelbimą viršuje. Šis pakeitimas nebeleidžia tuo piktnaudžiauti. Kol kas, mano požiūriu, bandymas pavyko.
Vartotojo avataras
IgnasV

Standartinė Zexel » Ant Bal 23, 2013 9:31:47

Zexel rašė:Dar vienas įdomus dalykas - su mobiliaku jei prisijungiu per interneto naršyklę - neveikia, jei per Tapatalk - veikia.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Ir dar vienas ne mažiau įdomus dalykas - jeigu prisijungus per PC neleidžia peržiūrėti atskirų temų, tai paspaudus "Žiūrėti savo pranešimus", iš gauto sąrašo jau galiu peržiūrėti bet kurią temą, kurioje kažkada buvau rašęs ir rašyti naujus postus.

Tai gal vis dėlto įmanoma sutvarkyti šitą nesąmonę, nes jau tęsiasi pora savaičių. Toks įtarimas, kad, atsižvelgdami į tai, kad tokios problemos yra ne masinis reiškinys, tai adminai nieko ir nedaro...

Problema niekur nedingo. Administratoriai galėtų bent parašyti, ar ruošiasi ją kažkaip spręsti, ar ne, nes dabar gaunasi kažkoks lietuviškas "verslas" - viso vartotojų problemos yra jų asmeninės problemos, o adminai yra reikalingi tik tam, kad banus dalintų...
Artūras
Vartotojo avataras
Zexel

AnkstesnisKitas

Grįžti į Forumo naujienos, pasiūlymai ir pagalba

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias