Dėl asmeninių įžeidinėjimų forume

Dėl asmeninių įžeidinėjimų forume

Standartinė LinasV » Tre Kov 17, 2010 19:43:44

Forumo dalyvis Andriukas dviratukas savo pranešimuose platina mane asmeniškai įžeidinėjančią ir tikrovės neatitinkančią informaciją. Šitaip pažeidžiamas forumo taisyklių 3 punktą asmeniškai įžeidinėdamas mane ir kitus žmones.

Forumo moderatoriai, prašau Jus vykdyti forumo taisyklių 9 punktą nes tai Jūsų pareiga.
9. Už taisyklių nesilaikymą vartotojai gauna įspėjimus. Už 3 įspėjimus vartotojui blokuojama prieiga prie forumo dviems savaitėms. Už piktybinį taisyklių pažeidinėjimą vartotojui prieiga prie forumo užblokuojama be perspėjimų arba account'as ištrinamas visiškai.

Andriukas dviratukas savo užgauliais pasisakymais įžeidinėja visus šio forumo dalyvius. Forumas yra skirtas dviratininkams
Dabar keletas minčių apie tai, kas yra forumas. Tai vieta, kuri vienija vienodą pomėgį turinčius žmones, kur galima pasidalinti arba rasti informacijos.
ir nieko bendro neturi su blevyzgomis (forumo taisyklių ištrauka)
Andriukas dviratukas rašė:Šiame blevyzgų forume jis net kartą jai giesmę parašė.

Moderatoriai, prašau vykdykite savo pareigas užtikrinant forumo taisyklių 9 punkto laikymąsi.
Mano asmens įžeidimų pavyzdžiai (kurių šiame forume daug). Dėl kurių prašau moderatorių imtis veiksmų ir šalinti kitą žmogų įžeidinėjančius forumo dalyvio Andriuko dviratuko pranešimus.
Andriukas dviratukas rašė:
LinasV rašė:Štai apie ką gieda Linas Vainius

Andriukas dviratukas rašė:Linas Vainius ne be priežasties tokias nesąmones rašo. Jis pats geldą myli, ją be saiko naudoja. Šiame blevyzgų forume jis net kartą jai giesmę parašė. Pavyzdžiui, rašė, neva be geldos į dviračių varžybas nenuvažiuosi.

Aš niekur negiedu, nei bažnyčios nei kitame chore, nei folkloro ansamblyje.
Nerašinėju nesąmonių, nemyliu jokio daikto ir geldos namų ūkyje nevartoju, giesmių nerašau, su geldomis į varžybas nevažinėju, nes jos ne tam skirtos.
Su Andriuku dviratuku asmeniškai nebendrauju, apie savo gyvenimą ir pomėgius jam nepasakoju ir nesuteikiau jam teisės kištis į mano privatų gyvenimą. Todėl jis neturi teisės forume rašyti jo prasimanytų dalykų apie mano asmeninį gyvenimą. Aš tai vertinu kaip piktybišką asmeninį šmeižtą. Kad patirtumėte, koks tai "malonumas", vietoj mano pavardės į Andriuko dviratuko komentarus įsirašykite savąją. Ar labai norėtumėte interneto erdvėje skaityti apie save tokius prasimanymus ?

Ar šis forumas yra skirtas sistemingam asmeniškam kitų žmonių užsipuldinėjimui ir šmeižtui ?
Ar moderatoriai toleruoja tokius dalykus ? Taip pat ir Andriuko dviratuko įžeidinėjimus jų pačių atžvilgiu ?
Andriukas dviratukas rašė:
Šiame forume veisiasi kvaili prižiūrėtojai.

Prižiūrėtojas rašė:Istrinta.
Pats tu trintukas. Trink kvailius, kurie rašinėja svaičiojimus. Arba save išsitrink.

Šiame forume veisiasi kvaili prižiūrėtojai.
Vakar šitai parašiau. Prižiūrėtojas ištrynė. Dabar atstatau nauja, savo pasisakymo turbo versiją.
Vartotojo avataras
LinasV

Stilius: All round

Re: Dėl asmeninių įžeidinėjimų forume

Standartinė AED » Ket Kov 18, 2010 0:23:27

LinasV rašė:Moderatoriai, prašau vykdykite savo pareigas

Čia niekas jokių pareigų neturi, visi tik gerų norų vedini kažką daro kai gali. Pareigos būna darbe kurį privalai atlikti ir už kurį gauni atlygį, o ne kurį atlikdamas kažkam darai gerai.
Vartotojo avataras
AED

Stilius: None

Standartinė Mosquito » Ket Kov 18, 2010 0:33:14

Andriukas siandien buvo uzbanintas.
Itin piktas moderatorius.
Vartotojo avataras
Mosquito

Stilius: XC

Standartinė paniflower » Ket Kov 18, 2010 1:15:44

Tegyvuoja teisingumas :) Tam , kuris uzbanino - saunuolis :) o nukentejusiam - ramybes :) ir maziau demesio kreipti i tokius , kaip sis :) sekmes :)
paniflower

Stilius: Road

Standartinė Vital » Ket Kov 18, 2010 12:37:06

Man irgi gaila tų kurie taip įžeidžiami.

Bet sutikite, perskaityti įki galo nelabai įdomius, kad ir nuosekliai parašytus dalykus, kuriuose kas antrą žingsnį visi vardyjami kaip idiotai, reikia kantrybės, o tai kas ten rašoma - kažkokia kova su kažkuo, apie ką aš neturiu supratimo (nors dviratizmu šiek tiek duomiuosi) ir nuo to, kad aš perskaitysiu, man nuotaika nepakils - tas žmogus nepailstantis kovotojas jis ne kovodamas nenusiramins, o prieš ką kovoti nelabai svarbu.

Kai kuriose organizacijose kiekvienas galvoja, kad bet kuris kitas bendradarbis yra idiotas, o viršininkai - patys didžiausi - tai tiesiog žmogaus savybė galvoti, kad jis visada teisus ir jokios nuobaudos ar įtikinėjimai jo nepakeis.

Neturiu griežtos nuomonės dėl šios problemos, bet žinau, kad jei ką parašysiu apie šią „problemą“ ar „reiškinį“ blogai tai sulauksiu 200+ postų kokius 3 metus koks aš idiotas, kaip nieko neveikiu ir t.t. Šiaip, man ta situacija net kiek patinka kaip reiškinys :).
Vartotojo avataras
Vital

Standartinė LinasV » Ket Kov 18, 2010 13:24:05

Man tikrai atsibodo skaityti prasimanymus, asmeninius įžeidinėjimus ir visokias nesąmones apie save Andriuko dviratuko gausiai platinamuose internete pranešimuose. Neturiu jei noro, nei laiko kreiptis į teismus dėl šitos tikrovę neatitinkančios informacijos paneigimo ir nutraukimo.

Bet su didžiausiu džiaugsmu apsikeisčiau vietomis su kitais. Sprendimas gali būti toks:
- Andriukas dviratukas parduoda pageidaujančiam mėnesinį, metinį ar daugiametį abonentą. Išsipirkęs žmogus pažymi, ką apie jį reikia rašyti (automobilastas, idiotas, takų tiesimo maniakas, naivi mergina, alkoholikas, ir.t.t.) ir Andriukas daro iš žmogaus "įžymybę" viešindamas jo vardą savo rašiniuose. Ir Andriukui bus gerai, ir galimybė išgarsėti to norintiems.

P.S. Jei norite išgarsėti nemokamai, pasakykite Andriukui ką nors blogo apie jo "įstatymus" ir pradėkite su juo diskutuoti.
Vartotojo avataras
LinasV

Standartinė Aicho » Ket Kov 18, 2010 13:44:21

Tai kad nereikia nieko sakyti jam blogo apie jo įstatymus, aš va kažkada irgi kažką jam atrašiau į jo postą (tada dar nežinojau, kas jis per fruktas) - tai irgi apie save visko perskaičiau. :D Čia tokių į AD akiratį papuolusių ne vienas ir ne penki.
Aicho

Standartinė Darysp » Ket Kov 18, 2010 13:51:36

Vital rašė:tai tiesiog žmogaus savybė galvoti, kad jis visada teisus ir jokios nuobaudos ar įtikinėjimai jo nepakeis

Tikrai taip, bet čia yra jo problema, o teisės viešai įžeidinėti jam niekas nedavė (matyt jis masto kitaip). Tokiais atvejai, jei žmogui paaiškinimai apie elementarią etiką ir moralę nepadeda, belieka vienas kelias - BANNN
Tikrai labai geras posakis - "durnių ir bažnyčioj muša"
Vartotojo avataras
Darysp

Standartinė sarew » Pen Kov 19, 2010 20:53:47

Norint, tai turbūt įžeidinėjimą galima ir plikoje, pilkoje sienoje pamatyti. Ko ji tokia ižeidžiančiai pilka, a ?
Žodį ar pasakymą "giedoti" paprasčiausiai truputį kvaila suprasti kaip įžeidimą.
Lietuvių kalbos žodynas: "giedóti - 4. reikšti savo nuomonę, valią: Gieda ir gieda kaip gaidys giesmę (užsispyręs vis tą pat tvirtina) J.Jabl. Dar yra žmonių, kurie seną giesmę giesta prš. Ką čia giedi negirdėtus daiktus (ką čia niekus kalbi)! Ds. ║ prašyti, reikalauti (apie kainą): Kiekgi tu gíedi už vištą?"
O "gelda", tai suprantama kaip automobilastų važiavimo priemonė, kuri teršia orą ir numušinėja dviratininkus. Nepriklausomai nuo jos pagaminimo metų ir rinkos kainos, tai vis tiek yra "gelda". Dviračio mėgėjas dėl to tikrai neturėtų įsižeisti.
Čia šiaip, objektyvumo atstatymui.
Saulıus

Velomanų komanda
Vartotojo avataras
sarew

Standartinė Piks » Pen Kov 19, 2010 23:22:20

sarew rašė:O "gelda", tai suprantama kaip automobilastų važiavimo priemonė, kuri teršia orą ir numušinėja dviratininkus. Nepriklausomai nuo jos pagaminimo metų ir rinkos kainos, tai vis tiek yra "gelda". Dviračio mėgėjas dėl to tikrai neturėtų įsižeisti.
Čia šiaip,objektyvumoatstatymui.

Va cia tai stebetinas objektyvumas :shock:

Tarptautiniu zodziu zodynas rašė:Objektyvus - bešališkas, be išankstinio nusistatymo

PS. Kazkaip paskutiniu metu siame forume padaugejo "dviratastu" radikalu (AD&Co) su pareiskimais, kurie visiskai nesiskiria nuo "mano troike chuliganke kruciausia, dejau ant kitu"; "mano trecias golfas niauktais langais ir neoniniais purkstukais, vaziuoju per raudona ir gasdinu bobutes ant perejos"; "visi debilai kurie neturi krutos tachkos" ir t.t. Gal, vis delto, daugiau tolerancijos reiketu?
"Life is like a box of chocolates.. you never know what you're gonna get" Forest Gump
There are 10 types of people - those who understand binary, and those who don't
“Ride clipped if you want to get fast. Ride flats if you want to get good.”
Vartotojo avataras
Piks

Standartinė zilas » Šeš Kov 20, 2010 2:33:41

Objektyvumo apie kurį sarew rašė nesupras tokie dalyviai kurie žmogų patys vadina ''FRUKTAS'' (Aicho) ar "durnių ir bažnyčioj muša'' ( Darysp). Įžeisti matosi labai Ponai. Andriukas dviratukas beveik visur rašė į temą, vat tik atsirado gudručių, kurie netiesiogiai narkotikų vartojimu apkaltino (ne į temą). Krūva savotiškų leptelėjimų tiesiai į asmenį, o ne apie temą, ale GerasDviratis stiliumi (vienas sakinys). Dabar džiaugiatės išbaninę vieną iš nedaugelio objektyviai mąstančių dalyvių. :wall: čia aš ''erelis apšiktais kulnais'' pagal L.Vainys motyvus
putin CHUILO
Vartotojo avataras
zilas

Standartinė Arvydas.K » Šeš Kov 20, 2010 8:40:16

Čia objektyvumu ir nekvepia,visur asmeniškumai,asmeniškumai ir dar kartą asmeniškumai,seni ,,karai'' tarp kai kurių personų įtraukiant savus ,,rėmėjus'' ar ,,gynėjus''.Netgi šioje temoje neišsiversta be asmeniškumų ir įžeidinėjimų ,taip parodant savo palankumą vienam ar kitam asmeniui ,bet nekalbant į temą, o juk turėtų būti vieną pomėgį turinčių žmonių forumas apjungiantis vienam tikslui bet neskaldantis. Kuo mažiau asmeniškumų ir skaldymosi į ,,favoritų stovyklas'' palaikant viena ar kitą asmenį...
Arvydas.K

Standartinė o-o » Šeš Kov 20, 2010 11:24:13

zilas rašė:Dabar džiaugiatės išbaninę vieną iš nedaugelio objektyviai mąstančių dalyvių.

kaip galima grynu gryniausius issigalvojimus pavadinti objektyvumu? tu gal su juo nediskutavai niekad, niekad nepareiskei jam savo kitokios nuomones? reikejo pameginti, as kazkada taip ir dariau, tokiu neregetu dalyku iskart apie save prisiklausiau, kad viskas aisku pasidare apie objektyvumus. tokius asmenis pavadinti radikalais yra tiesiog suvis i desimtuka
Vartotojo avataras
o-o

Stilius: DH

Standartinė Aicho » Šeš Kov 20, 2010 16:40:39

--> to sarew ir zilas:

buvo cia anksciau tokia tema "Andriukas dviratukas" (ar kazkaip panasiai). Va jeigu butumet ja skaite, tai neliktu ne menkiausias noras jo kliedesius vadinti "objektyviais".
Aicho

Standartinė Aurimas vardu Jonas » Šeš Kov 20, 2010 17:31:01

zilas rašė:Objektyvumo apie kurį sarew rašė nesupras tokie dalyviai kurie žmogų patys vadina ''FRUKTAS'' (Aicho) ar "durnių ir bažnyčioj muša'' ( Darysp). Įžeisti matosi labai Ponai. Andriukas dviratukas beveik visur rašė į temą, vat tik atsirado gudručių, kurie netiesiogiai narkotikų vartojimu apkaltino (ne į temą). Krūva savotiškų leptelėjimų tiesiai į asmenį, o ne apie temą, ale GerasDviratis stiliumi (vienas sakinys). Dabar džiaugiatės išbaninę vieną iš nedaugelio objektyviai mąstančių dalyvių. :wall: čia aš ''erelis apšiktais kulnais'' pagal L.Vainys motyvus

Dar jaunas ir nepatyręs.
Dažnas, kuris pirmąkart susiduria su Andriuko mintimis, pradeda jį mėgti. Aš ne išimtis. Įdomiai rašo, mintys netradicinės, šiek tiek kontraversiškos, bet galima teisybės įžvelgti. Bet kuo giliau į mišką, tuo daugiau šiukšlių pamatai. Galiausiai supranti, kad jam reikia normalaus psichologo pagalbos. Ir be jokio pykčio, nes žmogus tikrai turi problemų su savo asmens suvokimu.
Serijinis žudikas. Žudau debilus.
Vartotojo avataras
Aurimas vardu Jonas

Standartinė zilas » Sek Kov 21, 2010 23:10:54

o-o, tai be abejo kad AD radikalas-tik kas cia tokio? argi mazai forume tokiu? Vieni radikaliai lengvina savo dvirati, po to viesai girias, kiti kaip pvz MariusK raso sms tipo postus, daznai net toli nuo temos (MariauK -nesureiksmink mano pvz) bet tokiu ''radikalu'' nieks nebanina. be visa to yra siulanciu ''bitom dubasinti''(autorius kovinis Ratata). Taigis tokie radikalumai tik skonio reikalas, del katru kaip zinia nieks nesigincyja. Paprasta gi ignoruoti tai kas nepatinka ar nera ta kryptim minciu. Skaityti nieks nevercia. Asmeniskai pats kaip tolerancijos Etalona forume (jau nesneku apie kitus Pliusus) vadinciau Vital is kurio daugumai musu reiktu to pasimokyt :oops: Forumas tam ir skirtas-bendravimui. Kiek zmoniu tiek ir nuomoniu, nebe CCCP gyvenam.
putin CHUILO
Vartotojo avataras
zilas

Standartinė o-o » Sek Kov 21, 2010 23:24:12

tebunie jo mintys automobiliu ar ko nors kito atzvilgiu ir butu radikalios, taciau esme yra ju pateikimo formoje. man rodos tokiu pranesimu, kur jis nieko neizeistu neprisigalvojes nesamoniu, buvo gal vienas kitas.
Vartotojo avataras
o-o

Stilius: DH

Standartinė rimas123 » Ant Kov 23, 2010 16:04:33

man tai tai net nesvarbu ką jis rašo, man paprasčiausiai pritrūksta kantrybės perskaityt iki galo jo postus :)
Jei nemoki trumpai ir glaustai dėliot minčių - tokiems čia ne vieta ir jokios tolerancijos :) (joke)
O jei rimtai tai kiek skaičiau jo postų tai jokios naudingos informacijos kaip ir negavau, nors pagal postų ilgį jis lengvai paimtų 1 vietą. Tai kam čia blevyzgot?
Vartotojo avataras
rimas123

Standartinė Juodulys » Ant Kov 23, 2010 16:49:38

dar pries foruma 2002m. yahoo groups'e issiaiskinome AD charakterio subtilybes.
Perskorski vėją sukruvintu šalmu, tegul grandinė iš skausmo cypia, vanok pedalais negailėdamas jėgų, nors ir velniai akyse trypia!
Vartotojo avataras
Juodulys

Standartinė Marius » Ant Kov 23, 2010 16:59:28

Juodulys rašė:dar pries foruma 2002m. yahoo groups'e issiaiskinome AD charakterio subtilybes.

Jo, ir panašu, kad kuo toliau, tuo prasčiau žmogus jaučiasi... Dar, berods, 2000 tiesiog linksmas keistuolis buvo.
Vartotojo avataras
Marius

Kitas

Grįžti į Forumo naujienos, pasiūlymai ir pagalba

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias