Treniruoklis: TACX Satori

Dviračiai, kuriuos turi lankytojai

Treniruoklis: TACX Satori

Standartinė tms » Tre Gru 05, 2007 23:48:38

su Rimu sumastem kad pats laikas uzkabint nauja tema, tai yra pristatyt treniruoklius. Gal kas pasisems ideju sau, juk sezonas tik prasidejo !

Po ilgu apmastymu pasirinkau Tacx Satori modeli. Puikus dizainas, super stiprus magnetas, tacx giriasi kad 7 pro tour komandos naudoja butent si modeli. Treniruokli paminam visa seima, cannondelai mergaitem per dideli :) priedo visokie nepatogumai su clipsiniais pedalais ir t.t. todel uzdeta zmonos upgreidinta Scott Contessa 30 su R7 SuperClickIt 80mm sake ir Continental Ultra Sport Hometrainer galine padanga
Prikabinti failai
satori1.jpg
originalus kilimelis stabilumui, vibracijai ir prakaitui sugerti. Priekinio rato pakelejas horizontaliai padeciai palaikyti
satori1.jpg (74.35 KiB) Peržiūrėta 7886 kartus(ų)
satori2.jpg
savadarbis kompo kabelis pravestas i galini rata
satori2.jpg (97.54 KiB) Peržiūrėta 7886 kartus(ų)
satori3.jpg
prakaito surinkejas, kompas, stabdzio stiprumas 1..10, pulsometras, sakes lockoutas
satori3.jpg (59.34 KiB) Peržiūrėta 7871 kartus(ų)
Vartotojo avataras
tms

Re: Treniruoklis: TACX Satori

Standartinė Marius » Ket Gru 06, 2007 2:42:02

Aš irgi Satori nusipirkau :) O ar bandei su paprasta slick padanga? Ar tyliau sukasi su spec.padanga?
Vartotojo avataras
Marius

Stilius: XC

Standartinė Juodulys » Ket Gru 06, 2007 11:44:50

viskas butu puiku, jei ne ruzaavas prakaito sugertukas. Tikiuos po naujų ir as ant stakliu uzlipt. Nors siaip, i ta tema nedėčiau pašalinių daiktų. Dar va slides pradesim deti, savo auto fotkint, vaikų vėžimėlius ar barzdaskutes :roll:
Perskorski vėją sukruvintu šalmu, tegul grandinė iš skausmo cypia, vanok pedalais negailėdamas jėgų, nors ir velniai akyse trypia!
Vartotojo avataras
Juodulys

Stilius: All round

Standartinė tms » Ket Gru 06, 2007 14:17:40

Juoduliui:
kaip tik cia tinkamiausia vieta, kazkas panasaus kaip "zieminio" dviracio kategorija. Su slidem lygint tai jau demagogija. Manau bus ir daugiau pristatymu, tauta suzinos naudingos info. Del prakaito surinkejo sutinku - spalva baisi. Ka darysi kad shopas tokia atsiunte. Jei kam labiau tinka prie remo mielai pasikeisciau :)

Mariui:
Treniruoklio keliama garsa sudaro:
1. Magneto keliamas garsas. Deja galingas Satori neodynium magnetas nera tylus, kuo didesnis greitis tuo didesnis "kaukimas". Kol kas tai vienintelis deja didelis minusas. Jeigu butinas maksimaliai tylus treniruoklis, geriau rinktis pigesni Tacx Sirius, ne toks efektyvus magnetas, maziau realistiskas vaziavimas, bet magnetas beveik nekaukia.
2. Padangos keliamas triuksmas. Kaip ne keista speciali hometrainer padanga nera tyli. Speju esminis kriterijus yra padangos plotis, nes paprastas siauras 1.25" slykas Maxxis Detonator dirba jauciamai tyliau, aisku devisi irgi greiciau. Tikriausiai dauguma mina treniruoki su plentiniu dviraciu kur padangos vienodai plonos, tai koks continental hometrainer turetu but idealu, bet ne tyliausia, kadangi hometrainer padangu guma yra kieta pritaikyta ilgam devejimuisi. Na del road garso nesu bandes, cia tik teorinis pamastymas
3. Dviracio transmisijos keliams garsas ne paskutinej vietoj. Manau nereikia aiskint kad lemia geras zvaigzdziu+kasetes+grandines suderinamumas, permetejo sureguliavimas, sutepta grandine :)
4. Kilimelis slopina perduodama vibracija i grindis
Vartotojo avataras
tms

Standartinė Juodulys » Ket Gru 06, 2007 15:58:14

tms rašė:Juoduliui:
Manau bus ir daugiau pristatymu, tauta suzinos naudingos info.

Kazkaip labai jau tie info bus panashus jeigu nevienodi :roll:
Perskorski vėją sukruvintu šalmu, tegul grandinė iš skausmo cypia, vanok pedalais negailėdamas jėgų, nors ir velniai akyse trypia!
Vartotojo avataras
Juodulys

Stilius: All round

Standartinė Marius » Ket Gru 06, 2007 17:35:36

tms rašė:Mariui:
Treniruoklio keliama garsa sudaro:
1. Magneto keliamas garsas. Deja galingas Satori neodynium magnetas nera tylus, kuo didesnis greitis tuo didesnis "kaukimas". Kol kas tai vienintelis deja didelis minusas. Jeigu butinas maksimaliai tylus treniruoklis, geriau rinktis pigesni Tacx Sirius, ne toks efektyvus magnetas, maziau realistiskas vaziavimas, bet magnetas beveik nekaukia.
2. Padangos keliamas triuksmas. Kaip ne keista speciali hometrainer padanga nera tyli. Speju esminis kriterijus yra padangos plotis, nes paprastas siauras 1.25" slykas Maxxis Detonator dirba jauciamai tyliau, aisku devisi irgi greiciau. Tikriausiai dauguma mina treniruoki su plentiniu dviraciu kur padangos vienodai plonos, tai koks continental hometrainer turetu but idealu, bet ne tyliausia, kadangi hometrainer padangu guma yra kieta pritaikyta ilgam devejimuisi. Na del road garso nesu bandes, cia tik teorinis pamastymas
3. Dviracio transmisijos keliams garsas ne paskutinej vietoj. Manau nereikia aiskint kad lemia geras zvaigzdziu+kasetes+grandines suderinamumas, permetejo sureguliavimas, sutepta grandine :)
4. Kilimelis slopina perduodama vibracija i grindis

Aš ant kilimėlio pastatęs, bet labiausiai girdisi su greičiu vis garsesnis kaukimas. Naudoju 26x1" sliką. Bet, kaip parašei, triukšmas daugiausiai, matyt, kyla nuo magneto.
Dar vienas klausimas: ar stipriau užmynus (spurtuojant atsistojus) irgi vis tiek praslysta šiek tiek padanga?
Šiaip esu patenkintas, treniruoklio inertiškumas labai realistiškas.
Vartotojo avataras
Marius

Standartinė Vital » Ket Gru 06, 2007 18:46:01

Jo, kaip žinot ir aš turiu, bet beveik nenaudoju šių metų Satori, tai va, išbandžiau su plentiniu ir tacX padanga, su MTB Tacx padangą ir konstatuoju, kad triukšmas didelis ir su apkrova ir analogiškais greičiais didesnis nei mano Tacx rolerių. tada pabandžiau įveikti vieną iš Tacx siūlomų Endurance programų - kai užmečiau 50x15 ir 6 apkrovą, atbėgo iš kito kambario mano draugė ir taikėsi man patys žinote kur, žodžiu garsas tragiškas. Šiaip apkrova realistiška, galima naudoti dideles apkrovas, bet garsas ... uiiii, nu nemalonus, tiesa, kai bandėme garaže ant betono, tai nieko, bet bute ant parketo susidaro žemo dažnio rezonansas į medį prie apkrovos. Dar vienas niuansas - man nepatogi ir kiek paprasta apkrovos perjungimo svirtis baisu kai rimčiau perjunginėji, kad nenulūžtų.
Vartotojo avataras
Vital

Stilius: None

Standartinė Marius » Ket Gru 06, 2007 19:01:48

Vital rašė:Šiaip apkrova realistiška, galima naudoti dideles apkrovas, bet garsas ... uiiii, nu nemalonus, tiesa, kai bandėme garaže ant betono, tai nieko, bet bute ant parketo susidaro žemo dažnio rezonansas į medį prie apkrovos. Dar vienas niuansas - man nepatogi ir kiek paprasta apkrovos perjungimo svirtis baisu kai rimčiau perjunginėji, kad nenulūžtų.

Pas mane grindys medinės, bet nerezonuoja lyg ir, dar patiesiau perlenktą rankšluostį kaip kilimėlį. Visas garsas yra kaukimas didėjant greičiui, panašus į drelę.
Dėl rankenėlės, tai priminei, kad ji paprastai ant plono MTB vairo neprisitvirtina - reikia papildomų tarpinių. Nors paprastai treniruotei pastovia apkrova ją tiesiog užsistatai tinkama apkrova ir numeti ant grindų. Mačiau, kad profai taip daro irgi :)
Vartotojo avataras
Marius

Standartinė tms » Pen Gru 07, 2007 10:30:00

kaip sakiau rinkites sirius modeli ir nebus to kaukimo - isbandyta ! del perjungejo tvirtinimo, kai uzdedi prie pat stemo per storiausia vieta beveik normaliai laikos. Gal ten vairo storis skaiciuotas su plentinio juosta :)
Vartotojo avataras
tms

Standartinė giead675 » Pen Gru 07, 2007 10:37:02

Aš naudoju (jei galima taip pavadinti, nes šiais metais dar nenaudojau) Tacx Sirius. Tikrai negalėčiau skųstis, kad didelis triukšmas. Dirba pakankamai tyliai. Žinoma, būtina po kojomis pakišti ką nors minkšto. Geriausia tinka storesnis turistinis kilimėlis - ir prakaitas nebėga per grindis ir nuima garsą.
Bet nuobodu, norisi per balkoną iššokti.... :?
Vartotojo avataras
giead675

Standartinė Sumushtinis » Pen Gru 07, 2007 11:00:10

giead675 rašė:Bet nuobodu, norisi per balkoną iššokti.... :?

Priezastis del ko pardaviau savaji. Truksta medziu, saknu, nelygumu, akmenu, kalnu ir viso kito. Neturiu kantrybes namie sest ir vaziuot. :roll:
Sirius rankenele ant vairo man taipogi nesilaike, net idejus duotas gumas, tai teko paciam meistravotis papildomai. :)
Dar kiek pastebejau normalios padangos skleide tam tikra kvapa ir buvo gumos atplaiseliu, gumulu. Turbut spec. padanga treniruokliui tikrai reikalinga. :roll:
Forks are for eating, Lefty's are for racing
Vartotojo avataras
Sumushtinis

Standartinė LithuanianIdiot » Šeš Gru 08, 2007 16:20:57

tiesa sakant per mazai buvai prispaudes padanga prie volelio.man irgi taip buvo,bet as dabar svaru ir problema ta kad greiciau padanga devisi negu vaziuojant plentu. Reziume esu patenkintas Sirius
Vartotojo avataras
LithuanianIdiot

Stilius: Road

Standartinė SeQueL » Pir Lie 18, 2016 17:04:03

o kuom satori geriau nei blue matic ar kiti modeliukai?

zadu ant ziemos sau pasimt kazkoki toki daikta tik nezinau koki cia vertetu :d
SeQueL

Stilius: DH

Grįžti į Mūsų dviračiai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias