troll'is

Dviračiai, kuriuos turi lankytojai

troll'is

Standartinė LBU » Pir Geg 04, 2015 10:24:51

jau berods penktas sezonas. Buvo visoks, šiemet va toks...
Prikabinti failai
troll.jpg
troll.jpg (221.33 KiB) Peržiūrėta 9207 kartus(ų)
LBU

Stilius: Road

Re: troll'is

Standartinė 07429W2 » Pir Geg 04, 2015 15:05:21

Laimi, koks maždaug avg gerom sąlygom gaunas tour'inant? :)
Vartotojo avataras
07429W2

Stilius: All round

Standartinė LBU » Pir Geg 04, 2015 16:37:55

nežinau ar teisingai supratau klausimą, bet:

1. Surly pagamino 26+ padangas ( DW27,5 ir Knard 26X300) , kurios, nežiūrint į įspūdingus išmatavimus, ganėtinai gerai rieda, ypatingai Knard, kurios dabar nuotraukoje.
Važiuojant asfaltu ar lygiu gruntkeliu neprireiks labai daug papildomų pastangų, kad išsilaikyti su standartinėmis padangomis apautų MTB rikiuotėje.
Problemos prasideda duobėtame kelyje, kur labai sunkūs ratai su dideliu oro kiekiu pradeda "strikinėti" nuo kupsto ant kupsto, kas labai trukdo efektyviai minti, ir automatiškai pradedi lėtinti tempą.

2. Visas malonumas, tai važiavimas kemsynais, smėlynais kur didelio greičio neišvystysi, bet....jautiesi kaip pirmą kartą važiuodamas 4x4 automobiliu su įjungt priekiniu tiltu, kuris nustebina savo pravažumo galimybėmis. Galima nebegalvoti apie svorio paskirstymą minant atsistojus-galinis ratas prasisuka tik ant sniego ar purvyne.

P.s. mano vardas kitoks :idea:
LBU

Standartinė Bumsas » Ket Geg 21, 2015 21:05:34

O leiskite paklausti koks tikslas leisti pinigus Fat baikui su 3,0 padangomis. Mano galva jei fatas tai fatas na polnuju katusku su 4.8 ir pusiau nuleistu blynu apacioje kad plauktu pavirsium, kaip jam skirta... Arba mano galva bet koks 29 er su 2.4 mud padangomis manau ne ka atsiliks nuo Fat bike su 3.0...

Bet Fat Bike tikrai tures savo nisa. Gaila kol kas vis dar kainos kandziojasi... O as lunahodui oi kiek darbo turiu.

O fat baikams amortikai dedami net fulai, ne tam kad amortizuotu kelia, o tam, kad ypac 4.8 nuleistu iki kokio 1 bar padangu amortizacija sulaikytu, susvelnintu. Ta prasme orinis dviracio amortizatorius padangu amortizacijai islyginti, kuris panasus i stangria plienine sokinejancia spyruokle.... Vadinamam plaukiojimui.......
Bumsas

Standartinė Piks » Pen Geg 22, 2015 0:11:45

Bumsai, panasus klausimas jau buvo uzduotas kitoje temoje: kiek fat bike'u su 4.8" ir kiek fat bike'u su 3" esi pats isbandes ar bent jau ciupinejes?

PS Sorry temos autoriaus uz siukslinima - geras dviratis!
"Life is like a box of chocolates.. you never know what you're gonna get" Forest Gump
There are 10 types of people - those who understand binary, and those who don't
“Ride clipped if you want to get fast. Ride flats if you want to get good.”
Vartotojo avataras
Piks

Stilius: None

Standartinė Bumsas » Pen Geg 22, 2015 7:51:08

Visu pirma cia buvo mano klausimas, o ne teiginys.. Ir nemaciau tos temos. Nesu turejes Fat baiku,rasiau kadangi man tai per brangu kol kas.
Ir sioje temoje autorius nenurodo ant kokiu ratlankiu, 80 ar 50mm?????(klaustukai)
ir as abejoju kad is vis Lietuvoje yra isbandziusiu po kelis fat baikus.. Nes jei imti 4.8 garsiasias negooglines parasysiu Surly Lou ir Blud tankines padangos, jos geriausiai dirbs ant 100mm ratlankiu.. Tai jei imt klasika moonlander jis su offsetu, tai yra kito ratlankio jam neuzdesi. Tai noredamas vazinet su 3.0 turesi keisti pati dvirati.... O kas tik kelis ratus su kitu dviraciu padare jis nieko negali apie ji pasakyt. Tu gali apie dvirati pasakyt tik menesi ar du pavazinejes, kai priedo pats prie jo pripranti...
Na o jei jis be offseto tai velgi abejoju ar ratus keisti apsimoka ir ar yra tarkim jei dviratis su 100mm ratlankiais kad ir be offseto kad i ji be problemos idesi 50mm ratlankius.
Tai cia visi keitinejimai gaunasi nei velnias nei gegute... Todel ir klausiu kokia prasme is 26 3.0, kai daug pigiau gausi rezultata 29 - 2.4.. Net slegio prasme, papildomai uzdejes kokias shwalbe procore....

Na man tiesiog mtb yra mtb ir galiu pasakyti kad mano nineris tikrai ne visur praeina kur man norisi. Kai patenki i samanas , kose, na gali ten dar per jega 500 metru ispausti, viskas. Ir jei ziurint greicio prasme, tokie tankai tikram offrode vargu ar letesni. Tarkim tau reikia per giria is punkto A i punkta B... Kad ir su purvui skirtomis mud padangomis, naineriu daug kur vaziuosi aplinkeliais. Ta prasme misko keliukais. O va su tanku daug kur galesi varyt tiesiai. Bet va nesuprantu tu 3.0 prasmes. Na nebent toks tvirtas turistas, labiau pritaikytas miskams.

Klausiu as visko. Nes nemaciau tos temos... Bet net ant 80 ratlankio 4.8 turetu visai kitaip jaustis nei ant 100. Vien is fizikos tasko, jei formuojame blyna apacioje..
Bumsas

Standartinė LBU » Šeš Geg 23, 2015 18:14:34

labai sunkus Bumso "slengas", todėl nežinau ar pataikysiu su atsakymais:
1. nuotraukoje ratlankiai Rabbit Holes 50mm. Turiu dar wheelsetą su Larry marge 65mm rimsais, ant kurio sumontuotos Dirt Wizard 26+ padangos su agresyvesniu protektoriumi ir kurį naudoju žiemą.
2. nuotraukoje ne Fat baikas, o Surly Troll, kuris "priima" plačias padangas.
3. Kodėl Troll?
-Todėl, kad jis universalus, jam tinka visos standartinės dalys: chainsetas, ratų ašys ir pan. Tiesa, čia sumontuota fat'o šakė-žiemą važinėdavau ir su 4" padanga priekyje.
-BB yra standartinio 73mm pločio, todėl nereikia važiuoti "išsižergusiam"
-ir su 4,8" padangomis nepavyks toli nuvažiuoti nei per purų sniegą nei pliažo smėlį. Žiemą važinėjant miško takeliais, pilnavertės fat padangos netenka prasmės.
- į kokį dviratį investuoti sprendimas kiekvieno individualus.

P.s. jei Krampus su 3" ratais fatbaikas, kodėl Troll su 3" ne?... :roll:
LBU

Standartinė Bumsas » Šeš Geg 23, 2015 20:43:53

Tai reiskia ir cia sumaisiau, nezinau ar buvo parasyta, bet pasirode ratlankiai 80mm. Tiesiog maniau kad tarkim ratlankiai 80 ir stengiesi uzmaukslint ne 4 o 3 padangas.
Tavo kolegos ir tas pats, jo ratlankiai tiksliai nepamenu bet kazkur iki 25 maniau 50......

O idomu pas ka siame forume daugiau anglasaksinio slengo? ;)
Bumsas

Standartinė LBU » Tre Lie 15, 2015 14:19:28

...pilnai sukomplektuotas žygyje...
Prikabinti failai
IMGP0014.jpg
IMGP0014.jpg (196.12 KiB) Peržiūrėta 7952 kartus(ų)
IMGP0027.jpg
IMGP0027.jpg (235.5 KiB) Peržiūrėta 7952 kartus(ų)
LBU

Standartinė mKs » Tre Lie 15, 2015 14:39:02

LBU rašė:...pilnai sukomplektuotas žygyje...

Eik tu sau koks žvėris. Gera foto prie nudistų pliažo :)
Vartotojo avataras
mKs

Standartinė Martynas S » Tre Lie 15, 2015 15:00:04

Šaunus monstras! Prašau įmesk nuogo monstro keleta foto, su šiokiu tokiu aprašymu bei sprendimais :) būtų labai didelis malonumas, prie kavos puodo, paskaityti apžvalga su fotkem apie šy Mulą :)
Vartotojo avataras
Martynas S

Standartinė LBU » Tre Lie 15, 2015 16:26:12

Martynas S rašė:Šaunus monstras! Prašau įmesk nuogo monstro keleta foto, su šiokiu tokiu aprašymu bei sprendimais :) būtų labai didelis malonumas, prie kavos puodo, paskaityti apžvalga su fotkem apie šy Mulą :)

...ar pamatyti "nuogo monstro" nuoyrauką paskatino pirma nuotrauka? :-D

Čia Surly Troll, kuris Rabbit Holes rimsų ir surly Knard 3" pagalba pavirto į 26+erį. Visos kitos detalės standartinės: galinė ašis 135mm, standartinis BB 73 mm. Tuo jis patogus, man jis tarnauja ir fat baiku ir keičiasi ratais su mano 29-eriu.

Čia nuotraukos iš mano dviratinių atostogų savaitės Lietuvos pajūryje.
Pastebėjimai:
1) ilgoms kelionėms fat baikas nėra labai tinkamas. Nuo Pervalkos iki Klaipėdos važiavau pajūrio smėliu, pirmi 10 km-smagu, po to pabosta nekintanti aplinka. Na o išvažiavus į kelią, ar tai asfaltuotą, ar gruntinį, galiausiai pradeda liūdinti "neefektyviai" naudojamos jėgos.
2) bikepacking stilius labai tinka 2-3 dienų žygeliui. Yra tik vienas minusiukas: dėl komplikuoto patekimo į krepšius ilgainiui "sučigonėji"-apsikabinėji vairą ir krepšius visokiais atlikusiais rūbais-rankų/kojų varmeriais, liemenėmis, rankšluosčiais. Ventainės kempinge, šalia tvarkingai Oltriebuose susipakavusios vokiečių turistės aš atrodžiau kaip nuo taboro nuklydęs čigonas.
3) likusias atostogų dienas "neršiau" po Neringą. Va ten pasireiškia visas fatbaiko smagumas: važiuoji žvėrių takeliais, smėlynais, kemsynais, kai takeliai baigiasi, meldynų raizgalynus apvažiuoji tiesiog marių pakrantės smėliu per vandenį arba lendi per brūzgynus...ir džiūgauji, kad pravažiuoji ten kur atrodo neįmanoma.

Beje, kai 29-eris paskolina savo ratus Troll'iui, jis tampa miesto storaračiu
Prikabinti failai
IMGP0013.JPG
IMGP0013.JPG (140.83 KiB) Peržiūrėta 7881 kartus(ų)
LBU

Standartinė zilas » Tre Lie 15, 2015 17:50:57

Kiekvienam savo, bet kai tieeeeek daiktu, tai tas bikepackingas negudresnis, nei elementarios tases.
Plius svorio centras aukstai, miegmasis lietuje maudos.
Zodziu nepykit uz kritika, bet man taip pasirode.
Graziu zygiu ateiti
putin CHUILO
Vartotojo avataras
zilas

Stilius: XC

Standartinė LBU » Ket Lie 16, 2015 11:14:26

zilas rašė:Kiekvienam savo, bet kai tieeeeek daiktu, tai tas bikepackingas negudresnis, nei elementarios tases.
Plius svorio centras aukstai, miegmasis lietuje maudos.
Zodziu nepykit uz kritika, bet man taip pasirode.
Graziu zygiu ateiti

Pritariu Tau, bikepacking OK 1-2 nakvynių greitam žygiui. Be to toks keliavimo būdas turi privalumų bekelėje ir miškuose, nes nekliūna krepšiai.
Keliaujant ilgesniam laikui su daugiau krovinių, gerokai patogiau oltriebai.
LBU

Standartinė Mototarka » Ket Lie 16, 2015 11:53:47

Jūs man paaiškinkit ką ten kraut į tuos ortlybus... televizorių, fotelį sulankstomą ar palapinę ant 10 asmenų??
Prieky ant vairo miego sistema - miegmaišis, bivvy arba palapinė, kilimukas... dar ten telpa striukė, pirštinės ir warmeriai(nuo 1,5 iki 3kg). Mini tašytėse ant TT ir stemo - elektronika, šokoladukai, akiniai ir kitos smulkmenos (~500gr). Ant rėmo - maisto davinys ir primusas (nuo 500gr iki 1kg). Subinės tašė - atsarginiai rūbai (~1kg). Vanduo buteliuose 2 litrai (~2kg). Dar užsimetu mikro kuprinytę arba juosmens tašytę su visiškom smulkmenom kaip pompa, kamera, atsarginiai varžtukai, dantų pasta ir tt...
Man to užtenka savaitei ar dviem, maisto davinį pasipildau pakelės parduotuvėse, degalinėj ar ežere prasiskalbi atsarginius drabužius. Daugiau neneša mano supratimas apie turistavimą....
Mototarka

Standartinė mantasm » Ket Lie 16, 2015 13:24:32

Kiekvienam skirtingai neša supratimas. Kitas gali nesuprast kam vargti su minimaliai daiktų jei norisi ir to, ir ano pasiimti... Ir visa tai telpa į magiškus ortlybus ;)
mantasm

Stilius: None

Standartinė LBU » Ket Lie 16, 2015 16:19:06

mantasm rašė:Kiekvienam skirtingai neša supratimas. Kitas gali nesuprast kam vargti su minimaliai daiktų jei norisi ir to, ir ano pasiimti... Ir visa tai telpa į magiškus ortlybus ;)

ispanas pervažiavo kalnų takeliais visus Pirėnus, su plačiai kybančiais krepšiais, anot jo, tai padaryti nebūtų buvę įmanoma.

storulis, tikėtina, susiruošė vienos nakvynės žygiui

Aš į sekančią kelionę planuoju važiuoti su 29-eriu, kur bus kombinuota: Oltriebai gale , palapinė su miegmaišiu ant vairo, gertuvės ant šakės.
Prikabinti failai
10635935_10203911476539559_4726346831360896145_n.jpg
10635935_10203911476539559_4726346831360896145_n.jpg (98.87 KiB) Peržiūrėta 7667 kartus(ų)
Safari910.jpg
Safari910.jpg (98.29 KiB) Peržiūrėta 7667 kartus(ų)
LBU

Standartinė zilas » Pen Lie 17, 2015 19:20:21

Mototarka rašė:Jūs man paaiškinkit ką ten kraut į tuos ..

Na tik nebuk toks radikalas. Nieks nesako imti ortlybu ~100ltr. Tiek kiek pasiemes LBU, visai tiktu mazesnes tashikes, kaip antai crosso dry small, berods 30ltr, ar panasiais ne ka daugiau atsikisusias nei kojos, ir pakankamai aukstai kabancios. Suprantu asketiska bikepakinga, pet kai visas dviratis taselem, ir dirzeliais apkabinetas, tai nei ten manevruot lengviau, nei pratilpt kazkur. Prapisti daikta tik lengviau, nekalbant kad pakavimasis velnia zino kiek laiko trunka. Ir as tikrai nesakau, kad reikia daug daiktu veztis.
putin CHUILO
Vartotojo avataras
zilas

Stilius: XC

Grįžti į Mūsų dviračiai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias