Dviratis bet mint nereikia, kitaip tariant URAL 2

Dviračiai, kuriuos turi lankytojai

Re: Dviratis bet mint nereikia, kitaip tariant URAL 2

Standartinė zamzungas » Tre Bir 15, 2011 17:41:31

man įdomu, kodėl nebandai pats rėmo pasigamint? galėtum bet kokį pasidaryt, o ir pačiam gerokai smagiau važiuotus, jeigu šitas rėmas plieninis, tai visokius dropautus head tubes, headsetus ir panašiai galėtum iš jo pasikolint, o visą geometriją pasidaryti savaip, beje gal gautusi ir tvirtesnis aparatas :)
zamzungas

Stilius: All round

Standartinė old cat » Tre Bir 15, 2011 18:54:32

nykstukas rašė:Nu nevisai aš jau toks ir jaunuolis, dar meteliai ir jau žiurėk 30 bus :P

Ujj, sorry... Nors pagal mane visteik jaunuolis.. ;)
Beje - ar tik nebus cia priezastis, jog viskas iki galo padayta ir sekmingai veikia (amzius)?

o pačiam verta buvo daryt nes gavosi pigiau nei rinkinys iš amerikonų ar rusų.

- kas be ko.

Traukos tikrai užtenka, iš vietos manes nepatraukia, tam yra pas mane pėdalai :P užtenka bent 10km/h ir paskui pilnai motoras susitvarko.

Pnasia ta ir turejua minty. Beje - variklio dar ir sankaba specifine, griebia ir sukimba anksti, ne tam reikalui. Galima but gal svareliu spyruokles kietesnes sudet, bet cia zaidims ilgas, o jai su pamynimu isisprendzia ir neverta... Viskas tada gerai.

As siap tai vistik dirzeli buciau dejes. Nereik jokiu superfrezavimu; "Ispolzuj to cto pad rukoj i ne isci sebie drugoj!" :D
Primeciau, kad didziojo skriemulio dydis skelbimo masinos tiktu, tai tik itvirtint. O jau mazaji paskaiciuot pagal ji, ir toki bet kokis tekintojas jau "nudros".
Kuo dirzelis gerai: kaip jau sakiau - tylus, tept nereikia, o dar grandine prie tokiu sukiu baisoka biski... Dirzelis jei kas uzsikirtsu prabuksuos, o jei truks - nuleks sua ir neuzkirs nieko.
Dar kas - motoras dirba pulsacijom, ir gali istampyt stipinus. Sita seni dvirtistai zinodavo pukia ta, kas bande "motorinkos" varikli i dvirati det. Ir parurys123 su tuo vargo.
Dirzelis jas susvelnintu.
Na, siap cia tiktai ideja. Paciam tikrai nepersu, jei viskas ir taip veikia. Gal, sakau, kas nors dar banys ka panasus ir igyvendins, man paciam kaip ir neaktulau dabar.

parurys123 rašė:Viskas tobulinimai baigti :sugerovai: :-D

Oh my good! :shock:

beveik turbocharger'inis diesel ratbike's:

Paveikslėlis

:-D

Liuks, kolega. Paties darbu graziausias gal ir nepavadinisi, bet jau ismones ir orginalumo tikrai netruksta. :)
Prikabinti failai
dviratis.jpg
dviratis.jpg (113.65 KiB) Peržiūrėta 2015 kartus(ų)
Vartotojo avataras
old cat

Stilius: Commuting

Standartinė explorer » Ket Bir 16, 2011 1:19:03

explorer

Stilius: All round

Standartinė JohnU » Pir Gru 21, 2020 17:48:00

Paspirtukus kuriu savo rankomis. Jie turi daugiau sielos, kai tai darai sau ir savo poreikiams. Važinėti savo kūryba yra tikras jaudulys. Vaikinai iš Rideoo man tiekia atsargines dalis, aš jas labai rekomenduoju, jie visada yra atsakingi ir viskas yra aukščiausio lygio. Natūralu, kad tai tiems, kurie myli individualumą.
JohnU

Stilius: None

Ankstesnis

Grįžti į Mūsų dviračiai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių