Kvėpuojanti striukė commutinimui

Dviratis-transporto priemonė.

Re: Kvėpuojanti striukė commutinimui

Standartinė Mototarka » Ket Rgs 08, 2016 11:47:54

Nebūtinai, su gerai garinančia irgi šaltoka, nes garindamas lygiai taippat atiduodi šilumą iš kūno. Kiek teko atšiauriom sąlygom nudoti žoratex'a ir e-vent, efektas tik tas, kad saugo nuo lietaus ir vėjo, bet sustojus tikrai pasidaro šaltoka.
Mototarka

Stilius: All round

Standartinė mantasm » Ket Rgs 08, 2016 12:10:06

Gal per plonai apsirengęs būni? :) Kuo sausesnis esi, tuo šilčiau... Be to, žmogus prastai skiria šalčio ir drėgmės pojūčius.

Kitas dalykas - būna dviejų rūšių softshellai/goretexai/windstoperiai/etc. Vieni būna tik maišas nuo vėjo ir t.t. Kiti būna ir su pūkeliu viduj. Jei nėra šilumą sulaikančio a-la bluzoninio sluoksnio, tai ir prie pliuso gali būti šalta. Bet patogiau sloksniuoti ir platesnis panaudojimo diapazonas.
mantasm

Stilius: None

Standartinė turistux » Ket Rgs 08, 2016 13:04:55

Mototarka teisingai pastebėjo, su gerais membraniniais jaučiasi vėsumas kai šalta. Bet čia gal aktualiau nejudant, žvejyboj pvz.
turistux

Stilius: Commuting

Standartinė Gie » Ket Rgs 08, 2016 13:53:00

Trumpai tariant apie šaltį,apsauga nuo lietaus/garinimas. Kai yra 10/10, tada su ja yra labai šalta, nes ji nespėja garinti drėgmės. 20/20 šalta yra tik tada, jeigu po tokia stiruke NIEKO neturi, jeigu pasirengęs bent termoapatinius su ja yra ŠILTA kai sėdi, ir neypač karštą prie krūvio (lipank, bėgant, turbūt ir minant). Gera striukė "netraukia" šalčio.
Mano asmenine nuomone GERA stirukė yra 3 sluokslnių membranos - 20/20 ir ne mažiau, kuri pasiteisina praktiškai visose veiklose. Trūkumas - KAINA ir pakavimas (gaunasi pakankamai stora ir neypač lanksti). 20/20 striukės tikrai nėra naujiena, pirmą tokią stirukę esu įsigijęs prieš 10 metų Lietuvos parduotuvėje :)
iš to ką bandžiau 10/10 (įskaitant netgi vieną normalų gamintoją), tai šlamštas.. MAN nepakankmmai patvari, MAN nepakankamai garina.. todėl MAN visada su ja šalta, todėl tokios nebenaudoju net į darbą vaikščioti :) (palyginimui 20/20 (ir daugiau) striuke su termuške ir polartekiniu megstiniu man nešalta dalyvauti aktyviose vieklose su pastovėjimais iki -10 ar -15). Nors kolegos su tokiom ir į kalnus eina ir užsiima visokiom kitokiom veiklom. Taigi kiekvienam savas pasirinkimas.
Gie

Standartinė internetas » Ket Rgs 08, 2016 15:04:25

Jeigu nesinori skirti didelio biudžeto high-tech striukei, tai siulyčiau išsirinkti patogų softshellą kvepuojantį ir kažkiek stabdantį, ir per daug nesiparinti dėl lietaus apsaugos, ir šalia turėti ploną neperlijamą ką nors, kur sveria 200g ir neužima vietos - išsitrauksi kai jau labai lietus nubaus.
internetas

Standartinė Gie » Ket Rgs 08, 2016 15:49:55

pritariu. nes jeiug kalbi apie gerą stirukę, tada jau reik kabėti ir apie geras kelnes, gerus batus ir t.t. :) jeiug naudojami tik komutinimui, tai kaina bus neveikai neadekvati :) Geriau ieškoti paprastų sprendimų.
Gie

Standartinė internetas » Ket Rgs 08, 2016 17:40:56

Gie rašė:pritariu. nes jeiug kalbi apie gerą stirukę, tada jau reik kabėti ir apie geras kelnes, gerus batus ir t.t. :) jeiug naudojami tik komutinimui, tai kaina bus neveikai neadekvati :) Geriau ieškoti paprastų sprendimų.

Būtent - viską išsidžiovinsi bet kuriuo atveju nuvažiavęs į darbą/namo. Aš varau su overshoes, ir turiu susipakavęs Regatta nebrangų set'ą (striukė + kelnės)- beveik nieko neužima kuprinėj, ir žinoma, nekvėpuoja visiškai, bet galima užsimesti per 30s jeigu žiauriai užeina lietus. Gal 25 EUR kainavo.

Dar kartą pritariant, tai tada visko reikai high techo, jeigu šlaps kojos, klynas, pėdos, rankos, pirštai, tai rimta striukė neišgelbės nuo lietaus.
internetas

Ankstesnis

Grįžti į Commuting

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių