2010 m. geriausieji

Re: 2010 m. geriausieji

Standartinė Aurimas vardu Jonas » Pen Vas 18, 2011 23:35:53

Klaidinga manyti, kad jei jau veidrodinis fotikas, tai nuotrauka bus wow. Tai tik priemonė pasiekti geresnei kokybei. Tačiau viskas vis tiek suksis apie kompoziciją. Pažiūrėkit aukščiau pateiktus pavyzdžius. Pirma nuotrauka (Iron Horse Azure) daryta su normaliu veidrodiniu fotiku. Bet ten visiškas pravalas iš tikrųjų. kažkokia neprižiūrėta sodo pieva, kuri pusiau nušienauta, pusiau ataugus, o vidury dar padžiūvusios neautaugančios žolės plėmas. Dar ventilis su antgaliuku ir tepaluota chain stay apsauga. O ta malka tai išvis kažkoks nesusipratimas. Toliau pateiktas Lapierre. Visiškai neutrali aplinka. Tik dviratis. Švarus, gražus. Fotografuota su paprasčiausia muiline dar esant pašaliniam geltonam apšvietimui. Didžiausias minusas, kurio toje situacijoje dėl techninių galimybių neišvengsi, yra blykstė.
Sutinku, kad kiekvieno asmeninis reikalas, kaip apsirengti kas dieną, kaip pateikti dviratį. Bet tas kiekvienas nėra vienas forume. Užvedžiau temą-projektėlį "Kardano broliai". Visi laukė. Laukimas kaip idėja buvo OK, tik dėl tam tikrų neplanuotų upgrade ar dalių keitimo jis užsitęsė. Tačiau faktas - laukė nemažai forumo vartotojų. Komentavo, diskutavo. Iš vienos pusės man visiškai vienodai tos nuotraukos, kaip jis jose atrodo, nes aš dviratį galiu matyti ir paliesti bene kiekvieną mielą dieną. Bet už tą laukimą, temos skaitymą atitinkamai noriu atsidėkoti pateikdamas dviratį gražiai. Ir tuo pačiu supratingumas, kad vartotojas, kuris skaito mano temą, aukoja savo laiką, galbūt gana brangų, mano dviračiui, mano temai. Tai dar viena priežastis, kodėl noriu, kad jis būtų žmoniškai pateiktas.
Serijinis žudikas. Žudau debilus.
Vartotojo avataras
Aurimas vardu Jonas

Stilius: XC

Standartinė LinasV » Šeš Vas 19, 2011 0:36:42

Gera nuotrauka, savininko tekstas dviračiui apibūdinti, savininko energija ir charizma tėra "saldainio popieriukas". O saldainis Fs XC/AM kategorijoje šiemet yra Dema. Inžinerine prasme, kaip du metalo gabalai Lapierre X prieš Demą man kaip "Karakumai" prieš "Paukščių pieną". Lapierre X puikus ir subalansuotas, varžybų mašina, daugeliui kaip svajonė, bet ne aukščiausia lyga.
Jei FS XC/AM rinkimų "scenarijus" būtų persikėlęs į plentinių dviračių kategoriją, tuomet Plentass Look ar Cervelo būtų žemiau už AvJ Kuota ar Focus.
Vis dėlto dviratis - tai geležies gabalas, ir galime susigaudyti kuri detalė ir jų visuma ko verta. Forumo dviračių rinkimai man labiau panašūs į "dviratis+savininkas" rinkimus, apie ką byloja ir visos diskusijos dėl pateikimo, pristatymo ir viso kito, kas 'verda' aplink konkretų dviratį. Viskas OK, bet tai nėra 'pliko' dviračio, tik kaip inžinerinio kūrinio vertinimas. Čia ir pasiklysta balsų skyrimas tarp "geležies" ir simpatijų-antipatijų įtampos.
Vartotojo avataras
LinasV

Stilius: All round

Standartinė myciokas » Šeš Vas 19, 2011 9:02:37

Pasisakysiu ir aš (kaip vidutinis mėgėjas). Mano balsai atiteko dviračiui, kuris man asmeniškai gražiausiai žiūrėjosi (pats dviratis, jo pateikimas fotografijoje), aš nestudijavau dalių, kurios yra aukštesnio lygio, kurios ne, kiek dviratis sveria, o tuo labiau į dviračio savininko simpatijas/antipatijas ir pan.
Manau, kad daugelis naujų forumo dalyvių, kurie balsavo, elgėsi panašiai kaip aš.
Taip, kad 2011 metų rinkimuose visi dalyvaujantys dviračiai turėtų būti pateikti ne šiaip sau, o atsakingiau.
Vartotojo avataras
myciokas

Standartinė SSurblys » Šeš Vas 19, 2011 10:39:25

LinasV rašė:Gera nuotrauka, savininko tekstas dviračiui apibūdinti, savininko energija ir charizma tėra "saldainio popieriukas". O saldainis Fs XC/AM kategorijoje šiemet yra Dema. Inžinerine prasme, kaip du metalo gabalai Lapierre X prieš Demą man kaip "Karakumai" prieš "Paukščių pieną". Lapierre X puikus ir subalansuotas, varžybų mašina, daugeliui kaip svajonė, bet ne aukščiausia lyga.
Jei FS XC/AM rinkimų "scenarijus" būtų persikėlęs į plentinių dviračių kategoriją, tuomet Plentass Look ar Cervelo būtų žemiau už AvJ Kuota ar Focus.
Vis dėlto dviratis - tai geležies gabalas, ir galime susigaudyti kuri detalė ir jų visuma ko verta. Forumo dviračių rinkimai man labiau panašūs į "dviratis+savininkas" rinkimus, apie ką byloja ir visos diskusijos dėl pateikimo, pristatymo ir viso kito, kas 'verda' aplink konkretų dviratį. Viskas OK, bet tai nėra 'pliko' dviračio, tik kaip inžinerinio kūrinio vertinimas. Čia ir pasiklysta balsų skyrimas tarp "geležies" ir simpatijų-antipatijų įtampos.

Tokiu atveju būtų visiškai neidomu nes vertintume savininko piniginės storumą, o dabar įsijungia daug daugiau elementų: skonis, supratimas, dviračio performance, detalių vientisumas ir t.t. Demai pakišo koją visai ne savininkas, o būtent aukščiau minėti faktoriai.Ir demą lyginti su Look ir Cervelo o Lapetrą su Kuota ar Focus visiškai neteisinga, veikiau atvirkščiau, Dema yra konkretus noname gaminamas kaip ir kiti noname, neturintis jokių pro komandų.Niekada nesupratau Plento girimosi kad va pagamintas japonijoje su Toray karbonu.Toje gamykloje iš to vadinamo Toray gali užsisakyti kad ir "plentass" dviračių brendą, kaip tai padarė tarkim wiggle.Jie paemė ir pasigamino dviračių brendą Verenti iš to paties aviacinio arba vaikų žaislų pramonei naudojamo Toray karbono http://www.verentibikes.com/brand http://www.wiggle.co.uk/verenti/road-bikes/ . Gal ir geri gaminiai, bet jie neturi vardo, neturi pro komandų, istorijos, gaminami visai kitų gamyklų.Kaip dabar Linai dema kompanija lyginat su LOOK ar Cervelo kuri turi vardą, istoriją, pro komandas, laimėjimus?arba su Kuota? arba su Focus ? Look? konkreti nesamonė, Dema kaip gamintoją galima lyginti su Verenti nebent.
Jei jau pradėjau kalbėti apie Plento dviratį, jo minusas ne tik brendas kuris neturi aukščiau minėtų faktorių, tačiau man nerimtai atrodo ir noname stebulės, su nipeliais ir frm ratlankiais, rėmas be jokių naujienų kaip OS bb standartai, tapered ht ar bent jau 44mm ht, šakė -stebulė be os užspaustuko, no name užspaustukai, nevažiuojančios furious fred padangos.No name arba performance trūkumas dėl kurio prarado ne tik mano bet ir kai kurių kitų balsus.Man tai buvo visiškai aišku kad dema nelaimės nuo pat pradžių, ir tai nesavininko + dviratis vertinimas, nes tuomet būtų kurkas liūdniau :)
SSurblys

Standartinė Vital » Šeš Vas 19, 2011 11:50:15

Kalbant apie LBU Look kilo mintis skirtyti dviračius į High end ir Hi-Fi kategorijas pagal analoga su audio- video aparatūra.

Šiuo atveju Plente tik 2 dviračiai High-end kategorijos (Look ir Focus, o Cervelo - "nedatraukė"), MTB XC HT -1-as (Scottas), MTB XC FS - 2 (Dema ir Univega - antras su pritraukimu), visi tikti Hi-Fi nominantai.

Nesvarabu, kad dabar audiofilai paskys, kad rinkoje egzistuoja Hi-Fi komponentų, kurie skamba beveik taip pat kaip nevykę High-end, bet High-end yra high-end.

Nesuprantantiems sąvoku paaiškinsiu:
Hi-Fi reiškia aukštą kokybę - aukštos kokybės komponentai, aukštos kokybės bendras sprendimas.
High-End reiškia, kad progresyvaus gamintojo gaminių linijoje geresnių komponentų tiesiog nėra - panaudoti geriausi tuo metu gamintojo disponuojami sprendimai. Reikia pažimėti, kad kai gamintojo prestižas nežinomas vertinama panaudotos medžiagos ir inžinierinis sprendimas.
Na pavyzdžiui 5 mm skersmens auksinis armuotas kabelis bus laikomas gesesniu už varinį analogą. Nerūdijančio plieno trosas bus laikomas gersniu už rūdijančio, nerūdijančio plieno grandinė laikoma geresne už rūdijančio, titano žvaigždė laikoma geresne nei plieno ar aliuminio ir t.t.
Vartotojo avataras
Vital

Stilius: None

Standartinė SSurblys » Šeš Vas 19, 2011 12:08:20

Dema tai high endas iš tokios serijos :)

Paveikslėlis
Paveikslėlis

ir lempos atrodo legendinės 300b ir trafai rankom susukti ir gnybtai auksu žiba ir gamintojas pripažysta kad high end ir dirba A klasėj, Ko daugiau norėt? Na gal pavadinimas tik kiek neaiškus Yagin, bet va prijungi tokį tolimųjų rytų stebūklą normaliame, gerą raišką turinčiame trakte ir pasidaro aišku kas yra kas.Nelyginkit dviračių su audio aparatūra nes išvis pasiklysit, ten viskas daug sudėtingiau.
SSurblys

Standartinė Vital » Šeš Vas 19, 2011 12:14:47

Na taip Dema iš tokios klasės, bet ... ką padrysi ... yra ir tokia klasė ir kainuoja ne tiek kiek Golden tube reikaliukai :), beje vien lenpu buvimas juk nereiškia high-endo. Tiesa paskius audio high-end klasę apleidau prieš 8 metų vis tiek ne man, nes ten pirmoji sudėtinė dalis - klausymosi patalpa :(, bet palyginimas, manau galimas.
Vartotojo avataras
Vital

Standartinė SSurblys » Šeš Vas 19, 2011 12:19:54

Na gamintojas Yagin aiškiai rašo kad "aukštas galas" :)
SSurblys

Standartinė LBU » Šeš Vas 19, 2011 12:42:26

Mano nuomonė dėl balsavimo rezultatų labai artima LinoV išsakytai...
Bet tai milžiniškas minusas Focus gamintojui.Kodel:
-kombinacija:
LOOK, arba cervelo
ir LBU (vienišas katinas :-D )

nesunkiai paguldė ant menčių kombinaciją:
Focus
ir Vital( netoli tas laikas, kai savo autoritetu užsitarnaus būti iki mirties pripažintu Geriausiu forumiečiu) :-D

teisybės dėlei reikia pasakyti, kad tiek LOOK tiek Cervelo buvo lengviau-nėra mūsuose "nuvalkiotas" ir nusibodęs brendas, na o kur dar ta raudona spalva ...
LBU

Stilius: Road

Standartinė LinasV » Šeš Vas 19, 2011 13:03:23

Tačiau dėka tų peripetijų rinkimai nebuvo nuobodūs ir rezultatai suteikia peno apibendrinimams :-)
Šarūnai (Ssurbly), ne visi tokie techniškai išprusę kaip tu susidėlioti "taškus" ant frm ratlankių su no name stebulėm ;-)
Vartotojo avataras
LinasV

Standartinė Aurimas vardu Jonas » Šeš Vas 19, 2011 14:51:52

Taip, ne visi šiprusę techniškai tam tikroje srityje, tad naivu tikėtis objektyvaus vertinimo dviračio kaip vienalyčio objekto.
Pats Plentass pasakęs, kad balsuoja, jei neišmano, pagal tai, kaip pateikta. Tokiam faktoriui sumažinti ir reikalingos momentinės diskusijos ir apžvalgėlės ir pan. Bet... vis dėlto tai tik sumažins tokį pasirinkimo faktorių. Ir vis tiek atsimušime į vizualizaciją :)
Jei analizuojant balsų pasiskirstymą, tai techniškai pažangiausias rėmas yra Trek Remedy + unikali reta aukštos klasės šakė. Bet kas jam neleido pasiekti aukštesnės vietos? Nėra komplektacijos prie nuotraukos. Ji kažkur toli atgal... Ir pagal tai sudėtinga įvertinti dviratį.
Lapierre x-control ir Dema Quark. diskutuoti galima tikrai į valias. ir damn, tikras galvos skausmas, kuris yra geresnis. Smalsumo vardan įdomu būtų padaryti kokią vertinimo matricą surašant kriterijus ir jų vertinimą balai, po to viską susumuojant :)
Vartotojo avataras
Aurimas vardu Jonas

Standartinė kurmis » Šeš Vas 19, 2011 16:47:45

Kiek balsuotoju, tiek ir skirtingu vertinimo kriteriju. As pavyzdziui atsizvelgiau ir i savininka. Kai kurie dviraciai geri, bet diskusijos apie juos ir ju savininkai "okupave" ne tik ju dviraciu tems, bet ir siaip nemenka dali forumo, tiesiog kai kuriu dviraciu pateikinejimas ir pateikinetojai "uzkniso juodai". Uz brandus irgi nebalsavau, nes nemanau, kad grando vardas jau iskart garantuoja geresni rema. Atidaviau balsus uz gera dviratininko+dviratis charakteri :D
Vartotojo avataras
kurmis

Standartinė HiMiNi » Ant Vas 22, 2011 12:41:05

huh, prasliauziau per visas prizininku temas, ir sumeciau "prizus" atminimui - tikiuosi visiems tiks prie bike check'o :)
- Jeigu kazkam maiso - rasykit - isimsiu
- jeigu kazkas nori isidet i pirma puslapi, ar kazkur "arciau" savo dviracio - rasykit, duosiu koda

Aciu AVJ uz rinkimus! :cowboy:
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
HiMiNi

Stilius: FR

Standartinė LinasV » Ant Vas 22, 2011 12:41:19

Gražus siurprizas tos simbolinės taurės nugalėtojams. Šaunuoliai :-)
Vartotojo avataras
LinasV

Standartinė Aurimas vardu Jonas » Tre Vas 23, 2011 17:17:10

Dėkui HiMiNi už taures.
Kadangi jau diskusijos kaip ir pasibaigė iš esmės, tai norėčiau apskritai padėkoti visiems, kas balsavo, skaitė ir diskutavo. Asmeniškai savo tikslą iš dalies pasiekiau. Rinkimai nebuvo 'sausi' :)
Vartotojo avataras
Aurimas vardu Jonas

Standartinė Piks » Ket Vas 24, 2011 1:10:01

Aciu :!:
"Life is like a box of chocolates.. you never know what you're gonna get" Forest Gump
There are 10 types of people - those who understand binary, and those who don't
“Ride clipped if you want to get fast. Ride flats if you want to get good.”
Vartotojo avataras
Piks

Ankstesnis

Grįžti į 2010 Geriausieji

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias