Puslapis 11

Kriteriumas vetranamas Klaipėdoje - Poreikai

StandartinėParašytas: Ant Kov 13, 2012 16:06:48
Vital
Mieli veteranai,
pateikiau kitoje temoje vykdomo balsavimo rezultatus (žinoma pridėjęs tuos žmones, kurie į mane kreipėsi triesiogiai) planuojamo kiteriumo Klaipėdoje organizatoriams.

Ir gavau tam tikrą informaciją :

Planuojamas kriteriumo veteranams ir mėgėjams startas 2012-05-27, sekmadienį po „Auksinių Kopų“ jaunių finišo - apie 14:00 val. (jaunių startas 11:00 val.)

Kriteriumui bus skirta apie 1 val. t.y. apie 40 km. Rato ilgis apie 2.6 km. Tarpiniai finišai planuojami kas 3 ratai.
Trasa: startas prie Čili picos Liepų g-vė 2, toliau H. Manto gatve, posūkis į S. Daukanto gatvę, posūkis į Trilapio gatvę, į dešine į Liepų gatvę ir vėl į H. Manto gatvę.

Varžybų akcentas ir tikslinė grupė - veteranai.
Mėgėjams bus leista startuoti ir rungtis kartu, tačiau bus ieškoma teisinių būdu "išeliminuoti" tuos neva "mėgėjus", kurie realiai galėtų rungtis su elitu.

Dbar aišku, kad nepriklausmai nuo to kiek bus amžiaus ir apdovanojimų grupių, taškų priskyrimas bus bendras, o tiems kas negaus taškų kvalifikacija bus pateikiama pagal įveiktų ratų skaičių ir galutinį finišą.

Čia kviečiu diskutuoti dėl vetarnų amžiaus grupių reikalingumo ir ratų skaičiaus.
Pradinis siūlymas - viena amžiaus grupė - 30 metų ir vyresni, o klasifiacija (rezultatai) gali būti pateikiami pagal 3 veteranų amžiaus grupes:
V30;
V40;
V50;

Jeigu startuotų moterų - joms būtų galima pateikti atskirą klasifikacija.
Apdovanojimai - tik pirmiems 3 bendroije klasifikacijoje, nebent mes norėtume išskirti į visas 3 amžiaus grupes, bet tokiu atveju reikia išsteigti prizus, bet tai jau mūsų pačiū rūpestis.

Padiskutuokime apie tai. Norintys įsteigti prizus ar radę remėjų, kurie gali / norį įsteigti prizus kreipkitės į mane per AŽ ar dviratininkas.veteranas(eta)gmail.com ar tiesiai į organziatorius.

Taip pat atsižvelgiant į tai, kad dalis veteranų nedalyvautų dėl didelių kelionės kaštų ir tolimo atstumo, kad pritraukti juos ir atpiginti dalyvavimo kaštus siūlau pagalvoti apie bendrą vykymą iš didžiųjų miestų (gal kas gali suorganizuoti/pasiūlyti transportą ar patrauklias nakvynės sąlygas Klaipėdoje)

Re: Kriteriumas vetranamas Klaipėdoje - Poreikai

StandartinėParašytas: Ant Kov 13, 2012 16:24:06
Deivux
As vienareiksmiskai uz atskiru grupiu apdovanojimus, t.y. 30; 40 ir 50-mechiu apdovanojima atskirai, tokiu budu pritrauksim daugiau dalyviu, isivaizduokim jei apdovanojami tik pirmi 3, reziume 50-iui vazhiuoti gonke ir kazhka laimeti sutikim shansu labai nedaug, todel manau butu naudinga isteigit kad ir kuklius medalius bet apdovanoti tris amzhiaus grupes nuo 1 iki 3ios vietos. Tada atsiranda azartas kiekvienoje amzhiaus grupeje, atsiranda kova nuo 30 iki 50 metu... ir automatishkai ishauga dalyviu skaichius. Tokia mano nuomone.

Re: Kriteriumas vetranamas Klaipėdoje - Poreikai

StandartinėParašytas: Ant Kov 13, 2012 21:07:53
garas
Suskirstymas amžiaus grupėmis būtų smagu ir savo vietą tarp bendraamžių "klipatų" taip pat gera žinoti, o veteranai tikrai gali apsieiti be prizų ir tų juokingų taurių, užtektų garbės pastovėti ant pjedestalo ir draugiškai apsilaistyti šampanu, tai ne daug tekainuoja.

Re: Kriteriumas vetranamas Klaipėdoje - Poreikai

StandartinėParašytas: Tre Kov 14, 2012 9:35:06
Laisvunaz
Deivux rašė:As vienareiksmiskai uz atskiru grupiu apdovanojimus, t.y. 30; 40 ir 50-mechiu apdovanojima atskirai, tokiu budu pritrauksim daugiau dalyviu, isivaizduokim jei apdovanojami tik pirmi 3, reziume 50-iui vazhiuoti gonke ir kazhka laimeti sutikim shansu labai nedaug, todel manau butu naudinga isteigit kad ir kuklius medalius bet apdovanoti tris amzhiaus grupes nuo 1 iki 3ios vietos. Tada atsiranda azartas kiekvienoje amzhiaus grupeje, atsiranda kova nuo 30 iki 50 metu... ir automatishkai ishauga dalyviu skaichius. Tokia mano nuomone.


Manau, kad toks grupiu suskirstymas butu teisingiausias.

Re: Kriteriumas vetranamas Klaipėdoje - Poreikai

StandartinėParašytas: Tre Kov 14, 2012 10:01:02
Deivux
garas rašė:.... užtektų garbės pastovėti ant pjedestalo ir draugiškai apsilaistyti šampanu, tai ne daug tekainuoja.

manau startinis mokestis gali nupirkti Shampes butelku ir diplomiuka atspausdint ;) na jei liks ir medaliui tai jau bus nerealiai gerai, kalbu rimtai, mums juk reikia pasivarzhyti ;) palakstyti, o ne prizu gaut ;)

Re: Kriteriumas vetranamas Klaipėdoje - Poreikai

StandartinėParašytas: Pen Kov 16, 2012 15:43:11
Marius
Paklausiu tiesiai: o aš būčiau priskiriamas prie tų "nepageidautinų" mėgėjų, kurie galėtų rungtis su elitu, ar kaip? :)

Re: Kriteriumas vetranamas Klaipėdoje - Poreikai

StandartinėParašytas: Pen Kov 16, 2012 18:59:05
Deivux
Geras klausimas, manau galima pamaschius padaryti keturias grupes.... o kodel ne ?
18 / 30 / 40 / 50 / ir visi patenkinti butu, nes velgi, nafik startuot tarkim tau jei mini tipo be konkurencijos... :) , kaip minejau is startinio ant shampes ir medaliu tikrai pakaktu ...

Re: Kriteriumas vetranamas Klaipėdoje - Poreikai

StandartinėParašytas: Pen Kov 23, 2012 16:09:00
Vital
Marius rašė:Paklausiu tiesiai: o aš būčiau priskiriamas prie tų "nepageidautinų" mėgėjų, kurie galėtų rungtis su elitu, ar kaip? :)

Atsakysiu tiesiai, bet manau (tai tik mano nuomonė) - išeliminuoti reikėtų licencijuotus vyrus ir jaunius (pastarieji būtų išsieliminavę dėl pačių "auksinių kopų").
Dėl amžiaus grupių manau būtų idealu Deivuxo pasiūlytos. Bet nežinau ar organizatoriai numato starto mokęstį. Kitas dalykas visada kiek užtrunka taškų sakičiavimas ir gali nutikti, kad kai kurios egrupėse prizininkai nepelnys taškų visai ir viską nulems paskutinio finišo eiliškumas - tai priklausys nuo to ar teisėjai sutiks ir susidoros. Prižus vis tik verčiau įsteigti, nes spręsti kas bus su starto mokesčių ir ką su juo daryti gali tik organizatoriai. Glaiusias visada lieka galimybė pateikti klasifiakcija pagal grupes, o apdovanoti tik absoliučius prizininkus.

Re: Kriteriumas vetranamas Klaipėdoje - Poreikai

StandartinėParašytas: Pir Geg 21, 2012 11:09:52
Vital
Registracija Kol kas išjungta, nes nežiūrint didelių Klaipėdiečių pastangų rodos po mano pokalbio su Iniciatoriumi - LDSF aiškėja, kad nebus galima pratęsti savivaldybės išduoto leidimo, taigi, nors dirbome pusę dienos, kad paruošti dokumentaciją, atrodo, nepavyks - varžybų gali nebūti - planuojamos kitiems metams, vakare bus tiksli informacija. Kol kas 10 užsiregistravusių žmonių bus inofmruoti asmeniškai, kiti kiek luktelkime. Nors šansų, kad varžybos įvyks

Re: Kriteriumas vetranamas Klaipėdoje - Poreikai

StandartinėParašytas: Pir Geg 21, 2012 13:54:12
Deivux
na as labai tikiu kad Jums pasiseks... laikom spygas...

Re: Kriteriumas vetranamas Klaipėdoje - Poreikai

StandartinėParašytas: Pir Geg 21, 2012 15:35:14
nipelis
jooooo, zmones stengiasi, dirba a jiems matai gaila 1,5 val. Kai reik koky dziazo festivali suorganizuot tai yr pinigu y i amerika suskraidyt, visokiu "ale" zvaigdziu pasikviest, miesto eisma kad ir visai savaitei apribot, a cia nori savi zmones pasportuot ......laikyk nelaikes visas spygas... vien zodziu dar karta parode savo isminty :( :(

Re: Kriteriumas vetranamas Klaipėdoje - Poreikai

StandartinėParašytas: Pir Geg 21, 2012 15:58:19
Vital
Žiedinės lenktynės veteranams ir mėgėjams Klaipėdoje neįvyksDėmesio!!!
Su apmaudu pranešame, kad nežiūrint pastangų, Žiedinės lekntynės veteranams ir mėgėjams Klaipėdoje 2012 m. gegužės 27 dieną Neįvyks.
Nuoširdžiai atsiprašome,kad norėdami kuo anksčiau suteikti informaciją suklaidinome ketinančius dalyvauti.
Sutarėme, kad šios lenktynės bus suplanuotos detaliau ir organizuotos kitais metais.
Ypatingai Atsiprašome jau užsiregistravusių dalyvių.
Taigi, sekančios plento lenktynės veteranams - Lietuvos Plento čempionatas.