Puslapis 11

Padėkite išsirinkti

StandartinėParašytas: Ket Rgs 19, 2019 9:10:31
Daniel1
Sveiki, atėjo laikas nupirkti kažką rimtesnio, bet ant kiek dar nežinau :) Svarsčiau kažką įsigyti už ~500eur, bet jeigu geras daiktas tai ir truputi daugiau galima tam paaukoti. Kitose temose mačiau rašant, kad už 500eur nieko gero nenupirksi, bet ir naudoti neatbaido, bet nelabai žinau į ką reikėtų kreipti dėmesį vartant skelbimus. kol kas žiūrėjau tuos, kurie turi karboninį rėmą :D turėjau porą kalnų dviračių, bet aišku visi buvo nebrangus, sunkus, todėl gavus galimybę pasivažinėti plentiniu dviračiu (nors ir dar sovietinių laikų) buvo tikra atgaiva dėl svorio ir lengvumo užvažiuoti į kalniuką bei važiavimo greitis, beabejo, sužavėjo, bet sau galvojau išsirinkti kažką, kas turėtų taip pat nedidėlį svorį, bet ir taip pat nebijotų žvyrkelių ar bordiūrų, žvyrkeliai retai pasitaiko, bet tiesiog manau plentinis visiškai tam netinka :) bet ir greičio norėtųsi.
Šis variantas man atrodo visai neblogai:http://www.umarai.lt/katalogas/quick-disc-5/?modification=4626,
arba https://www.bikko.lt/plento-dviraciai/fitness/dviratis-cube-sl-road-black-n-blue-2019/, http://www.umarai.lt/katalogas/roam-3-disc/?modification=4044 (tik tas amortizatorius truputi atbaido)
Bei dar gal kas žinote kaip dėl tų nuolaidų? Rudenį įmanomą rasti dviračių kurie tikrai būtų neblogai nukainuoti, ar čia viskas kaip ir kitur (užkelta kaina ir pan.)? :) Tikiuosi atsiras žmonių galinčių man pagelbėti šiuo būsimo dviračio klausimu :beeeeer:

Dar pamiršau paminėti, kad labai daug dviračiu nevažinėju (šią vasarą išvis nevažinėjau, bet ir dviračio nebuvo), bet manau nupirkus geresnį tiesiog nebus reikalo jo keisti ateityje, ar technologijai sparčiai plečiantis taip pasielgti tiesiog neapsimoka?

Re: Padėkite išsirinkti

StandartinėParašytas: Ket Rgs 19, 2019 10:07:03
salieras
Pirkti naudotą karboninį rėmą rizikinga. Geriau pirk tą, kur nusižiūrėjai. Lengvas ar sunkus. Viskas turi savo kainą, eksploatacijos taip pat. Jeigu tik pasivažinėti, nereikia to lengvumo vaikytis. Aš minu 15 kg Cube ir šiandien bandysiu uždaryti 7000 km, ir manau, kad dar ne pabaiga. Greitis? Turėk plentinuką atsargoje. Bet koks dviratis trasoje yra geriau, nei karboninis sandėliuke :)

Re: Padėkite išsirinkti

StandartinėParašytas: Pen Rgs 20, 2019 22:33:50
Я&R
salieras rašė:..... Aš minu 15 kg Cube ir šiandien bandysiu uždaryti 7000 km, ir manau, kad dar ne pabaiga. Greitis? Turėk plentinuką atsargoje. Bet koks dviratis trasoje yra geriau, nei karboninis sandėliuke :).. nelabai supratau , 7000km čia per sezoną ?

Re: Padėkite išsirinkti

StandartinėParašytas: Šeš Rgs 21, 2019 0:25:15
salieras
Taip, per sezoną, kuris dar nesibaigė. Mano dviratis atrodo taip:
https://www.sports-tracker.com/workout/salieras/5d2adc17124992592e56389b
Taip, sutinku - plentvolis su "kolchoziniais" pedalais :) Bet minti tai labai netrukdo. Aš už tvirtą lengvą dvirati, bet tokie labai brangūs ir tokiems, kaip man nelabai būtini.