Batai, kontaktai

Pagalba naujokams, renkantis pirmą dviratį, techninių subtilybių pradmenys ir pan.

Batai, kontaktai

Standartinė ged@s » Pen Bir 08, 2018 12:58:31

Sveiki,

Bandysiu pereiti prie kontaktinių pedalų. Renkuosi kalnų modelį. Patarkit ką geriausia naujokui pirkti ir ko geriau nepirkti. Iš kur pirkti?
ged@s
 
Pranešimai: 61
Užsiregistravo: Pen Bir 02, 2017 12:04:48
Stilius: None

Re: Batai, kontaktai

Standartinė kauliukas2 » Pen Bir 08, 2018 14:54:51

Platus pasirinkimas. Pirma tai kur važiuosi, kaip važiuosi.
Reiks pedalų, savo kailiu išbandžiau kelis variantus. Pigiausia - PD m520, segas gerai, sukas gerai, kaina gera ir visa kita su jais gerai. Pabirus paprasčiau imti kitus ir nesukti galvos dėl tepimo ar guolių perrinkimo. Sekantys, su vienoje pusėje esančia platforma m530, na tai tokie pat viduriai, tik, kad gali važiuot su paprastu batu. Neišnaudojau visiškai aš to privalumo ir šis pasirinkimas buvo gryna nesamanė. PD m540 ale geresniais guoliais ir geresne apsauga nuo purvo, bet ir kainuoja žymiai brangiau tik tas skirtumas visiškai nevertas tų papildomų pinigų nes važiuojant juntamų pokyčių nėra. Tada dar atmyniau ir šiuo metu naudoju pd M8000, ką pastebėjau, kad šie tiksliau įsisega, o daugiau.... gal kažkiek stabiliau koją prilaiko, kol nauji ir užrašas gražus :) Taip, kad imi 520 ir mini arba 8000 tada mini ir dūšiai malonu :D
Reiks plokštelių, yra du tipai išsegimo. Vienas tik į išorę, kitas į abi puses. Jeigu nesportuoji imk į abi, aišku į vidinę išsegti nepatogu nes kulnas liečią ratą, bet mieste tai kartais gelbėja, o ypač kol nėra įgūdžių. Paprastai perkant naujus pedalus prie jų būna plokštelės ir kaip taisyklė, išsegamos viena kryptimi, taigi gausi nusipirkti papildomai.

Batai labai individualu, patogu važiuot su turistiniais, bet man labiau patinka kai koja užspausta, taigi renkuosi sportinio tipo. Turistiniai padorūs kainuoja apie 60-80, o jau renkantis sportinio tipo siūlau taikyti vidutiniškai į 150 Eur, pasimatuosi suprasi. Nemažai batų turi Ultrabike, Umarai, pirkti internetu neverta, matuotis - būtina. Visas kitus reikiamus dalykus rasi betkur.
kauliukas2
 
Pranešimai: 234
Užsiregistravo: Ket Lap 26, 2015 11:05:45
Stilius: Street


Grįžti į Naujokams

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių