Padangos

Re: Padangos

Standartinė kdr » Ant Lap 04, 2014 11:32:23

labadiena, isigijau 20meti plienini hibririda su 28 coliu ratais, tai ieskau kokiu gumwall padangu pigesniu variantu ~40 plocio, grubesniu protektorium. kiek ziurejau internetinese parduotuvese, tai kainos ~35eu. ar yra kitu variantu?
kdr

Stilius: None

Standartinė Gerasdviratis » Ant Lap 04, 2014 11:34:27

40 mm grubesniu nelabai yra, 35 tai jau didelis pasirinkimas.
Immortal riders army
Loki God of fire.
Vartotojo avataras
Gerasdviratis

Stilius: Road

Standartinė yellowjacket » Ant Lap 04, 2014 11:42:20

:?: pigesniu, sviesiais sonais, ~40mm, grubesniu protektoriu :roll:
Vartotojo avataras
yellowjacket

Standartinė Vilou » Tre Bal 29, 2015 12:25:18

Sveiki ieškausi žiurinėjuosi nauju batų savo dviračiui ir dabar apsistojau tie keliais variantais, norečiau nuomonių žmonių išbandžiusių, turėjusių patirties ir t.t. Važinėju maždaug 60/40 asfaltas/mškas, noretusi lengvesnio riedejimo, gero sukibimo miške ir, kad nebūtų labai slidžios važiuojant asfaltu. O jei dar prie viso to būtų ilgai devimos būtu iš vis super. Tad renkuosi iš šių variantų. Conti Xking 2,2; Conti Race king 2,2; Maxxis Larsen 2,35. O gal turit koki geresni derinuką priekiui/galui, labiau tenkinantį mano poreikius ? :) Būsiu labai dėkingas už atsakymus.
Vilou

Stilius: All round

Standartinė Edvapa » Tre Bal 29, 2015 14:18:00

Vilou rašė:Sveiki ieškausi žiurinėjuosi nauju batų savo dviračiui ir dabar apsistojau tie keliais variantais, norečiau nuomonių žmonių išbandžiusių, turėjusių patirties ir t.t. Važinėju maždaug 60/40 asfaltas/mškas, noretusi lengvesnio riedejimo, gero sukibimo miške ir, kad nebūtų labai slidžios važiuojant asfaltu. O jei dar prie viso to būtų ilgai devimos būtu iš vis super. Tad renkuosi iš šių variantų. Conti Xking 2,2; Conti Race king 2,2; Maxxis Larsen 2,35. O gal turit koki geresni derinuką priekiui/galui, labiau tenkinantį mano poreikius ? :) Būsiu labai dėkingas už atsakymus.

Specialized fast trak/ground controlc Schwalbe racing ralph,furious fred,yra dar Maxxis varijantu: crossmark,ikon,larsen. O devejimasis priklausys nuo pasirinkto misinio
Edvapa

Standartinė Marus » Pir Geg 04, 2015 18:12:43

Suvažinėjau galinę Schwalbe Racing Ralph evo. Atlaikė 6800km. Dabar gale uždėta Conti Race King (race sport), šiuo metu nuvažiuota 3000km ir nudilimas minimalus. Nesu padangų ekspertas, bet Conti man kažkaip labiau prie širdies. Rieda puikiai, sukibimas, miške kylant į statų kalną, pakankamas. Ant "košės" jau slidokos, bet RR ant "košės" taip pat buvo ne stebuklas. Prieky sumontuota Schwalbe Rocket Ron evo, nuriedėjo jau apie 10000km. Nudilimas apie 50%. Nieko blogo negaliu apie ją pasakyti. Tarnauja. Važinėju gal 80/20 plentu/mišku. Ant asfalto, posūkiuose, sukibimas pakankamas. Esant švariai ir sausai dangai drąsiai guldau dviratį net riedant nuo kalno ~50km/h greičiu. Padangų plotis 2,2, bet po šių dėsiu 2,0, nes manau, kad man nereikia tokių plačių.
Kuo pesimistas skiriasi nuo optimisto? Pesimistas sako: Blogiau būti jau negali... O optimistas teigia: Gali, gali...
Vartotojo avataras
Marus

Standartinė Vilou » Ant Geg 05, 2015 14:22:20

Marus rašė:Suvažinėjau galinę Schwalbe Racing Ralph evo. Atlaikė 6800km. Dabar gale uždėta Conti Race King (race sport), šiuo metu nuvažiuota 3000km ir nudilimas minimalus. Nesu padangų ekspertas, bet Conti man kažkaip labiau prie širdies. Rieda puikiai, sukibimas, miške kylant į statų kalną, pakankamas. Ant "košės" jau slidokos, bet RR ant "košės" taip pat buvo ne stebuklas. Prieky sumontuota Schwalbe Rocket Ron evo, nuriedėjo jau apie 10000km. Nudilimas apie 50%. Nieko blogo negaliu apie ją pasakyti. Tarnauja. Važinėju gal 80/20 plentu/mišku. Ant asfalto, posūkiuose, sukibimas pakankamas. Esant švariai ir sausai dangai drąsiai guldau dviratį net riedant nuo kalno ~50km/h greičiu. Padangų plotis 2,2, bet po šių dėsiu 2,0, nes manau, kad man nereikia tokių plačių.

Ačiū, labai naudingas ir įdomus atsakymas. Daugiau tokių :)
Vilou

Standartinė skirgaila » Ant Geg 05, 2015 16:28:14

10.000km ir 80% plentas - nesinori kažko plentiškesnio ir greitesnio nei RocketRon ir RacingRalph?
skirgaila

Stilius: XC

Standartinė Marus » Ant Geg 05, 2015 18:01:54

Turiu ir plentinį dviratį. Bet kalninis man kažkodėl smagesnis. O su normaliom mtb padangom galiu nesukti sau galvos dėl kelio dangos. Dirbu fūristu, vežiojuosi dviratį, dažnai tenka pasivažinėt Lenkijoje. Važiuoju daugiausiai krašto keliais, kur mažesnis auto eismas, o ten gan dažnai būna, kad asfaltą keičia žvyrkelis, gruntinis, miško ar pievos keliukai.

PS: nežinau kaip kitiems turintiems skirtingus dviračius, bet man su plentiniu greitis gaunasi vos 2-3km/h didesnis nei važiuojant su mtb. Tai užsidėjus "greitesnes" padangas ant mtb, kokį pagreitėjimą aš gaučiau 1-2km/h? Važiuojant vienam ar darant treniruotes, jokio skirtumo ar vid greitis 30km/h ar 33km/h, ar ne? :)
Kuo pesimistas skiriasi nuo optimisto? Pesimistas sako: Blogiau būti jau negali... O optimistas teigia: Gali, gali...
Vartotojo avataras
Marus

Standartinė Icetom » Sek Lie 19, 2015 16:08:28

Sveiki, galinė gamyklinės padangos Bondrage XR1 Expert 29"x2.00 protektorius jau į pabaigą. Man jos savybių kaip ir pakako kai pripratau per metus prie dviračio. Šiais metais minu MTB maratonuose +treniruotės (nemažai ir ant asfalto). Matau, bike24.de yra Bontrager XR1 Team Issue TLR Folding. Imti tokią, ar yra ir geresnių alternatyvų iš kokio, pvz., Continental asortimento (šitas modelis turbūt būtų atitikmuo Continental Race King MTB Folding Tire 29x2.0 su black chili/Racesport savybėmis)?
Icetom

Standartinė Gie » Pir Lie 20, 2015 13:06:04

kažin ar kas padės su tokiu klausimu :) padangų pasirinkimas priklauso nuo trasos, įgūdžių ir baimės slenksčio :) IMHO maratoninėse trasose užtenka race kingų kol nėra šlapia.. nors ir šiaip jie slidoki man pasirodė... apie bontragerius nieko nepasakysiu, bet dar jeigu jau renkiesi apžiūrėk ir schwalbe asortimentą.
Gie

Standartinė Icetom » Pir Lie 20, 2015 21:05:57

Dėkui, Gie, bent už tokią paguodą:). Kaip suprantu teks tiesiog pačiam išbandyti:). Dėl asmeninių, pajėgumų ir įgūdžių, tai 10-as atmyniau su tomis Bontrager padangomis paskutiniame MTB maratono Ignalinos etape. Su XR1 man tik per birų smėlį sunku minti- nežinau, ar patirties stoka, ar vis tik čia padangų savybė tokia. Nusprendžiau pabandysiu Contic'ą Race king su black chili ir racesport. O ten bus matyti
Icetom

Standartinė Gie » Ant Lie 21, 2015 9:15:21

Na iš mano profaniškų pamastymų tai...
smėlyje svarbu plotis, t.y kuo platesnės, tuo geriua važiuoja smėliu (stabiliau, mažiau klimpsta, mažiau kasasi). Bet kuo platesnės padangos tuo sunkesnės, vadinasi rotacinė masė didėja, t.y. prastėja akceleracija, sunkėja įkalnės ir pan.
kieta danga (Asvaltas, suplūkti sausi miško keliukai) svarbu geras riedėjimas - tą daro plikesnės padangos. Bet plikos padangos turi bėdų su valdymu posūkiuose bei ant šlapesnio grunto.
šlapesnei, slidesnei dangai svarbu protektorius. Gerai pasiteisina grubesnis, lengvai išsivalantis, bet jos ir sunkesnės, inertiškesnės.
Kadangi trasos dangas gali gauti visas tris per vienas varžybas, tai kokį tarp viso ko kompromisą riktis, jau yra tavo reikalas.
Bandai ir žiūri.
Man asmeniškai conti race kingai nepatiko dėl savo svorio, stabilumo ir protektoriaus :) imho geriua jau tada schwalbe furious fred'ai (bandžiau), arba gal thunder burta'ai (nebandžiau.. spėlioju).
Schwalbe racing ralphai labai geros padangos, bet ant šlapios dangos labai veliasi ir žiauriai sunkėja.
Kiek pastebiu visai populiarus rinkinukas ant priekio ką nors agresyvensio (conti x-king, schwalbe rocket ron) o gale ką nors plikesnio ir lengvesnio.
Na bet čia labai skonio, įgūdžių, religijos reikalas :) Bandyk ir spręsk pats :)
Beje viską čia taikiau daugmaž tik mtb maratatoninėm lietuviškom 5 trasom.
Gie

Standartinė Icetom » Ant Lie 21, 2015 11:17:54

Dar kartą ačiū už įžvalgas. Paskaičius jas, aš linkęs likti prie "plikesnių". O kurį Race king variantą bandėte? Nes jei black chili su race sport, tai anot šio tinklalapio, jų svoris normalus: http://www.bicyclerollingresistance.com/mtb-reviews/continental-race-king-racesport-2014
Be je panaršius po tas apžvalgas Contic'ai kaip ir geriau atrodo nei analogiški Schwalbe. Bet ten aišku tik sintetiniai testai be praktinių subjektyvių įspūdžių:)
Icetom

Standartinė mantasm » Ant Lie 21, 2015 12:46:33

Mesk monetą ir imk kas iškris - raceking ar thunder burt :) Nepatiks - sekantį komplektą paimsi kitokias, gi ne amžinas dalykas :)

Pritariu, kad važiavimą per smėlį labiausiai pagerina padangos tūris. Iš pradžių turėjau priekyje 2.1, o gale 2.0 apylygių Bontragerių rinkinį. Po to pasikeičiau į 2.2 riebesnes padangas. Komfortiškiau, stabiliau, greičio trūkumo didelio nejaučiu.
mantasm

Standartinė Gie » Ant Lie 21, 2015 13:26:09

race king'us bandžiau ne race sportus, kaip beje ir racing ralphus (ne evo seriją) pamiršau paminėti.
Nežinau kaip jūs, bet aš profanas, neįtelpanits ką jau ten į dešimtuką.. į šimtuką ne visad, tai.... man gale maratonuose bent jau šiemet pakako per akis ir furious fredų, visur įvažiavau, niekur negriuvau :) su 2.0 pravažiavau visus smėlius...
Bet stabdymo sukibimo man juose trūksta žiauriai.... Nors lietuviškuose maratonuose, tai ir stabdyt nėra kur :)
Pritariu mantasm meti monetą ir imi.. arba imi tai, kas gražiau, pavadinimas mielesnis.... pabandysi, nepatiks imsi kitą bandyti. Niekas apart tavęs nepasakys kurios padangos TAU geriausios.
Gie

Standartinė Icetom » Ant Lie 21, 2015 20:48:28

Ačiū abiems už papildomą info pamąstymams. Hmm, gal pabandyti 2.2, dabar priekyje ir gale 2.0. Per smėlį minant ir negriūnu, bet kaip pasižiūriu kaip labiau patyrę mina, tai ir kyla klausimas: padangos ar įgūdžių, patirties trūkumas, ar viskas kartu:D
P.s. Ten pamiršau parašyti, kad aš minu tik laisvalaikio grupėje MTB maratone. Jei ir toliau pavyks efektyviai treniruotis, tada kitais metais į mėgėjus pereisiu.
Icetom

Standartinė Gie » Ant Lie 21, 2015 22:52:29

Kiek supratau iš pono postų puikai moki skaityti gamintojo aprašymus ir testų rezultatus, kurie kogero nemeluoja. tai pasirinkti pabandymams variantų nebus bėdos. Bendras principas arba abi vienodos, arba priekyje platesnė ir/ar piktesnė, gale plonesnė ir/ar lengvesnė. pradžiai plotis 2.0-2.2. Maratonams aš asmeniškai nematau prasmės imti platesnių nei 2.1 padangų tam kad suvokti kas yra tas atskaitos taškas. Pavarijavus 1.5-3.0 atmosferų slėgiuose galima atrasti labai įdomių dalykų :)
Į mėgėjus labai rekomenduoju pereiti ne nuo Druskininkų (pirmo etapo), o nuo Anykščių (paskutinio etapo). Nors iš principo nėra blogų padangų, blogų distancijų, blogų varžybų.... yra arba "džiugina" arba "nedžiugina". Sėkmės ieškant to, kas "džiugina".
Gie

Standartinė Icetom » Ant Lie 21, 2015 23:58:42

Ačiū, Gie. Tikrai gavau labai daug naudingos info! O Anykščiuose yra tokių planų;).
Icetom

Standartinė neratoblogo » Ket Lie 23, 2015 14:42:46

Anykščiuose į mėgėjų grupėje tau verta startuoti vien dėl to, kad kitais metais Druskininkuose gautum padoresnį gardą.
neratoblogo

AnkstesnisKitas

Grįžti į XC/Cross

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių