SickBicycles Co. THE GNARCISSIST

Forumo lankytojų street, Urban, Trial, FR, DH ir pan. dviračiai

Re: SickBicycles Co. THE GNARCISSIST

Standartinė springspirit » Pen Spa 20, 2017 19:42:35

Gal ir faina tokia egzotika, bet nelabai suprantu rėmo geometrijos idėjos... toks "gulsčias" ht, ilga bazė kaip ir turėtų padaryt dviratį labai stabilų nusileidimuose, bet tada kam bb toks aukštas? Toks ilgas CS ir ht kampas mano galva daro dviratį per daug nemanevringą, kad jis būtų koool labai techniškiem pasivažinėjimam. Ir tokiam dviračiui dropper postas kaip ir privalomas turėtų būt, bet panašu kad ne šiuo atveju. Ir koks rėmo svoris? Manau tau galvą susuko dviračio pavadinimas ir gražus paintjobas :-D :fpalm:
O ką pats su juo žadi veikt? (apart surinkimo)
Vartotojo avataras
springspirit

Stilius: Commuting

Standartinė stafass » Šeš Spa 21, 2017 1:47:51

GILTY rašė:Pradėčiau nuo kito rėmo ;]

Tada ir reikštis gali kitoje temoje. Be reikalo terši postą.
Vartotojo avataras
stafass

Stilius: All round

Standartinė stafass » Šeš Spa 21, 2017 2:56:58

springspirit rašė:Gal ir faina tokia egzotika, bet nelabai suprantu rėmo geometrijos idėjos... toks "gulsčias" ht, ilga bazė kaip ir turėtų padaryt dviratį labai stabilų nusileidimuose, bet tada kam bb toks aukštas? Toks ilgas CS ir ht kampas mano galva daro dviratį per daug nemanevringą, kad jis būtų koool labai techniškiem pasivažinėjimam. Ir tokiam dviračiui dropper postas kaip ir privalomas turėtų būt, bet panašu kad ne šiuo atveju. Ir koks rėmo svoris? Manau tau galvą susuko dviračio pavadinimas ir gražus paintjobas :-D :fpalm:
O ką pats su juo žadi veikt? (apart surinkimo)

Toks gulsčias dviračio HT kampas ir ilga ratų bazė tam, kad dviratis būtų itin stabilus agresyvaus važiavimo metu. Rėmo svorio nežinau ir iš tikro nelabai įdomu. Ne cross country, ilgiems atstumams ar pan. skirtas. Kuris iš mūsų pamėginęs ir galintis įpirkti droperį grįžtu prie vamždžio? Manau ne daugelis. Aš asmeniškai tikrai ne. Droperis man reikalingas ne dėl "kietumo", o dė komforto ir važiavimo efektingumo. BB ne toks ir aukštas. Palyginimui su fan sėkmingu Orange Crush S BB aukštis 310mm. Reik nepamišti, kad BB aukštis mano rėmo skaičiuotas su 29" ratais. Dropoutai leidžia ir 27,5" jei užsimanyčiau.

Dviratį mėginau vienoje iš varžybų trasų ir galiu patikinti, kad nei ilgas CS and HT kampas, nei dar kažkas neatsiliepia negatyviai važiavimo metu. Dviratis žiauriai žaismingas, legvas, agresyvus ir greitas. Taip ir norisi daugiau oro, posūkių ir greičio. Labai stabilus ir paklusnus.

Pastaruoju metu pastebėjau, kad žmonės labiau kreipia dėmesį į teorinius išmąstymus ir skaičiukus bei paklūsta rinkos gigantų diktuojamiems ir brukamiems standartams visiškai pamiršdami jausmus ir emocijas kuriuos patiriam važinėdami. Vos tik kažkas kitaip, nei dviračių pasaulio "popsas" rėkia, kad negerai, neveikia ir pan. Taigi į klausimą "Ką pats su juo žadi veikt? (apart surinkimo)" - atsakau, važinėti ir MĖGAUTIS. PAgrinde idėja su Evil Wreckoning lakstyti sausesniais metų laikais, o su šiuo žvėriuku daugiau lakstyti kai aplink viskas šlapia ir iš trailai pavirte purvynais. Taip ir pinigo servisui sutaupysiu, o ir įgūdžius pasitobulinsiu.

Galvos man nesusuko nei paintjobas, nei pavadinimas. Pirmą kartą pamačiau prototipą kai jis dar nebuvo nei dažytas, nei lakuotas. Grynas plienas. RAW! Kartais nereikia jokių brėžinių, skaičių ar apskaičiavimų jog pajaustum, kad tau tas daiktas tinka ar patinka. Taip ir atsitiko man. Pamačiau ir įsimylėjau :oops: :sugerovai:

P.S. Kodėl tai egzotika?
Vartotojo avataras
stafass

Standartinė GILTY » Šeš Spa 21, 2017 10:07:48

Nerašinėk pats temoje be reikalo. čia net ne bikechekas, o blevyzgos apie dar neegzistuojantį dviratį.

Norėjai mūsų nuomonės - gavai ją, o jei nepatinka, tai ką galiu pasakyt - čia internetas, mums pofik tavo jausmai.

Pats temos neteršk, privačių žinučių nerašinėk ir tada visi tave mylės ir gerbs.

p.s.: vis dar laukiu rėmo nuotraukų, kad jį sudirbti kaip pridera.
Vartotojo avataras
GILTY

Stilius: Street

Standartinė t-sport » Šeš Spa 21, 2017 19:44:06

GILTY rašė:Pradėčiau nuo kito rėmo ;]

:lol:
Canyon Strive for enduro
Canyon Inflite for easy rides
Vartotojo avataras
t-sport

Standartinė stafass » Šeš Spa 21, 2017 22:17:04

GILTY rašė:Nerašinėk pats temoje be reikalo. čia net ne bikechekas, o blevyzgos apie dar neegzistuojantį dviratį.

Norėjai mūsų nuomonės - gavai ją, o jei nepatinka, tai ką galiu pasakyt - čia internetas, mums pofik tavo jausmai.

Pats temos neteršk, privačių žinučių nerašinėk ir tada visi tave mylės ir gerbs.

p.s.: vis dar laukiu rėmo nuotraukų, kad jį sudirbti kaip pridera.

Aš nieko prieš konstruktyvią kritiką ar pagrįstą nuomonę. Tave matyt elementarus lietuviškas pavydas baigia suėsti todėl mėgini sudergti. Žema ir kvaila.

Dviratis egzistuojantis ir tau neįkandamas. Gali toliau dergtis. Eilinis laido riteris :cowboy:
Vartotojo avataras
stafass

Standartinė GILTY » Sek Spa 22, 2017 0:04:43

stafass rašė:Eilinis laido riteris :cowboy:

Paveikslėlis

Nori konstruktyvios kritikos? Pagal visą pateiktą rėmo info - jis bilekaip flexins. Gal tavo storai šiktai ir pofik, bet aš ant tokio susirgčiau jūrlige. Galinis trikampis turi būt su 12mm ašimi. Silpnoji vieta ST ir TT jungtis. HT turėtų būt tapered. Kintamo ilgio CS būtų tik privalumas, o daba jie auseles bagažnikui pritaisė.
Per tuos 13 metų, kai raidinu ir gyvenu dviračiais, mačiau pilną tokių firmų kurios atsiranda ir dingsta. Ir šita bus viena iš tokių. Tikiuos tu man įrodysi kitaip, bet kol kas savo nuomonės nekeisiu.

stafass rašė:Dviratis egzistuojantis ir tau neįkandamas

Tu man parodyk dviratį mažiau kalbėjas apie šlapius sapnus.
Vartotojo avataras
GILTY

Standartinė stafass » Sek Spa 22, 2017 0:13:42

Pralinksminai :D Eilinis sapalionių kratinys! Išgerk kokios ramunėlių arbstos ar dar ko. Dar kartą pakarotosiu. Man visiškai nei šilta, nei šalta kokie skaičiai, kokie dabartiniai standartai ir pan. Esmė tame, kad dviratis puikiai rieda, yra labai stabilus tiek nuokalnėje tiek įkalnėje. Puikiai valdomas ir atrodo super. Tu su sabo 13 metų "patirtim" važinėdamas dar nesupratai, kad svarbu ne skaičiai, o reali praktika. Tu visiškai ignoruoji faktą, kad mėginau dviratį ir jis puikus nepaisant to, kad tu matai trūkūmus geometeijoje. Tai tavo bėda.

Tema ne apie tai kas tau patinka ar nepatinka. Prašiau nuomonės diskusijos, o ne aklo peikimo.
Vartotojo avataras
stafass

Standartinė GILTY » Sek Spa 22, 2017 0:17:22

Savo pastaboje neužsiminiau nieko apie geometriją. Čia skonio reikalas. Aš kalbu apie rėmo konstrukciją ir technologinius sprendimus.
Vartotojo avataras
GILTY

Standartinė GILTY » Sek Spa 22, 2017 9:17:53

O žie, paskutinėje jų nuotraukoje yra kitos kartos rėmas kuris turi ir ST bridg'a, ir 12mm dropoutus, ir net CNC CS BB jungtį ir net tapered HT.... you look at that....

Paveikslėlis
Vartotojo avataras
GILTY

Standartinė stafass » Sek Spa 22, 2017 18:45:58

Ir puiku, lai turi! :D tai visiškai neturi nieko bendro su mano rėmu, bet tu to nesupranti.

Paskutinį kartą sakau. Važiau dviračiu ir jis puikus! O toliau man nesvarbu. Nesvarbu nei koks BB aukštid, nei tai, kad tneturi ST bridgo. Esmė tame, kad rėmas puikiai atlieja savo darbą.
Vartotojo avataras
stafass

Standartinė GILTY » Sek Spa 22, 2017 19:43:52

o aš tau ir nesakiau, kad jis blogai atlieka funkciją laikyti dalis vienoje vietoje, tik išreiškiau savo nuomonę, kad kaip produktas nėra išbaigtas. Ir aš buvau teisus. Gamintojas pristato mk2 versiją su ištaisytom silpnom vietom. Man taip buvo su Illbike peanut rėmu - įsigijau jų reklamuotą ir išgirtą rėmą, dėja jame buvo pilna klaidų. Bet man pasisekė, nes sulaužius seną rėmą gavau naujesnį, kuris buvo stipriai ištobulintas.

Galėjo jie ir palaukti iki pristatant mk2 versiją, nes dar žmonės iš kickstarterio jau negavo savo rėmų, o jie sako, kad va, bus naujas ir geresnis po poros mėnesių ;D
Vartotojo avataras
GILTY

Standartinė stafass » Pir Spa 23, 2017 1:07:08

Rėmas buvo pakeistas atsižvelgiant į apklausą, tai ką norėtu pakeisti potencialūs pirkėjai. Pakeitimai nereiškia klaidų ištaisymus. Be to visi, tiek irmieji kickstarterio rėmėjai, tiek nauji pirkėjai turėjo galimybę pasirinkti. Aš taip pat galėjau pasirinkti kaip tu sakai "rėmą su ištaisytom klaidom" :D tai kad tu sakai "flexins" ar pan. nieko jis neflexina. Aš pasirinkau tokią geometriją nes man patiko. Dar ir paaukštinti Seat tower paprašiau 30mm. Jei norėčiau aukštinti dar labiau, reiktų daryti sujungimą kaip mk2.
Vartotojo avataras
stafass

Standartinė stafass » Ant Spa 24, 2017 23:37:59

Vartotojo avataras
stafass

Standartinė stafass » Ant Geg 08, 2018 0:43:56

Kelios dalys atkeliavo :) dar kelios ir pradsidės surinkimas :cowboy:
Prikabinti failai
IMG_20180504_110929Z.jpg
IMG_20180504_110929Z.jpg (177.65 KiB) Peržiūrėta 585 kartus(ų)
Vartotojo avataras
stafass

Ankstesnis

Grįžti į Street, urban, trial, FR, DH

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių