Noriu plentinio dviračio.

Road

Re: Noriu plentinio dviračio.

Standartinė TomaD » Pen Vas 12, 2016 10:11:51

trekinis rašė:Mavic, Northwave, Diadora, Spiuk, Carnac ir t.t. :)

ju daug, o issirinkti sunku :) jei dauguma neblogu, tada i isvaozda teks kreipti demesi :)
TomaD

Stilius: Road

Standartinė myciokas » Pen Vas 12, 2016 10:46:51

Reiktų kreipti dėmesį ne į išvaizdą, bet į patogumą. Vieni platūs, kiti siauri. Man Mavic plentiniai siauroki. Northwave MTB buvo žiauriai patogūs, dabar MTB turiu Crone irgi nieko. Geriausia matuotis.
Vartotojo avataras
myciokas

Stilius: XC

Standartinė trekinis » Pen Vas 12, 2016 11:05:06

TomaD rašė:

ju daug, o issirinkti sunku :) jei dauguma neblogu, tada i isvaozda teks kreipti demesi :)

Lietuvos parduotuvėse galite rasti Mavic, Nortwave, Diadora, Shimano batelius. Tik neaišku ar turės Jūsų dydžio. O gal jau mūsų verslininkai tapo lankstesni, įveža ir nedidelių išmierų ?
trekinis

Stilius: None

Standartinė TomaD » Pen Vas 12, 2016 11:07:17

myciokas rašė:Reiktų kreipti dėmesį ne į išvaizdą, bet į patogumą. Vieni platūs, kiti siauri. Man Mavic plentiniai siauroki. Northwave MTB buvo žiauriai patogūs, dabar MTB turiu Crone irgi nieko. Geriausia matuotis.

Mano koja siaura. Bet turbut geriau pirkti internetu? Manau , taip.
TomaD

Standartinė mantasm » Pen Vas 12, 2016 11:11:49

Specialized ir Cronos irgi turi. Iš visų didžiųjų gamintojų turbūt tik Sidi nėra kur pasimatuot. Mažų moteriškų dydžių pasirinkimas mažesnis, bet ir prieš porą metų buvo iš ko rinktis. Tiesa, tik sezono pradžioj.

Su siaura koja sakyčiau išbandyti Sidi. Dėl pirkimo internetu - pirk iš ten, kur lengva gražinti arba sutinka atsiųst kito dydžio. Tikimybė prašaut didelė. Pvz aš normaliai nešioju 43.5 arba 44, Specialized - 45, Sidi - 46.
mantasm

Standartinė TomaD » Pen Vas 12, 2016 11:26:09

trekinis rašė:
TomaD rašė:

Lietuvos parduotuvėse galite rasti Mavic, Nortwave, Diadora, Shimano batelius. Tik neaišku ar turės Jūsų dydžio. O gal jau mūsų verslininkai tapo lankstesni, įveža ir nedidelių išmierų ?

deja, kiek ziurejau, niekas neturejo mano dydzio. reikia 38-38,5...toks ispudis , jog tokio dydzio kojos niekas neturi :)
TomaD

Standartinė TomaD » Pen Vas 12, 2016 11:27:42

mantasm rašė:Specialized ir Cronos irgi turi. Iš visų didžiųjų gamintojų turbūt tik Sidi nėra kur pasimatuot. Mažų moteriškų dydžių pasirinkimas mažesnis, bet ir prieš porą metų buvo iš ko rinktis. Tiesa, tik sezono pradžioj.

Su siaura koja sakyčiau išbandyti Sidi. Dėl pirkimo internetu - pirk iš ten, kur lengva gražinti arba sutinka atsiųst kito dydžio. Tikimybė prašaut didelė. Pvz aš normaliai nešioju 43.5 arba 44, Specialized - 45, Sidi - 46.

turbut prie sidi ir apsistosiu, jei mano dydi tures. Aciu uz patarimus.
TomaD

Standartinė Danielius Jurna » Pen Vas 12, 2016 11:30:33

Kiek as esu pirkes batus online, visu dydziai atitinka ilgi. Jei raso, kad 27cm, tai ir buna 27cm. Ir jei koja siaura, tai batas tinka. Tiem, kam reikia didesnes ismieros, paprastai mazi buna per ploti.
Per platus batai irgi yra negerai, nes tada reikai stipriai verzti ir susidaro spaudimas vienoj vietoj, del ko gali paskausti. Geriau kai plotis atitinkamas, tada nereikai verzti ir spaudimas pasiskirsto tolygiai.
Vartotojo avataras
Danielius Jurna

Standartinė Marius » Šeš Vas 13, 2016 13:15:50

Jeigu norisi gražių batelių, siūlau pasižvalgyti į Giro arba Rapha.
Vartotojo avataras
Marius

Standartinė TomaD » Pir Vas 15, 2016 8:55:05

Marius rašė:Jeigu norisi gražių batelių, siūlau pasižvalgyti į Giro arba Rapha.

Aciu.
TomaD

Standartinė hexagonv2 » Tre Vas 17, 2016 17:12:52

mantasm rašė:Specialized ir Cronos irgi turi. Iš visų didžiųjų gamintojų turbūt tik Sidi nėra kur pasimatuot. Mažų moteriškų dydžių pasirinkimas mažesnis, bet ir prieš porą metų buvo iš ko rinktis. Tiesa, tik sezono pradžioj.

Prie to pacio, Shimano batai irgi buna padidinti 2 ismeromis. Mano koja 46 dydzio, o idealiai tinka 48.
hexagonv2

Stilius: All round

Standartinė TomaD » Ket Vas 18, 2016 8:49:43

hexagonv2 rašė:

Prie to pacio, Shimano batai irgi buna padidinti 2 ismeromis. Mano koja 46 dydzio, o idealiai tinka 48.

pasiliksiu gal prie MAVIC arba SIDI. Bandyiu uzsakineti internetu.
TomaD

Standartinė marashz » Ket Kov 10, 2016 20:42:38

Norėčiau labiau kalnų dviračio, bet esmė kad gyvenu UK, ir aplink žinau tik vieną miškelį su tiesiu tiesiu taku... Šiandien užmačiau akciją vienam Road tipo dviračiui : http://www.winstanleysbikes.co.uk/product/79788/Saracen_Tenet_3_2015_Bike_RN952352
Nuolaida gera, dalys nežinau (nesigaudau visiškai Road tipo dviračiuose), keista pasirodė kad diskiniai stabdžiai stovi. Kokia jūsų nuomonė apie šį dviratį? Galima būtų pavažinėt po apylinkes, gal dar miškų atrasčiau, o tada kokį kalnų dviratį pasiimčiau galbūt :)
Hibrido nenoriu, nes kolkas manau vistiek tik asfaltu tektų važiuot, o jei rasčiau kokį mišką gerą, tai hibridas vėlgi nebūtų tinkamas lakstymui po mišką.
Šis Saracen dviratis yra salyginai nebrangus, todėl puikiai tiktų susipažinimui su Road tipo dviračiais, nes iki šiol tūrėjau tik kalnų (geriausia ką tūrėjau - Giant XTC2, prisiminimai tik geriausi).

Apibendrinant, ką manot būtent apie akciinį Saracen dviratį?
marashz

Standartinė marashz » Pen Kov 11, 2016 11:34:41

Persigalvojau, pasiklausinėjau žmonių, sako Sherwood Pines yra dviratininkam skirtų atkarpų, pasižiūrėjau YouTube, pasirodo tų atkarpų nemažai, ir yra visai įdomiu man kaip ne profesionalui :)
marashz

Standartinė Voldenas » Pir Rgs 19, 2016 11:13:20

Sveiki.
Nusipirkau pigù plentinukà ir kaifuoju nuo važinėjimo juo. Greitis, atstumai, vaizdai:) Per žiemà noriu pereiti ant rimtesnio varianto, kurį turėdamas žinočiau kokio plentinio iš tikro noriu.
Kokį plentinį iki 1000 eur patartumėt įsigyt pradedančiajam, nesiruošiančiam dalyvauti varžybose?
Voldenas

Standartinė mantasm » Pir Rgs 19, 2016 11:21:28

Labiau domina komfortas ar efektyvumas? Žvyras ir prastesni keliai traukia ar nelabai?
mantasm

Standartinė Voldenas » Pir Rgs 19, 2016 11:38:52

Efektyvumas. Žvyrui ir apskritai ne plentui turiu kalnú dviratį.

mantasm rašė:Labiau domina komfortas ar efektyvumas? Žvyras ir prastesni keliai traukia ar nelabai?
Voldenas

Standartinė Jurgiuks » Pir Rgs 19, 2016 11:45:42

Jurgiuks

Stilius: Unicycle

Standartinė mantasm » Pir Rgs 19, 2016 11:54:26

Už tokią kainą gaunasi padorus aliuminis plentinis. Radus su nuolaidom - ir su geresne grupe bei ratais gautųsi. Prasieik per perduotuves, gal kur bus užsilikęs tavo dydžio ir norės atsikratyti prieš žiemą. Arba gal padarys nuolaidą iš anksto užsisakant kitų metų modelį.

Konkrečių modelių sunku rekomenduot, tokiam kainų lygyje visi labai panašūs. Nors dabar aliumas po biški grįžta į madą, atsiranda neblogų rėmu. Pvz Cannondale CAAD12 sako važiuoja beveik kaip karbonas. Bet jų ir kaina atitinkama, į 1k turbūt neįsipaišys.

P.S. Canyono endurance modeliai labiau į.. endurance važiavimą orientuoti. Canyon Ultimate būtų tinkamesnis variantas, bet jo kainas ryškiai virš 1k.
mantasm

Standartinė Mucho » Šeš Spa 08, 2016 20:49:15

Turim Luck bateliu, 38/39 kojai :) Jei dar neradai - rašyk :) Atsiųsiu fotkes, gal kas patiks :)
Vartotojo avataras
Mucho

Ankstesnis

Grįžti į Plentas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias