Šiuo metu vykstančios lenktynės

Road

Re: Šiuo metu vykstančios lenktynės

Standartinė trekinis » Ket Geg 05, 2016 19:30:20

Jurgiuks rašė:Na, paspėliokim - kokį prognozuojat Giro Top 3? Mano trejetas atrodo taip:

1. Landa - turės aiškiai stipriausią komandos užnugarį - Henao, Nieve, Roche, Boswell. Daug kas priklausys nuo to, kiek laiko Landa praloš per ITT.

2. Majka - tiesiog šiaip sergu už kaimyną :)

3. Valverde - na, jis visada trečias.

Labai bus įdomu stebėt, kaip seksis Dumoulinui, ar pavyks sukurti panašią intrigą, kaip pernai Vueltoj. Mano spėjimas būtų, kad šiemet jam į kalnus nepavyks taip gerai važiuoti.

Jurgiuks, o kodėl nurašai F. Aru ? Po pernykščio nedidelio atsilikimo nuo Alberto Velasco C., manau, jo ambicijos užaugę oho ho ! Ir šiaip jis jau subrendo rimtiems užmojams, ypač po Contadoro pasitraukimo. Nebent su juo kas atsitikę, trauma kokia ir aš nežinau.?
trekinis

Stilius: None

Standartinė Jurgiuks » Ket Geg 05, 2016 22:09:04

trekinis rašė:
Jurgiuks rašė:Na, paspėliokim - kokį prognozuojat Giro Top 3? Mano trejetas atrodo taip:

1. Landa - turės aiškiai stipriausią komandos užnugarį - Henao, Nieve, Roche, Boswell. Daug kas priklausys nuo to, kiek laiko Landa praloš per ITT.

2. Majka - tiesiog šiaip sergu už kaimyną :)

3. Valverde - na, jis visada trečias.

Labai bus įdomu stebėt, kaip seksis Dumoulinui, ar pavyks sukurti panašią intrigą, kaip pernai Vueltoj. Mano spėjimas būtų, kad šiemet jam į kalnus nepavyks taip gerai važiuoti.

Jurgiuks, o kodėl nurašai F. Aru ? Po pernykščio nedidelio atsilikimo nuo Alberto Velasco C., manau, jo ambicijos užaugę oho ho ! Ir šiaip jis jau subrendo rimtiems užmojams, ypač po Contadoro pasitraukimo. Nebent su juo kas atsitikę, trauma kokia ir aš nežinau.?

Aru TdF tauposi. Contadoras taip pat :)
Jurgiuks

Stilius: Unicycle

Standartinė Gagarins » Šeš Geg 07, 2016 23:46:05

Kalniečius nurašau.
Šiemet sugandintas Giro: be gerųjų kalnų. Todėl linkęs labiau vertint sprintininkus ir sugebančius ilgai atsiplėšime važiuot.
Aš kaip galimą lyderį gal kokį Džiakomo Nicolo paminėsiu. Gal smarkiai nenusišnekėjau? Pernai, rodos, neblogai važiavo. Gal ir šiemet nepasigadins.
Vartotojo avataras
Gagarins

Stilius: Commuting

Standartinė trekinis » Sek Geg 08, 2016 21:11:32

Panašu, kad lygumų etapus į vienus vartus ims M. Kittel. Forma įspūdinga. Net tėvynainis A. Greipel šansų neturi daug. Gal Gorila jau po truputį sėda ? Kaip sprinteriui ir amžius jau solidokas. 34 prieš M. Kittel 28.
trekinis

Standartinė Gagarins » Sek Geg 08, 2016 22:54:56

Skaičiau, kad abu vokiečiai tauposi TdF. Taip kad tikėtina, kad cielą savaitę spinteriai duos vaizdų, o paskiau viršų ims kantrūs ir nuoseklūs bendrosios įskaitos žaidėjai. Beje, smagu, kad Navardauską pakalbino ta bobikė Laura. ramūnas toks nenuliūstantis - nu, nukritau, bet viskas gerai, biški atsipūsiu ir bus gerai. tikėkimės, kad Ramūnas parodys įdomių momentų, kaip jau ne kartą jis tai yra padaręs anksčiau.
Vartotojo avataras
Gagarins

Standartinė Jurgiuks » Pir Geg 09, 2016 12:39:14

Gagarins rašė:Kalniečius nurašau.
Šiemet sugandintas Giro: be gerųjų kalnų. Todėl linkęs labiau vertint sprintininkus ir sugebančius ilgai atsiplėšime važiuot.
Aš kaip galimą lyderį gal kokį Džiakomo Nicolo paminėsiu. Gal smarkiai nenusišnekėjau? Pernai, rodos, neblogai važiavo. Gal ir šiemet nepasigadins.

Kalniečius nurašai, bet vis tiek vienas iš jų laimės GC :-D
Jurgiuks

Standartinė Gagarins » Ant Geg 10, 2016 18:12:43

Nu, matysim, Jurgiuk, kaip ten bus. Pagaliau į Italiją persikėlė. Pažiūrėsim.
Vartotojo avataras
Gagarins

Standartinė trekinis » Pen Geg 13, 2016 20:07:47

Cha cha, Gorila nebūtų Gorila ! Du etapai be šansų kam kitam! M. Kittel kol kas žiūri futbolą :)
trekinis

Standartinė Gagarins » Pir Geg 16, 2016 0:20:19

Kaži ką Kurdiukovas pasakė apie šiandieninį Ilnuro Zakarino benefisą?
9 etapus pražiūrėjau angliškai, kol kas neblogai gaunasi (mokykloj prancūzų mokiaus). Flečas gerulis, toks įspūdžių valdomas žmogus, bet gerai, kad pavažinėja įdomesnėmis etapo vietomis, paskiau papasakoja. Nibali kažkaip šiaip sau atrodo, o dėl spartako tai baisiai gaila, kad taip. Nelabai gerai klostosi jam paskutinis karjeroje etapas. Viena pergalė kol kas.
Vartotojo avataras
Gagarins

Standartinė Jurgiuks » Tre Geg 18, 2016 16:20:45

Doumolinas, Landa leavino. Ypač dėl Landos gaila, nes po neįprastai jam sėkmingo ITT, mano nuomone, buvo pagrindinis favoritas. Movistart labai gerai laikosi kol kas.
Jurgiuks

Standartinė Gagarins » Tre Geg 18, 2016 19:53:35

a ko Dumulionas su Landa nusiplovė?
Vartotojo avataras
Gagarins

Standartinė Butelis » Tre Geg 18, 2016 22:47:18

Dumoulan dėl sėdynės nutrynimų :-) Čia rimtai.

Išsiųsta naudojantis SM-G935F Tapatalk 4 Lt
Bulls Sport 1.5C
Grand Canyon AL 5.9
Vartotojo avataras
Butelis

Stilius: XC

Standartinė Gagarins » Ket Geg 19, 2016 20:27:15

Aha. Šūdas kažkoks. Šiandienos etapas išvis kažkoks plokščias, kaip mokyklos kolidorius. Graipelis pralėkė etapą, sriuobtelėjo put.vynelio - ir visogero, man, matote, į TdF laikas ruoštis. Apskritai, kas čia dedas, kad buvę lyderiai ir etapų laimėtojai valina iš giro, atrodo, lyg giro būtų kaip kokia treniruočių stovykla su varžybų simuliacija- duoda maikes, bet kai pasitreniravai, galima ir važiuot laukan.
O beje, man atrodo, kad Giro gražumo biški priduoda būtent tos mažesnės komandos - Bardiani ČSF ir Vini Fantini.
Jei kas nesutinkat su mano pagalvojimais, pasisakykit, bus įdomu padiskutuot.
Vartotojo avataras
Gagarins

Standartinė Butelis » Ket Geg 19, 2016 21:33:07

Man irgi keista, kad sprinteriai nukovę keletą podiumų nusirašo. Ar čia yra normalu dviračių sporte? Jie visada net neplanuoja viso turo pravažiuot?

Išsiųsta naudojantis SM-G935F Tapatalk 4 Lt
Bulls Sport 1.5C
Grand Canyon AL 5.9
Vartotojo avataras
Butelis

Standartinė Gagarins » Ket Geg 19, 2016 21:55:51

Butely, manau, čia ne viskas taip paprasta. Čia gi juk ne be komandų vadovų/vadybininkų įsikišimo. Taip išeina, bendras sprintininkų/vadybininkų reikalas - pyst ir nusiploviau antroj savaitėj. Tipo va, Cabelio rekordą pasiekiau, a daba man pofik visks.
Gaunas, kad tik spėk stebėt kiekvieno etapo pradžioj pranešimus apie tai, kaip kažkas valino lauk iš Giro. Šiandien irgi buvo titras, kad kaži koks italas nusiplovė.
Nors, kita vertus, vien kaltinę sportininkus ir jų vadovus, galime žvilgelt į organizatorių pusę - kur kalnai, kur įdomios distancijos? Ar kas trukdė šiandien bent kokį kalniuką uždėt? Ne, nu aišku, ilgas ilgas dviejų gezų lyderiavimas visai gražu, bet jau sukant ratus po miestelį, nuspėjau, kad bus laimėtojas Graipelis, Jungelsas liks su rūžava maike. Juokingiausia tai, kad ilgą laikę nemėgęs ITT, dabar turiu pripažint, kad savaitgalio ITT buvo įdomiau nei šiandienos etapas.
Vartotojo avataras
Gagarins

Standartinė Butelis » Pen Geg 20, 2016 10:19:01

Bus dar tų kalnų. Gal organizatorių tikslas ir yra išlaikyt intrigą iki paskutinių dienų ir duot pasimatuot sprinteriams rūžavą maikę :D
Tik aš, kaip naujas žiūrovas, klausiu ar visad taip buvo, kad sprinteriai sudalyvauja tik tiek, kiek reikia pagal planą, o ne visą turą?
Bulls Sport 1.5C
Grand Canyon AL 5.9
Vartotojo avataras
Butelis

Standartinė Jurgiuks » Pen Geg 20, 2016 10:30:40

Butelis rašė:Bus dar tų kalnų. Gal organizatorių tikslas ir yra išlaikyt intrigą iki paskutinių dienų ir duot pasimatuot sprinteriams rūžavą maikę :D
Tik aš, kaip naujas žiūrovas, klausiu ar visad taip buvo, kad sprinteriai sudalyvauja tik tiek, kiek reikia pagal planą, o ne visą turą?

Aukščiausio lygio sprinteriams kaip Greipel, Kittel, Cavendish, Modolo, Buhani, Sagan galutinėje įskaitoje tikrai svarbūs yra vieninteliai points classification marškinėliai - Tour de France. Šiumiačiam Giro laukia dar du flat stage, kurie turėtų būti palankūs sprinteriam - 17 ir 21 stage. Tačiau kad juos pasiekti, reikia pravažiuoti kankynę kalnuose, o tai, pagal sprinterių ir jų vadovų logiką neapsimoka, nes tokie krūviai, matomai atsiliepia toliau sezono eigoje.
Na išimtis vėl gi yra Tour de France, kur paskutinio etapo sprinto finišas Eliziejaus laukuose yra super prestižinis kurį stengiasi pasiekti net ir patys stipriausi sprinteriai.
O vidutiniokai mielai pasinaudoja galimybe, atsiradusia leavinus top tier sprinteriams :)
Jurgiuks

Standartinė Butelis » Pen Geg 20, 2016 10:58:27

Ačiū :cowboy:
Bulls Sport 1.5C
Grand Canyon AL 5.9
Vartotojo avataras
Butelis

Standartinė malina » Pen Geg 20, 2016 12:13:59

Butelis rašė:Tik aš, kaip naujas žiūrovas, klausiu ar visad taip buvo, kad sprinteriai sudalyvauja tik tiek, kiek reikia pagal planą, o ne visą turą?

Ištrauka apie Cipollini iš Wikipedios:
Cipollini made no secret that he did not like climbing stages, and while he completed all stages of the Giro on many occasions, he infuriated purists by not attempting mountain stages at the Tour or Vuelta. While this is a common practice with sprinters without points jersey aspirations so as to save themselves for the rest of the season, Cipollini's practice of releasing photos of himself lounging at the beach while the others struggled in the mountains earned him more than his fair share of attention in this regard.
Vartotojo avataras
malina

Stilius: All round

Standartinė MindaugasJ » Pir Geg 23, 2016 0:14:18

Įtartinas Rusvelo pasirodymas šiandien.
MindaugasJ

Stilius: Turizmas

AnkstesnisKitas

Grįžti į Plentas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių