Šiuo metu vykstančios lenktynės

Road

Re: Šiuo metu vykstančios lenktynės

Standartinė trekinis » Ant Lie 28, 2015 12:48:18

ačiū vaiduokliui ir gabrielm už paaiškinimą, geriausi linkėjimai.
trekinis

Stilius: None

Standartinė MindaugasJ » Pir Rgp 03, 2015 0:47:19

Classica de San Sebastian :D
http://9gag.com/gag/aZN7gP6
MindaugasJ

Stilius: Turizmas

Standartinė Gagarins » Tre Bal 27, 2016 17:48:20

Nelabai galiu suprast, bet gal kas paaiškinsit - kodėl Tour of Turkey nevažiuoja daugybė pro komandų? Nėra nei Astanos, nei katiušų, anei kitų gerai žinomų komandų, ko pasekoje matome, kas vyksta - vakarykščiame etape Lotto Soudal su Graipeliu priešaky tiesiog suniekino visus likusius, kaip kokius lūzeriukus. Gal tik koks dar Lampre gali kažką parodyt. Aišku, Torku dalyvavo - čia jau duoklė šeimininkams, bet kai pradeda visokie farmklubai lįst, tuo tarpu pačios varžybos yra aukščiausios kategorijos. Kame čia visas bajeris?
Vartotojo avataras
Gagarins

Stilius: Commuting

Standartinė Jurgiuks » Tre Bal 27, 2016 18:02:41

Pernai lyg stipresnis sastatas ten buvo, kodel siemet susilpnejo nezinau.
Jurgiuks

Stilius: Unicycle

Standartinė greitai » Tre Bal 27, 2016 21:16:12

Vartotojo avataras
greitai

Stilius: XC

Standartinė trekinis » Šeš Bal 30, 2016 21:24:50

Gagarins rašė:Nelabai galiu suprast, bet gal kas paaiškinsit - kodėl Tour of Turkey nevažiuoja daugybė pro komandų? Nėra nei Astanos, nei katiušų, anei kitų gerai žinomų komandų, ko pasekoje matome, kas vyksta - vakarykščiame etape Lotto Soudal su Graipeliu priešaky tiesiog suniekino visus likusius, kaip kokius lūzeriukus. Gal tik koks dar Lampre gali kažką parodyt. Aišku, Torku dalyvavo - čia jau duoklė šeimininkams, bet kai pradeda visokie farmklubai lįst, tuo tarpu pačios varžybos yra aukščiausios kategorijos. Kame čia visas bajeris?

Manau dėl to, kad po savaitės prasideda rimti reikalai - Giro. Komandos pretendentės ir jų kapitonai koncentruojasi jam.
trekinis

Standartinė Gagarins » Šeš Bal 30, 2016 22:27:16

ką tu sakai, trekini!
O kaip gi Jorkšyro turas šią savaitę? Varo visos kietosios komandos. Vienu metu jos gali išstatyt sudėtis į dvejas varžybas.
Vartotojo avataras
Gagarins

Standartinė trekinis » Šeš Bal 30, 2016 22:59:16

Gagarins rašė:ką tu sakai, trekini!
O kaip gi Jorkšyro turas šią savaitę? Varo visos kietosios komandos. Vienu metu jos gali išstatyt sudėtis į dvejas varžybas.

Na, kolegos greitai ir mano argumentai tamstai neįtiko, tuomet per twiterį- tiesiogiai į Kurdiukovą [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH]
trekinis

Standartinė Gagarins » Šeš Bal 30, 2016 23:06:42

Trekini, aš kaip tik linkęs tikėt Greitai, labiau panašu, kad kai kas privengia dėl teroristų, rusai iš politinių sumetimų su turkais nedraugauja (iškart minus trys komandos: rusvelo, gadiuša ir tinkofas)
Ne, dėkui, Kurdiukovo nereikia. Vien dėl jo "šaunaus" komentavimo į vienus vartus bandau gerinti savo anglų kalbos žinias. Kur kas įdomiau klausyt dviejų anglų aktualų bendravimą, nei rusvelo naujos striukės ar tapkių privalumus bei apie tai, kad Gazpromo komandos atstovas Kruglodurovas prestižinėse Tour of Muchosransk varžybose kažkuriam etape buvo 57-as.
Tu neužsigauk, trekini, aš nenorėjau sukelt barnio ir įžeist. gerai?
Vartotojo avataras
Gagarins

Standartinė trekinis » Šeš Bal 30, 2016 23:13:24

Gagarins rašė:Trekini, aš kaip tik linkęs tikėt Greitai, labiau panašu, kad kai kas privengia dėl teroristų, rusai iš politinių sumetimų su turkais nedraugauja (iškart minus trys komandos: rusvelo, gadiuša ir tinkofas)
Ne, dėkui, Kurdiukovo nereikia. Vien dėl jo "šaunaus" komentavimo į vienus vartus bandau gerinti savo anglų kalbos žinias. Kur kas įdomiau klausyt dviejų anglų aktualų bendravimą, nei rusvelo naujos striukės ar tapkių privalumus bei apie tai, kad Gazpromo komandos atstovas Kruglodurovas prestižinėse Tour of Muchosransk varžybose kažkuriam etape buvo 57-as.
Tu neužsigauk, trekini, aš nenorėjau sukelt barnio ir įžeist. gerai?

Oi ne, Gagarins ,stebint snooker WC pusfinalį, ir laukiant Giro 2016, kaip galima įsižeisti dėl smulkmenų? [FACE WITH TEARS OF JOY]
trekinis

Standartinė waiduoklis » Sek Geg 01, 2016 23:19:22

Tai kad tas Jorkshiro turas konkretus nesusipratimas.I ten panasu kad visi nusiunte savo atsarginiu komadas, kad tik km atidirbtu. Dabar tikrai yra tas metas, kai klasikai baigesi ir pagrindines sudetys jau ruosiasi Giro.
Elektroninis parašas
Vartotojo avataras
waiduoklis

Standartinė Gagarins » Pir Geg 02, 2016 14:14:01

O vat man paskutinis Jorkšyro etapas visai patiko. Ir Voklero gudrus finišas visai šauniai atrodė, tai tau ne Graipelis su dičkiais, kurorte vaikėzus sudirbantis. nėr jau taip, kad visai atsarginiai ten važiavo Jorkšyre, reikia gi žinot, kad sezono pradžioj komandose jau yra surikiuojama, kas kur dalyvaus: kas geriau varo lygumas, eina į vienadienes ir brukius, kas į kalnus - varo į Kroatiją (kaip pavyzdys). Galiausiai sulipdo komandą su paskirstytom rolėm, nu ir pirmyn. Aišku, kad Jorkšyras nebus Giro, bet čia akivaizdu. Bet pasakyt, kad nesižiūrėjo, nesiryžčiau.
Vartotojo avataras
Gagarins

Standartinė waiduoklis » Pir Geg 02, 2016 14:31:29

Del to kad vakar buvo grazi pabaiga, tai sutinku. Kad pabeges Voeckler'is su Roche sukele intrigos tikrai sutinku. Bet tik tiek is to viso Jorksiro ir tebuvo. Ir kad juos per Tv kaip vakar rode 5 val tiesiogiai, tai net patys komentatoriai nesupranta kodel. Konkreciai matosi, kad E2 kanalas neturi ka transliuoti :)
Elektroninis parašas
Vartotojo avataras
waiduoklis

Standartinė Gagarins » Pir Geg 02, 2016 14:46:57

Kai dėl Eurosporto transliacijų, tai ir mane kartais stebina. Aišku, labai džiaugiausi, kad cielą Rubė parodė (žiūrėjau neatsitraukdamas, neskaitant kad nulūžau pergėręs :mrgreen: ), bet va nerodo Romandijos, Pasaulio treko ar plento čempionatų, užtat rodo Jorkšyrus ir Turkijas po 5 h.
Šiemet gal nerodys Azerbaidžano turo? Vo ten tai lyyyygis. Pamenu, kažkuriais metais rodė, gal užpernai, buvau akį užmetęs. Labai savotiška translionė.
Klausykit, o kur galima žiūrėt Sporza ar Rai Sport kanalą? Nes tokių kanalų nesiūlo nė vienas kabelinės tiekėjas.
Vartotojo avataras
Gagarins

Standartinė waiduoklis » Pir Geg 02, 2016 15:21:05

Gagarins rašė:Šiemet gal nerodys Azerbaidžano turo? Vo ten tai lyyyygis. Pamenu, kažkuriais metais rodė, gal užpernai, buvau akį užmetęs. Labai savotiška translionė.

Deja bet rodys :D tik nerodys tiesiogiai.Matomai nusprende pirmenybe tuo metu teikti 4 jours de Dunkerque gonkems.Tai Azerbaidzana rodys vakarais po valanda laiko.Gal guodzia tik tai, kad ten Tomas vaziuos, tai vien del jo manau reiks aki uzmesti :)
Elektroninis parašas
Vartotojo avataras
waiduoklis

Standartinė trekinis » Pir Geg 02, 2016 16:42:59

Gagarins rašė:Kai dėl Eurosporto transliacijų, tai ir mane kartais stebina. Aišku, labai džiaugiausi, kad cielą Rubė parodė (žiūrėjau neatsitraukdamas, neskaitant kad nulūžau pergėręs :mrgreen: ), bet va nerodo Romandijos, Pasaulio treko ar plento čempionatų, užtat rodo Jorkšyrus ir Turkijas po 5 h.
Šiemet gal nerodys Azerbaidžano turo? Vo ten tai lyyyygis. Pamenu, kažkuriais metais rodė, gal užpernai, buvau akį užmetęs. Labai savotiška translionė.
Klausykit, o kur galima žiūrėt Sporza ar Rai Sport kanalą? Nes tokių kanalų nesiūlo nė vienas kabelinės tiekėjas.

O per kur rodydavo Azerbaidžano turą ? Per Eurosportą tik reklamas suka kas pusvalandį jau keli mėnesiai, o transliacijų nei pernai nerodė, ir šiemet gal nelabai. Gal tik už reklamą pinigą lupa ?
O Rai Sport (Italija, jei neklystu), aš žiūrėdavau per android programėlę, tik dabar nepamenu per kokią, jei surasiu linką, įmesiu :-D
trekinis

Standartinė Gagarins » Pir Geg 02, 2016 16:43:32

Uh... reiks įsijungt tą komediją, šiaip, kelioms minutėms. Žemo lygio filmavimas ir infografika. T.y. jos išvis nėra. Ir važiuoja pro kažkokias būdas ir riebius piktus milicininkus :mrgreen:
Gal aš per daug negatyvumo skleidžiu temoje? sakykit, imsiu kalbėt optimistiškiau, apie kitus dalykus. :)

Grazie, trekini.
Vartotojo avataras
Gagarins

Standartinė waiduoklis » Pir Geg 02, 2016 17:01:59

trekinis rašė:O per kur rodydavo Azerbaidžano turą ? Per Eurosportą tik reklamas suka kas pusvalandį jau keli mėnesiai, o transliacijų nei pernai nerodė, ir šiemet gal nelabai. Gal tik už reklamą pinigą lupa ?

Rodys per Eurosporta2 treciadieni 23:30 stage 1
Elektroninis parašas
Vartotojo avataras
waiduoklis

Standartinė trekinis » Tre Geg 04, 2016 16:17:24

waiduoklis rašė:
trekinis rašė:O per kur rodydavo Azerbaidžano turą ? Per Eurosportą tik reklamas suka kas pusvalandį jau keli mėnesiai, o transliacijų nei pernai nerodė, ir šiemet gal nelabai. Gal tik už reklamą pinigą lupa ?

Rodys per Eurosporta2 treciadieni 23:30 stage 1

Dėkui vaiduoklis, reiks žiūrėti :)
trekinis

Standartinė Jurgiuks » Ket Geg 05, 2016 8:33:37

Na, paspėliokim - kokį prognozuojat Giro Top 3? Mano trejetas atrodo taip:

1. Landa - turės aiškiai stipriausią komandos užnugarį - Henao, Nieve, Roche, Boswell. Daug kas priklausys nuo to, kiek laiko Landa praloš per ITT.

2. Majka - tiesiog šiaip sergu už kaimyną :)

3. Valverde - na, jis visada trečias.

Labai bus įdomu stebėt, kaip seksis Dumoulinui, ar pavyks sukurti panašią intrigą, kaip pernai Vueltoj. Mano spėjimas būtų, kad šiemet jam į kalnus nepavyks taip gerai važiuoti.
Jurgiuks

Stilius: Unicycle

AnkstesnisKitas

Grįžti į Plentas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių