Jegu palaikymas vaziuojant - izotoninis gerimas

Road

Re: Jegu palaikymas vaziuojant - izotoninis gerimas

Standartinė Vital » Ant Rgp 02, 2016 17:17:30

evaldoonas rašė:Sveiki, palyginau sudėtis dviejų gėrimų: ISOSTAR ir Vichy VivaSport. pas gėrimus skiriasi tik kaina (Lentynų kainos be akcijų: ISOSTAR 500 ml= 6,99 LT, Vichy 1500 ml = 2,49 LT, skirtumas 8.42 karto). Sudėtis 99% ta pati bent jau ant etiketės. Klausimas: ar tikrai tą Vichy galima laikyt kaip pilnavertį gėrimą sportuojant?
Paveikslėlis

Geras pastebėjimas - prieš kelias savaites, kai nebuvau užsipirkęs izotoninio gėrimo varžyboms iš anksto - staiga išvakarėse suvokiau, kad neturiu nieko atsigerti. Nulėkiau į Maxima, po to Rimi, galiausia iki ir... ten vien tas lietuviškas marmalas - esu visus pabandęs, įskaitant Vichy - naujas produktas jokios patirties rinkoje, jokio marketingo informacijos trūksta - skonis švelniai tariant nekoks, o realybėje... (nenoriu gauti 20 s baudos :) kaip LT čempionate :)) už skoniui prideramą apibūdinimą). Mano skrandis gal kiek jautresnis nei kitų, tai nuo šių gėrimų man jis tiesiog sustodavo... tie kas jį daro matyt patys jo nevartoja ar nevažiuoja/nesportuoja 5 balais. gal su 120 BPM puslu jis ir tinkamas, bet abejoju, kad kas jo daugiau 2 litrų išgertų. Blogiausia, kad šitas marmalas iš lentynų išstūmė neblogus senus, kad ir užsieninius produktus. Esu patriotas, bet atleiskite.... gėrimą sportui pagaminti tai ne iš gręžinio į butelius vandenį supilstyti...
Taigi kol kas šie lietuviški gėrimai tinka nebent eksperimentui - mano nuomone kartą pabandęs, prie jų nenorėsi grįžti ir save saugantis ir tausojantis jų tikrai nevartos. Geriau jau skiesti vandeniu sultis, pasisūdyti ir važiuot. Grįžtant prie kainos - jų kaina yra palyginti didelė - 0,7 l viršyja 1 EUR, parduoti sunkiai padeda net akcijos. Todėl mano verdiktas - šie lietuviški produktai rinkoje laikinai - jie pasmerkti nesėkmei ir netrukus išnyks.
Klabant apie pvz. Isostar paruošto gėrimo kaina, lyginant su konkurentais pvz Maxxis, high5, Powerride, kurie irgi brangūs yra didelė - Belgijoje jis pigesnis, bet ten parduotuvėse bet to randi visą produktų liniją kelių rūšių gėrimai, batonėliai, geliukai. Isostar miltelių kaina konkurencinga, lietuvių gamintojai jų iš vis negamina - visiškas liūdesys. Tiesia šviesiai - blogiau nei Lietuviški izotoniniai produktai sportui - dar nieko nemačiau :)... jeigu bent skonis būtų malonus.... Juos išgelbėti gali skonio tobulinimas, tinkamas marketingas, produktų linijos papildymas ir tinkamas pristatymas bei svarbiausia - vienkartinis butelis kuris atitiktų standartinės dviračio gertuvės dydį, bet man atrodo tai jokiems pasaulio gamintojams neįkandama užduotis :). Beje, naudojant Isostar miltelius gertuvės turinys yra brangesnis už gertuvę ir mes vis tiek juos vartojame, tai sako, kad renkantis gėrimą sportui ne kaina vaidina lemiamą vaidmenį - o kokybė.
Vartotojo avataras
Vital

Stilius: None

Standartinė Piks » Ant Rgp 02, 2016 23:28:29

Pritariu Vitaliui - kiek yra teke ragauti tai asmeniskai man skaniau ir skrandziui "geriau" arba Isostar (citriniu skonio) arba Powerbar (raudonu uogu skonio) milteliu pagrindo gerimai, ypac paskutiniu metu Powerbar, nes yra populiaresnis parduotuvese ir man siek tiek skaniau. Tik tiek, kad per laika atradau jog man skaniau/geriau mazesne koncentracija nei rekomenduoja - 2/3 rekomenduojamos porcijos plentui, ir 1/2 rekomenduojamos porcijos MTB.

PS Is "kietuju" produktu, man labiausiai patinka sokolado ir riesutu skonio Powerbar vafliukai :-D
"Life is like a box of chocolates.. you never know what you're gonna get" Forest Gump
There are 10 types of people - those who understand binary, and those who don't
“Ride clipped if you want to get fast. Ride flats if you want to get good.”
Vartotojo avataras
Piks

Standartinė Gie » Tre Rgp 03, 2016 8:46:03

Padeda-nepadeda: aš ilgai neigiau, kol teko pripažinti, kad padeda išliakyti tolygumą (jėgų, savijautos ir t.t.) ir dabar vartoju tiek pasivažinėjimuose, tiek "treniruotėse" tiek varžybose.
Dėl sudėties, tai aš labai nesigilinau.. piminiu vertinimu visi labai panašūs ir man mėgėjui didelio skirtumo nėra, BET reikia atkreipti dėmesį į du niuansus:
1. psicholognis,kuris TAU labiau patinka, kuris TAU atrodo, kad veikia labiau, kuris TAU yra skanesnis;
2. atkreipti sudėtyje dėmesį, ne tik į medžiagas kurios "veikia", bet ir į tas, kurios naudojamos homogeniškumui palaikyti, konservantus ir tt. ir įvertinti (kad ir išbandyti) ar jas toleruoja TAVO organizmas. Nes palaidi viduriai neprideda nei greičio, nei jėgos, nei įvaizdžio, nei sveikatos :)
Gie

Stilius: All round

Standartinė Icetom » Tre Rgp 03, 2016 13:07:17

Paskutiniu metu perkuosi Dion izotoninius miltelius Prizmoje, ten jiems akcija dabar. Skirtumo nuo Isostar nepastebėjau.
Icetom

Stilius: All round

Standartinė minri » Tre Rgp 03, 2016 16:14:00

Icetom rašė:Paskutiniu metu perkuosi Dion izotoninius miltelius Prizmoje, ten jiems akcija dabar. Skirtumo nuo Isostar nepastebėjau.

Buvau nusipirkęs pabandymui (irgi su akcija). Visai OK, skonis toks neįkyrus. Bet kaip tik vakar užsukau į Prismą ir nebemačiau jiems akcijos.
Na o be akcijos kaip negirdėtai (latvių?) kompanijai tai kaina smarkiai neadekvati.
minri

Stilius: XC

Standartinė Mindaugas82 » Ket Rgp 04, 2016 15:09:31

http://v-store.lt/catalog/izotonai/vplab-fitactive-fitness-drink-coq10/ toks saldziarugstis mano skoniui visai tiko, dar ir su akcija -biudzetinis variantas :), su dozavimu darau pagal skoni kad pakenciamai gertusi ir liezuvio prie gomurio neklijuotu :) pagal rekomendacija 20g kiek per riebu gaunas.
Mindaugas82

Ankstesnis

Grįžti į Plentas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 2 svečių