Metų pilnos amortizacijos XC/AM dviratis '11

Metų žmonių rinkimai

Metų pilnos amortizacijos XC/AM dviratis '11

Apklausa baigėsi Tre Kov 14, 2012 4:05:29

kvietkis - Trek HI FI PRO 29 FS (Gary Fisher)
49
24%
cailas - Ghost AMR 5900
9
4%
Darysp - Trek Fuel EX
53
26%
Nishiki - Cannondale Rush SL
3
1%
malachas - Giant Anthem X
25
12%
rm123 - Focus FSL 1.0
28
14%
nikonas - Giant R.Ven4
34
17%

Viso balsų : 201

Re: Metų pilnos amortizacijos XC/AM dviratis '11

Standartinė LinasV » Tre Kov 07, 2012 21:14:56

Aurimas vardu Jonas rašė:3. Darysp - Trek Fuel ex
...iš esmės tai yra visiškas sapieginės žvėris su dideliu potencialu, kurį iš esmės apriboja...furiuos fred padangos. kaip vienas forumietis ir rašė, greičiausiai čia vienintelis ex pasaulyje su tokiom padangom. apskritai, net ir deklaruojami rron ir rralph trukdytų atskleisti tikrąjį šio aparato potencialą...

Prirašyta pievų. Žmogus nurodė, kad specialiai užsidėjo kamerines padangas, kurias kaitalioja pagal dangą ir savo norus. Kai reikia fredai, ralfai, nickai ir visa kita. Turbūt vienintelis žinai šiam aparatui privalomas padangas, kurios "atskleistų tikrąjį potencialą" ;-)
Vartotojo avataras
LinasV

Stilius: All round

Standartinė Aurimas vardu Jonas » Tre Kov 07, 2012 22:42:20

viskas ok, aš tai pilnai suprantu tokį pasirinkimą, ir motyvas labai aiškus: "wow, labai gražus rėmas - aš jo noriu". taip jis gražus, su vardiniais lipdukais ir t.t. tau pievos mano požūris, man pievos dėti fredus ant fuel ex. finalas - grynakraujo trail dviračio iškamša.
Serijinis žudikas. Žudau debilus.
Vartotojo avataras
Aurimas vardu Jonas

Stilius: XC

Standartinė simasV » Ket Kov 08, 2012 3:45:58

Aurimas vardu Jonas rašė:man pievos dėti fredus ant fuel ex
čia toks plačiai paplitęs supratimas, kad xc baiko pirminė paskirtis yra atitikti madų kanonus (tuo atžvilgiu Aurimas vardu Jonas tikriausiai teisus). Bet aš naiviai manau, kad padangas reiktų derinti prie dangos, o ne prie dviračio modelio.
Paskutinį kartą redagavo simasV Ket Kov 08, 2012 5:01:58. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
simasV

Stilius: None

Standartinė zilas » Ket Kov 08, 2012 5:01:44

SSurblys rašė:O tai kam tuos dviračius išvis pristatinėt su fotkėm, įmetam aprašus su skaičiukais ir formulytėm ir pasiskaitom...
Man asmeniškai niekad nei buvo nei yra idomūs brangūs nupirkti tiesiai iš shopo ir pristatyti čia dviračiai su xtr ar xx., tokių dviračių galiu pasižiurėti nuėjęs į bet kurio gamintojo puslapį, visi jie turi top modelių su top detalėm. Tai yra elementariai nuobodu, nors tokie dviračiai ir techniškai tobuli.

Tingėčiau tiek rašyt, kiek SSurblys, bet prisidedu 100proc prie jo pasisakymo - viso. Visos kitos kalbos čia - vaikiška klyzma :luol:
Tuštybių mugė
putin CHUILO
Vartotojo avataras
zilas

Stilius: XC

Ankstesnis

Grįžti į Metų geriausieji

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių