Metų pilnos amortizacijos XC/AM dviratis '11

Metų žmonių rinkimai

Apklausa baigėsi Tre Kov 14, 2012 4:05:29

kvietkis - Trek HI FI PRO 29 FS (Gary Fisher)
49
24%
cailas - Ghost AMR 5900
9
4%
Darysp - Trek Fuel EX
53
26%
Nishiki - Cannondale Rush SL
3
1%
malachas - Giant Anthem X
25
12%
rm123 - Focus FSL 1.0
28
14%
nikonas - Giant R.Ven4
34
17%

Viso balsų : 201

Standartinė Aurimas vardu Jonas » Tre Vas 29, 2012 4:05:29

Balsavimas vyksta iki kovo 14 d.
Turite 2 balsus su galimybe perbalsuoti.
Agitacija ir diskusijos šioje temoje.
Bendrosios diskusijos 2011 m. rinkimų tematika.
Paskutinį kartą redagavo Aurimas vardu Jonas Pir Kov 05, 2012 0:30:47. Iš viso redaguota 1 kartą.
Serijinis žudikas. Žudau debilus.
Vartotojo avataras
Aurimas vardu Jonas

Stilius: XC

Re: Metų pilnos amortizacijos XC/AM dviratis '11

Standartinė kvietkis » Sek Kov 04, 2012 23:18:26

Atsiprašau, bet pamiršti mano Hi FI tai visai nepagarba....
Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.
Niekada nesiginčyk su kvailiais. Jie nusitemps tave iki savo lygio ir nugalės patirtimi...
Vartotojo avataras
kvietkis

Standartinė Deivux » Sek Kov 04, 2012 23:31:46

Nzn kodel pamirstas esi :) , bet pagal balsavimo rezus man neaishku :) kaip naujas modelis, dafiga visokiu naujoviu :) gali pralosht senesniam TREKUI :) , tai manau dar karta rodo kad ne dviratis laimi :) o draugu kiekis :D
Vartotojo avataras
Deivux

Stilius: Road

Standartinė Darysp » Sek Kov 04, 2012 23:57:01

A kuodėl tu tą mano treką taip nuvertini :( :?: 2010 metų rėmas su 2011 metų ratais ir 2011 metų XTR'u :wink: O antra - balsavimas dar nesibaigė :wink: , dar daug laiko.
Vartotojo avataras
Darysp

Stilius: All round

Standartinė Aurimas vardu Jonas » Sek Kov 04, 2012 23:58:15

kvietkis rašė:Atsiprašau, bet pamiršti mano Hi FI tai visai nepagarba....

kiek žinau, tai baikas parduotas. ar ne?

Darysp rašė:A kuodėl tu tą mano treką taip nuvertini :( :?: 2010 metų rėmas su 2011 metų ratais ir 2011 metų XTR'u :wink: O antra - balsavimas dar nesibaigė :wink: , dar daug laiko.

ir su furiuos fred padangom. kaip ant džipo slickus dėtum kreičiui greitkelyje išvystyti
Vartotojo avataras
Aurimas vardu Jonas

Standartinė kvietkis » Pir Kov 05, 2012 0:02:20

2011 tikrai nebuvo parduotas. Ir dabar dar vis neparduotas.
Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.
Niekada nesiginčyk su kvailiais. Jie nusitemps tave iki savo lygio ir nugalės patirtimi...
Vartotojo avataras
kvietkis

Standartinė Aurimas vardu Jonas » Pir Kov 05, 2012 0:06:00

nu kurdamač. sausio 23 d. paskelbtas sąrašas su komentaru prie tavo gario. bet per visą mėnesį niekam nebuvo tai įdomu. o kai praeina 4 balsavimo dienos ir prabalsavę 80 userių, tai prasideda. ačiū labai
Vartotojo avataras
Aurimas vardu Jonas

Standartinė kvietkis » Pir Kov 05, 2012 0:08:53

nu matai, kaikurie žmonės dirba, sportuoja, ir šiaip turi asmeninį gyvenimą - neskaito kiekvieno naujo pranešimo. Karts nuo karto užsuku, permetu naujas įdomesnes temas šį kart tarp jų pateko ir metų rinkimai.
Vartotojo avataras
kvietkis

Standartinė Darysp » Pir Kov 05, 2012 0:11:55

Aurimas vardu Jonas rašė:ir su furiuos fred padangom. kaip ant džipo slickus dėtum kreičiui greitkelyje išvystyti

:-D Molėtų maratone jos puikiai pravažiavo (nuotraukos darytos po jo). O šiaip, tai aš savo dviračio pristatyme rašiau:
Darysp rašė:... Dar papildomai turiu Rocket Ron'us ir Racing Ralph'us. Tiesiog montuosiu tai, ko reikia konkrečiam atvejui. Dėl to padangos sumontuotos su kameromis.

Šiuo metu jis yra su RRalphu gale ir RRonu priekyje :wink:
Paskutinį kartą redagavo Darysp Pir Kov 05, 2012 0:12:24. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
Darysp

Standartinė Aurimas vardu Jonas » Pir Kov 05, 2012 0:12:14

aš irgi turiu išvardintus dalykus, bet sorry, kai dar tavo asmeninis dviratis, kuris patenka tarp potencialių lyderių, turi atsirasti sąraše, tai tikrai galima per tiek laiko patikrinti. dabar man reikia įtraukti, nusinulins visas balsavimas ir bus gražu.
Vartotojo avataras
Aurimas vardu Jonas

Standartinė kvietkis » Pir Kov 05, 2012 0:15:53

Tai nedėk, nes iš esmės tai man ir taip aišku kad jis tikrai geras. ir realus pretendentas į patį geriausią. Ir šiaip geriausiai vežęs į prizines vietas :)
Vartotojo avataras
kvietkis

Standartinė DeAugis » Pir Kov 05, 2012 0:16:18

Restartink, niekas nepyks. O mano balsas eis 1. Dariaus trekui, 2. Kvietkio trekui, o 3. Cailaui (jei bus 3 galimi)
Vartotojo avataras
DeAugis

Standartinė Deivux » Pir Kov 05, 2012 8:50:40

Darysp rašė:A kuodėl tu tą mano treką taip nuvertini :( :?: 2010 metų rėmas su 2011 metų ratais ir 2011 metų XTR'u :wink: O antra - balsavimas dar nesibaigė :wink: , dar daug laiko.

nenuvertinu baik :) tiesiog manau kad jis nera 2x pranashesnis nei Renato Focusas ;) nesakau kad tai blogas ar dar kaip nors :) tiesiog dar karta manau balsavimai parodo kad jei yra daug draugu tai tavo baikas gali buti ne geriausias/naujausias is tech puses/tarkim grozhio (nors skonis vaiksto vienas :) ) ir tu gali be dideliu parkiu laimeti ;)
Vartotojo avataras
Deivux

Standartinė rm123 » Pir Kov 05, 2012 9:47:01

Kvietki, nesijaudink, as atvirksciau, prasiau isimti is sito sarasiuko, bet paliko :) Keistai atrodo 2012 metu modelis 2011 metu rinkimuose, dar ne karto nebuves lauke. Nei as prasiau nei ka i tuos balsavimus deti :) Taip sakant uzleidziu vieta :) As nieko pries tokius balsavimus, tegu smaginasi, kas kaip nori, kad tik padetu. Tiesiog vieni isiamzina finiso protokoluose, kiti bent cia :) Nepykit, bet cia atrodo kaip atviruku rinkimu konkursas, mano nuomone neturetu buti dar vieni Miss rinkimai, kita vertus niekas net nepraso ivertinti pagal kazkokius kriterijus.

Bet vis tiek smagu :)
Vartotojo avataras
rm123

Standartinė Rocco » Pir Kov 05, 2012 10:59:55

Kodėl aš ir nenoriu pristatinėti savo dviračių forume, pristatau tik tuos, kuriuos prašo Focusas. Todėl, kad šis konkursas yra ne išrinkti "geriausią", kaip rašoma temų pavadinime, bet gražiausią, daugiausia draugų turintį ir t.t. Čia kažkoks grožio konkursas.
Kaip gali Renato dviratis gauti dvigubai mažiau balsų už Treką??? Suprantu, kad yra žmonių, kuriem užrašas Focus kaip buliui raudona skepeta, bet vis tiek gi, kur karboninis rėmas su TT paslėptu amortiku (ne vieną prizą gavęs), pilnas XX su 2х10, Reynoldso karbonai, FSA force ir kur aliuminis rėmas su standartine XT? Ką čia lygint?
Arba Dariaus Fuelis pranašesnis už Renato ir prastesnis už Juliaus?
Iš kitos pusės žiūrint aš antrą savo balsą atidaviau už Nikoną. Nemanau, kad jis geresnis už Trek'ą, bet kad daugiau darbo, minčių, žinių, gebėjimų įdėta, tai čia 100%.
Bet jis labiau tiktų į grupę išskirtinių dviračių, ne geriausių.
Tuningas tinka viskam. Ir auto ir velo.
Vartotojo avataras
Rocco

Standartinė Martynas10 » Pir Kov 05, 2012 11:33:57

O tai ko jūs tikėjotės? Žmonių kurie žino visas xc rėmų, detalių subtilybes turbūt kokie 10% šitam forume, o kiti balsuoja už dizainą, už pražystamą arba iš lempos, visur rinkimai tokie.
Vartotojo avataras
Martynas10

Standartinė SSurblys » Pir Kov 05, 2012 11:36:53

O tai kam tuos dviračius išvis pristatinėt su fotkėm, įmetam aprašus su skaičiukais ir formulytėm ir pasiskaitom... Jau seniai aišku kad čia renkamas ne tik technologiškai geriausias ar pats brangiausias dviratis, čia susideda ir dviračio estetika ir idomūs techniniai sprendimai, naujovės, dviračio pristatymo kokybė, retesni detalių brandai, suderinimai ir t.t. ir pan.
Man asmeniškai niekad nei buvo nei yra idomūs brangūs nupirkti tiesiai iš shopo ir pristatyti čia dviračiai su xtr ar xx., tokių dviračių galiu pasižiurėti nuėjęs į bet kurio gamintojo puslapį, visi jie turi top modelių su top detalėm. Tai yra elementariai nuobodu, nors tokie dviračiai ir techniškai tobuli. Man daug idomiau būtų pažiurėti surinktą retesnio gamintojo dviratį ( galbūt steel arba titan) su nestandartiniais sprendimais, ar galbūt kontrastingo lygio detalėm, tarkim rėmas steel detalės xtr ar xx ir pan,... Beje pastebėjau kad kuo brangesnis dviratis tuo prastesnis jo pristatymas forume, kaip du pavyzdžius paimkim Vitalio plentinio dviračio pristatymą arba Renato fullo, dviračiai tikrai top bet vien jau pristatymas su foto yra tokie apgailėtini, jog atrodo kaip skelbiu.lt parduodami cube dviračiai. Neįsižeiskit bet manau jei jau norite parodyti ar pristatyti dviratį tai nepagailėkit bent 10 min. jį išvelkant į kiemą. Ir pabaigai pažiurėkit į fix'ų pristatymus forume, nors dviračiai dažniausiai vos perkopia 1000 lt-2000 lt barjerą bet autoriai tikrai nepatingi kad šie kūriniai bent pristatyme atrodytų kaip tikri saldainiai žmonėms vakarais skaitinėjantiems forumą.
PaveikslėlisPaveikslėlis
Paskutinį kartą redagavo SSurblys Ket Kov 08, 2012 9:09:00. Iš viso redaguota 4 kartus.
SSurblys

Standartinė Darysp » Pir Kov 05, 2012 11:39:45

Na va, ir vėl turėsiu paadvokatauti savo dviračiui, kuris yra nestandartinis ir kurio surinkimas man užtruko ne vieną mėnesį (paieškos, pirkimai, siuntimai, palyginimai, rinkimas ir t. t. Į jį tiek įpūsta sielos ... :wink: Pristatymą irgi pasistengiau padaryti įdomesnį ir labiau įliustruotą (ne copy paste)
Rocco rašė:...pilnas XX su 2х10, Reynoldso karbonai, FSA force ir kur aliuminis rėmas su standartine XT? Ką čia lygint?

Rocco, dar vienas tendencingas postas apie mano fuelį? Taip, mano rėmas aliuminis, bet mano frameset'as komplekte su shock'u sveria tik 2,6kg, ko dėka bendras dviračio svoris išėjo apie 10,9kg (AM fulas su 120mm eigomis :shock: ). Ar pas mane "standartinė XT"? Ar skaitei mano dviračio pristatymą? Aš jį tikrai pasistengiau padaryti tokį labai iliustruotą. Pas mane yra 2x10 XTR. Kuom ji labai nusileidžia 2x10 XX? Kuom Bontrager RXL karbonas yra labai blogiau už FSA Force? Kuom šakė Fox F-series yra labiau blogiau už RS Sid? Kuom ...?
Aišku, aš nesakau, kad mano trekas yra geresnis už renato Focusą. Focusas yra labai neeilinis :!:

Čia daug kalbama apie draugus :roll: Deja, čia ne tas forumas, kuriame pas mane yra daug draugų :( Gal tiesiog žmonėms patinka dviračio spalva, forma, o gal tiesiog patinka pats pristatymas. Tikrai nėra mano gyvenimo tikslas, kad mano fuelis ką nors laimėtų. Aš jo pats į rinkimus nesiūliau. Tiesiog man kartais liūdna, kai kiti užsiima ne agitacija, o antiagitacija (.."standartinė XT grupė"..)

Sėkmės balsavime,
Paskutinį kartą redagavo Darysp Pir Kov 05, 2012 11:47:33. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
Darysp

Standartinė Bumper » Pir Kov 05, 2012 11:46:32

100% pritariu SSurbliui . Cia ir nerenkam geriausio - cie renkame Metu dvirati. Man custom made visada bus idomesnis uz fabrikini. Zmogaus surinktas dviratis yra vienintelis ir unikalus tokie dviraciai ir turi varzytis, o ne gamyklines kopijos.
Ir vertinti reiktu viska ir visapusiskai ir pacio baiko technine puse ir dizaina ir pateikima ir nuotraukas.
Jei pats dviracio savininkas nemato prasmes dalyvauti - tai tikrai ta dvirati geriau isimti.
Bumper

Stilius: None

Standartinė Aurimas vardu Jonas » Pir Kov 05, 2012 12:06:09

Vakare nedidelė FS apžvalgėlė ;)
Vartotojo avataras
Aurimas vardu Jonas

Kitas

Grįžti į Metų geriausieji

Dabar prisijungę