Parcel Force International (Lex Systems) servisas...

Kitos temos, susijusios su dviračiais ir ne tik

Re: Parcel Force International (Lex Systems) servisas...

Standartinė MariusK » Ket Bal 15, 2010 1:15:57

Pasirodo viskas tvarkoj. Siuntinį jau ryt turėčiau gauti. Ten jie tik tiek informacijos pateikia...

04/12/2010
18:27
Kesselsdorf (DE)
Surinkimas

04/13/2010
04:38
Kesselsdorf (DE)
Konsolidacija

04/14/2010
20:22
Kaunas (LT)
HUB skanavimas
Varguoliai - Lietuvos ateitis.
MariusK

Stilius: None

Standartinė bbdxxl » Pen Bal 16, 2010 15:16:54

DPD ir TNT, cia geros firmos, pvz TNT is danu,vokieciu dalis man atveza per viena darbo diena. Esame vienos prekes garantinis servisas, tai dalis visas labai greit gaunam.
Vartotojo avataras
bbdxxl

Stilius: All round

Standartinė Waidulis » Tre Geg 05, 2010 20:45:19

Sveiki,

Padariau uzsakyma is CRC. Gavau koda is 12 skaiciu, ir kad keliaus PARCEL FORCE pastu. Suvedus sita skaiciu i PARCEL FORCE tracking sistema raso, kad unable to check, tipo pasitikrink numeri, ir apacioje duoda pavyzdi numerio...deja jis truputi kito formato, ten priekyje ir pabaigoje dar raides yra...

paskaicius visa sita posta supratau, kad sita dvylikos skaiciu koda galiu ivesti i LEX SYSTEMS tracking sistema (kol kas nieko nerodo, gal dar neuzregistruota Lietuvoje, nes dar neatejo), bet tada kaip man matyti kaip ji keliauja iki Lietuvos, jei dabartinis kodas netinka PARCEL FORCE?

Ka manote apie tai? Aciu. Bet kuriuo atveju parasiau laiska CRC su prasymu isaiskinti kaip cia yra...
Vartotojo avataras
Waidulis

Standartinė Tomaass » Tre Geg 05, 2010 21:08:14

Pabandyk patikrinti šioje sistemoje.
Beje jeigu tik šiandien išsiuntė, tai informacijos gali tekti palaukti bent vieną dieną.
.
Tomaass

Stilius: XC

Standartinė Waidulis » Ket Geg 06, 2010 8:23:13

Tomaass rašė:Pabandyk patikrinti šioje sistemoje.
Beje jeigu tik šiandien išsiuntė, tai informacijos gali tekti palaukti bent vieną dieną.

Jo, tu teisus, šiandien jau PARCEL FORCE trakeryje matau. Ačiū.

Kol kas CRC išsiuntė tik dalį krovinio, o svarbiausias (dviratukas) vis dar processing...Kai aš dariau orderį, jis buvo IN STOCK, bet kai jau padariau užsakymą, iškart tapo DISCONTINUED, tai dabar ir nebesuprantu, ar aš paėmiau paskutinį, ar kažkas kitas paėmė paskutinį ir visogero mano dviratukui...

Na, bet jei aš paėmiau, tada paskaitęs šitą temą žiauriai drebėsiu, kai keliaus Lietuvoje :-D
Vartotojo avataras
Waidulis

Standartinė par » Ket Geg 06, 2010 11:09:51

Oj.. mano paskutine praktika su CRC tragiska.

Padariau uzhsakyma. Visos prekes buvo in stock.

Pralaukiau savaite su statusu "processing".

Tada pradejau emeilint jiems, wtf -pasirodo neturi vieno itemso. Sakau na tai cancelinkit, ir siuskit be jo. Sako ok. Dar laukiu savaite. Vistiek processing. Skambinu vel. Dar vieno itemso neturi. Tai cancelino savarankiskai, savo nuoziura, neatsiklause manes, ir ishsiunte.

Siunta keliavo 3 savaites.

Vakar gavau siunta. Patikrinau. Truksta DAR VIENOS prekes. Tai dabar reik kazkokiu budu refund'a gaut bandyt.

LEX system irgi tragedija .. net nenoriu pradet..
Vartotojo avataras
par

Stilius: Road

Standartinė Vital » Ket Geg 06, 2010 12:56:41

Tiesa pasakius, tai diskusija apie CRC jau tampa kaip ir Oftopic,u. Mano nuomone nieko įpatingai keisto čia nėra, tačiau ir aš būtent dabar susidūriau su būtent jų keliamomis tokiomis pačiomis problemomis (buvo ir anksčiau tas pats bet prekės iškeliavo po mano pasiteiravimo laiško po 2 dienų. Šiuo atveju man reikia daikto greitai, surenku tik tai, kas „In stock“ padarau užsakymą ir tada, užsakymo patvirtinimo lage su sužsakymo ID - „Surprize“ - vietoj to, kad būtų nurodyta išsiuntimo data parašo, kad išsiuntimo data nežinoma ir visą dainelę apie tai, kad išsiųsime kai tik gausime - pasirodo keista, nes jau suvedus apmokėjimo duomenis, spaudžiant patvritinimo mygtuką viskas dar „In stock“, maža to net po to viskas in stoc, o užsakymas 2 dienas nė iš vietos. Vadiansi, kažko jie neturėjo, bet skatindami pardavimus rašė, kad turi. nežiūrint jau to, kad nervina jau pasirinkus užsakymą siūlomi visokiausi ne į temą pasiūlymai - ben būtų keli , o tai vienas koks dažniausiai turimas ir nesunaudojamas daiktas. Sutartyje jie numatę tokius atvejus, tad pretenzijos būtų nepagrįstos ir be jokių teisinių pasekmių. iš 11 mano darytų užsakymų tik vieną kartą buvo atsiuntę ne tą daiktą (gerai, kad buvo brangesnis ir man tiko) -totaliai ne tą užsakinėjau XL dydžio rankoves, o gavau kitos firmos S dudžio apatinius marškinius :(. Bet iš esmės tai jų paslaugomis galimma būti patenkintu. Su Lex system bėdų gi turi tie , kurie nurodo adresus, kuriuose nėra kliento pristaymo metu - jie nesivargina jo ieškoti nurodytais telefonais :(.
Vartotojo avataras
Vital

Standartinė Waidulis » Pen Geg 14, 2010 11:32:13

siek tiek nukrypstant i sona, bet palieciant ir LexSystem...

Mano pirmoji patirtis su CRC/ParcelForce/LexSystem gana teigiama…

Padariau geguzes 3d. CRC uzsakyma dviraciui ir prie to pacio dar vienai smulkmenai (pirstines). Kadangi pirma karta pas juos uzsisakinejau, po dvieju dienu geguzes 5d. atejo laiskelis atlikti SECURITY CHECK, t.y. turejau jiems nusiusti kreditines korteles skanuota kopija (aisku uzretusavus tam tikrus skaicius) ir israsa is elektronines bankininkystes apie mano padaryta uzsakyma. Ta pacia diena jie paeme ir pirstines issiunte atskirai, o dviratis dar lauke shipmento 2 dienas. Man pradejus nerimauti ir pasiteiravus, kodel vis dar dviratis nesiunciamas, atrase, kad tipo ji reikia surinkti, patikrinti ir pan…Geguzes 7d. iskeliavo ir dviratis.

CRC dave tracking koda is 12 skaiciu. Ji suvedus ParcelForce.com (kodas sitame puslapyje pradeda veikti tik po paros) gali treckinti siunta. Suvedus ta 12 skaiciu koda, dar ismeta ir kitoki koda, kur priekyje ir gale po dvi raides, bet realiai man jo niekur neprireike, nes Lex System puslapyje tinka tas pats 12 skaiciu kodas. Beje, tas kodas Lex System puslapyje irgi matomas tik jau siuntai priartejus prie Lietuvos, t.y. is pradziu ten nieko nesimato.

Zodziu pirstines kazkaip tai pasiklydo, is UK nukeliavo i Vokietija, is ten i Italija, vel grizo i Vokietija, Lenkija, Lietuva. Geguzes 13d. pirstines atveze i namus. Kadangi dviracio siunta ejo teisingai, tai ji pasivijo pirstines ir dvirati atveze i namus geguzes 14d.

Gal man pasiseke, bet jokiu problemu su Lex System neturejau. Kai tik pamaciau, kad siunta (pirstines) is vakaro atejo i LT, pats pasiskambinau sekanti ryta i firma, papildomai daviau savo telefona (neziurint i tai, kad uzsakyme buvau nurodes telefona, veliau pamaciau, kad ant pacios siuntos telefonas niekur nefiguruoja), maloniai bendraujanti mergina pazadejo perduoti vairuotojui, ir jau uz 5 min. vairuotojas perskambino ir dar uz 30 min. atveze, zodziu gana operatyviai. Su dviraciu irgi panasiai. Aisku, pasiskaites visus atsiliepimus, nezinau, kaip butu buve, jeigu jiems pats nepaskambinciau, arba manes nebutu namie kai atveztu siunta...gal po to ir butu sunkiau sugaudyti siunta...

Abiem atvejais abi siuntos buvo tvarkingos, pakuotes nepazeistos, nedeformuotos. Taigi, pretenziju pasto kurjeriams kaip ir neturiu...Pretenziju tureciau CRC, nes dviratis is esmes labai paprastai supakuotas, maziausias smugis is sono ir linktu detales (aciu dievui niekas nesulinke, taciau keliose vietose nuskelti dazai ant remo).
Vartotojo avataras
Waidulis

Standartinė latwiz » Pir Bir 21, 2010 2:28:53

kiek visokiu pasto mokesciu, muitu ir panasiai teko pakloti?
latwiz

Standartinė guminis » Pir Bir 21, 2010 8:50:59

siunciantis is ES (tas pats liecia CRC) uzsakius preke, matai transporto (pristatymo) islaidas, pagal svori, itrauktas i prekes kaina, daugiau jokiu mokesciu nera.
guminis

Standartinė latwiz » Pir Bir 21, 2010 21:17:51

O gal kam teko ne is ES siustis dvirati? Labai idomu, kiek tektu pakloti siunciantis pvz.: is USA.
latwiz

Standartinė guminis » Pir Bir 21, 2010 23:14:32

siunčiantis ne iš ES šalių turėtų būti taip:
prekės kaina + transportas + muitas (čia ir muitinės tarpininkų paslaugos, draudimas ir t.t.) + 21% PVM = tavo gėris pas tave, Lietuvoje (tik džiaugsmas gali apkarsti, kai sumoki visus mokesčius :))
guminis

Standartinė sharchanas » Pir Bir 21, 2010 23:34:24

(prekes kaina+pristatymo kaina)*1.21+prekes kaina*muitas+tarpininkai (jeigu yra)

atkreipk demesi kad PVM skaiciuoja nuo prekes ir siuntimo kainos sumos. jeigu siuncia uz dyka pagal dokumentus, tai jie gali pagal savo kazkokias lenteles pripaisyti tau vidutiniska kaina uz siuntima. muitas priklauso nuo prekiu grupes, bet turetu buti ~5%...
Jei kalbi - tai tavo žodžiai turi būti geresni už tylą. Indėnų patarlė
Vartotojo avataras
sharchanas

Stilius: Unicycle

Standartinė emperor » Šeš Rgp 07, 2010 11:32:21

sveiki. si pirmadieni man isiunte is anglijos detaliu, pradzioi buvo tartasi kad sius per dhl, bet del milziniskos siuntimo kainos isiunte per via parcelforce euro48. kaip supratau truputi paskaites tai mano krovinys keliauja per lex systems. gavau traking number P2G....209 ir juo kanors randa tik https://www.parcel2go.com/parcelforce-parcel-tracking.aspx.
Status Date Current Status Signatory/Depot Additional Details
02/08/2010 08:00:00 SKELETON CON ADD WDM Online OUTWARD OE
02/08/2010 13:46:00 PARCEL ACCEPTED LITHUANIA OFFICE OF ORIGINShrewsbury Depot
02/08/2010 18:32:56 PARCEL TRACK OUT LITHUANIA OFFICE OF ORIGINShrewsbury Depot
02/08/2010 21:56:01 PARCEL TRACK IN INTERNATIONAL HUB OUTWARD OE
03/08/2010 12:58:42 PARCEL TRACK IN INTERNATIONAL HUB OUTWARD OE
04/08/2010 01:18:31 PARCEL TRACK IN INTERNATIONAL HUB OUTWARD OE
06/08/2010 10:03:00 PARCEL TRACK IN HORS VILNIUS (LITHUANIA) INWARD OE
06/08/2010 12:03:00 PARCEL TRACK OUT HORS VILNIUS (LITHUANIA) INWARD OE
06/08/2010 13:21:00 PARCEL TRACK IN LPPASIUN DELIVERY OFFICE
06/08/2010 14:17:00 ATTEMPD DEL,HELD 1913 DELIVERY OFFICEOther
kaip supratau siuntini jau buvo bandyta pristatyti tik nesulaukiau jokio skambucio is kurjeriu, o jie pristatyti siuntinio i namus tikrai negalejo, nes tikslaus adreso namu nera (nera nei gatves pavadinimo ar namo numerio). tai noreciau suzinoti i kur man reikia kreiptis del siuntinio atsiemimo, ar tiesiog laukti kol kurjeriai paskambins?
Vartotojo avataras
emperor

Stilius: FR

Standartinė o-o » Šeš Rgp 07, 2010 11:38:30

parasyk i lex per ju puslapi, ganetinai operatyviai atraso (tik savaitgaliais nedirba). sandelys dirba iki 20 val darbo dienom, galima paciam pasiimti arba jiems nurodyti kur ka pristatyt. geriausia butu paciam nueit paimti, nereiks ten tu kurjeriu laukti. adresas metalo gatve 2
Vartotojo avataras
o-o

Stilius: DH

Standartinė tomis29 » Šeš Rgp 07, 2010 11:50:46

teko dirbti LEX tai dazniausiai ant uzsieniniu nebuna nei mob, nr nei adresu tik vardsas ir pavarde, tai gi parasyk ir pirmadieni su tavimi bus susisiekta, ir pristatyta, nes LEX uzsieniniu ilgai negali laikyt baudos jiems eina uz velavima, pristatyt
siaip nesu didelis "dviratininkas"
P.S. scott scale 70
Vartotojo avataras
tomis29

Standartinė emperor » Šeš Rgp 07, 2010 12:09:56

katik pastininke atnese EPG siuntos kvita, kuriame nurodyta, kad EPG siuntini galima atsiimti pasiuntiniu pasto skyriuje gelezinkelio 6, kaip suprantu mano siuntinys pateko i pasto skyriu. pabandysiu nuvaiuot patikrint, jei nieko nebus tada rasysiu lex systems ir vaziuosi i ju snadeli.
Vartotojo avataras
emperor

Stilius: FR

Standartinė zyyy » Pen Sau 20, 2017 12:50:53

Sveiki laukiu CRC siuntos is parcel force jau trackingas roto kad seniai lietuvoje pas pristatymo kurjeri, kas gali padeti kuri kompanija pristatys, nes kiek skambinu i LP jokiu ziniu jie trackingo nemato
zyyy

Standartinė zyyy » Pen Sau 20, 2017 14:37:49

gal turite kokius kontaktus, nes viska ka randu per google arba nekelia arba seni nr, Laukiu pagalbos:(
zyyy

Standartinė rimelis » Pen Sau 20, 2017 15:10:23

Pracelforce Lietuvoje ne į LPExpress transformuojasi, o į GLS, kas pas mus yra Itella. Bandyk čia ieškot https://gls-group.eu/EU/en/parcel-tracking arba skambink 5 Itella

http://www.parcelforce.com/partners
Vartotojo avataras
rimelis

Stilius: Road

AnkstesnisKitas

Grįžti į Kita

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių