Parcel Force International (Lex Systems) servisas...

Kitos temos, susijusios su dviračiais ir ne tik

Parcel Force International (Lex Systems) servisas...

Standartinė pauliaK » Ant Sau 29, 2008 18:36:14

Taigi, manau pribrendo laikas aptarti ir pasidalinti įspūdžiais apie šią nuostabią ir puikią kurjerių tarnybą, kuri mane sugebėjo nustebinti visomis blogosiomis prasmėmis.

Parcelis teigia, kad Europoje siuntos pristatomos 2-4 dienų laikotarpyje, kas be ko nieko panašaus tikėtis neverta, geriausiu atveju tik dvigubai ilgiau užtruks viskas. Asmeniškai man dvi savaites keliavo...

Lietuvoje estafetę perima Lex Systems, o jų paslaugų kokybė tiesiog pasibaisėtina. Man visada būdavo įprasta sulaukti skambučio iš kurjerio, kuris paskamina ir paklausia kada užvežti siuntinį, tačiau tik ne čia... Grįžęs vieną dieną namo žiūriu, kad manęs jau žmonės klausinėja kas siuntiniu, pažiūriu į trackingą užrašyta "DAMAGED BUT DELIVERABLE", nu jo galvoju... :mrgreen:. Vakare atsirado naujas įrašas, kad neva 14:14 jie buvo pas mane, bet nieko nerado, nors tuo metu jau buvau namie. Na nesvarbu... Kitą dieną vėl nieko nesulaukiau, paskambinau... Atsiliepė kažkokia mergina, kodo paklausė, pasakiau, buvo penktadienio popietė, ji sakė, kad šiandien jau greičiausiai nebegausiu, o savaitgalį nedirba jie, paklausė kada pirmadienį atvežt, sakau 3h jau tikrai būsiu ir tegul atveža. Spėkit ar atvežė? Žinoma, kad ne. Pirmadienį nujausdamas, kad nieko čia nebebus skambinu 15:30, ta pati panikė sako, kad siuntos pristatomos iki 5h vakaro, nu gerai, atsiprašiau, kad ten ją baisingai sutrukdžiau ir baigėsi pokalbis. Kas be ko jokio siuntinio nebesulaukiau, ko ir tikėjausi. Vakare parašiau laišką jiems, parašiau, kada šiandien būsiu namie ir kada norėčiau, kad atvežtų. Šiandien radau atsakymą, kad atsiųsčiau jiems savo telefono numerį. Nustebau, buvau tikras, kad jis turi būti ant dežės šalia vardo ir adreso :roll:. Nieko nelaukęs paskambinau, pasakiau tą numerį, sakė laukti skambučio. Po poros valandų atsibeldė kurjeris, žinoma, niekas man prieš tai neskambino ir įteikė siuntinį. Visų pirma į akis krito bent dvi kiaurymės dėžėje ir šiap visa dėžė į dėžę nelabai panaši jau buvo. Dar po to specialiai pažiūrėjau ar yra telefono numeris prie adreso ir žinoma, kad jis yra.

Išpakavęs radau BEVEIK viską ką ir turėjau rasti. Tik va vokas su stipinų galvutėmis suplyšęs buvo ir iš viduje turėjusių būti trijų komplektų stipinų galvučių buvo likus viena. Dar vienas maišelis buvo suplyšęs ir galvutės išsibarstę po visą dėžę, laimei surinkus nei vienos netrūko, tik bėda, kad trečio maišelio išvis nebebuvo, greičiausiai pro vieną iš skylių iškrito. Parašiau į CRC, tikiu, kad atsiųs naujas be jokių nesklandumų ir dar didžiulį pasipiktinimą pareiškiau parcel force servisu...

Tai vat, žinau, kad ne man vienų tokių "įdomių" istorijų su šia nuostabia firma yra buvę, maloniai kviečiu ir kitus pasidalinti savo istorijomis :roll:.
Vartotojo avataras
pauliaK

Stilius: Street

Re: Parcel Force International (Lex Systems) servisas...

Standartinė tms » Ant Sau 29, 2008 18:40:43

lex system pati lieviausia kotora lietuvoj visom prasmem, jei imanoma geriau netureti jokiu reikalu
Vartotojo avataras
tms

Standartinė Nygeris » Ant Sau 29, 2008 18:47:01

Man lex system siunta gabeno irgi dvi savaites...
savaite laiko siunta buvo Lietuvoj, tipo 3 kartus veze man ir nieko nerado (man atostogos, namuose iki pietu VISADA bunu).
Pradejau skambineti, tai atveze...

SIAUBAS.
Nygeris

Stilius: Road

Standartinė o-o » Ant Sau 29, 2008 18:54:01

gal kas zino koks ju adresas vilniuje? as jau gaminuosi molotovus
Vartotojo avataras
o-o

Stilius: DH

Standartinė Vivi » Ant Sau 29, 2008 18:58:23

Tai gi arba parduotuve arba jus turetumet tureti sutarti ar bent kitus rastiskus tos firmos isipareigojimus klientui.Jai crc tai rasiti skundus siai parduotuvei kad nekorektiskai elgesi su klijentais ir nevigdo jokiu viesai skelbemu isipareigojimu.Nes taip nebuna kad jie niekam nieko nebutu rastiskai isipareigoje bei nesudare sutarties.
Vivi

Standartinė Creamfields » Ant Sau 29, 2008 19:01:40

Reikėjo shock'ą siųsti į Šveicariją. Susiradau kainas internete ir Lex System geriausią kainą siūlė.
Tai ir siunčiau per juos. Po poros dienų sulaukiau skambučio iš Levisos (ar kažkaip panašiai). Sako, jus siunčiat siuntą į Šveicariją, reikia su mumis sutartį pasirašyti. Sakau, bet internete nieko panašaus neparašyta ir niekas manęs neįspėjo. Sako, galit atšaukti siuntimą ir rašyti skundą, kad ne visą informaciją pateikia. Galvoju, tiek tos, siųskit emailu man sutartį, pasirašysiu, nes ir taip jau ilgai tas reikalas tęsėsi su šake. taigi, dar papildomai man kainavo apie 120lt (tiksliai nepamenu). Tai čia ta Levisa kaip muitninkai ar kas.
Tai tuom viskas dar nesibaigė. Seku siuntą su duotu numeriu. Ir žiūriu, kad jau gera savaitė kaip vienoj vietoj jin užstrigusi. Rašau Lex system, kas per nesamonė. Po dienos atsakė, kad jie pametė siuntą. Tiksliau jų tarpininkai, na įmonė, su kurią sutartį pasirašė. Galvoju, na nesamonės. Reikia skundą rašyti, kad žalą alygintų, o dar invoise vertę mažą nurodžiau.
Rašau laišką Levisai, ką daryti, nes vertė maža nurodyta dėl muitų (Šveicarija ne ES narė). Sako, nesvarbu, ką ten parašei, reikalauk, kad atlygintų viską. Malonus žmogus buvo.
O įdomiausia, kad prieš parašydamas piktą laišką Lex System, parašiau šveicarams, gal gavo siuntą. Atsakė, kad gavo, sutvarkė ir išsiuntė. Tik to laiško kažkaip nepastebėjau, nes atsakė kone po poros minučiu ir kažkaip išėjo, kad jį tarsi aš perskaičiau, ta prasme, kad jis jau ne bold buvo (manau supratot), kai iš tiesų jis man praslydo pro akis. Pertikrindamas laiškus kitą dieną pamačiau jų atsakymą, patikrinau pašto dėžutę, o ten lapelis atsiimti siuntai.
Tai taip laimingai baigės istorija, bet galėjo būti ir kitaip.
Ir kas svarbiausia, su ta papildoma sutartimi man panaši kaina išėjo kaip kitos kontoros siūlo.
Išvis, geriausia į ne ES siųsti per paprastą paštą. Bent jau aš taip manau. Arba naudotis DPD.

EDIT
Dar vat buvo bėdų su invoise. Specialiai priklijavau gražiai prie dėžutės, kad nepasimestų ir vis tiek sugebėjo pamesti. Turėjau iš naujo rašyti. Parašiau, nusiunčiau email. Atsako, kad negerai, reikia angliškai. Iškart negalėjo pasakyti.Nusiunčiau anglišką variantą. Vėl negerai. Reikia originalaus su mano parašu. Atsispausdinau, pasirašiau, nuskanavau, nusiunčiau. Po dviejų savaičių tokių marazmų siunta pajudėjo iš Vokietijos.
Thought is real, physical is the illusion.
Death is the road to awe.
Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krenti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti.
Vartotojo avataras
Creamfields

Stilius: XC

Standartinė b0$c » Ant Sau 29, 2008 19:09:14

Žinojau, kad ankščiau, ar vėliau bus sukurta tokia tema apie Parcel Force ir Lex System servisą, taigi:

Pirmasis siuntimas. Siuntinys Lietuvą pasiekė per 7 dienas. Toliau, kaip žinome jis keliauja į Lex System sandelius. Ant rytojaus per sekimo numerį pastebėjau užrašą "Out for delivery". Nu kaip ir viskas aišku, laukiam...ir taip kažkur 8 dienas be jokių skambučių. Būdavo dienų, kai visą dieną sedėdavau namie, tačiau vistiek nieko. Trūko kantrybė ir paskambinau jiems. Sužinojau, kad tipo jie į mano rajoną tik "iš ryto" važiuoja ar pan. (visiška nesąmonė, visą darbo dieną sėdint namie niekas net nesiruošia tau vežti siuntinio). Toliau sakau, kad man reikia siuntinio šiandien, kiek gi galima laukti. Davė kurjerio numerį. Susikambinau su juo ir atsiėmiau siuntinį kažkur, kur buvo patogu/pakeliui kurjeriui.

Antrasis siuntimas buvo neseniai. Taipogi Parcel Force. Siuntinys atėjo į Lietuvą kaip ir įprasta. Tuo metu dar neturėjau sekimo numerio. Jį gavau tik tada, kai siuntinys jau prabuvo sandeliuose apie 9 dienas, tačiau per tą laiką apsoliučiai jokios informacijos, jokio lapelio, ar skambučio negavau. Pradėjau skambinėt po pristatymo tarnybas, ieškodamas pas ką siuntinys gali būti, tačiau jokios info negavau .(Iš senderio gavau tik tokį numerį, kuris tinka tik pačiam Parcel Force puslapyje,manau jo tikrai turėtų užtekti operatorei, tačiau įvedus jį į Lex System puslapį jokių rezultatų neišmeta). Ant rytojaus žiūriu - "Returned to sender" :shock: Pradžioj nepatikėjau, kad taip gali būti, tačiau po kurio laiko pamačiau, kad suintinys jau Lenkijoje. Taigi, siuntinys pragulėjęs 10 dienų pas kažkokius kurjerius sandelyje, buvo išsiųstas atgal pas siuntėją. Taip ir neišsiaiškinau, kas turėjo mano siuntinį ir kodėl taip įvyko. Ačiū Dievui, kad viskas baigėsi sėkmingai, pinigus atgavau, tačiau dėl valiutų kurso kaitos praradau apie 70lt.
Paskutinį kartą redagavo b0$c Ant Sau 29, 2008 19:16:07. Iš viso redaguota 3 kartus.
Vartotojo avataras
b0$c

Standartinė tms » Ant Sau 29, 2008 19:09:39

Manau verta parasyt i CRC, kad Lex-System ypatingai prastos reputacijos kurjeris Lietuvoj. Pasiulykit jiems bendrauti su DPD http://www.dpd.lt/en/?pid=39
Vartotojo avataras
tms

Standartinė Creamfields » Ant Sau 29, 2008 19:19:02

Porą kartų teko susidurti su DPD. Paskutinį kartą, kai siuntė šakes iš Anglijos.
Anie nepaprašė mano telefono numerio. Galvojau, kad į paštą lapelis ateis, bet kai siuntinys pasiekė Vilnių, vis tik parašiau laišką DPD. Paklausiau ar jie pasirašę sutartį su http://www.interlinkexpress.com (pamačiau DPD logotipą ant automobilio) ir paklausiau kaip bus su pristatymu.
Atsake, kad pasirašę, paprašė sekimo numerio, telefono numerio.
Viską nusiunčiau ir po kelių minučių skambina kurjeris ir dar po 15min. siunta jau namuose. Po kurjerio skambučio gavau atsakymą į emailą, kad su manim susisieks kurjeris.
Taip ir turėtų dirbti kurjerių kontoros.
Vartotojo avataras
Creamfields

Standartinė o-o » Ant Sau 29, 2008 19:23:43

DPD esu mates 1 klaida, kada jie mums i pardutouve atveze dezes ten su slidem ir lazdom, o tokios pat dezes i kita parda turejo vaziuot, tai jie mum visas iskrove. bet paskambinom, kita diena ryte jau atvaziavo ir issiveze
Vartotojo avataras
o-o

Standartinė pauliaK » Ant Sau 29, 2008 19:37:27

Jo, DPD ar DHL visai kitas reikalas. SU DPD jau daug kartų teko turėti reikalų, iš Lenkijos anksčiau pristatydavo per 3-4 dienas, niekada niekas nevėlavo, visada paskambina, paklausia kada atvežti ir pan. Paskutinį k. jau vos per dvi dienas pristatė siuntą irgi viskas labai gražiai ir tvarkingai.

Apie DHL išvis nešneku, paskutinį k. kai teko naudotis jų paslaugomis buvau išvis apstulbęs. Užsisakiau apie pietus sau detalių iš to pačio CRC. Kitą dieną panašiu laiku skambutis, atsiliepiu, o ten kurjeris: "laba diena, turiu jūsų siuntinuką, namie jūs?" :shock:. Tik va jų įkainiai didesni, bet ir kokybė atitinkama, ne koks parcelis su lexsystemu... :x
Vartotojo avataras
pauliaK

Standartinė Creamfields » Ant Sau 29, 2008 19:42:56

Tik vat jei pats norėsi ką siųsti su DHL, tai nelabai pavyks. Jie dirba tik pagal sutartis, kurias pasirašo su įmonėmis.
Pats norėjau siųsti kai ką per juos, tai pasakė, kad su fiziniais asmenimis nedirba.
Vartotojo avataras
Creamfields

Standartinė Slow » Ant Sau 29, 2008 19:48:19

Nors siunciau siunta kartu su Nygeris (postas auksciau) bet irgi noriu pareiksti dideli nepasitenkinima! :bita:

09-01-2008 15:13 Collected from customer
25-01-2008 13:09 Parcel delivered

Taigi 16 dienu vietoje 2-4 deklaruojamu. Ir tik po to, kai Sumushtinis pasake i ka kreiptis. Bo nezinojom, kad cia Lex System atsakinga.
Paveikslėlis
Slow

Stilius: All round

Standartinė Sumushtinis » Ant Sau 29, 2008 19:59:31

Teko ir man su LexSystems susidurt...
Siunta ir taip ilgai is Anglijos keliavo, o po to ir pasimete Lietuvoje. Paskambinau, susirase visa informacija, pranese, kad paskambins. Po poros dienu isejo namo gryzt 14h, vos tik iejes pro duris isgirdau skambuti i domofona (nezinau kaip lietuviskai), kad neva siunta atejo (ir tai buvo 2 rusai, kuriem su Lietuviu kalba gana prastai, kai kuriem gal tai butu problema). Pasiemiau, pasirasiau.
Bet nedvejoju, kad be skambuciu, skandalo kelimu ten nieko gero nebutu. :roll:
Edit :
Patarimas kitiems kurie sius, tik bus Lietuvoje, iskart skambint ir klaust, nes kitaip vargu ar ten kas bus. Ypac pastebejau, kad labai puikiai siuntos is CRC "pasimetineja". :)
Forks are for eating, Lefty's are for racing
Vartotojo avataras
Sumushtinis

Standartinė Slow » Ant Sau 29, 2008 21:22:09

Juk CRC laiske del nemokamo pristatymo rase, kad Lietuvoje nepavyksta susitarti su siuntu tarnybomis. Su Lex System susitare, bet va kokia kokybe, nors kaina gal ir maza.

Asmeniskai man geriau palaukti tas dvi savaites ir skambineti, kol issireikalauji, nei moketi uz siuntima. Aisku, siuntinio apgadinimas tai nepateisinama.
Paveikslėlis
Slow

Stilius: All round

Standartinė laurynasm » Ant Sau 29, 2008 21:34:05

Man siuntinys iš CRC parėjo palyginus normaliu laiku, gal po kokios savaitės. Vieną dieną grįžęs radau lipduką LexSystem ant durų, kad buvo atvykęs kurjeris, bet nerado manęs namie, buvo užrašytas kurjerio numeris. Pasiskambinau aš jam, jau buvo gal 16h, sakė, kad nebeveš siuntinio, nes jam darbas baigias 17h ( gyvenu aš beveik priemiestyje ). Jis labai nenorėjo vėl važiuot į mano užkampį, tai susitarėm, kad pas PVM atvežtų konkrečią valandą kitą dieną. Gal ir pavėlavo kokias 15 minučių, bet siuntinį pristatė, viskas ok buvo.
Bet va čia iš jūsų pasakojimų, tai labai pasikeitė nuomonė apie juos. Čia kaip apie paslaugas yra sakoma: greitai ir pigiai nebus gerai, greitai ir gerai nebus pigiai, pigiai ir gerai nebus greitai :wink:
Vartotojo avataras
laurynasm

Stilius: None

Standartinė Marius » Ant Sau 29, 2008 21:56:04

Rašykit skundus CRC, svarbiausia - atgalinis ryšys, kad pardavėjas žinotų, kad ne viskas ok.
Vartotojo avataras
Marius

Standartinė pauliaK » Ant Sau 29, 2008 22:21:47

Pirmas darbas po išpakavimo buvo skundas. Siūlau ir kitiems netylėt jeigu kas nors panašaus bus ateityje, o kad bus, labai labai tikėtina.
Vartotojo avataras
pauliaK

Standartinė kestalas » Tre Sau 30, 2008 14:17:02

Prieš naujus metus užsisakiau iš CRC rėmą. Atvyko jis man gal beveik per dvi savaites, vietoj žadėto termino, bet nesukau galvos. Lietuvoj prieš man gaunant siunta prabuvo 3 dienas, nesikreipiau niekur, tiesiog sėdėjau namie ir gavau dėžę. Bet tik išpakavęs pastebėjau, kad rėmo hangeris nulenktas, apbibrozdintas bb. Tiesiog informavau CRC cusstomer service kad gavau pažeistą siuntą, jie paprašė nuotraukų, ir per kokias 3 dienas man išsiuntė naują hangerį.
Free from World Of Warcraft !!!
Vartotojo avataras
kestalas

Standartinė o-o » Tre Sau 30, 2008 15:57:22

man tai baigesi istorija, parasiau i lex emaila, kazkaip stebetinai atrase, netgi du kartus. sake sandely guli ir galima nuvaryt paimti, pasake adresa (savanoriu 182a) ir kad dirba nuo 17 iki 20h, as aisku nepatikejau ir 14h nuvariau. radau visiskam siukslyne kazkokiu angaru kruva be skiriamuju zenklu. isklausinejes vietiniu gansteriu radau ta angara ir mazyti langeli su grotom, sedejo panike. atidare duris, sakau taip ir taip, pradejom ieskoti. pats radau ta deze tarp kitu, ant virsaus buvo kruva uzmesta belekaip, mano susispaudusi gulejo. sandelys tai visiskas siukslynas, stovejau ir juokiausi beveik garsiai :mrgreen: bet viskas gerai baigesi
Vartotojo avataras
o-o

Kitas

Grįžti į Kita

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Exabot [Bot] ir 2 svečių