Dėl žalos atlyginimo neapsidraudus

Kitos temos, susijusios su dviračiais ir ne tik

Dėl žalos atlyginimo neapsidraudus

Standartinė sauroman1 » Tre Rgp 28, 2019 17:08:50

Laba diena, pakliuvau į kėblia situaciją. Važiuodamas dviračiu susidūriau su krovininiu automobiliu, kuris sukdamas į kiemą manęs nepastebėjo ir kritau su dviračiu ant dešinėje pusėje stovinčio Nissan automobilio. LKPT pripažino, kad dėl eismo įvykio buvau kaltas nors ir krovininio automobilio vairuotojas nerodė posūkio signalo, o aš atseit turėjau numatyti, kad jis lenkdamas grįž į dešinę (aš prieš tai mačiau abu automobilius stovinčius vietoje) todėl negalėjau važiuoti pro tarpą tarp automobilių nors jis ir buvo ne mažesnis nei metras ir važiavau savo eismo juosta. Deja nors Krivių g. buvo daug kamerų nei vieną neužfiksavo įvykio todėl turėjau pripažinti kaltę ir sumokėti baudą. Dabar man paskambino Nissan automobilio savininkas reikalaudamas atlyginti žalą. Kadangi dviratis ne draustas žalą turėsiu pats pilnai atlyginti. Ant automobilio bamperio liko keleta nežymių įbrėžimų ir vienoje vietoje buvo apie 3mm įspaustas kėbulas. Ar čia yra patekusiu į panašią situaciją, ar 150-200Eu yra adekvati suma už minėtus kėbulo pažeidimus? Sakė, kad čia draudimo apskaičiuotą sumą ir bus reikalingas net poliravimas, ar apskritai jis eikalingas su tokiais smulkiais pažeidimais?
sauroman1

Stilius: Commuting

Re: Dėl žalos atlyginimo neapsidraudus

Standartinė bonaras » Tre Rgp 28, 2019 20:27:47

Žmogus šito nesiremontuos, bet suma yra tikrai tavo naudai.
Niekas po gabalėlį detalės neremontuoja, yra imama visa. Garažiniai už detalė ima po 100eur, servizai gerokai daugiau.
Kaip pvz.: į mano 13metų senumo mašina įvažiavo naglas čiuvas, bučiau gražiai išsiskyręs, bet mėgino bėgti, konfliktuoti ir t.t. Labai švelniai įbrėžė į bamperį ir nulaužė laikiklį, bamperis šiek tiek atvipo. Draudimas išmokėjo virš 200 eurų. Laikiklis 2eurai, sugaišau 5minutes.
Apie poliravimą - neįsivaizduoju kam. Su poliravimu dingsta tik itin smulkūs įbrėžimai, viso automobilio poliravimo kaina ~100 eur, bet kadangi čia detalė... :)

Siūlyčiau derėtis ir nelaukt, kol jis tikrai kreipsis kur nors :)
bonaras

Stilius: None

Grįžti į Kita

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias