Dviračių laikikliai automobiliui

Kitos temos, susijusios su dviračiais ir ne tik

Dviračių laikikliai automobiliui

Standartinė SRAM » Pen Lap 17, 2017 23:21:12

Kokius dviračių laikiklius patartumėte žiūrėti automobiliui, kaina iki ~200eur bike-discount ar kitų užsienio e shop kainomis. Domina ir ant kablio ir ant stogo. Kadangi pravežioju dviratį daug, per metus gal ir 5000 ir daugiau gaunasi, domina ir ekonomiškumas. Taigi mano nuomone ant kablio tvirtinimas šiuo atveju laimi ekonomiškume, tačiau kuris realiai variantas geriau, ant stogo ar kablio? Reikalinga 2 dviračiams. Ir konkrečių variantų būtų įdomu pamatyti ir išgirst atsiliepimų.
Sporto papildai ŽEMIAUSIA kaina Lietuvoje!!! Platus pasirinkimas, naujas papildymas ir asmeniniai užsakymai kas 2 savaites!!! Platesnė info AŽ
SRAM

Stilius: Road

Re: Dviračių laikikliai automobiliui

Standartinė mantasm » Pen Lap 17, 2017 23:59:46

Teko matyti įdomų palyginimą, kad ar ant stogo ar ant galo minimaliai skiriasi kuro sąnaudų prieaugis.

Ant stogo gerai jei neturi kur patogiai laikyt laikiklių ir parkuojies daugiabučio kieme ar pan. Ne vieną sezoną pravažinėjau su uždėtais ant stogo laikikliais nuo pavasario iki rudens. Kita vertus jei turi garažą - ant kablio patogiau susikraut, nereikia kelt ant stogo. Patį laikiklį irgi paprasčiau nuimt/uždėt.

Nuo mašinos irgi priklauso. Jei jau turi kablį - toks variantas gausis ekonomiškiau. Jei ant stogo yra bėgeliai stogo bagažinei - gal mažiau knisimosi bus ant stogo. Jei nėra nei to, nei to - žiūrėk kaip konkrečiam modeliui montuojasi kablys arba stogo skersiniai..
mantasm

Stilius: None

Standartinė SRAM » Šeš Lap 18, 2017 10:59:58

Yra ir "ragai" ir kablys. O dėl lakymo tai nei vieno nei kito neplanuoju laikyt uždėto visą sezoną, nes manau neresčiau jau pirmą naktį, kai sugeba net ženkliukus jau 2 kart mašinai nulupinėti pas mane rajone :-D
Sporto papildai ŽEMIAUSIA kaina Lietuvoje!!! Platus pasirinkimas, naujas papildymas ir asmeniniai užsakymai kas 2 savaites!!! Platesnė info AŽ
SRAM

Stilius: Road

Standartinė myciokas » Pir Lap 20, 2017 9:15:12

Jei yra galimybė ir neplanuoji keisti automobilio, tai rekomenduočiau tik ant kablio. Nežinau kur Mantas žiūrėjo palyginimus, bet aš turėjau dviejų tipų laikiklius ant kablio, kadangi pakeičiau automobilį, kuris neturi kablio, tai anuos pardavęs įsigijau ant stogo.
Ant kablio: neribojamas aukštis, tikrai mažesnės kuro sąnaudos, paprasčiau uždėti, nuimti dviračius, gali važiuoti didesniu greičiu (esu į Klaipėda 180 km/h važiavęs). Minusas, ribojamas patekimas į bagažinę, tiesa, reikia išsiimti papildomą valstybinį numerį.
Ant stogo: paprasčiau sandėliuoti, neribojamas patekimas į bagažinę. Minusai, didesnės kuro sąnaudos, ribojamas aukštis, sunkiau užsidėti dviračius (ypač jei sunkus), rekomenduojamas maksimalus greitis berods iki 120 km/h.
Šitam dalykui nepatarčiau taupyti. Visus laikiklius turėjau Thule. Iš laikiklių gamintojų, tai Thule arba MontBlanc.
Vartotojo avataras
myciokas

Stilius: XC

Standartinė ajh » Pir Lap 20, 2017 9:39:38

Pamirsai pamineti dar 2 minusus kurie yra vezant dviracius ant kablio
1. Rizika kad koks nors budulis ivazuos tau i gala ir tada .......
2. Esant slapiai kelio dangai purvas is po ratu patenka ant dviraciu.
120 km/val stogo laikykliui - nesamone (nebent gamintojo rekomendacija), tikrai ne karta esu vazeves greiciau. Tik tas greitis labai atsiliepia per kuro sanaudas.
Is savo patirties - pagrindiniai stogo laikikliu trukumai tai kuro sanaudos ir padidejas transporto priemones aukstis - visa kita tik +.
-= Jedem das Seine =-

http://lenaxol.eu
Vartotojo avataras
ajh

Standartinė myciokas » Pir Lap 20, 2017 13:51:52

Dėl purvo, vežant ant kablio, gal kažkiek ir apsineša, bet to minusu neįvardinčiau. Naudojau laikiklius ant kablio daugiau nei 7 metus. Purslai iš po ratų, šiek tiek toliau pradeda taškytis. O va vasarą nuo musių apšaudytas dviratis vežamas ant stogo, daug labiau nervina, nei kad kažkiek apsinešęs purvu, kuris labai paprastai nusiplauna ar skudurėliu nusivalo.
Dėl greičio, taip tai tik rekomendacija, esu ir aš greičiau važiavęs su ant stogo dviračiais, bet tai darau itin retai.
Vartotojo avataras
myciokas

Standartinė Piks » Ant Lap 21, 2017 1:06:29

Siaip ant kablio gal ir patogiau, greiciau ir t.t. Man didziausias trukumas yra ziema - tiek kas uzsiimineja ziemos sportais (slides/snowboardai), vis tiek reikia pirkti balkius ir laikiklius arba bagazine ant stogo, nes ant kablio tinkamu sprendimu dar nemaciau (ir neisivaizduoju ar imanoma - slides/snowboardai daznai ilgesni nei deze).
"Life is like a box of chocolates.. you never know what you're gonna get" Forest Gump
There are 10 types of people - those who understand binary, and those who don't
“Ride clipped if you want to get fast. Ride flats if you want to get good.”
Vartotojo avataras
Piks

Stilius: None

Grįžti į Kita

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių