Draudimo manipuliacijos draudžiant dviračius

Kitos temos, susijusios su dviračiais ir ne tik

Draudimo manipuliacijos draudžiant dviračius

Standartinė 4matikas » Ant Rgp 16, 2016 12:05:54

Sveiki kolegos.Nutariau dviratį nuo vagystės apdrausti "NAMŲ "draudim o forma kai draudžiami ir visi vertingi daiktai.Ir Štai su kokiom manipuliacijom susidūriau.Aptarėme su brokeriu ir skyriaus bosų jog BUTUI PRIKLAUSO rūsys ,sandėliukas ,kad neva kompensuos vagystės iš bendro naudojimo patalpų atveju.Aš manau jog teisiškai daugelyje Vilniaus daugiabučių neprivatizuoti rūsių sandėliukai YRA BENDRO NAUDOJIMO PATALPOS NAUDOJAMOS PAGAL NUSTATYTASBTAISYKLES AR TVARKĄ ir tik nedidelė dalis naujesnių namų sandeliukų, kurie privatizuoti gali TURETI PAGALBINIO PASTATO STATUSĄ.Ar aš klystu?Kažkodėl kai mokejau pinigus už polisą draudimas atsiuntė polisą tačiau nepriskyrė 1-mam punkte prie buto jokių bendro naudojimo patalpų (reiškia nei sandeliuką ar laiptinės nei terasos balkono irbrusio MANO BUTAS TARSI JAU NEBETURI?Tačiau papildomose sąlygose nurodyta jog ši kompanija NEVA LAIKO RUSĮ GARAŽĄ SANDĖLIUKĄ PAGALAB.PASTATU IR APVOGUS JĮ UŽ DVIRATĮ GAUNI IKI 1500 EURO KOMPENSACIJĄ.Dar gražiau kuo toliau.Dviratis pavogtų laikomas tik tada,jei yra įkalčiai,įrodymai t.y.turi būti sulaužytos spynos likučiai arba išlaužtos durys a kt.Dar žiauriau:paminėti tik vagysčių atvejainuž buto/namo ribų moka iki 3000 euro(įrodyti sunku nes vagys nepalieka užrakto likučių) o jei iš SANDĖLIUKĄ komp.tik iki 1500 euro.APIE DVIRAČIO VAGYSTĘ IŠ PATIES BUTO NĖRA NET UŽSIMINTA.Mes Manoma kad tokia poliso keverzonė yra apgalvotas tyčinis klientų mulkinimas tačiau pinigai jau sumokėti...Kaip MANOTE ar sandėliukas,rūsys gali būti "pagalbinis pastatas" ar tai draud.komp.manipuliacijos?Kaip dar patartumėt ir kurioj kompanijoje drausti dviračius?Nes aš manau jog senos statybos namuose neprivatizuoti visos patalpos yra "bendro naudojimo".Deja draudimui vaidenasi kitaip.Gal kas susidurete su realia situacija?
Ex:
Bulls Cross Rider Novice II
Scott Aspect 10
Kona Lava Dome Shram 24 29"2015
Minu:
Turistinį
Panther Deore Dominance 27 28"2016m
ir
2016m MTB Cannondale Trail I 29" XXL
enduro tuning
4matikas

Stilius: Turizmas