Puslapis 11

Kauno miesto dviračių takų specialiojo plano sprendiniai

StandartinėParašytas: Tre Rgp 05, 2009 9:56:12
Frankasw
Kauno miesto dviračių takų specialiojo plano sprendiniai

cituoju iš 2009.08.03 laiško
"...VGTU Teritoriju planavimo mokslo institutas, talkininkaujantis Kauno TKTI, atliekant Kauno miesto dviraciu taku specialiojo plano koregavima. Kreipiames i Jus, laukdami Jusu pastabu, del liepos men. 1 dienos specialiojo plano pristatymo metu pateiktu breziniu.

Breziniai, kurie turejo Jus pasiekti, taip pat buvo pateikti popieriniame variante ir kompaktiniuose diskuose p. Marijai Stanikunienei. Labai noretume sulaukti is Jusu ziniu, kadangi turetume pradeti viesinimo procedura.

Pateikiu internetini adresa, kuriame rasite minetus brezinukus (jei netycia informacija iki Jusu taip ir neatejo): www.tpi.vgtu.lt"

http://www.tpi.vgtu.lt/?id=14727.23742

1. Kauno miesto dviračių takų stovėjimo aikštelės;
http://www.vgtu.lt/upload/tpi/kauno_dvir_t_stovejimo%20aikstel.pdf

2. Kauno miesto dviračių takų trasų parinkimo schema.
http://www.vgtu.lt/upload/tpi/kauno_dvir_t_trasu%20parinkimo%20schema.pdf
[
b]laukiam komentarus. Dėja, nepasakė deadline|us[/b]

Jei bendrai kažką galite pridėti apie dviračių infrastuktūrą Kaune, kviečiu pakeisti šį puslapį:
http://wiki.dviratis.lt/tiki-index.php?page=kaunas

Re: Kauno miesto dviračių takų specialiojo plano sprendiniai

StandartinėParašytas: Tre Rgp 05, 2009 12:56:05
AED
Būtų šaunu su projektų vadovu kartu pravažiuoti esamais "dviračių takais". Graudu kai paprasti šaligatviai pėstiesiems (o gal ne taip supratau ir gatvėse jau negalima važiuoti automobiliu ir jos tapo dvirtakiais??), kuriais pagal KET dviračiu važiuoti draudžiama ir miško takeliai ir pan., pažymimi kaip esami dviračių takai ir to pasekoje teoriškai turime išvystytą dviračių takų tinklą.

Re: Kauno miesto dviračių takų specialiojo plano sprendiniai

StandartinėParašytas: Šeš Rgp 08, 2009 13:25:15
Frankasw
del a) pasiūlyk jam!
bet kelio planuotojai ir kelio naudotojai - du skirtingi dalykai
del antro punkto:
Visada kylo klausimas kokį konfliktą norime: Tarp dviratininkų ir pėsčiųjų (takai ant šaligatvio) arba tarp dviratininkų ir vairuotojų (juostos važiuojamoje dalyje). Atrodo, kad čia niekada neišsprendžiamas konfliktas, vientintelė priemonė - auklėjimas...

Jo, ir aš ketvirtadienį mačiau taką į Lampėdžius ir sutinku: kelio pėstiesiems neliko, bordiūros tinkamos Kalnų dviratininkams...

Re: Kauno miesto dviračių takų specialiojo plano sprendiniai

StandartinėParašytas: Ant Rgp 11, 2009 10:51:46
dviratonas
Frankasw rašė:... Tarp dviratininkų ir pėsčiųjų (takai ant šaligatvio) arba tarp dviratininkų ir vairuotojų (juostos važiuojamoje dalyje). Atrodo, kad čia niekada neišsprendžiamas konfliktas, vientintelė priemonė - auklėjimas...

Butent auklejimas .. o kaip aukleti jei nekontroliuoti ir nebausti?? Kas pas mus uz tai atsakingas? Ar tik ne istatymu sergetojai? Ydomu butu suzinoti kodel jie NEDIRBA savo tiesioginio darbo!!! Didziausia beda man atrodo yra ne istatymu trukume o o tame kad esami istatymai neveikia! ( kas nesuprato: dviratininkai vazineja saligatviais, pestieji vaiksto po dviraciu takus, automobiliu vairuotojai lenkia dvitatininkus pavojingai arti rizikuodami ju givybemis)

Re: Kauno miesto dviračių takų specialiojo plano sprendiniai

StandartinėParašytas: Ant Rgp 11, 2009 12:07:05
Frankasw
na, prašau, man atrodo kad labiausiai "eiliniai žmonės" ignoruoja įstatymus (ir vairuodami)
Lietuvoje sunku rasti "doru pavyzdžių".

Dviračių eismo sąlygos KAUNE?

StandartinėParašytas: Ket Rgp 13, 2009 13:57:51
Povilas
Sveiki, dviratistai (o labiausiai - kauniečiai dviratistai arba apturėję galimybę pravažiuot per miestą šį)

ryt (08 16, 11:30) intervių ims iš manęs apie dviračių eismo sąlygas Kaune. Nesu tikras kas konkrečiai domina žurnalistę, bet gal kas turite pastebėjimų kokių nors, pageidavimų, gerų žodžių, kritikos, įspūdžių, griežtų reikalavimų ar ultimatumų kuriuos galėčiau paminėt?

aš pats mieste daugiausia važinėju ir turėsiu ką pasakyt, bet tai tik mano vieno patirtis ir būt šaunu ką nors pridėt iš Jūsų pusės, kolegos.

Re: Kauno miesto dviračių takų specialiojo plano sprendiniai

StandartinėParašytas: Pir Rgp 17, 2009 12:23:12
LinasV
Šiandien rugpjūčio 17 d. (pirmadienį) 19 val. renkamės susirinkti "Atleto" bare (ant Parodos kalno, Perkūno al. 3) aptarti Kauno miesto dviračių takų tinklo naują spec. planą ir pateikti savo pastabas jo rengėjams. Laukiami visi Kauno dviratininkai, turintys ką pasakyti šia tema. Vėliau bus šio plano viešas svarstymas, bet rengėjams pastabas galima siūsti anksčiau. Pateiktas pastabas rengėjai privalo išnagrinėti, duoti motyvuotus atsakymus. Kai bus patvirtintas galutinis dviračių takų spec.planas, jis taps pagrindiniu Kauno dviračių takų tinklo vystymo dokumentu kokiems 5-7 metams.