Apie dviračių „takus“

Kitos temos, susijusios su dviračiais ir ne tik

Re: Apie dviračių „takus“

Standartinė zilas » Pen Kov 19, 2010 18:32:59

Mildoshke, pati atsakei į savo klausimus. O mano liko durniaus vietoj. Nebūtų LDB šitaip išgirto asfalto, nebūtų ir tų "dviratininkų" su krūva palikto brudo. Pažintiniai takai, tuo pat ir dviratiniai, visoje Europoje yra iš natūralaus grunto, ypač saugomose teritorijose. Ar esate tiek išponėję, kad žvyru netinka pavažiuot? Toj pačioj, jūsų bendrijos kišamoj Danijoj, dvirtakiai miškuose be sušikto asfalto. Ir jei kalbi ne apie dvirtakius, nuo ko tu čia ir startavai - paieškok temų kur labiau tiktų kabinėjimaisi prie tau netikusių asmenų, pvz. Andriukas dviratukas. Visą nepasitenkinimą man į AŽ.
putin CHUILO
Vartotojo avataras
zilas
 
Pranešimai: 475
Užsiregistravo: Tre Rgs 09, 2009 11:13:19
Miestas: Kopgalis
Stilius: XC

Re: Apie dviračių „takus“

Standartinė LinasV » Šeš Kov 20, 2010 11:46:18

Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos atstovas skaitė pranešimą LDB organizuotame seminare 2010 kovo 19 d. ir pasakė, kad labai džiaugiasi ir vertina Pajūrio dviračių trasos ir dviračių takų atsiradimą ir plėtrą tiek Pajūrio regioniniame parke, tiek Kuršių nerijos nacionaliniame parke ir visose saugomose teritorijose. Konkrečių takų danga yra techninis ir finansavimo klausimas. Visi nori kuo geresnės dangos ir tai yra daroma pagal galimybes. Dviračių takai ir keliai priklauso įvairiems savininkams, bet nėra saugomų teritorijų administracijos nuosavybė. Atliekų surinkimas yra kita tema. Saugomų teritorijų tarnybos siekia, kad jomis rūpintųsi komunalininkai.
Saugomų teritorijų žmonės pabrėžia, kad teritorijos yra atviros lankymui, laikantis taisyklių. Tik griežtos apsaugos draustiniuose ir rezervatuose nepageidaujamas ar ribojamas lankymas.
Gyvajai gamtai dažnai būtų geriau, kad homo sapiens nebūtų šalia ;-)

Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos atstovas pabrėžė, kad parkų administracijos ir toliau planuos ir vystys dviračių takų ir trasų tinklą savo teritorijose, kuris pirmiausiai skirtas gamtinių ir kultūros paveldo vertybių lankymui ir pažinimui.
LDB senai bendradarbiauja su Valstybine saugomų teritorijų tarnyba ir daugelio parkų darbuotojais it tęs tą bendravimą ateityje.

Kita informacija, kad Lietuvos automobilių kelių direkcija (LKAD) šiemet planuoja iš pagrindų atnaujinti visą kelių tiesimo normatyvinę bazę (standartai, statybos normos, techniniai reikalavimai, planavimo dokumentai, kt.), tame tarpe ir dviračių takams. Kaip jų atstovas minėjo, už pagrindą jie ima Vokietijos normatyvinę bazę, adaptuodami ją Lietuvos sąlygoms. LDB jiems primygtinai pataria už pagrindą imti puikiai parengtus Olandijos ir Danijos dviračių infrastruktūros plėtros normatyvinius dokumentus. Procesas tik prasidėjo, LKAD atstovai žada konsultuotis su techniniais ekspertais, visuomene, tame tarpe LDB.
Kadangi keičiasi LKAD vadovybė, tikėkimės teigiamų permainų šioje institucijoje, kuri iki šiol buvo smarkiai priešiška ir agresyvi dviratininkų atžvilgiu. Gal pasikeis jų politika "Mažiau dviratininkų keliuose, mažiau problemų".
Vartotojo avataras
LinasV
 
Pranešimai: 2203
Užsiregistravo: Pir Gru 19, 2005 21:16:53
Miestas: Kaunas
Stilius: All round

Re: Apie dviračių „takus“ Klaipedoje

Standartinė dviratonas » Pir Bal 26, 2010 11:07:04

Klaipėdiečiams:
Visiem neabejingiem (netiems kurie verkšlena "kaip pas mus blogai ir kodėl niekas nieko nepadaro kad man butu geriau"):
Klaipėdos miesto savivaldybė, tvarkymo skyrius priima visą informaciją apie dviračio takų blogus sprendimus, padarytus brokus, neteisingą ženklinimą.Negaiški laiko, fotografuok ir siūsk, jie dabar kaip pasižadėjo imtis šio darbo. Jie pasižadėjo ištaisyti jų pačių padarytas klaidas.
Siusti foto su bent apytiksliu adresu, prierašu pažymint broką (galima ir su rekomendacija kaip tai istaisyti, gerai butu net motyvuojant KET ( keliu eismo taisyklėmis)): kazimieras.radzius@klaipeda.lt
nebūk abejingas,už tave niekas nieko nepadarys. Kovok pats,platink šią informacija visiems dviratininkams, keisk savo miesta.
Geros dienos :)
dviratonas
 
Pranešimai: 919
Užsiregistravo: Tre Kov 19, 2008 11:03:14
Miestas: Klaipeda
Stilius: None

Re: Apie dviračių „takus“

Standartinė KEdas » Sek Geg 09, 2010 19:44:48

Jei kas nori pasijuokti, tai siūlau pasižiūrėti kaip 2007 metais buvo suplanuotas „Vilniaus bendrasis planas iki 2015 metų“. Esami ir planuojami takai geriausiai matosi „Nr. 9.2 Susisiekimo tinklo kategorijos“ pateiktame plane (esami dvirtakiai žymimi ištisinėmis, o planuojami – punktyrinėmis žaliomis linijomis).
Jei kas nors pastebėsite kuris iš planuotų dvirtakių jau nutiestas – prašau informuoti (EV11 minėti nereikia). Mano supratimu, jei tokiu tempu bus vystomos dviračių trasos, tai šio plano įgyvendinimas užtruks ne iki 2015, bet kaip minimum, šimtmečiu ilgiau.
Miesto centro dviračių trasų schema pridedama (takai raudoni).
Vilniaus_dvirtakiai.gif
Vilniaus dviračių takų planas, kuris turi būti įgyvendintas iki 2015 metų.
Vilniaus_dvirtakiai.gif (126.81 KiB) Peržiūrėta 10284 kartus(ų)
KEdas
 
Pranešimai: 442
Užsiregistravo: Šeš Spa 04, 2008 19:47:37
Miestas: Vilnius
Stilius: Commuting

Re: Apie dviračių „takus“

Standartinė Player1 » Sek Geg 09, 2010 20:55:36

tai kad savivaldybes valdininku supratimu, dviraciu takas, tai piesinys ant saligatvio. Taip kad tas planas gal jau ir igyvendintas. pagal juos..
FOCUS Arriba '06 (custom)
MERIDA Speeder I7 '08
Player1
 
Pranešimai: 245
Užsiregistravo: Pen Kov 03, 2006 8:36:46
Miestas: Vilnius

Re: Apie dviračių „takus“

Standartinė samoskys » Ket Rgs 30, 2010 17:03:41

nėra ko stebėtis kad pirmose nuotraukose nevažiuojama taku.. ten toks siauras kad vienas tetilptu,koks ydomumas i paskos vaziuot jai isvaziuoja pvz su mergina pasivazinet :)
samoskys
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: Tre Rgs 29, 2010 15:01:42
Stilius: None

Re: Apie dviračių „takus“

Standartinė zilas » Sek Lap 07, 2010 11:09:59

samoskys rašė:nėra ko stebėtis kad pirmose nuotraukose nevažiuojama taku.. ten toks siauras kad vienas tetilptu,koks ydomumas i paskos vaziuot jai isvaziuoja pvz su mergina pasivazinet :)

Su mergina vazinek parkeli, o dar geriau miske ( jei salia vaziuot ner vietos). Vel savo teisiu ieskot, pamirzdami savo pareigas kaip eismo dalyviai. Baisingai jautrus kai jus auto nupypina, o patys greiti skambuciu skalambyt, be tik koks "keglis'' ant JUSU dvirtakio. Susimastyciau gebejimu vairuot dvirati, esant tokiai beprotiskai padeciai, kaip kad JUS snekat! Man rodos, kad savo aktyvizmu pribanguosit taip giriamu europos saliu dvirtakiu''barjeru'', skirianciu vaziuojama dali nuo dvirtakiu :luol:. Ramiau reaguokit i infrastruktura, bo dviratis kaip transportas naujiena musu LTU. Kad butumem neignoruojami-patys bukime pavyzdiniais eismo dalyviais :cowboy: Su artejanciu zieminiu sezonu :sugerovai: (dvirtakiai ir vel bus nenuvalyti) :twisted: extrymas ir neblogai :twisted:
putin CHUILO
Vartotojo avataras
zilas
 
Pranešimai: 475
Užsiregistravo: Tre Rgs 09, 2009 11:13:19
Miestas: Kopgalis
Stilius: XC

Dviračių "takus" vis ravi pinigų

Standartinė Andriukas dviratukas » Pir Geg 01, 2017 19:21:00

Šiais metais nusikaltėliai Vilniaus Savivaldybė ketina žiauriausią visų laikų taką aplinkui Neries upę abiem krantais, žiedinį:
http://andrius.saugokmedi.lt/
Jau prasigraužė pro krūmynus priešais Vingio parką. Išnaikino juos.

2013 metais ten jau plynai kirto mišką. Malkas paliko pūti. Nepridavė į bio-kurą. Pakako ir tų pinigų, kuriuos gavo už tai, kad kapojo.
Jau ataugo. - Bet tik tai, kas auga sparčiausiai. Suvienodėjo miškas.
Tad jau laikas kirsti pinigą vėl.

Dar ir pasiknis, išravės žolę. Padarys 3 terasą tarp kranto ir keteros.
Viso iškas 44 mln. Lt.

Neleiskime dviratastų dingstimi niokoti gamtą, miestą, pinigus, sąmonę praeivių ir dviratastų.
:Gamer:Rašykite man. Tarsimės.:Cowboy:

Dar valdininkų klastotės, mano laiškai nusikaltėliui Vilniaus merui Remigijui Šimašiui:
http://andrius.saugokmedi.lt/oficioz/dviračių takas
Linas Vainius rašė:
  • ereliai apsiktais kulnais
  • baikime drumsti ..sūriais pajūrietiškais bezdalais
  • prikibtų gatvėje ..žinočiau kaip elgtis. Internete "viskas galima, žodžio laisvė
LDB - sukčiai
andrius.saugokmedi.lt <- :idea: Už ką balsuoti
Vartotojo avataras
Andriukas dviratukas
 
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: Šeš Sau 28, 2006 23:52:32
Stilius: All round

Re: Apie dviračių „takus“

Standartinė dar0013 » Pir Geg 01, 2017 20:22:28

Nelabai supratau teksto...

Išsiųsta naudojantis m2 note Tapatalk 4 Lt
Vartotojo avataras
dar0013
 
Pranešimai: 153
Užsiregistravo: Ket Bir 23, 2011 9:24:19
Miestas: Vilnius
Stilius: XC

Re: Apie dviračių „takus“

Standartinė jokeas » Ant Geg 02, 2017 13:52:54

Kad suprastum reik žinoti šiek tiek konkteksto. Andriukas-Dviratukas labai nuožmus dviratizmo gynėjas, tačiau nepateisina gamtos niokojimo dviratizmo vardan.
jokeas
 
Pranešimai: 176
Užsiregistravo: Šeš Geg 22, 2010 18:46:07
Miestas: Vilnius
Stilius: Commuting

Re: Apie dviračių „takus“

Standartinė Čingačgukas » Ant Geg 02, 2017 14:50:00

Nepykit, nieko asmeniško, nu bet suprasti nieko neįmanoma paskaičius šiuos memuarus. Toks jausmas, kad kai išėjo būdamas penkerių metų į mišką, taip iš jo ir neparėjo ...
Artūras
Vartotojo avataras
Čingačgukas
 
Pranešimai: 424
Užsiregistravo: Ket Kov 14, 2013 9:33:15
Miestas: Vilnius
Stilius: None

Dviračių "takus" vis ravi pinigų

Standartinė Andriukas dviratukas » Pir Geg 08, 2017 0:29:32

Kam nepatinka suprasti, tas visada laisvas pabėgti ("emigruoti").
Anai jūsų laisvei ir stato neteisėtą antkapį Lukiškių aikštės parke.
Liks tiktai tie, kas supranta ir vien dejuoja, nieko neveikia.

nekviečiau atsiliepti tų, kas nesupranta.
kviečiau į talką. Nes nuožmių valdininkų per daug, o gynėjų per mažai. Dirbti kviečiau daug, kad užtikrinti tinginiams šviesų rytojų, tiems kas tik lengvų žodžių ieško.

Nepalaidokite šio ginčo beprasmėm žinutėm "nesupratau". Tokias galite rašyti asmeniškai. Paaiškinsiu. Bet tik, jei patys aiškinsite ko nesupratot.

Andriukas nėra nuožmus. Jis gailisi net ir nuožmių gamtos priešų. Grūda juos tik į kalėjimą, baudžia, išvaro iš darbo. Nesielgia taip žiauriai kaip jie, nekerta, neužverčia gyvus žemėmis, asfaltu.

Visi valdininkai suprato.
Ten rasite, kaip jie atsirašinėja, išsisukinėja.

Tai tik jūs 2 dviratastai nesupratote. 1 suprato. Kiti tyli.
Elgiatės kaip valdininkai: nerašote ko nesupratot.
Nusikaltėliai generalinė prokuratūra irgi nesenai patys sau parašė taisykles: leido sau nenagrinėti, ką jie tariamai nesupranta. Nors, Viešo Administravimo Įstatymas nedaro tokių išlygų ir reikalauja net ir tokį atsisakymą pagrįsti, jie nesuprato ir kodėl ir perduoti tam, kas supranta.

Jūs taip ir darykite. Skleiskite žodį, nors jo ir nesuprantate.
Kaip skleisti ir kaip jums trukdys:
http://andrius.saugokmedi.lt/kadaryti/rinkimai#skleisk

Jokio konteksto nėra.
Yra sukčiai Vilniaus savivaldybė. Jie nori pinigų. Meluoja neva takams. - Ne vien dviračių, o bet ko, bele ko. Pinigai nekvepia.

Vos porą žinučių anksčiau KEdas davė jums žemėlapį.
Jame nėra tos tako dalies, kurią ketina nuo Vingio parko iki Gariūnų. - Nenumatyta. Todėl - neteisėta.

Tad, ne konteksto reikia ieškoti, o perskaityti bent šį ankstesnį ginčą.

Jokių "memuarų" nėra.
Pagrindiniame puslapyje yra artimiausių klastočių medžius kirsti sąrašas. Jame vienas iš dalykų yra žiedinis takas aplink Nerį su 3 terasa. - Vos pora eilučių. Iš ten nuoroda į valdininkų "memuarus" .
Štai juos jums tikrai dera išmokti skaityti ir suprasti. Kitaip jų neįveiksite. Nes jų popierius nepralaužiamas. Lūžta tik jūsiškis.

Mokinkitės skaityti, ieškoti.
Prieš porą dienų "Laisvės radijo" pašnekovas iš Rusijos, anos valdžios priešas irgi skundėsi liaudies neišprusimu. Sakė, kad atsiranda daug skaitytojų, kurie jam priekaištauja, neva jis kažko neparašė. Jis jiems atsako, kad parašė tą ankstesnėje pastraipoje. O pastraipų yra vos 3.

Yra ir metraštis, su pastabomis, vadovėlis. - Ne memuaras.
Kiek klastočių, tiek ir jo.
Jo nauda: nepamiršti ir suprastisodinti, kai pagaliau tai galėsime, rinkti į valdžią kitokius, eiti valdžion patiems.
To metraščio dėka jau pamažu žlunga nuožmiausi valdininkai. Žinomiausias iš jų: Artūras Zuokas. Žlugs ir "Zuokas 2": Remigijus Šimašius
Linas Vainius rašė:
  • ereliai apsiktais kulnais
  • baikime drumsti ..sūriais pajūrietiškais bezdalais
  • prikibtų gatvėje ..žinočiau kaip elgtis. Internete "viskas galima, žodžio laisvė
LDB - sukčiai
andrius.saugokmedi.lt <- :idea: Už ką balsuoti
Vartotojo avataras
Andriukas dviratukas
 
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: Šeš Sau 28, 2006 23:52:32
Stilius: All round

Re: Apie dviračių „takus“

Standartinė dar0013 » Pir Geg 08, 2017 8:53:36

Pilnaties kary Andriukas dviratukas, sėkmės kovojant su sistema.
Vartotojo avataras
dar0013
 
Pranešimai: 153
Užsiregistravo: Ket Bir 23, 2011 9:24:19
Miestas: Vilnius
Stilius: XC

Re: Apie dviračių „takus“

Standartinė Čingačgukas » Pir Geg 08, 2017 12:33:35

iš tiesų labai argumentuoja žmogus. svarbu, kad parašyta "sukčiai savivaldybė" ir "nusikaltėliai prokuratūra". Dar reikia parašyti, kad jie visi yra vagys, visi susitarę, veikia klanas, valdomas nusikaltėlių Kai kliedesį parašo tai nėra ką ir argumentuoti prokuratūrai. O ir šiaip, jei pareiškimas susijęs su galima nusikalstama veika, prokuratūra vadovaujasi BPK, o ne Viešojo administravimo įstatymu ...
Artūras
Vartotojo avataras
Čingačgukas
 
Pranešimai: 424
Užsiregistravo: Ket Kov 14, 2013 9:33:15
Miestas: Vilnius
Stilius: None

Visa valdžia yra nusikaltėlių gauja

Standartinė Andriukas dviratukas » Sek Bir 18, 2017 21:03:37

Sistemos nėra. Nėra valdžioje kažko tokio, kas būtų tam sukurta ir veiktų savaime. Valdžių tokių nebūna. - Nei blogų, nei gerų. Žmonės nėra "robotai". Visos valdžios veikia padrikai. - Ne sistema.
Yra nusikaltėlių gauja valdžioje.
- Kartu ir prezidentė Dalia Grybauskaitė,
ir Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis,
ir ministras pirmininkas Saulius Skvernelis.
Jie "minta" bet kokiu mažmožiu kakiu. Nėra nei tokio, kokio jie nepridengtų "figos lapų" (špygos) ir nesiterliotų. Jie žeminasi ir smulkinasi iki bet ko. Ne vien stambų kakį vagia ir ėda.

Visą valdžią užgrobė nusikaltėliai.
Jie yra pavojingi kiekvienam iš jūsų.
Kiekvieną kada nors pagaliau apgaus, užpuls, nukankins, ar nužudys. Tada pagalbos šauktis bus per vėlu. Bet jūs apverkšlensite visą internetą tuo šauksmu ir kaip visiems viskas nerūpi, ypatingai - jūs.
Dažnai užpuolimų nepastebite, arba nesuvokiate, nes neišprusę esate ir atsisakote mokintis, atpažinti, kovoti. Dar ir giriate valdžią už tai, kad jūs apgaudinėja.

[quote=Art%C5%ABras]nėra ką ir argumentuoti prokuratūrai[/quote]

Skaityti reikia ką rašau. Prokuratūra prieš nieką "neargumentavo".
Jie iš "giedro dangaus", niekieno neprašomi, patys sau parašė taisykles leisti nenagrinėti, ko nesupranta.
Skaityti reikia ir nuorodas. Ten rašau, kad Viešo Administravimo Įstatymas privalomas visai valdžiai. Jis papildo, patikslina, "įgyvendina" Konstituciją: kaip būtent, kokiu laiku ir kas turi veikti.
Prokuroras privalo vykdyti ne vien BPK, o ir daug kitų įstatymų.
Pradžiai paskaitykite Konstituciją, Prokuratūros Įstatymą.

Valdininkų mylėtojai visada stengiasi įkalčius užgožti demagogija.

O jūs dar jais ir tikite.
Štai parašė jums "pro kur oras
" (pliurpalius), neva neprivalo vykdyti. Jūs ir nusileidžiate. Neva valdžia geriau žino...

Artūras pats giriasi, kad "memuarų" neskaito.
Tada skundžiasi, neva nėra "argumentų".
Jie yra nuorodose, kurių antraštes jis nusirašė.

Jo raštai nesusiję su valdininkų takais (tariamais dviračių takais).
Jis tik kliedi.

Jis svaičioja, neva "visi" negali būti "susitarę".
Deja, gali ir jau senai visi susitarė:
http://andrius.saugokmedi.lt/oficioz/teise
http://andrius.saugokmedi.lt/oficioz/
http://andrius.saugokmedi.lt/oficioz/savivaldybe
http://andrius.saugokmedi.lt/kadaryti
http://andrius.saugokmedi.lt/kadaryti/rinkimai
http://andrius.saugokmedi.lt/neziniasklaida

Kitaip jau senai sėdėtų visi. Bet jie vos kartais pasipeša viešai. Bet nieko nebaudžia.
... Dar ir įteisina Sabonio viešbučius Nerijoje[/a], nors jau ir pats nusikaltėlių Aukščiausias teismas neskundžiama nutartimi įsakė griauti. O paskui paklusniai sutiko įteisinti.

2017.06.15 Kalnų parką jau pradėjo [url=http://andrius.saugokmedi.lt/%C5%BEodynas#tvarkymas]tariamai tvarkyti
, neteisėtai kirsti:
http://andrius.saugokmedi.lt
Linas Vainius rašė:
  • ereliai apsiktais kulnais
  • baikime drumsti ..sūriais pajūrietiškais bezdalais
  • prikibtų gatvėje ..žinočiau kaip elgtis. Internete "viskas galima, žodžio laisvė
LDB - sukčiai
andrius.saugokmedi.lt <- :idea: Už ką balsuoti
Vartotojo avataras
Andriukas dviratukas
 
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: Šeš Sau 28, 2006 23:52:32
Stilius: All round

Re: Apie dviračių „takus“

Standartinė serser » Šeš Bir 01, 2019 12:44:23

serser
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Šeš Bir 01, 2019 12:41:34
Stilius: None

Ankstesnis

Grįžti į Kita

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias