VOGTAS - NEVOGTAS, NEVOGTAS - VOGTAS

Kas prarado savo aparatą - rašykit, bet apibūdinkite kuo tiksliau

Re: VOGTAS - NEVOGTAS, NEVOGTAS - VOGTAS

Standartinė Gerasdviratis » Šeš Kov 17, 2012 21:21:01

mantasm rašė:Jei nebandysi pakeist - tai niekas ir nesikeis. Kai kurie matyt geriau ir namą ne pirktų, o išsireketuotų iš kokios kaimo bobulytės, nes taip pigiau.

O tu isivaizduok ir gyvenk. Jei visi vagia-,o as ne. Jei vis loxai-o as ne. Jei visi suka,o as ne. Jei visi nemoka mokesciu,o as ne. Jei visi nusikalteliai, iskaitant prezidenta,o as ne.
O kodel tu turi but vagis? Vien del to,kad visi vagia? Nesamone.
isislaisvink is sablonu
Immortal riders army
Loki God of fire.
Vartotojo avataras
Gerasdviratis

Stilius: Road

Standartinė Zoonie » Šeš Kov 17, 2012 21:27:36

Gerasdviratis rašė:
Zoonie rašė:Nepirkite vogtu daigtu ir uzkirskite kelia nusikalteliams . Oho .. 7 is 10 manau tikrai geriau pirktu dwigubai ar trigubai pigiau sutaupydami savo sunkiai uzdirbtus pinigus, kazko pakeisti niekada neiseis, nes visada bus zmoniu kurie rizikuos. peace

Beveik pataikei, 60 proc apklausos dalyviu prisipazino,kad jie yra vagys, va tokioje salyje mes gyvename.

Palaukit , visu pirma nusipirkti vogta daigta, kartais to net nezinant nelygu tam , jog esi vagis : ) , gauti kazka pigiau uz sawo uzdirbtus pinigus taipogi nera reketuoti nekalta zmogu ar wogti is jo, galu gale jeigu ateis atpildo diena ir bus surastas wagis o per ji as, taigi kentesime uz rizika patys mes. Zinoma pats esu PRIES vagystes, PRIES vogtu daigtu naudojima, bet pradedant nuo to , koks yra minimalus atlyginimas lietuvoje tai apie normalu gera dvirati svajoti yra ... O ypac nauja , su dokumentais uz pilna kaina, trecia kalbomis nepakeisite tokiu dalyku, cia yra mano asmenine nuomone, sekmes visiems, nepykite : D !
Zoonie

Stilius: All round

Standartinė Gerasdviratis » Šeš Kov 17, 2012 21:58:50

Zoonie rašė:
Gerasdviratis rašė:
Zoonie rašė:Nepirkite vogtu daigtu ir uzkirskite kelia nusikalteliams . Oho .. 7 is 10 manau tikrai geriau pirktu dwigubai ar trigubai pigiau sutaupydami savo sunkiai uzdirbtus pinigus, kazko pakeisti niekada neiseis, nes visada bus zmoniu kurie rizikuos. peace

Beveik pataikei, 60 proc apklausos dalyviu prisipazino,kad jie yra vagys, va tokioje salyje mes gyvename.

Palaukit , visu pirma nusipirkti vogta daigta, kartais to net nezinant nelygu tam , jog esi vagis : ) , gauti kazka pigiau uz sawo uzdirbtus pinigus taipogi nera reketuoti nekalta zmogu ar wogti is jo, galu gale jeigu ateis atpildo diena ir bus surastas wagis o per ji as, taigi kentesime uz rizika patys mes. Zinoma pats esu PRIES vagystes, PRIES vogtu daigtu naudojima, bet pradedant nuo to , koks yra minimalus atlyginimas lietuvoje tai apie normalu gera dvirati svajoti yra ... O ypac nauja , su dokumentais uz pilna kaina, trecia kalbomis nepakeisite tokiu dalyku, cia yra mano asmenine nuomone, sekmes visiems, nepykite : D !

Deja taip, istatymu nezinojimas neatleidzia nuo atsakomybes. Cia reikia prisiminti nesena istorija kai nemazai tautieciu neteko savo auto,nes buvo vogtos ir su dokumetais. Dokumentai lipovi. Nebuvo bendros EU duomenu bazes. paskui duomenys susijunge ir paaiskejo,kad nemazai zmogeliu apverkineja savo vogtus aparatus. Jie buvo konfiskuoti ir grazinti savininkui.
Su dviraciais tas pats. as tau galiu nupiesti nebutus dokumentus, bet ar jie tikri? Va kur klausimas. Mes dedame pastangas,kad tai nebebutu klausimas.
Pagal istatymus vagis yra tas,kuris pagaunamas su vogtu daiktu, nebent jis gali tiksliai nurodyti jo isigyjimo vieta ir aplinkybes-jei ne-vagis yra tas,kas turi vogta daikta. Toks yra istatymas.
Immortal riders army
Loki God of fire.
Vartotojo avataras
Gerasdviratis

Stilius: Road

Standartinė MakarasM » Sek Kov 18, 2012 0:58:39

namus pavogiau masina pavogiau dviracius irgi vogiu
“Team Boca Bearings . Nema International . dd-shop.lt mmmedia.lt
Vartotojo avataras
MakarasM

Stilius: None

Standartinė gora » Sek Kov 18, 2012 13:01:03

Pagal istatymus vagis yra tas,kuris pagaunamas su vogtu daiktu, nebent jis gali tiksliai nurodyti jo isigyjimo vieta ir aplinkybes-jei ne-vagis yra tas,kas turi vogta daikta. Toks yra istatymas.

Tokio istatymo tikrai nera...
Vartotojo avataras
gora

Standartinė 07429W2 » Sek Kov 18, 2012 13:12:00

Vogto daigto turėjimas neįrodant jo įsigijimo sukelia jau daug įtarimų. Jei teisėtas savininkas parašo policijoje pareiškimą, tai būtų jau teismas, kuriame turėtum įrodinėt, kad ne tu vogei. O nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės.
Vartotojo avataras
07429W2

Stilius: All round

Standartinė Skila » Šeš Bir 16, 2012 9:29:28

Man irgi pavogė dviratį.. aš neturiu iliuzijos, kad visi kada nors pirks dviračius tik su dokumentais. TAČIAU. Manau, kad perkant dviratį yra visai normalu prašyti surašyti pirkimo-pardavimo raštelį:

Aš, vardas,pavardė parduodu dviratį xxx, o aš, vardas pavardė perku minėtą dviratį. Data, parašai.

Ir paprašyti parodyti dokumentą, kad įsitikinti ar teisinga pavardė. Jeigu pardavėjas sąžiningas, nekils problemų - džiaugsis radęs pirkėją. Jeigu siunčia nxxx, tai ein jis su savo dviračiu dar toliau!

Pretekstas tokiam prašymui paprastas - jeigu mane po metų policija paprašys atiduoti dviratį, nes jis prieš n metų kažkur vogtas, aš pagal įstatymą turiu teisę susigrąžinti pinigus iš pardavėjo. O jis grandinėle iš prieš tai buvusio. Jeigu jis dievagojasi, kad viskas švaru tai gi tai nesukels jam jokių problememų ar ne?
Skila

Standartinė pauliusb » Šeš Bir 23, 2012 1:52:23

pauliusb

Stilius: XC

Standartinė Gator » Tre Bir 27, 2012 14:45:34

Skila rašė:Man irgi pavogė dviratį.. aš neturiu iliuzijos, kad visi kada nors pirks dviračius tik su dokumentais. TAČIAU. Manau, kad perkant dviratį yra visai normalu prašyti surašyti pirkimo-pardavimo raštelį:

Aš, vardas,pavardė parduodu dviratį xxx, o aš, vardas pavardė perku minėtą dviratį. Data, parašai.

Ir paprašyti parodyti dokumentą, kad įsitikinti ar teisinga pavardė. Jeigu pardavėjas sąžiningas, nekils problemų - džiaugsis radęs pirkėją. Jeigu siunčia nxxx, tai ein jis su savo dviračiu dar toliau!

Pretekstas tokiam prašymui paprastas - jeigu mane po metų policija paprašys atiduoti dviratį, nes jis prieš n metų kažkur vogtas, aš pagal įstatymą turiu teisę susigrąžinti pinigus iš pardavėjo. O jis grandinėle iš prieš tai buvusio. Jeigu jis dievagojasi, kad viskas švaru tai gi tai nesukels jam jokių problememų ar ne?

Bene pats geriausias postas sia tema. As ir galvoju, kad jei pardavejas tikras del savo dviracio kilmes, net jei neturi doku, o jei ir turi.. nieko blogo pasirasyti sutarti. Juk jei nera vogtas, kokia priezastis nepasirasyti. Bet butinai reikia itraukti ir punkta, kad pardavejas pareiskia, kad prisiima mat atsakomybe jei kiltu problemu.
Amen
Gator

Standartinė andriusmorkunas » Ant Lap 27, 2012 14:17:21

andriusmorkunas

Standartinė pirmyn » Ket Geg 02, 2013 22:16:50

Su tais pareiškimais „vogtas“ gerokai perlenkiate. Ypač jei manote, kad pigus lygu vogtas, pagal tokią logiką kone visi automobiliai LT gatvėse yra vogti (pas juos už tiek niekas neparduoda, skelbimais tikint, na nėra tokių kainų mobile.de ar kitur, viskas mažiausiai dvigubai, o dar parvežt ir uždirbt reikia). Nereikia visų paeiliui kaltinti, kurie perka ką gauna pigesnio.
Mano patirtis tokia. Pirkau Panterį kadais „Judesy“, po dviejų metų pardaviau, tai paso neradau, jis po tiek laiko kaip ir bevertis, nusimetė kažkur. Vogtas? Kitą pirkau, irgi pardoj LT, tai parduodamas paso nerodžiau vien todėl, kad jį gavau su baisuline nuolaida ir praktiškai pardaviau už tą patį po metų, bijau pamatęs čekį būtų nepirkęs. Vogtas? Kitą man nupirko naudotą Italijoj plentinuką, paprašiau vežančio mašinas ir surado, tai ta komiso „špargalką“ sunku ir dokumentu pavadinti, pats tokią pasidaryt gali, bet juk ir automobilius su visiškai analogiškom komiso „špargalkom“ atveža — registruojant tinka. Kiekvienas greičiausiai esame pirkę naudotą automobilį ir pamenam kokį „dokumentą“ gauname su juo, pirmą sykį net atrodo iš tavęs tyčiojasi :—)) Kitam jis žinoma tokio dokumento nebūtų rodęs, nes ten parašyta komiso kaina yra 200€, o pas mus už tokio lygio ir būklės prašo mažiausiai 2000 Lt (ir kiekvienas čia tuoj sakys vogtas, kad toks pigus) — tiesiog nepirks įsižeidę :—) Vogtas? Šiaip tai tas veikėjas vėliau atvežė dešimtis dviračių iš ten pat, nes santykinis uždarbis ne prastesnis, nei su automobiliais, o į fūrą greta automobilių telpa nemažai dviračių, parduoti juos einasi daug greičiau, komiso „špargalkas“ jis atsiveža, bet išmeta pardavęs dėl tos pačios juokingos kainos jose.
Na ir apie visa kita — bene daug iš jūsų turi pirkimo dokumentus kompui, talevizoriui, šaldytuvui ar dar kažkam? Aš tai viską po garantinio pabaigos išmetu, kam tas popierius bevertis? Tuo labiau, pirkimo sąskaita arba sutartis nėra aiškus legalumo įrodymas, nes ją elementaru falsifikuoti — nebent imti tikrinti pardavėją arba bankinius pervedimus, bet niekas nesutiks to daryti kažkokiam paprašius, ar ne?
Šiaip tai įtariant vagį galima pažinti kitkuo — jis vengs save viešinti, nepriims pirkėjo į namus, neatvažiuos savo automobiliu, vengs pasakyti vardą ir pavardę, nesakys kur gyvena, pasiūlys susitikt jo nurodytoj atokioj vietoj, kai skambinsi gali neatsiliept ir perskambint iš kito „konspiracinio“ numerio etc. Jis žinoma nesutiks sudaryti pirkimo–pardavimo sutarties, kurioje privalu nurodyti asmens duomenis, kodą, kainą ir pasirašyti.
Tarp kitko, o kaip galima patikrinti ar dviratis ar koks kitas daiktas neregistruotas kaip vogtas, pagal numerį? Policija kiek žinau tokių paslaugų neteikia, viešo registro nėra.
pirmyn

Standartinė Mosquito » Ket Geg 02, 2013 22:23:43

Zinot kurios valstybes pilieciu daugiausiai sedi kalejimuose Danijoj? Rumunu. O dabar spekit kas antri sarase?

Taip kad nepiskit jus cia proto su tai surastais, paveldetais, nuzydejusiais ir kitaip is vaivorykstes i sandeliukus nukritusiais dviraciais uz trecdali-puse kainos.
Itin piktas moderatorius.
Vartotojo avataras
Mosquito

Standartinė pirmyn » Ket Geg 02, 2013 22:48:14

Vabzdy, o už kiek sugebėtum parduoti vakar pirktą ir kilometrą važiuotą dviratį tarkim UK? Taigi, jei gautum 2/3 kiek sumokėjai, laikyk pasisekė. Parda nors metrą važiuoto atgal neims. Nes eBay patirtis rodo, kad deja ne visiems sekasi už tiek parduot, dviračio konkrečiai iš ten nepirkau (brangu siųst), bet smulkesnių daiktų — ne šimtą. Po Kalėdų prabangūs laikrodžiai, neisyk nesegėti pasipila už pusę kainos, perki Omegą už visiškai juokingą kainą (1/3) su savaitės senumo sąskaita ir esi patenkintas kaip mėnulis :—)
O kas liečia čia siūlomus, tai kiek teko žiūrėt, tiek nudrožti, kad pusės kainos už tokį neduočiau, na niekaip — jei sugalvot atstatyt pradinę būklę, gausis daugiau nei parduotuvėj, tai kam tas galvosūkis? Tuo labiau, kur parduoda vietiniai aktyvūs sportininkai, tai pilna skelbimų už kainas, kurios jie niekaip neverti, ten viskas jau ant garbės žodžio likę, nesuprasiu tų, kurie šitiek moka. Esu kartą pasimokęs, pirkdamas už 1/3 naujo kainos mėgėjišką plentinuką (jį man nupirko Italijoj, vos metų senumo), po to sudėjau daugiau, nei mokėjau ir gerai pagalvojus, verčiau būčiau ėmęs naują, nes ir tiek sukišus jis liko gerokai „nenaujas“, su keleto zavalų žymėmis, viso labo tūkstančiu pigesnis nei pardoj ir visko gali būt tiek galima buvo nuderėt ne sezono metu, arba nupirkt kur užsieny e.pardoj (mano dydžių praktiškai nebūna per išpardavimus). Tai kame konkrečiai tas pigumas ir „niekas protingas už tiek neparduotų“? :shock:

PS Aš šiuo metu skelbimuose įdėjęs kelis visiškai naujus daiktus už lygiai pusę kainos ir nelabai tikiuosi tiek gauti, juk dar derėsis. Tai kame šaknys?
pirmyn

Standartinė Saulix » Pen Geg 03, 2013 9:23:31

Čia forumuose vis randu šią frazelę - "dviračio pasas". Savo "focus blue ridge" pirkau naują parduotuvėje. Jokio paso negavau, tik gal kažkokioje galbūt merida bikes knygutėje pardavėjas savo antspaudą ir parašą uždėjo. Pirkimo čekį turiu, bet jie turi tokią savybę po n metų išblukti. Ar tai čia ir yra tas "dviračio pasas".
Saulix

Standartinė Vital » Pen Geg 03, 2013 10:18:10

Mūsų nauji Forumiečiai, tokia kaip Pirmyn - labai linkę reikšti savo tiesas, kurios jau kai kurių senbūvių seniai perprastos.
Nekvestionuoju kiekvieno pasisakiusio patirties, ir leisadmas laisvai reikšti nuomonę paskysiu labai parastai, - jeigu vagysčių reiškinys nebūtų globaliai išvystytas, jeigu kiekvinoje Olandijos poilsio aišktelėje prie mūsų krovininių sunkvežimių vairuotojų neprieitų lietuviai ir rusakalbiai vaikinai, siūlantys už nustatyta (ir kiekvienam vairuotojui žinomą) mokęsti parvežti į Lietuva dviračius, įrankius, elektros prietaisus ir kitas "šmutkes" gal būt tokie pranešimai ir būtų verti dėmesio. Jeigu vagiu.lt pas tuos pačius pardavėjus nuoolat neįtikėtinia pigiai nepasirodytų tų pačių pakraipų dviračiai su būdingais vogtų daiuktų požymiais galima būstų skaityti tokius paistalus, O dabar neverta imituoti verslo specifikos išmanymo, demonstruoti savo kosmopolitinio gyvenimo būdo (dviratis pirktas Italijoje, kelnaitės JAV, mokesčiai mokami Andoroje , Holdingas Nyderlanduose ir t.t.). Tai vadinama "apsimetimu kvailiu" ir tokių niekas nemėgsta.
Su vienu galiu sutikti, kad vogtų dviračių pardavėjai pradėjo išmanyti ką parduoda, tačiu nebesugeba sukomplektuoti, paruošti dviračio tinkamai, be to nieko neišmano apie jo susidevėjimą.
Prieš 5 metus vienas pažįstamas nuėjo pirkti pas etatinį vogto visko pardavėją Pinarelo Prince su Campos chorus už kurį prašė 3000 litų - dviratis buvo naujas nedevėtas - matyt pavogtas iš parduotuvės :), jis sugebėjo įtikinti pardavėją, kad Campa yra visiškas šūdas, nes ne Šimano, zonda pradinio lygio ratai ir įsigijo "teisėtai įsigyta dviratį" už mažiau nei 2000 litų, kurio savikaina gamykloje be mokesčių >3000 EUR. Dbar tokie makarai neišdegtu - Bachūrai per 5 metus apsišvietė, kad juos kvailina ir asko ė.. a girdi, čia gi karbonas.
Taip skelbimuose yra puikių vogtų dviračių, kurie siplnai nudevėti.
Čia, forume parduodami dviračiai yra pačių forumiečių, jie parduodami dėvėti - t.y. naudoti. Bet ne kiekvinam lochui spręsti kiek jie sudrožti, nes tam įvertinti reikia patirties ir instrumentų. Taip, kad kartais vertą tiksliau suformuoti mintis ar dar geriau - patylėti :).
Vartotojo avataras
Vital

Standartinė gimine » Pen Geg 03, 2013 10:42:07

Vital rašė:Mūsų nauji Forumiečiai, tokia kaip Pirmyn - labai linkę reikšti savo tiesas, kurios jau kai kurių senbūvių seniai perprastos.
Taip, kad kartais vertą tiksliau suformuoti mintis ar dar geriau - patylėti :).

Vitali, Labai jau diplomatiškai siunti žmogų ant trijų raidžių - gali ir nesuprasti :mrgreen:
Vat Mosquito tiesiai šviesiai pasiuntė ir vis tiek neįkirto :shock:
Vartotojo avataras
gimine

Standartinė pirmyn » Pen Geg 03, 2013 17:37:05

Na o man atrodo, kad kaltinti be įrodymų yra šmeižimas ir elementaraus neišprusimo rodymas, tai dar nežinia, ar aš čia kvailiausias. Tikiuos ilgiau pagyvensit, kitaip mąstyt imsit, visų paeiliui belekuo nekaltinsit. Netiesiogiai toks kaltinimas būtų ir man, nes parduodamas nepateikiau pirkimo dokumentų (juk neprivalau ir išvis jie beverčiai garantijai pasibaigus). Visur matymas vien blogio turi diagnozę, čia neminėsim. Niekas nesako, kad nebūna vogtų dviračių ar kitokių daiktų, bet kad visi skelbimuose vogti, išskyrus vieną kitą per metus — kvailos šnekos, visuotinai palaikomos šiame forume. Turbūt siekiant pasididžiuoti, kad va aš pirkau naują, o jūs mužikai vogtą. Kiek nudrožti siūlomi sprendžiu iš to, kad metus tikrinau viską parduodamą ir neradau nei vieno verto dėmesio. Čia Kaune, „vagių mieste“. Seniau, prieš gerus dvidešimt penkis metus, visuotinai aiškino, kad LT pasiekiančios mašinos kas antra vogta, nes tokių kainų nebūna :—D

O už kiek turėtų pardavinėti sportininkas, naujam gavęs 50% nuolaidą, kaip yra pvz. žinomame klube iš raidės F.? Žinoma, jis turi prašyt daugiau, nei pats mokėjo. Norėjau iš tarpo sportininkų pirkt plentinuką, vos metų senumo, bet išties smagiai padrožtą, vien ratlankiai jau ant nudilimo ribos, kažkodėl dokumentų jis neturėjo, bet įtariu dėl ko „neturėjo“... Vienas tarp aukščiau skeptiškai pasisakiusių jį pažįstate asmeniškai.

Aš ne naujokas, tiesiog pamiršau labai seniai turėtą niką, slaptažodį, ten dar ir savo dviratį buvau pristatęs. Taip pat aš ne pacukas, man jau penkiasdešimtas jubiliejus buvo. Be to, naiviai tikiuosi, kad niekada nesu nupirkęs nieko vogto, nes tokio ir dykai neimčiau, jei žinočiau. Geriau..?
pirmyn

Standartinė Marius » Pen Geg 03, 2013 18:24:31

Nu va, penkiasdešimtas jubiliejus, o toks naivus... :)
Vartotojo avataras
Marius

Standartinė myciokas » Pen Geg 03, 2013 19:59:42

Aš tau galiu pasakyt kaip tie pigūs dviračiai atsiranda. Kaip čia geriau išdėsčius mintis :roll: Yra dviračių vagių grupuotės (kalba eina apie aukšto lygio) lygiai taip pat grupuotės kaip ir narkotikuose, prabangių automobilių vagsytėse. Tai va ir jų yra įvairiausių tautų. Man konkrečiai pasakojo kaip turkai privagia gerų dviračių, nugabena į tam tikrą tašką, o iš to taško tie dviračiai išsitaško po įvairiausius pasaulio kampelius. Tie kurie žino tuos taškus, dviračius ima urmu, taip kad nereikia lia lia.... Gal ir pasitaiko koks 1:10000 kad pigiai gera dviratį gali pasiimt. O dėl automobilių irgi nereikia svaigti, visi žinom, kad lietuvaičiai auksarankiai ir iš kelių automobulių padaro vieną ir juos daro ne tik LT, bet ir EU (turi jie servisiukų). Žinau žmogų, kuris užsiima automobilių prekyba iš Italijos. Jis turi ten šaiką, kuri ieško automobilių, juos paremontuoja ten, kartais čia ir parvaro į LT.
Vartotojo avataras
myciokas

Standartinė zoory » Šeš Geg 04, 2013 8:10:35

Nu tikrai nereikia čia naivuoliu apsimetinėt. Kiekvienam aišku, kad urmu turguose ir per skelbimus pardavinėjami dviračiai "iš vakarų europos" greičiausiai yra vogti. Vienintelis bent kiek galimas kilmės įrodymas pirkimo dokumentai/dviračio pasas (labai netobuli įrodymai, bet kitų nėra). Tad kol nėra įrodyta priešingai - daiktą reikėtų laikyti vogtu, nes tik skatindami netoleranciją neaiškios kilmės daiktų pirkimui prisidėsim prie dviračių vagysčių mažinimo.
Aišku kai godusis lietuvaitis ieško gero daikto už papigiai, tai jis gali sugalvoti įvairių savęs pateisinimų ir nepastebėti neparankios tiesos.

Tik lašas jūroje:
http://klaipeda.diena.lt/naujienos/miestas/danu-pareigunus-dviraciu-vagysciu-tyrimas-atvede-i-klaipeda-449732
zoory

Stilius: Turizmas

AnkstesnisKitas

Grįžti į Vagystės

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių