Draudimas dviračio vagystės atveju

Kas prarado savo aparatą - rašykit, bet apibūdinkite kuo tiksliau

Draudimas dviračio vagystės atveju

Standartinė Trumpinys » Ant Bal 13, 2010 9:29:03

Sveiki,
gal kas nors mane dar ir prisimena, gal ir ne. Prieš metus buvau gan aktyvus šio forumo narys, kol negavau traumos ( lūžo raktikaulis ) dar iki dabar ją gydausi.
Tačiau šiais metais atradau neblogą sprendimą dėl dviračių draudimo ( įsidarbinau draudime ). Tad noriu pasidalinti ir su Jumis:
yra galimybė apdrausti dviratį vagystės atveju iki 2000 lt ( per metus išmokama max 5000 lt ) reikia, kad dviratis būtų prirakintas prie stacionaraus įrenginio arba išneštas iš namų valdos su įsilaužimo žymėm. Jeigu dviračio kaina viršija 2000 lt tuomet įmoka priklausys jau nuo dviračio kainos, bet išmokama tiek kiek kainavo dviratis ar jo dalys.
Draudimo būdas: draudžiate savo būstą ir turtą į kurį įtraukiama ir dviratis( jeigu viršija 2000 lt, tuomet įmoka skirsis ir reikės būtinai pirkimo čekio) apdraudžiat dviratį nuo vagystės.
Kaip pvz. : Aš gyvenu studentų bendrabutį, kambario plotas 18 m^2 ir už šį draudimą sumokėjau tik 130 lt metams atsižvelgiant, kad tai bendrabučio kambarys ir padidėjusi rizika yra. Dabar dviratį laisvai galiu palikti bet kur, svarbu prirakintas ir vagystės atveju praneščiau policijai.
Jeigu kas nors susidomėjo prašom skambinti tel. +370 620 71314 Vytis arba el. paštu: v.sliazas@pzu.lt
Paskutinį kartą redagavo Trumpinys Ket Bal 22, 2010 15:56:51. Iš viso redaguota 3 kartus.
Važiuok saugiai ir ramiai, kad mašinos Tau netrukdytų, nepamiršk šalmo :D
Vartotojo avataras
Trumpinys

Stilius: All round

Re: Draudimas dviračio vagystės atveju

Standartinė Just_as » Ant Bal 13, 2010 11:48:50

O kaip įvykus vagystei paskui draudimui įrodyti, kad dviratis buvo prirakintas ? Reikės būtinai parodyt nukirptą spyną? Spynos tipas neturi įtakos? tinka maxima šniūras už 8,99Lt ?
Dar klausimas, gyvenu bute, jis nedraustas, bet turiu ir sodybą, kuri apdrausta. Ar galiu prie sodybos draudimo prikabint dviratį ?
Just_as

Stilius: XC

Standartinė arw » Ant Bal 13, 2010 12:02:39

Man irgi labai įdomu dėl spynos, ar ji gali būti bet koks šniūras, o jei ne, tai gal kokie apribojimai, saugumo level'iai ir pan. Taip pat, kaip draudžiama jei prie gyvenamos vietos, buto draudimo norima drausti daugiau nei vieną dviratį. Ar bus draudiminis atvejis, jei du dviračiai viena spyna bus prirakinti?
Vartotojo avataras
arw

Standartinė Deivux » Ant Bal 13, 2010 12:07:08

as esu apsidraudes, zhenkliai didesne suma, ir reikalavimas vienas jei palieki turi buti prirakinta, neina kalba apie spynos ar uzhrakto kokybe, faktas tas kad turta reikia saugoti pachiam ir pachiam sprest ar prirakint ar palikt... beje nepamisrshkit kad padengia 80% sumos... ir dar reikia tureti pirkimo dokumentus su tikslia suma...
Vartotojo avataras
Deivux

Stilius: Road

Standartinė KXday » Ant Bal 13, 2010 14:21:46

Nu cia tai jau visiska nesamone... Jei as dalim rinkaus, trecdali is ebay, trecdali is kitu rideriu o dar trecdali is parduotuves tai jau apsidraust neiseina...
Vartotojo avataras
KXday

Stilius: DH

Standartinė Trumpinys » Tre Bal 14, 2010 17:47:36

Atsakant į Jūsų klausimus trumpai butų taip:
Reikalingi dokumentai vagystės atveju:
Policijos išrašas (svarbiausia )
Dviračio ar dviračio atskirų dalių pirkimo čekis ( jei neturit, atlyginsim tos dienos rinkos kaina )

Apie patį draudimą.
Nėra 20% išskaitos, dviračiui išskaita yra 200 lt.
Jiegu pavokti du dviračiai, atlyginsim iki 5000 bendros sumos, nesvarbu kiek tų dviračių pavogė vienam asmeniui.
Nesvarbu kokia grandine prirakinta, svarbu, kad policija nustatytų, kad jis buvo pavogtas, būdamas prirakintas prie stacionaraus įrenginio.

Prie esamo draudimo negalima pridėti, reikia daryti naują draudimo sutartį, kurioje iš karto nurodoma dviračio vagystės draudimas.

Jeigu galit klausimus su savo kontaktais rašykit į el. pašta: v.sliazas@pzu.lt arba tel +370 620 71314 Vytis, tuomet susisieksiu su Jumis ir greičiau atsakysiu į klausimus
Paskutinį kartą redagavo Trumpinys Ket Bal 22, 2010 15:59:11. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
Trumpinys

Standartinė Benito » Tre Bal 14, 2010 18:22:47

O jei mano dviratis >20k kainuoja? Apdraustumete? pradeciau juo po miesta vazineti :)
Vartotojo avataras
Benito

Standartinė Trumpinys » Tre Bal 14, 2010 18:29:14

Benito rašė:O jei mano dviratis >20k kainuoja? Apdraustumete? pradeciau juo po miesta vazineti :)

Laisvai, parašykit man į el. ir apdrausim.
Paskutinį kartą redagavo Trumpinys Pen Bal 16, 2010 12:31:51. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
Trumpinys

Standartinė Deivux » Ket Bal 15, 2010 9:19:57

Lietuvos draudimas man apdraude 20k dvirachius, ten bedu tikrai nera, bet ishskaita (francize) - 20 %
Vartotojo avataras
Deivux

Stilius: Road

Standartinė Trumpinys » Pen Bal 16, 2010 12:32:49

Deivux rašė:Lietuvos draudimas man apdraude 20k dvirachius, ten bedu tikrai nera, bet ishskaita (francize) - 20 %

išskaita tik 200 lt, kitos sąlygos nėra.
Paskutinį kartą redagavo Trumpinys Ket Bal 22, 2010 16:00:23. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
Trumpinys

Standartinė under » Pen Bal 16, 2010 13:14:26

Na dviračio draudimą kartu su namų turtu daugelis draudėjų siūlo, įmoka priklauso nuo turto. Pvz. pagal sąrašą, kurio vertė 15kLt (su dviračiais) kainavo 130Lt/metams. išskaita 100Lt. Pagal buto plotą 50kv.m. apie 170Lt (išskaita 0Lt). Sąlygų ten įvairių yra, bet paprastai nurodoma tik tai, kad dviratis privalo būti prirakintas. Kai kurie draudžia net neprirakintus dviračius, jei jie yra rakinamose tau nepriklausančiose patalpose (pvz. draugo rūsys).

O va bus tikrai gerai, kai draus vien dviračius.
under

Standartinė Bumsas » Tre Geg 26, 2010 9:46:19

Man galite kas nors ukiska zemaitiska sneka, paaiskinti tokias frazes
1draudziama iki 2000 lt bet jei dviracio kaina virsija 2000lt, priklausys nuo dviracio kainos.
Ar cia tai kad galiu nusipirkti maximini dvirati su siulo tipo spynele, ji apdrausti uz 2000 lt, priristi prie tos pacios maximos, ant to paties siulo ir laukti rezultato?

2 be problemu draudziama dviracius uz 20 000, bet i metus ismokame ne daugiau 5 000.
Nors turiu siokiu toki reikalu su skaciais, nieko nesupratau.

Priedo man labai idomus atvejis visgi del vagystes irodymo, kaip suprantu tai turetu zinoti Policijos atstovai, nes is jos israso reikes. Vienas dalykas Policijoje iregistruoti vagyste, kitas ja irodyti. Nesuprantu kaip galima bus irodyti tuscia vieta, nes dazniausia tokia tik randama.

Taigi gal yra cia Policijos atstovu ir gali paaiskinti kaip irodinejama vagyste, kokia tvarka, kad butu gautas ja patvirtinantis dokumentas draudimo kompanijai ?
Bumsas

Standartinė Bumsas » Pen Bir 04, 2010 10:43:58

Tai man atsakys kas ar ne? Kaip su tuo draudimo ivykiu irodymu, siuo atveju konkreciai vagyste ne gyvenamose patalpose. Gal kas buvo jau susidure jau praktiskai su ivykiu. Ar cia kaip bus taip bus, svarbu apsidrausti ?

Nes man tokios taisykles, kad nuvaziavus kur i svecius, verta dvirati geriau priristi kieme, nei temti ji i laiptine, ar juo labiau i buta, svelniai tariant atrodo kreivai :?
Bumsas

Standartinė MariusK » Ant Kov 22, 2011 14:22:41

Sveiki. Kokia dabar padėtis draudimo bendrovėse su dviračių draudimu? Yra kur nors galimybė apdraust dviratį atskirai? Bent jau nuo pavogimo iš namų/rūsio. Aišku esant laužimo žymėms ir panašiai.
Varguoliai - Lietuvos ateitis.
MariusK

Stilius: None

Standartinė Just_as » Ant Kov 22, 2011 14:39:35

Kažkas neseniai rašė, kad domėjosi tais reikalais. Aš prieš pusmetį kai domėjausi, tai vienintelis variantas buvo draustis sabo būstą ir tada galima prie to draudimo prijungt ir dviratį. Max suma ar tai 2000 ar 5000 Lt. Reikia turėt įsigijimo dokumentus. Dviratis turi būti prirakintas. Klausiau kaip jie nustato prirakintas ar ne, tai bent jau ta konsultantė sakė man nsvrb, ką žalos ekspertas pasako aš taip darysiu. Tada šnekėjau su žalos eksperte, sakė jie vertina pagal policijos pažymą. Spyna gali būt kad ir už 15lt, svarbu kad policijos pažymoj būtų parašyta, kad dviratis pavogtas nupjovus/sugadinus spyną. O čia jau tavo bėdos kaip policiją įtikint, jei ateini ir nei dviračio, nei nukirptos spynos nėra.. Bet bent jau aš manau, kad policija gan draugiška šiuo klausimu būtų.
Just_as

Standartinė jokeas » Ant Kov 22, 2011 14:55:58

Pries pusmeti draudziausi busta ir pasidomejau kaip ten su dviracio draudimu butu. Tai draudimo imoka man padidetu ~250lt, o vieno ivykio metu jie kompensuotu ne daugiau kaip 2000lt. Nesvarbu ar dviratis butu pavogtas is namu ar kitur. Nusprendziau, kad man toks pasiulymas finansiskai nelogiskas. Cia su PZU bendravau.
jokeas

Stilius: Commuting

Standartinė SAR » Ant Kov 22, 2011 15:21:33

IF'e dviratis įeina į standartinį paketą (tiesa, ne patį pigiausią). Draudimas dviračiui galioja ne tik namuose bet visur Baltijos šalyse / Europoje. Max atlyginama suma 2000 arba 5000 Lt (If namai / If super namai atitinkamai), dviratis turi būti prirakintas prei stacionarių objektų
Kabliukai - nors nedetalizuojama kokia spyna turi būti prirakintas dviratis, bet ne visai aišku kaip įrodyt jei dviratį nusinešė su visa spyna. Be to nzn kaip nustatyti surinkto / perdaryto dviračio vertę, bet su detaliom nuotraukom būtų galima kažką bandyt.
If super namų atveju iki 1000 lt draudžiami ir palapinėje palikti daiktai.
SAR

Standartinė AurisJ » Ket Kov 31, 2011 5:27:18

Blemba galejau ir anksciau pamatyti, nusiperki normalesni u-lock, apsidraudi ir gyveni spakainas, nereik kas 10 min pro langa ziureti :P
AurisJ

Dviracio draudimas

Standartinė rallye » Ant Bal 26, 2011 19:11:39

Sveiki gal kas ka zinot ar Lietuvoje galima apsidrausti dvirati? kokios salygos kainos kas ir kaip? :)
rallye

Re: Dviracio draudimas

Standartinė KirminuX » Ant Bal 26, 2011 19:13:57

Šiaip jau forume pasinaudojus paieška galima rasti, kad yra galimybė draudžiant būstą įtraukti ir dviratį į draudimą. Tik kad sąlygos tokios kažkaip nepakankamai įtikinančios.
Ant dviejų ratų be saugos diržų saugiau
KirminuX

Kitas

Grįžti į Vagystės

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių