Ultra Endurance / Ultra ištvermės dviračių renginiai

Ultra Endurance / Ultra ištvermės dviračių renginiai

Standartinė Pink_Floyd » Pen Lie 07, 2017 11:39:05

Sveiki,

Kadangi jau kuris laikas domiuos ultra endurance renginiais (Šiemet pravažiavau TransAtlantic Way Race, pirmas tokias lenktynes, neskaitant visokių audax'ų), ir po truputį atsiranda renginių, kurie vyksta/vyks per Lietuvą, norisi pasidalint. Gal galima būtų ir atskirą kategoriją tam sukurt forume..

Šiuo metu Mark Beaumont (skaičiau jo knygas apie kelionę/lenktynes aplink pasaulį) bando per 80 dienų nuvažiuot 18000 mylių aplink pasaulį ir kaip tik yra Lietuvoj šiandien, važiuoja link Vilniaus ir tada suks link Rezeknės Latvijoj, gal kas norėsit jį pamatyt/palaikyt/pavažiuot kartu? Gaila aš ne Lietuvoj, negaliu.. Kasdien nuvažiuoja apie 400 km kol, turėtų būt įdomu :) Čia apie jo iššūkį:http://www.artemisworldcycle.com/the-challenge/

Kitas renginys kurio dalis eis Lietuvos teritorija vyks kitą vasarą - ilgiausios Europoje (ilgesnės nei TCR..) bikepacking tipo lenktynės iš North Cape (šiauriausio Europos taško) Norvegijoj iki Tarifa (piečiausio Europos taško) per Norvegiją, Suomiją, Estiją, Latviją, Lietuvą, Lenkiją, Čekiją, Vokietiją, Šveicariją, Italiją, Prancūziją, Andorą ir Ispaniją, primečiau, kad gaunas bent 6600 km be išorinės pagalbos, bus labai įdomu stebėt, norėčiau dalyvaut :) Nuoroda čia: http://northcape-tarifa.com/ daugiau info FB.

Na o dabar po nepilnai dviejų savaičių prasideda ilgiausios pasaulyje lenktynės Trans Siberian Extreme, kuriose dalyvaus ir TransATlantic Way lenktynių sumanytojas ir organizatorius Adrian O'Sullivan, o kiek vėliau Transcontinental lenktynės (TCR) iš Belgijos į Graikiją, kuriose mano žiniom dalyvaus bent du lietuviai :) Sėkmės jiems! Bus įdomu :)
Pink_Floyd
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: Pir Bal 18, 2011 12:13:14
Stilius: Road

Re: Ultra Endurance / Ultra ištvermės dviračių renginiai

Standartinė Pink_Floyd » Tre Lie 19, 2017 15:23:56

Na ką, pirma Red Bull Trans Siberian Extreme diena buvo gerokai greita ir santykinai plokščia: 404 km, 2786 m sukilimo, vidutinis lyderių greitis 42,5 km/h - devynios su puse valandos non stop su vidutiniu 42,5 km/h, truputį nesveikai :)
Pink_Floyd
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: Pir Bal 18, 2011 12:13:14
Stilius: Road

Re: Ultra Endurance / Ultra ištvermės dviračių renginiai

Standartinė Pink_Floyd » Pen Lie 28, 2017 11:48:48

Šiandien vakare prasideda Transcontinental Race (TCR, oficiali svetainė http://www.transcontinental.cc/) , bet duguma naujienų FB. Šiais metais startuos net 4 lietuviai:
du Solo kategorijoj:
128 Rimas Grigenas
116 Saulius Vizbaras

Ir pora:
271a Mindaugas Rudis
271b Vytenis Aleliunas

Palaikom, tai labai daug reiškia tokiose lenktynėse! Rimas turi daug patirties, manau kils aukštai, apie kitus nedaug žinau, būtų įdomu išgirsti daugiau :)

Pabaigai, nuoroda į mano Transatlantic Way Race lenktynių aprašymą, gal kam bus įdomu: http://kelione-tai-svajone.eu/lenktynes-racing/2566-km-per-10-dienu-dviraciu-transatlantic-way-race-2017/
Pink_Floyd
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: Pir Bal 18, 2011 12:13:14
Stilius: Road


Grįžti į Susitikimai, varžybos, renginiai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių

cron