Lietuvos plento čempionatas

Re: Lietuvos plento čempionatas

Standartinė giead675 » Ket Bir 30, 2011 14:22:19

gabrielm rašė:Idomus faktas: TOP10 tik 3 V30 atstovai.

Kaliosinimo patirtis ateina su metais... ;)
Vartotojo avataras
giead675

Stilius: XC

Standartinė Deivux » Ket Bir 30, 2011 22:59:14

Gerb. Vitali, kur jusu ispudzhiai apie gonke, laukiam nekantraujam ... :)
Vartotojo avataras
Deivux

Stilius: Road

Standartinė Marius » Pen Lie 01, 2011 9:53:11

Netrukdykit žmogui atostogaut! :)
Vartotojo avataras
Marius

Standartinė Vital » Šeš Lie 02, 2011 12:57:19

Sveiki, dėl atostogų kiek vėluojantys mano įspūdžiai:
Vartotojo avataras
Vital

Stilius: None

Standartinė Hidegirl » Pir Lie 04, 2011 15:44:42

Siek tiek paveluotai keletas foto is Lietuvos plento cempionato 2011.06.26 Utenoje

https://picasaweb.google.com/100481835642419391987/20110626LietuvosPlentoCempionatas?authkey=Gv1sRgCMyUy7zmtMCUWA
Vartotojo avataras
Hidegirl

Standartinė egidijusp » Pir Lie 04, 2011 21:01:59

"Štai ir pasibaigė dar vienas čempionatas"

Pasibaigė dar vienas čempionatas, sveikinimai nugaletojams. Pabandysiu aprasyt veteranu varzybas, nes juose teko paciam startuot. Jau pries startą buvo galima suprast kas rimciausiai nusiteikę, Stimul Plius atrodė tikrai neblogai ir gausiai, Focus komanda taip pat nemaža, tačiau lenktynių metu neatrodė labai vieninga. Ghost komanda netekusi savo lyderio V.S liko kaip visada neivertinta. Top Team visada verta demesio , kad ir kas joje važiuotų. Lenktynės prasidėjo Stimul Plius ataka Bliakevičius parode savo nusiteikima, mane tai labai nudziugino, dirbs Kvietkis ir Focusai. Toliau sekė keletas neilgų Top Team atrodo Kvietkio pratraukimų, tačiau kai visi šviežūs jie nesukėlė didesnių sunkumų ir nepatiems stipriausiems veteranams, tai ne MTB kur to būtu užtekę, kad liktų ne daugiau dešimties dviratininkų. Po vieno tokio pratraukimo, neišlaikiau ir stuktelėjau lengvai, su savimi pasiimdamas komandos draugą, nes kiti pasyviai stebėjo ar nenorėjo padirbėti, o gal negalėjo suprast kas čia vyksta. Tai parodė, kad atitrūkt nuo šios grupės nėra jokio vargo, tik ,kad davažiuotų atryvas , jame reikėjo 5-6 žmonių. Tai suprasdamas nemačiau prasmės kankintis. Juolab, kad pasitikiu savo finisu ne maziau nei Deivux. Taip pasivažinedami su didesniais ar mažesniais pratraukimais privažiavom plenta vedantį link Utenos, kur jei kas ir galėjo įvykti, tai būtent čia. Julius vėl savam stiliuje pratraukė keleta kartų, gal dar jam kas padėjo nepastebėjau, vėliau sekė kaip man pasirodė perspektyvi Ratkevičiaus ir Vitalio ataka, prie kurios prisijungiau. Važiuodamas trečioje pozicijoje atsisukau ir pamačiau ,kad už manęs sedi mano komandos narys MTB stiliaus mylėtojas Kęstutis Petrauskas , sušukau atkabink, atsakyma gavau „nebegaliu kieta‘‘ plente reikia ne tik jegos bet ir mastymo. Linkejimai Kęstui. Vitalis pamatęs ,kad visi sedi paragino Marių baigti pratraukimą. Jutau ,kad grupė šilta stuktelėjau ištardamas keiksmazodi, uz kuri veliau Vitalio atsiprašiau. Ikaliau tikėdamasis aktyvesnio palaikymo iš stipresniųjų važiuotojų,deja į mano spurtą reagavo tik Kalina , pagarba jam, pavijęs mane pravedė neblogą vedimą, aš atsisukęs ir pamatęs, kad grupėje jokių veiksmų vos nesusigundziau Raimundo raginimui dirbti. Suprasdamas , kad tai atryvas Va bank, pasakiau nedirbsiu mažai mūsų. Nuo tada laukiau finišo iš grupės. Vėliau dar sekė nebloga Kniežos ataka kurią palaikė Bliakevičius, jie gan neblogai patampė nervus besivejantiems. Prieš pat gala įvyko gana geras dalykas, nuo grupės atitrūko keli dviratininkai tarp kurių buvo Deivux. Čia pasirodė Stimul Plius komandos jėga. Sėdėjau Aleksandrui Malakauskui ant rato ir laukiau jo veiksmų, privažiavo Bliakevičius sušuko Aleksandrai sėsk ir pratempė tikrai neblogą atkarpą. Aš sėdėdamas trečioje pozicijoje ir matydamas, kad begliai netolsta, tikėjausi, kad visa tai truks kuo ilgiau ir beglius pasiimsim kuo vėliau, nes bent jau man atrodė tas tarpas lengvai uždaromas, Aleksandras tai ir įrodė, gan stipriai padidinęs tempą davežė visus iki bėglių ir net iškart kontraatakavo, deja į ataką sureagavo, net ir bėgliai. Kaip vėliau paaiškejo po pokalbio su Deividu pritrūko dar bent poros gerų atakų iki rimtesnių pasekmių Deividui, po pasivažinėjimą , raudonąją zona. Tačiau viskas nurimo iki paskutinio kalniuko, kur Arūnas Jarašius kaip tikras plento dviratininkas stuktelėjo ten kur reikia, atitrūko gan lengvai, ir tik treniruočių pritrūko, kad davažiuot iki galo. Nors jei ne MTB varžybų lyderiai galintys startuot už veteranus ir negailėdami savęs atidirbt kitiems, nesirūpinant savo rezultatu, manau Arūnas būtu turėjes visus šancus davažiuot iki galo. Vėliau nutiko kas ir taip buvo aišku, užsuko Kvietkis ir nusivežė paskui save visus norinčius ir galinčius finišuoti. Tuo momentu padariau didelę klaidą, atsiskyrėm su mane turėjusiu nuo vėjo paslėpti komandos nariu, posūkis prie degalinės labai nesėkmingas, grupės priekis labai toli, iki sekančio posūkio nedaug pavyksta priartėti ir jau imu save keikti už žiopluma dėl pozicijos. Padarius paskutinį posūkį į dešnę, man turėjęs padėti jaunuolis nusileidžia iš grupės vidurio iki manęs, pasisodina mane ant rato ir pradeda judėt link priekio, tačiau lenda palei dešnį kraštą , kur gan jaunatviškai pavojingai pralenda kelias pozicijas, nors šaukiu lenk visus per kairę. Nusprendes nerizikuoti , pralendu i kairę grupės pusę, surinkdamas visą vėją pradedu finišuoti dar gerokai prieš kalniuką. Lenkiu grupę iš kairės, kalniuko viduryje pastebiu kaip pralenkiu Vitali, nes jo nepastebėt net finišuojant neįmanoma, priekyje vis dar matau apie dešimt dviratininkų. Užšokes ant kalniuko supratau, kad aš jau pirmas, kuo visiškai negalėjau patikėt, tai įrodo , kad finišuojančios grupės tempas nebuvo labai aukštas. Kadangi toje vietoje aš baigiau savo finišą, tikėjausi , kad man iš po rato šaus kas netingi., laimei nieko nebuvo man ant rato. Šovė iš kitos pusės Deivux ir tikrai padarė apie dešimt neblogų mynimų, lengvai apeidamas mane, padaręs kelių metrų tarpą atsisedo ir atsisuko atgal, tuo metu mano kojos jau medinės , laukiu mane apeinančių , nes važiuoju auto pilotu atsisėdes. Laimei niekas neiškišo rato. Norint nugalėt Deivuką reikėjo jį priverst finišuot ilga finišą, nepavyko to padaryt, pralaimėjau. Sveikinimai Deivukui.

V.V.
egidijusp

Standartinė Vital » Tre Geg 30, 2012 15:06:51

Gerbiami veteranai ir mėgėjai,

Pateikiu naujienas dėl
2012 m. Lietuvos plento čempionato Šiauliuose
Programoje veteranams ir mėgėjams bus
Veteranų asmeninės lenktynės laikui 10 iki 20 km
Veteranų grupinės lenktynės, kurių distancija 52,4 km (4 ratai po 13,1 km)
Kaip ir praėjusiasi metais Numatomos 3 amžiaus grupės:

Veteranai V30 – nuo 30 iki 39 metų amžiaus (gimę 1973 – 1982 metais);
Veteranai V40 – nuo 40 iki 49 metų amžiaus (gimę 1963 – 1972 metais);
Veteranai V50 – 50 ir daugiau metų amžiaus (gimę 1962 metais ir anksčiau).

Šimet, kaip ir praėjusiais metais Asociacijos „STIMUL PLIUS“, „TOP TEAM“ ir „Dviračių sporto mėgėjų klubas“ („FOCUS Vilnius“) įsteigė veteranų grupinių lenktynių, 3 mažiaus grupių (V30; V40 ir V50) nugalėtojams skirtus Lietuvos veteranų čempino marškinėlius (mėlynos spalvos marškinėliai su plačia Lietuvos trispalve juosta), kurie bus įteikti šių grupių nugalėtojams.

Daugelio veteranų paršymų grupinių lenktynių distancija šimet kiek ilgesnė. Yra galimybė V50 gruopei distanciją dar sutrumpinti, bet, rodos, kad tam nėra reikalo.
Veteranų grupėje, dalyvauti be konkurencijos galės registruotis ir mėgėjai, gimę 1983-1994 metais, neturintys LDSF ar kitų šalių dviračių sporto federacijos išduodamų licencijų ir mažiausia 3 pastaruosius metus neatstovavę profesionalų komandoms, Europos turo varžybose registruotoms komandoms arba nacionalinėms rinktinėms. Tokių dalyvių rezultatai lenktynių protokoluose bus pateikiami atskirai, jie nebus apdovanojami.
Siekiant užtikrinti sąžiningą kitų grupių varžymąsi, organizatorių sprendimu, mėgėjų grupėje gali būti neleista startuoti aukšto sportinio meistriškumo sportininkams (patenkantiems tarp 40 pajėgiausių Lietuvos plento dviratininkų).

Registruodamiesi (atsiimdami numerius) veteranai ir mėgėjai privalo pateikti gydytojo pažymą ir pasirašytinai patvirtinti, kad prisiima visa atsakomybę už galimas pasekmes, įskaitant lenktynių incidentuose patirtą/padarytą žalą.

Norintys lenktynių metu apsistoti Šiauliuose veteranai ir mėgėjai nakvyne ir maitinimu turės pasirūpinti patys, nebent gausime naujų pasiūlymų.

Netrukus (vėliausiai nuo 2012 m. birželio 4 d. svetainėje plentas.lt sukursime regsitracijos į Lietuvos čempionatą formą (duomenys registracijasi bus pateikiami LDSF) veteranams ir mėgėjams, patikslinsime datas, laiką ir distancijas. Deja ilginti distancijos galimybių beveik nėra.
Vartotojo avataras
Vital

Standartinė gimine » Tre Geg 30, 2012 16:02:48

Vital rašė:2012 m. Lietuvos plento čempionato Šiauliuose
Programoje veteranams ir mėgėjams bus
Veteranų grupinės lenktynės, kurių distancija 52,4 km (4 ratai po 13,1 km)

Čempionatas vyks birželio 22-24 dienomis, t.y. bus 3 etapai. Taip suprantu, kad veteranams bus tik du etapai?
Vartotojo avataras
gimine

Standartinė Deivux » Tre Geg 30, 2012 18:21:00

"beveik nera" tai gal visgi yra :) , gal imanoma dadet dar papildomus bent jau du ratus :) ?
Vartotojo avataras
Deivux

Standartinė Vital » Tre Geg 30, 2012 19:04:58

Kadangi numatyta startai vyrams, moterims, jaunėms, matyt tarp startų bus vienos dienos pertrauka - kol kas neturiu tikslios informacijos, ketinu dar kartą dėl to kalbėtis. Man reikia susidėti visus taškus ką turime aptarti - datos - veteranams geriau kai diena viena po kitos ne taip, kaip dabar - su 1 dienos pertrauka. Laikas - norėtųsi žinoti bent apytikslį ir t.t.
Mūsų noras važiuoti daugiau buvo žinomas ir išsakytas seniai, apie tai kalbėjau su organizatorių atstovu ir šiandien siūliau 65-80, jie sako, kad sudėtinga, daug rizkos, nes elitas važiuotų tuo pat metu, todėl nelabai leidžiasi į kalbas. Iš jau karčios šiemetės patirties žinau, kad kai pardėda kalbėti visi, gaunasi dar blogiau. Pakalbėsiu, bet, jeigu patys darytume - viskas būtų kiek kitaip, dabar esame svečiai - pridėti pakaktų bent jau vieną ratą, du - tai jau būtų puiku, bet tam neturime nepalaužiamų argumentų prieš LDSF nuogastavimus.
Kalba veikiau eina ar netrumpinti distancijos V50 grupei -tai reikštų Jų atskirą finišą?
Vartotojo avataras
Vital

Standartinė Rocco » Tre Geg 30, 2012 23:32:19

Ka tai galetu reiksti?
Kam? Kiek? 30 ir 40 po 20, 50-meciam 10?
Tuningas tinka viskam. Ir auto ir velo.
Vartotojo avataras
Rocco

Standartinė valdemaras d » Ket Geg 31, 2012 9:45:57

Ne reiktu taip 30-30km. , 40-40km.,50-50km. it t.t...
valdemaras d

Standartinė Vital » Ket Geg 31, 2012 11:43:46

Kviečiame registruotis į 2012 m. Lietuvos plento čempionatą Šiauliuose
Programoje veteranams ir mėgėjams:
2012 m. birželio 22 d. - Asmeninės lenktynės laikui. Distancija 13-15 km (tokia pati, kaip jauniams. Startas prie Šiaulių arenos trasa Tilžės gatve (bus patikslinta).

2012 m. birželio 24 d. - Grupinės lenktynės. Distancija 65,5 km (5 ratai po 13,1 km).

Kaip ir praėjusiasi metais Numatomos 3 vyrų amžiaus grupės.
Amžiaus grupės:
Veteranai V30 – nuo 30 iki 39 metų amžiaus (gimę 1973 – 1982 metais);
Veteranai V40 – nuo 40 iki 49 metų amžiaus (gimę 1963 – 1972 metais);
Veteranai V50 – 50 ir daugiau metų amžiaus (gimę 1962 metais ir anksčiau).
Veteranės moterys gimusios 1982 metai ir anksčiau.

Kaip ir praėjusiais metais Asociacijos „STIMUL PLIUS“, „TOP TEAM“ ir „Dviračių sporto mėgėjų klubas“ („FOCUS Vilnius“) įsteigė veteranų grupinių lenktynių, vyrų 3 amžiaus grupių (V30; V40 ir V50) nugalėtojams skirtus Lietuvos veteranų čempino marškinėlius (mėlynos spalvos marškinėliai su plačia Lietuvos trispalve juosta), kurie bus įteikti šių grupių nugalėtojams.

Daugelio veteranų paršymų grupinių lenktynių distancija šiemet ilgesnė.
Yra galimybė V50 grupei ir moterims distanciją dar sutrumpinti, bet, rodos, kad tam nėra reikalo.

Veteranų grupėje, dalyvauti be konkurencijos galės registruotis ir mėgėjai, gimę 1983-1994 metais, neturintys LDSF ar kitų šalių dviračių sporto federacijos išduodamų licencijų ir mažiausia 3 pastaruosius metus neatstovavę profesionalų komandoms, Europos turo varžybose registruotoms komandoms arba nacionalinėms rinktinėms. Tokių dalyvių rezultatai lenktynių protokoluose bus pateikiami atskirai, jie nebus apdovanojami.
Siekiant užtikrinti sąžiningą kitų grupių varžymąsi, organizatorių sprendimu, mėgėjų grupėje gali būti neleista startuoti aukšto sportinio meistriškumo sportininkams (patenkantiems tarp 40 pajėgiausių Lietuvos plento dviratininkų).

Registruodamiesi(atsiimdami numerius) veteranai ir mėgėjai privalo pateikti gydytojo pažymą ir pasirašytinai patvirtinti, kad prisiima visa atsakomybę už galimas pasekmes, įskaitant lenktynių incidentuose patirtą/padarytą žalą.

Norintys lenktynių metu apsistoti Šiauliuose veteranai ir mėgėjai nakvyne ir maitinimu turės pasirūpinti patys, nebent gausime naujų pasiūlymų.

Svetainėje plentas.lt sukurta registracijos į Lietuvos plento čempionatą (veteranų starto grupę) formą (registracijos duomenys pateikiami LDSF) veteranams ir mėgėjams. Vėliau detaliai patikslinsime datas, laiką ir distancijas. Daugiau ilginti distancijos galimybių nėra. Yra galimybė trumpinti distanciją V50 vyrams ir moterims, jiegu to pageidaujama, rašykite čia arba dviartininkasveteranas@gmail.com

Kviečiame aktyviai registruotis ir dalyvauti.
Vartotojo avataras
Vital

Standartinė Vital » Tre Bir 06, 2012 15:16:24

Kol kas veteranai registruojasi vangiai, tačiau - naujovė- turime užsiregistravusių sąrašą, kuris atnaujinamas darbo dienomis du kartus per dieną.

pastebėjau, kad visai nesiregistruoja mėgėjai, - gal juos kas išgasdino ar kas neaišku?

Plento svetainėje pagal paklausimus kilo poreikis diskutuoti dėl to ar siūlome trumpinti V50 grupės distanciją? Kol kas V50 grupėje yra užsiregistravę 7 dalyviai. Diskutuokie apie tai čia.

Kitas klausimas kau yra užsiregistravę ir panoro atvykti svečiai iš Latvijos ir teiravosi, aks bus jeigu jie nugalės.

Mano nuomone - oficialiai čempionatas nėra atviras, taigi, tai Lietuvos Čempionatas, tačiau nroint pakelti rengino lygi, galima būtų leisti dalyvauti svečiams iš Latvijos ir jų rezultatus protokole pateikti pagal amžiaus grupes, kartu su Lietuvos sportininkų, tačiau Jie nepelnytu Lietuvos Čempionų titulų ir medalių (vietų) amžiaus grupėse, kaip to reiklauja UCI reglamentas. Apie tai irgi galima padiskutuoti. Šiuo atveju LDSF nėra nustačiusi taisyklių, todėl reikia laikytis UCI reglamento nustytų principų.
Motyvai:
1.2.028 Participation in national championships shall be regulated by the respective national federations. Only riders who have held the nationality of the country for the purposes of the present regulations as from January 1st of the year may compete for the title of national champion and the relevant points. If a national federation organises a separate event to award the national champion's title in a given category, riders in this category may not take part in the national championship event in another category. A maximum of three national federations may organise their national championships as a joint event.

Diskutuojam, pasisakome, klausiame :)
Vartotojo avataras
Vital

Standartinė yellowjacket » Tre Bir 06, 2012 15:29:35

Galima latvius be konkurencijos, nemanau, kad del titulo dalyvaus, arba galima duot medali, o cempiono marskinelius geriausiam lietuviui. Kaip suprantu moterys iki veteraniu beveik neisgyvena...
Vartotojo avataras
yellowjacket

Standartinė Deivux » Tre Bir 06, 2012 16:52:03

mano galva galim pagerbt latvius iteikdami diploma ar kazhka tokio, o podiumas turetu buti lietuvishkas, visgi LT champas :)

Kas link V50 finisho tarkim vienu ar dviem ratais ankschiau, tai man kazhkaip nesirisha, mes tipo grupe minam ir kazhkas is grupes finishuoja ?? keistai atrodo, neprades jie juk rekti kad sorry guys praleiskit man reikia chia finishuot ar kazhkas tokio ... manau distancija nera ilga tuo labiau kad visi startuoja kartu ir galima ramiai sedet grupeje, tai gal ir paliekam bendra finisha ?
Vartotojo avataras
Deivux

Standartinė Vital » Ket Bir 07, 2012 14:47:20

Na čia nėra jokio naujo standarto su trumpesne distancija vyresniems. Tas puikiausiai išsisprendė tarkime Klaipėdos maratone, kur jaunimui ir merginoms būdavo 5 ratai, o kitiems 10, taip pat buvo ir MTB maratonuose elitas leisdavo sufinišuoti Jauniams po pirmo rato - tas visiškai realizuojama ir didelių rizikų nekelia, na nebent, kad savi jaunesni veteranai išveš į finišą savą patogesnėje padėtyje (bet jie visada gali atsisėsti jam ant rato ir užfinišuoti).
Mano nuomone reikia, kad patys vyriausieji ir pasakytų kaip jie nori, nes girdėjau žodinių astiliepimų, kad vyrensiesiems buvo sunku ir gal būt jiems užtektų ir trumpesnės distancijos, todėl turime išklausyti ir atsižvelgti - bet kol kas nei vienas nepasisakė dėl trumpesnės distancijos.
Vartotojo avataras
Vital

Standartinė povilas.j » Ket Bir 14, 2012 11:25:15

O tai kaip čia vis tik su ta distancija? LDSF puslapy (http://www.ldsf.lt/naujienos?folder=&pg=1&item=571) parašyta, kad veteranai važiuoja 4 ratus, o plentas.lt ir šitas forumas sako kad 5? Kažkaip norėtųsi kuo daugiau tų ratų...

Dar norėjau pasitikslint dėl pažymos. Pasiėmiau vakar pažymą iš savo šeimos gydytojo, pamatavo spaudimą, pasiklausė ar vožtuvai kaip sakant neleakina ir paklausė ar gerai jaučiuosi :D ir ant tos pažymos tai tik parašyta, kad nesergu ir sportuot galiu :). Tai pati gydytoja suabejojo ar čia užtenka tokios pažymos, nes sakė jei daryt kaip priklauso, tai jie išražo kažkokią pažymą apie tavo prasirgtas ir visokias lėtines ligas ir parašo siuntimą į sporto dispanserį. Tada ten dar tave patestuoja ir sporto dispanseris jau parašo galutinį leidimą dalyvaut varžybose, bet čia tokia ilgesnė procedūra gaunasi. Nebus taip, kad aš atvažiuosiu į Šiaulius su savo pažymą iš šeimos gydytojo ir man sakys sorry... ne tokią pažymą atsivežiai.
povilas.j

Standartinė Deivux » Ket Bir 14, 2012 11:50:05

tinka pazhymas is BPG aka Terapeuto - sportuot gali ;) , bet jau pernai pakako, manau ir shiemet pakaks :)

Beje licencija jei turi vistiek pazhymos reikia ?
Vartotojo avataras
Deivux

Standartinė Ewaldas » Ket Bir 14, 2012 11:53:19

o tai jei aš neturiu kažkokios licenzijos, tai registruotis kaip megėjas?
Vartotojo avataras
Ewaldas

AnkstesnisKitas

Grįžti į Susitikimai, varžybos, renginiai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių