Kaunas-Marijampolė-Kaunas Gran Fondo nevaržybinis maratonas

Kaunas-Marijampolė-Kaunas Gran Fondo nevaržybinis maratonas

Standartinė LinasV » Tre Geg 08, 2013 14:14:05

Sveiki,
Šiemet nevaržybinis maratonas Kaunas-Marijampolė-Kaunas vyks 2013 m. birželio 24 d. pirmadienį (šventinė poilsio diena).
Startas ir finišas Kaune, K. Baršausko g. 66A PC “Molas” aikštelėje šalia “Molo” betoninio ženklo.
Registracija ir numerių išdavimas 2013 m. birželio 24 d. nuo 9:00 val. Bendras startas 10:00 val.
Tarpinis finišas Marijampolėje iki 14 val. Galutinis finišas Kaune prie „Molo“ uždaromas 19:00 val.
Startinis mokestis 20 Lt (diplomas, 2 maitinimo punktai, palyda, laiko fiksavimas). Trims ir daugiau šeimos nariams 25 proc. nuolaida.

Renginys skirtas paminėti istorines 1924 m. birželio 22 d. įvykusias pirmas dviračių varžybas Kaunas-Marijampolė-Kaunas.
Tradiciškai bus vienos dienos kelionė dviračiu maršrutuose su mišria danga ~140 km (asfaltas ir 8 km žvyrkelio) ir atskirai plento trasa (asfaltas ~160 km ir žvyrkelio 1,5 km) pagerinti savo ištvermei ir aplankyti Marijampolę.
Atskirai bus parinktas MTB maratono tipo maršrutas žvyrkeliais ir lauko keliais ~150 km.

Kam per ilgas visas maršrutas, siūlome iš Marijampolės grįžti traukiniu arba „Kautros“ autobusais (Kautra veža dviračius nemokamai, bilietas tik keleiviui).

Mūsų tikslas ne lenktynės, bet nevaržybinis ištvermės maratonas-pasivažinėjimas, kur šalia blizgančio asfalto būtų ilgos žvyrkelių atkarpos, kad pajusti tėviškės dulkių skonį ir atgaivinti istorinę atmintį besikratant per tarkas :-)

Tradiciškai po bendro starto važiuojame ramiai iki Čiurlionio tilto, ir nuo ten dalyvių grupelės "atsuka" savo tempą neformalioms lenktynėms, greitoms treniruotėms. Kiti važiuoja ramiai grupėmis ar pavieniui. Dauguma važiuoja grupelėmis su žinančiais kelią. Planuojame, kad dalyviai natūraliai išsibarstys į kelias grupes pagal pajėgumą arba pasirinks išdidų solo variantą :-)
Visiems fiksuojami tarpiniai laikai maitinimo punkte ir Marijampolėje.
Atvykus į Marijampolę poilsis, pietūs numatytoje vietoje ir atgal. Plento ir MTB/CX grupės važiuoja savarankiškai.

Kaunas-Marijampolė-Kaunas tradiciškai bus su mašinų palyda, maitinimo punktais, laiko fiksacija visiems dalyviams.
Maršrutai nežymėti, bet lengvai atpažįstami. Visi dalyviai starte gaus maršruto aprašymą ir žemėlapį, bus instruktažas. Pakeliui lauks maitinimo punktai (ribotą laiką). Mašinoje galima įsidėti vieną kuprinę su asmeniniais daiktais.

Kadangi pirmosios lenktynės vyko, kai dar nebuvo asfaltuotų kelių, labai norėtųsi pagerbti tuos dviratininkus, kurie lenktyniaudavo vienabėgiais dviračiais gruntiniais keliais. Tam tikslui bus parinkta atskiras MTB/CX tipo maršrutas žvyrkeliais ir lauko keliais "MTB maratono" tipo.
Šiai idėjai įkvėpimas iš Italijos Strade Bianche (baltasis kelias), kur bendro 190 km atstume yra 70 km žvyrkelių. Tie maratonai (itališkai grand fondos) ilgai buvo populiarūs tarp mėgėjų. Važinėjantys Anglijoje ir JAV tokius masinius renginius žino kaip "sportive" formatą.
Nuo 2007 m. Italijos Strade Bianche tais žvyrkeliais lenktyniauja profesionalios plentininkų Pro Turo komandos, vyksta ir mėgėjų nevaržybiniai maratonai.
Paskutinį kartą redagavo LinasV Tre Geg 27, 2015 13:06:57. Iš viso redaguota 2 kartus.
Vartotojo avataras
LinasV
 
Pranešimai: 2202
Užsiregistravo: Pir Gru 19, 2005 21:16:53
Miestas: Kaunas
Stilius: All round

Re: Kaunas-Marijampolė-Kaunas 2013 birželio 24 d. maratonas

Standartinė LinasV » Pir Bir 10, 2013 3:09:44

KAUNAS-MARIJAMPOLĖ - KAUNAS 2013 birželio 24 d. Trasa


Dviračių maratonas visiems Kaunas-Marijampolė-Kaunas vyks 2013 m. birželio 24 d. (pirmadienis, poilsio diena).
Startas ir finišas Kaune prekybos ir paslaugų centro “Molas” aikštelėje šalia “Molo” betoninio ženklo.
Registracija 2013 m. birželio 24 d. nuo 9:00 val. Startas 10:00 val. Išankstinė registracija bus http://www.dviratai.lt

Renginys skirtas paminėti istorines 1924 m. birželio 22 d. įvykusias pirmas dviračių varžybas Kaunas-Marijampolė-Kaunas.
Tai vienos dienos nevaržybinis dviračių maratonas trimis maršrutais: klasikinis (pagrindinis), plentinis ir MTB. Galite važiuoti ramiai ir mėgautis arba lenktyniauti su draugais
Maršrutai neženklinti, dalyviai prieš kelionę gaus žemėlapius ir aprašymus, instruktažą.
Rekomenduoju parsisiųsti norimo maršruto GPX track‘ą, jei turite tam skirtą prietaisą.
Važiavimas vyksta bendro naudojimo keliuose be eismo apribojimų, visi dalyviai privalo laikytis Kelių eismo taisyklių ir patys pilnai atsakingi už savo elgesį bei jo pasekmes. Gali dalyvauti tik pilnamečiai nuo 18 m. arba kartu su tėvais ir globėjais.

I. DETALŪS MARŠRUTŲ ŽEMĖLAPIAI. Galima parsisiūsti GPX ar KLM tracką.
1) Klasikinis pagrindinis maršrutas 148 km, tame tarpe ~9 km žvyrkelio. Lengviausias.
Vidutinė mynimo trukmė ~6-7 val.
http://www.bikely.com/maps/bike-path/kaunas-marijampole-kaunas-maratonas-pagrindine

2) Plentinis maršrutas 155 km su 1,4 km žvyrkelio. Greitas.
Vidutinė mynimo trukmė ~5:30-7 val.
http://www.bikely.com/maps/bike-path/kaunas-marijampole-kaunas-plentas

3) MTB maršrutas 163 km asfalto, žvyrkelio, miško ir laukų keliukų, pievų takų.
Vidutinė mynimo trukmė ~8 val. Linas V. bus grupės vadovas, tempas vidutinis. Arba savarankiškai su GPX track‘u ir vadovautis orientavimosi įgūdžiais ir žemėlapiu.
http://www.bikely.com/maps/bike-path/kaunas-marijampole-kaunas

II. DETALUS KELIO APRAŠYMAS pagrindiniam ir plentiniam maršrutams.

2.1. Iš Kauno (visiems)
Iš Kauno išvažiavimas K. Baršausko g. nuo kalno pro geležinkelio stotį, per M.K. Čiurlionio tiltą ir kitoje upės pusėje pirmas nuvažiavimas dešinėn į O.H. Minkovskių g. - sankryžoje dešinėn po geležinkelio tiltu -pro Napoleono kalną link Jiesios tilto. Žiedinėje sankryžoje sukti dešinėn - iškart už glž. pervažos kairėn išilgai bėgių ir pagrindine Titnago g. ilga lėkšta įkalnė, posūkis dešinėn statesnė įkalnė į Karkazus. Tada pagrindiniu keliu iki Veiverių pl. ir sankryžoje per perėją kairėn į Garliavą. Prie trečio šviesoforo T formos sankryžoje J. Lukšos g. dešinėn į Mastaičius ir visą laiką tiesiai iki žiedo. Nuo žiedo toliau tiesiai link Pažėrų-Kazlų Rūdos. Asfaltuotas ramaus eismo kelias į Pažėrus, posūkis kairėn ir tuoj sankryžoje rodyklė „Kazlų Rūda 15 km“ dešinėn. Sukti pagal rodyklę ir tiesiai iki Kazlų Rūdos. Už Pagramdinės bus 1,4 km žvyrkelio per mišką, toliau naujas puikus asfaltas. Kazlų Rūdoje T formos sankryžoje kairėn pagrindine gatve link centro.
Pirmas maitinimo punktas Kazlų Rūdoje parkelyje šalia IKI Cento parduotuvės Vasario 16-os g.
Toliau centrine gatve šalia geležinkelio ir nekirtus pervažs dešinėn kol bus rodyklė posūkyje kairėn į Bagotoji. Geras asfaltas iki T formos sankryžos, sukti kairėn per pervažą- Antanavas.
Tiesiai už sankryžos parko gilumoje matosi restauruota medinė Antanavo dvaro koplyčia (verta apžiūrėti).

2.2. Klasikinis (pagrindinis) maršrutas nuo Antanavo.
Antanave kelyje nr. 136 sukti dešinėn link Pilviškių ir už kelių šimtų m kairėn rodyklė „Ramoniškiai“. Tiesiai asfaltuotas kelias, tiltas per Šešupę, pagrindiniu asfaltu į Ramoniškius. Už jų asfaltas baigsis. T formos sankryžoje kairėn žvyrkeliu 5 km iki Šunskų - miestelio pradžioje vėl T formos sankryža-dešinėn-centre vėl dešinėn rodyklė „Marijampolė“. Pagrindiniu asfaltas, kirsti Via Baltica ir tiesiai pro Mokolus link Marijampolės centro į J. Basanavičiaus aikštę prie savivaldybės. Rekomenduoju T sankryžoje ties Lukoil degaline sukti kairėn link ligoninės, [pervažiavus tiltą iškart dešinėn ir nusileisti šlaitu prie upės į dviračių taką. Pakrante vingiuojantis takas išves iki pietų vietos gražiame naujame parke su fontanais, kurio pakraštyje Pizza Arena.

Atgal pagrindinis maršrutas. Išvažiavimas iš Marijampolės ir toliau iki maitinimo punkto Gudeliuose pagrindiniam ir plentiniam vienodas.
Už maitinimo punkto Gudeliuose, pravažiavus Skriaudžius - Veiverių centre nusukimas kairėn pagal rodyklę „Pažėrai 5 km“. Asfaltas-3 km žvyrkelio-vėl asfaltas-Pažėrai. Prie bažnyčios sankryžoje dešinėn ir tuo pačiu keliu į Kauną, kaip atvažiavote.


2.3. Plentinis maršrutas Antanavas-Marijampolė-Kaunas
Iki Antanavo kaip klasikinis maršrutas.
Antanave sankryžoje su Pilviškių keliu nr. 136 sukti kairėn ir tiesiai- Gavaltuva-Klevinkalnis- iki senojo Marijampolės plento, sankryžoje dešinėn-iki sankryžos su Via Baltica. Važiuoti Via-Baltica pakraščiu 2,4 km per geležinkelio tiltą iki Puskelnių. Puskelniuose posūkis dešinėn ir sankryžoje kairėn. Šalia magistralės bus kelias ir dviračių takas iki pat Marijampolės.
Marijampolėje visą laiką tiesiai pagrindine Kauno g. (intensyvus eismas). Kur pagrindinė gatvė V.Kudirkos g. sukasi kairėn-jums dešiniau tiesiai susiaurėjusia Kauno g. per senamiestį iki J. Basanavičiaus a. prie savivaldybės parko pakraštyje pietūs Pizza Arena picerijoje.

Atgal: kaip visi pro Gudelius (maitinimo punktas)-iki senojo Marijampolės plento – dešinėn – Skriaudžiai-Veiveriai – Mauručiai – palįsti po viaduku ir užvažiuoti į Via Baltica link Kauno – Juragiai.
Pačiuose Juragiuose pamatysite anoje plento pusėje nusukimą pagal rodyklę „Kačerginė“ (Mastaičius), bet jums pavažiuoti tiesiai plente už 100-200 m ir kairėje pamatysite skiriamosios juostos kirtimą-takelį tarp plento krypčių. Juo kirsti skiriamą juostą ir pagrįžus atgal nusukti dešinėn pagal rodyklę „Kačerginė“ iki žiedo į Mastaičius. Toliau grįžti į finišą tuo pačiu keliu į Kauną, kaip atvažiavote.

2.4. Išvažiavimas iš Marijampolės pagrindiniam ir plentiniam maršrutams.
Pagrindine Kauno g. iki Statoil degalinės prie išvažiavimo iš Marijampolės. Prieš viaduką kertame gatvę į kairę ir įvažiuojame į dviračių taką kaire puse išilgai Via Baltica kelio-dvirtakiu iki Puskelnių-senojo plento atkarpa per Puskelnius- už Puskelnių pabaigos ženklo prieš pat viaduką sukti į plentą, kirsti kelią, išlįsti į Via-Baltica magistralę ir ja važiuoti. Pervažiavus tiltą per geležinkelį už jo iškart dešinėn nusukimas į asfaltuotą kelią. Juo visą laiką tiesiai pro Utaliną-Plutiškes-kertame Via-Baltica plentą-tiesiai Gudeliai.

Gudeliuose bus antras maitinimo punktas aikštelėje prie parduotuvės.
- toliau-dešinėn senasis Marijampolės plentas-Skriaudžiai-Veiveriai.

III. MTB maršrutas.
Išvažiavimas iš Kauno per Tunelio g. Čiurliono tiltą, Europos pr. iki nusukimo į Kalvarijų g. Ja iki ženklo „Tirkliškių dvaras“ ir kairėn į Tirkliškių g. toliau Jonučių g. , tiesiai, kertame kelią, žvyrkelis iki sankryžos į Mastaičius. Pro Mastaičius link Pažėrų. Už žiedo pora km ir keliukas dešinėn per laukus.
Toliau žvyrkeliai, pievų, miškų ir laukų keliukai pagal žemėlapį. Vietomis keliukai beveik išnykę, likę tik senos vėžės žolėse ar vos įžiūrimi takai. Keliose vietose bus purvini šlapi keliukai per miškus. Vietomis išlysime į asfaltą.
Apsigalvojus kad nebenori MTB, nuo Kazlų Rūdos galima sukti pagrindiniu maršrutu. Arba nuo Marijampolės galima grįžti pagrindiniu maršrutu. Pačiam MTB gale bus kampas keliui namo patrumpinti.

IV. Pusė maratono
Pasirinkę bet kurį maršrutą gali minti dviračiu iki Marijampolės, ten papietauti, apžiūrėti miestą namo grįžti traukiniu ar „Kautros“ autobusu. „Kautros“ autobusai vežantys dviračius 13:40 ir 19:40 val. Tarpe dar daug autobusų, kur dviratis gali tilpti į bagažą.
Traukiniai į Kauną 15:45 ir 17:46 val.

Informacija: dviratai [eta] dviratai . lt (be tarpų).
Vartotojo avataras
LinasV
 
Pranešimai: 2202
Užsiregistravo: Pir Gru 19, 2005 21:16:53
Miestas: Kaunas
Stilius: All round

Re: Kaunas-Marijampolė-Kaunas 2013 birželio 24 d. maratonas

Standartinė LinasV » Pir Bir 10, 2013 23:11:51

Paleista registracija į K-M-K 6.24. Prašome registruotis, nurodyti, kokį maršrutą renkatės, ar važiuosite pilną trasą, ar tik pusę (nuo Marijampolės kitu transportu).
http://dviratai.lt/kaunas-mariampole/kaunas-mariampole-registracija.html

Lydinčiose mašinose bus dviračių laikikliai ir galimybė paimti pakeliui 1-2 žmones esant rimtam poreikiui. Viena mašina lydės pagrindinę ir plento grupę, kita MTB grupę. Mašinoje galima įsidėti kad pavežtų po vieną bagažo krepšelį su daiktais, kurių reikės pakeliui.
Čia originali nuotrauka tų lenktynių, kurių atminimui šis renginys skirtas.
Prikabinti failai
Lenktynes Kaunas-Marijampole1924.jpg
Lenktynes Kaunas-Marijampole1924.jpg (76.15 KiB) Peržiūrėta 8507 kartus(ų)
Vartotojo avataras
LinasV
 
Pranešimai: 2202
Užsiregistravo: Pir Gru 19, 2005 21:16:53
Miestas: Kaunas
Stilius: All round

Re: Kaunas-Marijampolė-Kaunas 2013 birželio 24 d. maratonas

Standartinė Believer » Ant Bir 11, 2013 11:47:38

Būtinai tokią viduryje kelio nuotrauką padarykite ir šiose varžybose :) Puikiai atrodys.
Vartotojo avataras
Believer
 
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: Pen Lap 25, 2011 12:01:50
Stilius: XC

Re: Kaunas-Marijampolė-Kaunas 2013 birželio 24 d. maratonas

Standartinė LinasV » Ket Bir 20, 2013 14:10:25

Dar galite registruotis ir įgyvendinti savo svajonę - sudalyvauti sportiškame nevaržybiniame maratone Kaunas-Marijampolė-Kaunas birželio 24 d. 160 km Suvalkijos lygumų ir laukų plentu-asfaltu arba žvyrkeliais-miškais, pasirenkant vieną iš 3 trasų. Jums kompaniją palaikys virš 50 dviratininkų. Galima minti ramiai su kompanija arba pasitaškyti su greita grupele, o gal išdidžiai solo pagal norą. Patogu, kad nereikia taikytis prie vienos grupės tempo, o važiuoti sau priimtinu tempu, sustoti kada norisi.
Pakeliui du maitinimo punktai, kur lauks lydintis automobilis. Labai pavargus iš Marijampolės galima garbingai grįžti traukiniu arba Kautros autobusu.
MTB trasoje važiuosime su grupele, o kas gerai orientuojasi, gali įsimesti GPX failą į navigatorių ir varyti savarankiškai. Trasa neženklinta bendro naudojimo keliais, visi dalyviai gaus žemėlapius ir paaiškinimą. Marijampolėje poilsis ir pietūs. Skubantys gali minti non-stop. Visiems fiksuosime laiką. Startas ir finišas Kaune prie PC Molas, K. Baršausko g. 66 A.
Vartotojo avataras
LinasV
 
Pranešimai: 2202
Užsiregistravo: Pir Gru 19, 2005 21:16:53
Miestas: Kaunas
Stilius: All round

Re: Kaunas-Marijampolė-Kaunas 2013 birželio 24 d. maratonas

Standartinė sir_FX » Ket Bir 20, 2013 21:56:36

Gal kas nors zinot ar yra imanoma, duoto marsruto zemelapio faila GPX isikelti i android irengini, kuriuo naudoju TomTom navigacija ar Endomondo programa?
sir_FX
 
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: Ant Kov 19, 2013 21:14:57
Stilius: XC

Re: Kaunas-Marijampolė-Kaunas 2013 birželio 24 d. maratonas

Standartinė EsEs » Pen Bir 21, 2013 11:26:10

Ieškau transporto sau ir dviračiui į Kauną pirmadienį (į/iš maratoną K-M-K) iš Vilniaus. Parašykit AŽ ar tel. 861535184. Ačiū
Vartotojo avataras
EsEs
 
Pranešimai: 163
Užsiregistravo: Pir Gru 19, 2005 15:56:21
Miestas: Vilnius
Stilius: All round

Re: Kaunas-Marijampolė-Kaunas 2013 birželio 24 d. maratonas

Standartinė Player1 » Pen Bir 21, 2013 14:21:00

sir_FX rašė:Gal kas nors zinot ar yra imanoma, duoto marsruto zemelapio faila GPX isikelti i android irengini, kuriuo naudoju TomTom navigacija ar Endomondo programa?


I endomondo galima isikelti GPX faila is Bikely.com tik pries tai ji reikia perkonvertuoti sito konverterio pagalba, pasirenkant 'GPX Track' tipa isejime. Tada per Endomondo kurti nauja Workout'a ir suimportuoti turima faila.

Sekmes
FOCUS Arriba '06 (custom)
MERIDA Speeder I7 '08
Player1
 
Pranešimai: 243
Užsiregistravo: Pen Kov 03, 2006 8:36:46
Miestas: Vilnius

Re: Kaunas-Marijampolė-Kaunas 2013 birželio 24 d. maratonas

Standartinė LinasV » Pen Bir 21, 2013 15:01:04

K-M-K rėmėjas prekybos ir paslaugų centras Molas paruošė malonių siurprizų K-M-K dalyviams. Visi iš anksto registruoti ir dalyvaujantys maratone bei paspaudę Patinka ir Dalintis ant K-M-K nuorodos PC "Molas" facebook paskyroje, gaus dovanų dviratinių mirksiukų komplektą pirmadienį per K-M-K renginį. Mirksiukus galima rasti PC Mole Tiger parduotuvėje. Geri ir patogūs, priekiui ir galui, išbandyti puikiai veikia.
Norint siurprizo, reikia ne tik "laikinti", bet ir važiuoti maratone :-)

Visi įveikę maratoną po finišo galės atsigaivinti skaniais ledais Yogo Molo ledainėje prie pat centrinio MOLO įėjimo. Finišavęs dalyvis gaus 3 Lt kuponą normaliai porcijai.

Kitas K-M-K rėmėjas "Maistas sportui" skirs sportinių maisto papildų dviratininkams (gėrimas, anticramp, kt.), ir dar daugiau ypač MTB trasos dalyviams :-)

Laukime visų pirmadienį aikštelėje prie PC Molas K. Baršausko g. 66 A nuo 9:00. Startas 10:00.
Nepamirškite pasirūpinti savo dviračiu, atsargine kamera, pompa, klijais-lopais. Būtinai įsidėkite daug atsigerti ir užkasti. Į lydinčia mašiną galima pasidėti vieną nedidelė kuprinę ar terbelę. Pakeliui į priekį ir atgal bus maitinimo punktai, bet savos atsargos visada praverčia :-)
Vartotojo avataras
LinasV
 
Pranešimai: 2202
Užsiregistravo: Pir Gru 19, 2005 21:16:53
Miestas: Kaunas
Stilius: All round

Re: Kaunas-Marijampolė-Kaunas 2013 birželio 24 d. maratonas

Standartinė sir_FX » Šeš Bir 22, 2013 11:13:23

Player1 rašė:
sir_FX rašė:Gal kas nors zinot ar yra imanoma, duoto marsruto zemelapio faila GPX isikelti i android irengini, kuriuo naudoju TomTom navigacija ar Endomondo programa?


I endomondo galima isikelti GPX faila is Bikely.com tik pries tai ji reikia perkonvertuoti sito konverterio pagalba, pasirenkant 'GPX Track' tipa isejime. Tada per Endomondo kurti nauja Workout'a ir suimportuoti turima faila.

SekmesDėkui už pagalbą. Mačiau jau yra šis maršrutas įkeltas kažkieno į Endomondo kelius.
sir_FX
 
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: Ant Kov 19, 2013 21:14:57
Stilius: XC

Re: Kaunas-Marijampolė-Kaunas 2013 birželio 24 d. maratonas

Standartinė LinasV » Šeš Bir 22, 2013 22:16:49

Atnaujinta K-M-K MTB trasa. Buvo netiksliai nurodytos dvi vietos: vienas kampas Kazlų Rūdos miške ir įvažiavimas į Marijampolę per Mokolus (nereikia daryti kampo per Via-Baltica).

Prašau įsikelti į savo prietaisus patikslintą maršrutą
http://www.bikely.com/maps/bike-path/kaunas-marijampole-kaunas-mtb
Vartotojo avataras
LinasV
 
Pranešimai: 2202
Užsiregistravo: Pir Gru 19, 2005 21:16:53
Miestas: Kaunas
Stilius: All round

Re: Kaunas-Marijampolė-Kaunas 2014 birželio 08 d. maratonas

Standartinė LinasV » Pir Geg 26, 2014 17:00:26

2014 m. birželio 8 d. tradicinis "grand fondo" stiliaus nevaržybinis Plento/MTB maratonas Kaunas-Marijampolė-Kaunas'2014 .
Renginys skirtas 1924 m. Lietuvos dviratininkų pirmenybėms, vykusioms maršrutu "Kaunas-Marijampolė-Kaunas".
Šiemet jubiliejus - 90 metų !

Planuojama pradžia birželio 08 d. 10 val. prie PC "Molas", finišas ten pat. Daugiau konkrečios informacijos dėl maršruto, programos ir kt. ketvirtadienį. Prieš renginį bus trasų gpx failai.

Atskiros Klasikinė (asfaltas su 5 ir 3 km žvyrkelio ruožais), Plento (tik asfaltas) ir MTB grupės, lydintis transportas su maitinimo punktu, tech. pagalba ir laiko fiksavimu, poilsis ir kultūrinė programa Marijampolėje. Prizai-siurprizai finišavusiems :-)
Galima važiuoti pusę distancijos iki Marijampolės ir atgal traukiniu ar autobusu arba pilną trasą K-M-K ~150 km.
Tai ne lenktynės, bet yra daug gerų ruožų su mažai eismo, kur smagu spontaniškai "atsukti" ir palenktyniauti savo grupelėje.

Paveikslėlis
Citata iš Ginto Žibūdos knygos "Marijampolės sporto ištakos ir krepšinio kelias" -

"1924 m. birželio 22 d. Marijampolę pasiekė tikros Lietuvos sporto varžybos. Maršrutu Kaunas-Marijampolė-Kaunas
įvyko Lietuvos dviratininkų pirmenybės. Varžybose dalyvavo 3 sportininkai iš Kybartų "Sveikatos", 3 iš "Makabi"
sporto sąjungos ir kt. - iš viso 15 dviratininkų, išdrįsusių pabandyti įveikti blogu keliu 110 km distanciją.
Marijampolės policijos vado Mačinskio ir Šaulių skyriaus vado Lozoraičio pastangomis mieste buvo gerai įrengtas
kontrolės, maitinimo, sanitarijos ir gydymo punktai. Atvykę Marijampolėn, dviratininkai 5-10 min ilsėjosi ir po to
grįžo atgal. Pirmas finišavo J. Kremeris (Kybartų "Sveikata"), distanciją įveikęs per 5 val. 06 min. 06 sek. ir pasiekęs
Lietuvos rekordą. Kitais metais šis rezultatas buvo žymiai pagerintas. "
Paskutinį kartą redagavo LinasV Pir Geg 26, 2014 18:13:20. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
LinasV
 
Pranešimai: 2202
Užsiregistravo: Pir Gru 19, 2005 21:16:53
Miestas: Kaunas
Stilius: All round

Re: Kaunas-Marijampolė-Kaunas 2014 birželio 08 d. maratonas

Standartinė Cvekas_GT » Pir Geg 26, 2014 18:01:38

norėčiau pravažiuot, bet per žvyra su plentinuku tikrai nelėksiu. Galėtų būt trasa kuri nors viena tik asfaltas :!:
Automobilių remontas Kaune
www.automano.lt
Cvekas_GT
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: Sek Bal 22, 2012 21:44:02
Stilius: Road

Re: Kaunas-Marijampolė-Kaunas 2014 birželio 08 d. maratonas

Standartinė avilys77 » Pir Geg 26, 2014 18:08:28

Kad ten to zvyro labai mazai,plentinuku pernai vaziavau ir viskas tvarkoj buvo.
avilys77
 
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: Sek Spa 10, 2010 12:59:45
Miestas: Kaunas
Stilius: Commuting

Re: Kaunas-Marijampolė-Kaunas 2014 birželio 08 d. maratonas

Standartinė LinasV » Pen Geg 30, 2014 19:03:13

Kaunas–Marijampolė–Kaunas‘2014 dviračių maratonas visiems. Informacija dalyviams

Kaunas-Marijampolė-Kaunas nevaržybinis dviračių maratonas vyks 2014 m. birželio 08 d. sekmadienį.
K-M-K startas ir finišas Kaune, K. Baršausko g. 66A PC “Molas” aikštelėje šalia “Molo” betoninio ženklo.
Registracija vietoje ir numerių išdavimas 2014 m. birželio 8 d. nuo 9:00 val. Bendras startas 10:00 val.
Tarpinis finišas Marijampolėje iki 14 val. Finišas Kaune prie „Molo“ uždaromas 19:00 val.
Startinis mokestis 20 Lt (dalyvio medalis finišavus savo distancijoje, 2 maitinimo punktai, lydintis transportas ir tech.pagalba, laiko fiksavimas). Trims ir daugiau šeimos nariams 25 proc. nuolaida.
Nepilnamečiai gali dalyvauti tik su tėvais ar globėjais. Rekomenduojama ne jaunesni kaip 1999 m.

Dalyvio medaliai tik iš anksto užsiregistravusiems iki birželio 5 d.
http://dviratai.lt/kaunas-mariampole/kaunas-mariampole-registracija.html

Renginys skirtas paminėti istorines 1924 m. birželio 22 d. įvykusias pirmas dviračių varžybas Kaunas-Marijampolė-Kaunas, pagerinti savo ištvermę ir aplankyti Marijampolę.

Dalyviai registracijos metu pasirenka vieną iš 3 maršrutų: Pagrindinis (klasika) ~140 km (asfaltas ir 8 km žvyrkelio), Plento (~160 km asfaltas) ir MTB (~160 km žvyrkeliai, miško-laukų keliai, asfaltas) Atskirai bus parinktas MTB maratono tipo maršrutas žvyrkeliais ir lauko keliais ~150 km.
Dalyviams fiksuojami tarpiniai laikai maitinimo punkte ir Marijampolėje bei finiše prie PC „Molas“.

Kam per ilgas visas maršrutas, siūlome iš Marijampolės grįžti traukiniu arba „Kautros“ autobusais (Kautra veža dviračiu nemokamai, bilietas tik keleiviui).

Kiekviename maršrute bus lydintis transportas, maitinimo punktas, laiko fiksacija visiems dalyviams. Visi dalyviai prieš startą gaus maršruto aprašymą ir žemėlapį.

K-M-K jau 5-tą kartą vykstantis „Gran fondo“ dviračių maratonas visiems. Gran fondo masinių dviratininkų renginių tradicija atsirado Italijoje daugiau kaip prieš 100 metų. „Gran fondo“ reiškia „didelį pamatą, ilgą distanciją, didelę ištvermę“. Gran fondo būna masinės dviračių mėgėjų varžybos ir masiniai sportiniai-kultūriniai nevaržybiniai maratonai mėgėjams ilgoje distancijoje virš 100 km, dažnai su žvyrkelių ar grindinių atkarpomis. Italijoje gimusi tradicija šiuo metu populiari visoje Europoje ir Šiaurės Amerikoje.

Po bendro starto prie PC „Molas“ dalyviai natūraliai pagal savo tempą išsiskirsto į grupes ar pavieniui ir važiuoja savo maršrutu jiems patogiu greičiu, sustodami kada jiems reikia. Tarpiniuose maitinimo punktuose pakeliui į Marijampolę ir atgal į Kauną bus atsigerti ir užkasti. Jie veiks ribotą laiką. Maitinimo punktas prieš Marijampolę visiems Kazlų Rūdos centre, prie PC IKI.
Grįžtant į Kauną Pagrindinei ir Plento grupei maitinimas Gudeliuose. MTB grupei – Klebiškyje.
Atvykus į Marijampolę poilsis, kultūrinė programa, pietūs ir kiekvieno maršruto atskiras startas į Kauną. Pagrindinė, Plento ir MTB grupės važiuoja savarankiškai.

Maršrutai nežymėti, bet lengvai atpažįstami. Dalyviai starte gaus maršruto aprašymą ir žemėlapį, bus instruktažas, gpx/Endomondo failai turintiems navigacijos prietaisus. Lydinčioje mašinoje galima įsidėti vieną kuprinę su asmeniniais daiktais. Važiavimas vyksta bendro naudojimo keliuose be eismo apribojimų, visi dalyviai privalo laikytis Kelių eismo taisyklių ir patys pilnai atsakingi už savo elgesį bei jo pasekmes.

Programa Marijampolėje:
Sustojimas ir poilsis Vytauto parke Vytauto g., seniausiame miesto parke Marijampolėje. 2012 metais baigti parko rekonstrukcijos darbai, kurių metu iškirsti menkaverčiai medžiai, įrengti takai, apšvietimas, atrakcionai vaikams, fontanas ir kt. 2010 m. atidengtas skulptoriaus Juliaus Narušio sukurtas paminklas Vytautui Didžiajam.
http://www.marijampoletic.lt/lt/lankytinos-vietos/parkai/vytauto-parkas-detail

Marijampolės kraštotyros muziejaus lankymas 12-14:30 val. Bilietai suaugusiems 2 Lt, gidas grupei 10 Lt. Tarp eksponatų –vieni seniausių Lietuvoje rasto „Kirsnos“ žmogaus palaikai, tauro ragai ir kt. įdomybės.
http://www.marijampoletic.lt/lt/lankytinos-vietos/muziejai/marijampoles-krastotyros-muziejus-detail

Rekomenduojame pietauti kavinėje „Sotas“ Laisvės g,24 (~300 m. nuo Vytauto parko link Kauno).
K-M-K dalyviams specialus meniu su nuolaidomis.
http://www.marijampoletic.lt/lt/maitinimas/kavines/kavine-sotas-detail


Daugiau informacijos t. 8-699-33661

Organizatoriai VšĮ „Dviratai“
http://www.dviratai.lt
Vartotojo avataras
LinasV
 
Pranešimai: 2202
Užsiregistravo: Pir Gru 19, 2005 21:16:53
Miestas: Kaunas
Stilius: All round

Re: Kaunas-Marijampolė-Kaunas 2014 birželio 08 d. maratonas

Standartinė LinasV » Sek Bir 01, 2014 18:09:46

KAUNAS-MARIJAMPOLĖ-KAUNAS 2014 birželio 08 d. Maršrutai

Dviračių maratonas visiems Kaunas-Marijampolė-Kaunas vyks 2014 m. birželio 08 d. sekmadienį.
Startas ir finišas Kaune prekybos ir paslaugų centro “Molas” aikštelėje šalia “Molo” betoninio ženklo.
Registracija vietoje ir numerių išdavimas 2014 m. birželio 08 d. nuo 9:00 val. Startas 10:00 val.

Išankstinė registracija http://dviratai.lt/kaunas-mariampole/kaunas-mariampole-registracija.html
Dalyvio medaliai tik iš anksto užsiregistravusiems iki birželio 5 d.
Startinis mokestis 20 Lt (dalyvio medalis finišavus savo distancijoje, 2 maitinimo punktai, lydintis transportas ir tech. pagalba, laiko fiksavimas). Trims ir daugiau šeimos nariams 25 proc. nuolaida. Nepilnamečiai gali dalyvauti tik su tėvais ar globėjais. Rekomenduojama ne jaunesni kaip 1999 m. gimimo.

Renginys skirtas paminėti istorines 1924 m. birželio 22 d. įvykusias pirmas dviračių varžybas Kaunas-Marijampolė-Kaunas.
Tai nevaržybinis dviračių maratonas trimis maršrutais: Pagrindinis, Plentinis ir MTB. Galite važiuoti ramiai ir mėgautis arba lenktyniauti su draugais
Maršrutai neženklinti, dalyviai prieš kelionę gaus žemėlapius ir aprašymus, instruktažą.
Rekomenduoju parsisiųsti norimo maršruto GPX bylą (per Bikely nuorodą), jei turite tam skirtą navigacijos prietaisą.
Važiavimas vyksta bendro naudojimo keliuose be eismo apribojimų, visi dalyviai privalo laikytis Kelių eismo taisyklių ir patys pilnai atsakingi už savo elgesį bei jo pasekmes.

I. DETALŪS MARŠRUTŲ ŽEMĖLAPIAI. Galima parsisiųsti GPX ar KLM bylą.
1) Pagrindinis maršrutas 152 km, tame tarpe ~9 km žvyrkelio. Vidutinė važiavimo trukmė ~6-7 val.
http://www.bikely.com/maps/bike-path/copy-of-kaunas-marijampole-kaunas-maratonas-pagrindine

2) Plentinis maršrutas 168 km tik asfaltas. Vidutinė važiavimo trukmė ~6-7 val.
http://www.bikely.com/maps/bike-path/kaunas-marijampole-kaunas-plentas-2014

3) MTB maršrutas 159 km asfalto, žvyrkelio, miško ir laukų keliukų, pievų takų.
Vidutinė važiavimo trukmė ~8 val. Linas V. bus grupės vadovas, tempas vidutinis. Arba savarankiškai su GPX track‘u ir vadovautis orientavimosi įgūdžiais ir navigacija, žemėlapiu.
http://www.bikely.com/maps/bike-path/kaunas-marijampole-kaunas-mtb


II. DETALUS KELIO APRAŠYMAS pagrindiniam ir plentiniam maršrutams.

2.1. Iš Kauno
Iš Kauno išvažiavimas K. Baršausko g. nuo kalno pro geležinkelio stotį, per M.K. Čiurlionio tiltą ir Europos per. užvažiuoti įkalnėn iki Veiverių g. sankryžos šviesoforo. Ten sukti į kairę ir pagrindine Veiverių g. tiesiai į Garliavą iki šviesoforo ties J. Lukšos g. į Mastaičius. Garliavoje prie šviesoforo T formos sankryžoje J. Lukšos g. dešinėn į Mastaičius ir visą laiką tiesiai iki žiedo.

Pagrindinis maršrutas:
Nuo žiedo toliau tiesiai link Pažėrų-Kazlų Rūdos. Asfaltuotas ramaus eismo kelias į Pažėrus, posūkis kairėn ir tuoj sankryžoje dešinėn rodyklė „Kazlų Rūda 15 km“. Sukti pagal rodyklę ir tiesiai iki Kazlų Rūdos. Už Pagramdinės bus 1,4 km žvyrkelio per mišką, toliau naujas puikus asfaltas. Kazlų Rūdoje T formos sankryžoje kairėn pagrindine gatve link centro.

Plentinis maršrutas nuo žiedo kairėn, išvažiuoti į Juragius, Via-Baltica kelias dešinėn, už viaduko sukti dešinėn į Mauručius. Senuoju Marijampolės plentui pro Veiverius, Skriaudžius iki posūkio dešinėn į Jūrės glž. st. Jūrėje st. prieš pervažą posūkis kairėn ir asfaltuotas kelias palei geležinkelį, toliau per mišką, pro Čečėtus iki Kazlų Rūdos. Mieste posūkis dešinėn per glž. pervažą ir iki centro Vytauto g. skveras prie IKI parduotuvės.

Pirmas maitinimo punktas Kazlų Rūdoje parkelyje šalia IKI parduotuvės Vytauto-Vasario 16-os g. kampas. Toliau centrine Vytauto gatve šalia geležinkelio ir nekirtus pervažos dešinėn Gedimino g. iki kapinių kol bus rodyklė posūkyje kairėn į „Bagotoji“. Geras asfaltas iki T formos sankryžos, sukti kairėn per pervažą- Antanavas.
Tiesiai už sankryžos parko gilumoje matosi restauruota medinė Antanavo dvaro koplyčia (verta apžiūrėti).

2.2. Pagrindinis maršrutas nuo Antanavo.
Antanave kelyje nr. 136 sukti dešinėn link Pilviškių ir už kelių šimtų m kairėn rodyklė „Ramoniškiai“. Tiesiai asfaltuotas kelias, tiltas per Šešupę, pagrindiniu asfaltu į Ramoniškius. Už jų asfaltas baigsis. T formos sankryžoje kairėn žvyrkeliu 5 km iki Šunskų - miestelio pradžioje vėl T formos sankryža-dešinėn-centre vėl dešinėn rodyklė „Marijampolė“. Pagrindiniu asfaltas, kirsti Via Baltica ir tiesiai pro Mokolus link Marijampolės centro į J. Basanavičiaus aikštę prie savivaldybės. Rekomenduoju T sankryžoje ties Lukoil degaline sukti kairėn link ligoninės, pervažiavus tiltą iškart dešinėn ir nusileisti šlaitu prie upės į dviračių taką. Pakrante vingiuojantis takas išves iki Poezijos parko ir dar toliau iki užtvankos. Sukti kairėn į Bažnyčios g. ir išlįsti į centrinę Vytauto g. iki Vytauto parko su fontanais. Kitoje gatvės pusėje Marijampolės kraštotyros muziejus. Prie parko aikštelėje lauks lydintis automobilis. Pietūs kavinėje „Sotas“ Laisvės g. 24. Muziejaus apžiūra.

Pagrindinis maršrutas atgal. Išvažiavimas iš Marijampolės (žr. žemiau) ir toliau iki maitinimo punkto Gudeliuose pagrindiniam ir plentiniam vienodas.
Už maitinimo punkto Gudeliuose, sankryžoje su senuoju Marijampolės plentu sukti dešinėn link Kauno. Pravažiavus Skriaudžius - Veiverių centre nusukimas kairėn pagal rodyklę „Pažėrai 5 km“. Asfaltas-3 km žvyrkelio-vėl asfaltas-Pažėrai. Prie bažnyčios sankryžoje dešinėn ir tuo pačiu keliu iki žiedo link Mastaičių.
Nuo Mastaičių žiedo važiuojate tiesiai link Šakių plento iki sankryžos su gyvenviete. Ten sukti dešinėn į žvyrkelį, juo pavažiavus iki pirmos sankryžos žvyrkeliu kairėn iki gyvenvietės. Ten prasideda asfaltas, kelias pralenda po Via-Baltica ir atvažiuojate į Noreikiškes. Važiuojate pagrindine Šiltnamių gatve, Julijanavos gatve iki Europos per. ir juo tiesiai pro M.K. Čiurlionio tiltą grįžtate iki PC „Molas“. Finišas.


2.3. Plentinis maršrutas Antanavas-Marijampolė-Kaunas
Iki Antanavo kaip Pagrindinis maršrutas.
Antanave sankryžoje su Pilviškių keliu nr. 136 sukti kairėn ir tiesiai- Gavaltuva-Klevinkalnis- iki senojo Marijampolės plento, sankryžoje dešinėn-iki sankryžos su Via Baltica. Važiuoti Via-Baltica pakraščiu 2,4 km per geležinkelio tiltą iki Puskelnių. Puskelniuose posūkis dešinėn ir sankryžoje kairėn. Šalia magistralės bus kelias ir dviračių takas iki pat Marijampolės.
Marijampolėje visą laiką tiesiai pagrindine Kauno g. (intensyvus eismas). Kur pagrindinė gatvė V.Kudirkos g. sukasi kairėn-jums dešiniau tiesiai susiaurėjusia Kauno g. per senamiestį iki J. Basanavičiaus a. prie savivaldybės, kirsti visą aikštę, tiesiai išlįsti į Vytauto g. ir ja kelis šimtus metrų iki Vytauto parko.
Pietūs kavinėje „Sotas“ Laisvės g. 24. Pagrįžus kelis šimtus metrų link Basanavičiaus a.

Plentas atgal: kaip Pagrindinis maršrutas pro Gudelius (maitinimo punktas)-iki senojo Marijampolės plento – dešinėn – Skriaudžiai-Veiveriai – Mauručiai – palįsti po viaduku ir užvažiuoti į Via Baltica link Kauno – Juragiai.
Pačiuose Juragiuose pamatysite anoje plento pusėje nusukimą pagal rodyklę „Kačerginė“ (Mastaičius), bet jums pavažiuoti tiesiai plente už 100-200 m ir kairėje pamatysite skiriamosios juostos kirtimą-takelį tarp plento krypčių. Juo kirsti skiriamą juostą ir pagrįžus atgal nusukti dešinėn pagal rodyklę „Kačerginė“ iki žiedo į Mastaičius. Pro žiedą tiesiai iki Šakių plento (sriubos ratukas), plente dešinėn pro Ringaudus iki Akademijos. Ten sankryžoje prie šviesoforo dešinėn, už kelių šimtų m nusukimas kairėn į Kauną. Nusileidus iki Marvelės, prieš tiltą posūkis dešinėn ir Marvelės g. iki Aleksoto tilto, toliau O.H. Minkovskių gatve iki M.K. Čiurlionio tilto, per tiltą, K. Baršausko g. iki PC „Molas“. Finišas.

2.4. Išvažiavimas iš Marijampolės pagrindiniam ir plentiniam maršrutams.
Pagrindine Kauno g. iki Statoil degalinės prie išvažiavimo iš Marijampolės į Kauną. Prieš viaduką kertame gatvę į kairę ir įvažiuojame į dviračių taką kaire puse išilgai Via Baltica kelio-dvirtakiu iki Puskelnių-senojo plento atkarpa per Puskelnius- už Puskelnių pabaigos ženklo prieš pat viaduką sukti į plentą, kirsti kelią, išlįsti į Via-Baltica magistralę ir ja važiuoti. Pervažiavus tiltą per geležinkelį už jo iškart dešinėn nusukimas į asfaltuotą kelią. Juo visą laiką tiesiai pro Utaliną-Plutiškes-kertame Via-Baltica plentą-tiesiai Gudeliai.

Gudeliuose bus antras maitinimo punktas aikštelėje prie parduotuvės.
- toliau-dešinėn senasis Marijampolės plentas-Skriaudžiai-Veiveriai.

III. MTB maršrutas.
Išvažiavimas iš Kauno per Tunelio g. Čiurliono tiltą, Europos pr. iki nusukimo į Kalvarijų g. Ja iki ženklo „Tirkliškių dvaras“ ir kairėn į Tirkliškių g. toliau Jonučių g. , tiesiai, kertame kelią, žvyrkelis iki sankryžos į Mastaičius dešinėn. Pro Mastaičius link Pažėrų. Už žiedo pora km ir keliukas dešinėn per laukus.
Toliau žvyrkeliai, pievų, miškų ir laukų keliukai pagal žemėlapį. Vietomis keliukai beveik išnykę, likę tik senos vėžės žolėse ar vos įžiūrimi takai. Keliose vietose bus purvini šlapi keliukai per miškus. Vietomis išlysime į asfaltą.
Apsigalvojus kad nebenori MTB, nuo Kazlų Rūdos galima pasukti Pagrindiniu maršrutu asfaltu. Arba nuo Marijampolės galima grįžti Pagrindiniu maršrutu. Pačiam MTB maršruto gale netoli Kauno bus kampas keliui namo patrumpinti.

IV. Pusė maratono
Pasirinkę bet kurį maršrutą gali minti dviračiu iki Marijampolės, ten papietauti, apžiūrėti miestą namo grįžti „Kautros“ autobusu.
„Kautros“ autobusai vežantys dviračius iš Marijampolės į Kauną 12:10; 13:25; 13:40; 14:55; 16:40; 19:40.

Informacija: http://www.dviratai.lt
Vartotojo avataras
LinasV
 
Pranešimai: 2202
Užsiregistravo: Pir Gru 19, 2005 21:16:53
Miestas: Kaunas
Stilius: All round

Re: Kaunas-Marijampolė-Kaunas 2014 birželio 08 d. maratonas

Standartinė rkr » Pir Bir 02, 2014 11:22:34

Klausimas: startini mokesti pervesti (nerandu kur) ar susimokėti atsiimant numerius?
Taip pat- nebus labai blogai jei apsigalvosiu kuria trasa mint?
rkr
 
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: Tre Rgs 19, 2012 17:42:27
Stilius: XC

Re: Kaunas-Marijampolė-Kaunas 2014 birželio 08 d. maratonas

Standartinė LinasV » Pir Bir 02, 2014 12:10:34

Startinio pavedimui:
Gavėjo pavadinimas : VŠI Dviratai, sąskaita: LT707300010124710435, AB bankas "Swedbank".
Paskirtis: KMK ir pavardė už ką sumokėta.
Distanciją galėsi pasikeisti vietoje atsiimant numerį. Skaičiuojame distancijų žmones dėl aptarnavimo ir maitinimo pakeliui.
Vartotojo avataras
LinasV
 
Pranešimai: 2202
Užsiregistravo: Pir Gru 19, 2005 21:16:53
Miestas: Kaunas
Stilius: All round

Re: Kaunas-Marijampolė-Kaunas 2014 birželio 08 d. maratonas

Standartinė LinasV » Tre Bir 04, 2014 13:26:28

Lietuviškas "Gran fondo" Kaunas-Marijampolė-Kaunas jau šį sekmadienį birželio 8 d. 10 val. startuos iš Kauno nuo PC "Molas" aikštelės. ~160 km=100 mylių Sūduvos kelių gryno asfalto arba su žvyrkelio priemaiša, arba MTB bekelės. Pasirinkite savo maršrutą registracijos metu. Nevaržybinis dviračių maratonas su lydinčiu transportu, maitinimu ir servisu. Kad nugara pailsėtų nuo kuprinės :-) Šiandien paskutinė išankstinės registracijos diena. Dalyvio medaliai tik iš anksto registruotiems žmonėms.
Jau užsiregistravo 74 žmonės, pranašauja gerą orą.
http://dviratai.lt/kaunas-mariampole/kaunas-mariampole-registracija.html
Vartotojo avataras
LinasV
 
Pranešimai: 2202
Užsiregistravo: Pir Gru 19, 2005 21:16:53
Miestas: Kaunas
Stilius: All round

Re: Kaunas-Marijampolė-Kaunas 2014 birželio 08 d. maratonas

Standartinė rkr » Pir Bir 09, 2014 8:50:34

Mano pirmas vaziavimas didele grupe ivyko. Oras nepasitaike toks geras kaip tiketasi, nes i starta atmyniau visas slapias. O po to susukus su slapiais batais ~100km koju vaizdelis buvo nekoks.

Myniau plentininku trasa. Is Molo pajudejus kaip ir prognozuota jungemes i grupes. As buvau antroje. Nuskridusia pirmaja grupe pasivijom dar pries Kazlu Ruda. Pasivytoji grupe (ir keli kiti) nuo musu periodiskai atsiplesdavo, pasitaskydavo ir vel prisijungdavo (nieko tame blogo jei turi energijos pertekliu :) ). Vaziavom tikrai tvarkingai, keitemes, palaukem galo, kartais letindavom kad nepamest - labai tvarkingai, graziai ir smagiai :cowboy: Iki Marijampoles 89.5km su 30.5km/h vidutiniu mynimo greicu.

Marijampoles parke pirma avarija. Berniukui ranka lygtais luzo, o mergaitei ranka ir koja subintuota. Abu vaziavo namo su auto. Nuo tada ir prasidejo burdakas. Viena grupe plentininku isvaziavo atgal anksciau. Gryztanciu pagal programa buvo ~1/2. Antra avarija uz poros posukiu nuo nuo gryzimo starto. Vietinis dviratininkas su pienoveziu kazkam pasimaise ir abu draugiskai prigule. Pasekmiu nezinau, bet abu lygtais atsikele ir vaziavo toliau. Is tolimesnio vaziavimo malonumo jau nebuvo. Plaukem kaip koks durniu laivas. Tai kas vaziuot ant rato nemoka ir sedi per viduri (isstumia salia minanti ir priartejus rata braukia), tai elementariai vaziuot nesimuistant nemoka (sukineja istisai, muistosi, stojasi, greicio nelaiko, o kai grupej nuo tokio (tokios tiksliau) vaziuoja per pora metru atstumo, tai grupes islaikyt neimanoma), kiti kokie trys spurtuoja, o tada velkasi ant 20km/h per visa juosta ir is paskos atvaziaves traukinys sustoja. O kaip vaziuojam tai taip ir griunam. Viena berniuka nustumia nuo kelio i pieva (skrydis tikrai grazus), ir uz kokiu poros simtu metru kitas berniukas nepaziurejas issoka i priesinga eismo juosta (turbut i miskeli) pries dzipa. Nedaug truko kad nuskyne butu. Zodziu burdakas :bita:

Likus ~40km i prieki soka skubantieji ir 30+km/h su geru soniniu veju. Po ~20km mano garas baikias ir stoju pasipildyt cukraus. Jei nebuciau pries tai tempes atkarpos per Veiverius gal ir buciau issilaikes, nu bet yra kaip yra. Su drauge dar sulaukem vieno atkritusio ir dabar jau pavejuj 30+km/h ramiai vaziavom pro Akademija. Pries paskutini kalna dar sutikom pora mynusiu misria ir MTB trasas. I kalna truputi ant rato pasedejo, bet virsuj likom dviese. Finisas. 76.4km su 31km/h vidutiniu mynimo.

Organizatoriams dedam pliusa. Ipac del sausainiu kiekio :)

O mynikai tai sveiko proto turekit. Jei nori pasitaskyt ir skrendi vienas (ar su tokiu paciu darugu), tai nieks nepyks, dar ir paziuret grazu. Bet jei vaziuoji grupej, tai geriau jau vaziuok leciau, bet saugok save ir kitus, nes issiteksi tai ne tik tu, o ir visi esantys uz taves.

Endomondo jei kam idomu: http://www.endomondo.com/workouts/353955028/2342442 .
rkr
 
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: Tre Rgs 19, 2012 17:42:27
Stilius: XC

Kitas

Grįžti į Susitikimai, varžybos, renginiai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių