VAP/S · 2007 – Vilniaus apylinkių parkai savaitgaliais

Standartinė Gerasdviratis » Šeš Bir 09, 2007 18:24:14

Tai tu vistiek pirmas nuvaziuosi-palauksi.
Immortal riders army
Loki God of fire.
Vartotojo avataras
Gerasdviratis

Stilius: Road

Standartinė RiderMan » Šeš Bir 09, 2007 20:45:20

Nevaziuosiu. Bijau smelio ir atstumo (salyginai atstumas-tempas).
Galiu su Jumis nebegriziti, tad nerizikuosiu, o ramiai iki vakaro pasivazinesiu kazkur vienas...

Gero Jums rytoj kelio ir oro!
Vartotojo avataras
RiderMan

Standartinė NewName » Šeš Bir 09, 2007 21:29:52

RiderMan rašė:Nevaziuosiu. Bijau smelio ir atstumo (salyginai atstumas-tempas).
Galiu su Jumis nebegriziti, tad nerizikuosiu, o ramiai iki vakaro pasivazinesiu kazkur vienas...

Gero Jums rytoj kelio ir oro!
As siulai vaziuoti ;) su traukiniu nuvarysim iki pabrades ir tada bus apie geru 100km, taigi nera daug :)
NewName

Stilius: All round

Standartinė aleksej » Šeš Bir 09, 2007 22:10:50

As vaziuosiu.Lauksiu 8;30 prie parduotuves.[tikiosiu grizes namo,neatkinu nogi] :lol:
Vartotojo avataras
aleksej

Standartinė Gerasdviratis » Šeš Bir 09, 2007 22:30:28

aleksej rašė:As vaziuosiu.Lauksiu 8;30 prie parduotuves.[tikiosiu grizes namo,neatkinu nogi] :lol:

O kam jas otkinut,tik krepsi pasiimk,nes miske valgyt nebus.Siu metu rekordas 250 per diena,nieko gyvi.
Immortal riders army
Loki God of fire.
Vartotojo avataras
Gerasdviratis

Standartinė NewName » Šeš Bir 09, 2007 22:35:15

Na tai as tada vaziuoju su traukiniu ir bandysiu laukti prie tilto i meskerine, jei ji rasiu :)
NewName

Standartinė Sumushtinis » Šeš Bir 09, 2007 23:29:08

Nu ka, deduos conti travelius, bet del krepsiu parke... Turbut nesidesiu, pasiimsiu kuprine. :roll:
Iki rytojaus.
Zygis turistinis, tai nebijokit - vistiek palauksim. O kilometrazas vistiek nera didelis, svarbu pasirinkt gera vidutini greiti, nes labai spaudziant greit pastipt galima. :roll:
Forks are for eating, Lefty's are for racing
Vartotojo avataras
Sumushtinis

Stilius: XC

Standartinė Marius » Šeš Bir 09, 2007 23:44:48

Atvaziuosiu prie parduotuves.
Vartotojo avataras
Marius

Standartinė Gerasdviratis » Sek Bir 10, 2007 8:14:41

Aisku foto vel nieks nepaims.
Immortal riders army
Loki God of fire.
Vartotojo avataras
Gerasdviratis

Standartinė Gerasdviratis » Sek Bir 10, 2007 21:59:01

Jau namie,kaip Sumustinis ryt jausis neaisku,o gal ir neistins.Man gavos 130 km,ale atidirbau uz viska.Buvo tokio smelio,kad net XC vedesi-nevaziavo.Ku jau man bedaryt.Esu patenkintas,kad zemelapi ir dabar puikiai skaitau,negrybavom.
Immortal riders army
Loki God of fire.
Vartotojo avataras
Gerasdviratis

Standartinė NewName » Sek Bir 10, 2007 22:47:52

Na as jau taip pat namie, ir tam paciam tikriausiai herojuj kita vietine fauna is bambalio i galva mete, ko pasakoje parasem pareiskima mentinej :) manau bus daugiau ziniu :twisted: Dekui visie uz smagu ir gera zygi :wink:
NewName

Standartinė aleksej » Sek Bir 10, 2007 22:55:55

As tik dabar grizau,Man isejo 170 km.Nekada nevaziavau tokio atstumo,bet labai patiko.Aciu visem.Einu megoti,nes rytoi 6;00 reiks darbe buti.
Vartotojo avataras
aleksej

Standartinė Sumushtinis » Sek Bir 10, 2007 23:10:55

Sumushtinis neistins. Turbut atsparus busiu, nes dabar tai net nesijaucia, kad kazkas buvo.
Man gavos 173km.
Apie ta ivyki (jei apie ta kalbam), tai mes vaziavom nuo Nemencines link Vilniaus ir jau Nemencinei visi nervuoti labai buvo, pypsina, sukauja. Viena boba pravaziavo, papypsino, dar ten keli pikti buvo.
Turbut karstis ir alkoholis labai zmones veikia.
Po to ties tuo policijos masinos maketu metemes i kita puse, norejom vaziuot dvir. taku. Persimetem, kazkiek pavaziave taku, pamatem kitoje puseje vaziuojanti mersa su itartinai ikalusiom personom. Sveite jie mum kazkoki butelioka, man pro sali praskrido, bet kiek supratau Sharchanui pataike i galva. (o kas ten istino - nezinau, lyg ir nebuvo jam nieko?). Po to girdejom visokius izeidinejimus ir t.t. Dar islipo, norejo dudon duot. Gal ir butume atkirte, bet visgi pervarge kai arkliai. Pats asmeniskai jei is pirmo smugio neiskirsciau tai zopen butu. Nu zodziu, toliau pavaziavom, Sharchanas paskambino, pranese policijai numerius ir situacija. Palekem iki Antakalnio, Marius paskambino ir pasiklause kur artimiausias policijos komisariatas, suzinojo, nuvaziavom i ji, paaiskinom situacija, Marius parase pareiskima ir isvykom (kiek sake policininkas tai tik vieno reiks, jei ka mes uz liudininkus or smthg). Automobilio savininkui sake ir taip pizdulei duos, ispes, o jei noresim tai ir kazka rimtesnio padarys (nors cia dar neaisku).
Nu lyg ir tiek. Dar privaziavus prie policijos kazokia girta melynnose aiskino, kad mes galim uzmust, nes vaziuojam dvir. taku. Kai isvaziavom is policijos elgesys jos kotais pasikeite. Pakele nuotaika beisvaziuojant. :lol:
Lyg ir tiek. Na zodziu - su nuotykiais.
Del trasos tai tikrai ziauroka buvo, bet likau nustebes - conti traveliai palyginus tikrai pasakiskai griebia smeliuka. Geltono galine padanga isvis turejo tolka pesnia kastis.
Dekui visiem uz kompanija. :wink:
Vartotojo avataras
Sumushtinis

Standartinė Sumushtinis » Sek Bir 10, 2007 23:35:21

gib rašė:Turėjau mintyje bitės geluonį Sumuštinio paaky. Sharchano kieta galva yra naujiena. Užuojauta. Gerai padarėt, kad policijai pranešėt, bet daug nesitikėkit, turėjau panašių reikalų, rezultatas - nulis sveikų.

Aisku. Bites geluonis zinok lyg ir neismigo, o gal ir ismigo. Bet tik pradzioj paskaudejo ir OK. Dabar lyg nieko nebutu buve. :)
Na pataike i salma. Gal ir nesitikesim, bet galu gale bent ispes vairuotoja.
Tvarka turi but. Reiks pradet veziotis duju baliona ir purkst tokius asilus, o po to snuki ismalt.
Zmogus pamates siuksle, dazniausiai ja ismeta i siuksliu deze, o po to ji jau keliauja i savartyna ir... Idomu kodel su tokiom siukslem nieks, nieko nedaro. Nors aisku, patys policininkai pasake, kad siuo metu patys sunkiai speja cia viska daryt, nes prie ezeru siuo metu visada daug konfliktu. Nuo karscio ir alkoholio marozam visad varztai dar labiau atsisuka.
Pradeda uzknist jau vairuotojai. Kiba sunku apvaziuot? Butina papypsint, pravaziuot 20cm nuo rankos.
Siaip matai privalumas tas, kad jei tokie dalykai pasikartotu antra karta automobilio savininkui jau butu nepyragai. O siaip tikekimes atkreips demesi, nes pareiskime sake rasyt, vaziuojant sportininku grupe. :lol:
Na ziuresim. Siaip nieko ten tokio labai ir neivyko, bet pikciausia, kad prisoko ir metyt pradejo kai mes vaziavom DVIRACIU TAKU. :roll:
Edit : Del masalu, tai siandien as ju magnetas. Pradzioj kazkoks gyvis sugebejo uzskrist uz salmo (pataike i anga kuri neturejo tinkliuko), po to bite, o galu gale ir laumzirgis i snuki voztelejo. :lol:
Vartotojo avataras
Sumushtinis

Standartinė xMGx » Pir Bir 11, 2007 0:07:35

Sumustini, kita karta meskere pasiimk... galesi pazvejoti, o masalo kaip matau pakeliui prisigaudysi :lol:
Vartotojo avataras
xMGx

Standartinė sharchanas » Pir Bir 11, 2007 0:14:13

Sumushtinis rašė:... Sveite jie mum kazkoki butelioka, man pro sali praskrido, bet kiek supratau Sharchanui pataike i galva. (o kas ten istino - nezinau, lyg ir nebuvo jam nieko?). Po to girdejom visokius izeidinejimus ir t.t. Dar islipo, norejo dudon duot. Gal ir butume atkirte, bet visgi pervarge kai arkliai. ...

eee. gaunas mentus apgavom. man tai nepataike. as pasilenkiau ir galvojau, kad tau kliuvo. o skambinau, nes jei periodiskai skambineji, tai gal kada ir tvarka bus... tai kaip te buvo? kam nors is musu pataike ar veltui i mentura lekem?
Vartotojo avataras
sharchanas

Stilius: Unicycle

Standartinė Marius » Pir Bir 11, 2007 1:08:21

Tebunie pataike, esmes nekeicia ;) O dar bloga naujiena yra ta, kad mano fotikas, pasirodo, sugedes ir visos foto yra niekam tikusios - blankios, neryskios ir tarsi su TV trikdziais per visa nuotraukos plota :(
Vartotojo avataras
Marius

Standartinė Algelis » Pir Bir 11, 2007 8:47:08

[quote="Marius"]Tebunie pataike, esmes nekeicia ;) O dar bloga naujiena yra ta, kad mano fotikas, pasirodo, sugedes ir visos foto yra niekam tikusios - blankios, neryskios ir tarsi su TV trikdziais per visa nuotraukos plota :([/quote]

Bandysiu pataisyti padeti. Idejau kelias nuotraukas:
http://www.gerasdviratis.lt/forum/viewt ... 0618#70618
Algelis

Standartinė yellowjacket » Pir Bir 11, 2007 12:38:59

Ką y, negalima pagulėt :roll: , atsakau į komentarą nes negalima komentuot miedia skilty. Buvau šioj kelionėj blogos formos, prieš tai kiek persitempiau ir mažai miegojau, jau iš Vilniaus važiuodamas jaučiausi pavargęs. Man patiko ežeras Karasiukas berods, kur antrąkart maudėmės, reiks ten nuvažiuot dar, vanduo skaidrus, neapšiktas, aplink gražus tankus miškas, kiek esu matęs ežerų šitas vienas geriausių, bent jau geresnis už Kiernovą-chrienovą.

Maža to, aš visą naktį vėmiau, tik dabar praėjo, matyt čeburėkas pagelbėjo, kitas maistas sėkmingai nukeliavo žemyn. Reiks jų nebevalgyt, bo jei neapsinuodiju, tai vyksta burbuliavimas pilve.

O mes be nuotykių parvažiavom, bet taip nutikt gali bet kam, vietoj to kad protelį pasigydytu - puldinėja žmones. Negalima vidury dienos budrumo prarast, rodos kažkiek civilizuotas kraštas, mašinos-kompiuteriai, o iš tikrųjų už gyvulius blogiau: prišiukšlint, prišikt, primušt.

Jo, GD varo su žemėlapiu kaip reikiant.

Matyt mariaus fotikas nusibaigė, gal jei yra garantija galima bandyt remontuot, man irgi taip buvo, taisyt kainuos brangiau nei naujas, kitą nusipirkau.
Vartotojo avataras
yellowjacket

Stilius: None

Standartinė Gerasdviratis » Pir Bir 11, 2007 21:40:09

A as ziur tu jau i Pabrade kai vaziavom kazkoks padveses buvai,kai laukem manem ,kad suluzai.Ceburekas cia nei prie ko,visi juos valgem ir nieko- as ant papuvusio maisto labai jautrus.Paprasciausiai ant smelio geras kruvis buvo,su mano padangom buvo isvis zopa,vietomis ratlankiu ,ka ten ratlankiu stipinu galvuciu nesimate is smelio,tai organizmas taupo energija-nevirskina.As si reiskini puikiai zinau.Buvo toks vienas zygis senokai.Tai buvo pats sunkiausias mano zygis.Karstis 48,nakti 25-28.Dulkes visur,kelias siaubingas,tokie akmenys,kad greiciau 15 km be sansu,pakilimai ir nusileidimai.Svarbiausiai,kad ir aukstyn ir zemyn greitis tas pats.O per diena su daiktais po 80 km.Krataisi 10 km/h ir viskas,is pradziu pabandem rimciau paminti,tai stipinu but neuzteke.Kol taisai-laikas bega,geriau leciau.Vakare sustoji ,i save paziuri-nei vienos spalvos ant rubu nesimato-vienos dulkes.Kozna vakara iskalbi visus rubus,ryte po kokiu 20 km vel tas pats.Tai va tokiose salygose po 4 dienu apie 60 proc dalyviu nebevalge praktiskai visiskai.Vaziuoja su dviraciu ir klausia ar stojam?Stojam.Xyjam ant sono ir miega nuo dviracio nuvirtes.Mes valgyt padarom,pazadinam:valgysi?Ne ,geriau pamiegosiu.Tai mum i nauda isejo labai,bo mes penkiese valgantys likome,tai koznas uz du kirsdavo.Viens buteli pasieme,veze,taip i Lietuva atgal ir parsiveze.Tokios apkrovos nejuokai,o vaistai paprasti-poilsio diena pilnas isimiegojimas.Praeina.
Tas reiskinys ir man buvo viena karta.Kalnuos pataikem i audra ir tiek medziu privarte...O medziai tai ne tokie sudmedziai,kaip Lietuvoj,kaip ne bukas,taip minimum metro skersmens.10 metru pavaziuoji ir vel kilnoji.Ir taip koki 50 km.Oi kaip tada nervas paeme...Aina peklon,dar bekeldamas dvirati radikulita gavau.Ir pajauciau ,kad sakes,nebevirskina.Bet ten nusileidimas koki 15 km,o paskui asfaltu 40 km.Tai nebebuvo kruvio,kita diena atsistaciau.
Immortal riders army
Loki God of fire.
Vartotojo avataras
Gerasdviratis

AnkstesnisKitas

Grįžti į Susitikimai, varžybos, renginiai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių