24 MTB XC varžybos Latvijoje 2011 (20-21.VIII)

Re: 24 MTB XC varžybos Latvijoje 2011 (20-21.VIII)

Standartinė Einoras » Ant Rgp 23, 2011 22:17:05

Aciu visiems uz sveikinimus. Apsidirbes kruva darbu dabar tik radau laiko papasakoti trumpai ir as savo ispudzius :) Beje gerai kad po tokiu varzybu nera atostogu kaip pasiimti,nes visai savaite neigalu vaizduoti galeciau,o vat darbas greit i vezes pastato,sian jau beveik neklisas vaikstau :) Tai va,pramynus pazintini ratuka su praeitu metu trecios vietos solo nugaletoju,pirmoji strategija buvo tokia-pirmus ratus vaziuojam visi kartu ramiai ir palaipsniui didinam tempa (bent as cia taip masciau..),deja Saulius atsuko ir nuruko,na atsukau ir as,veliau tas kardanas prilipo ir jau nebegalejau nulipti nuo jo kol tryliktam rate,nakti,ima traukt kojas,tada pasigauna mane Saulius ,sodina ant rato,imu daugiau kadensuoti,koju bent nakti jau nebetrauke (beje tai buvo mano antroji strategija,sest nakti Sauliui ant rato),ir nakti ilsejomes kas du ,kas viena ratuka. Toks Sauliaus protingas tempas ir begalo stipri motyvacija vaziuoti toliau istume mus i prizines vietas,plius Renatos lakstymai aplink mus,masazai ir vos ne iki uzkelimo ant dviracio,Mariaus atsidavimas tam kad visa tai butu iamzinta ir kitu kolegu palaikymas,tu paciu Latviu palaikymo suksniai labai padejo. As tikrai net sapnuot nesapnavau apie pirma vieta ir apskritai apie prizine negalvojau,kritus motivacijai galvojau kaip ilgiau pailseti,masciau tebunie ir ta trecia vieta,jau ir tai pergerai,bet kurgi,cia neman tos pirmos vietos taip reikejo,bet visai palaikymo komandai,atvaziave su Saulium jau dziugaujam kad liko poaskutinis ratas,kuri galim iveikineti ilgiau nei valanda,bet staiga kai ims kaukt,kai ims rekt vien garsiau uz kita,as aisku be nuovokos stoviu,gruda jie man ta banana,greifrukta,da kaskokios pastos purskia burnon ir kaska apie dar du ratus sneka ir kad pries paskutinis turi but iveiktas per 45min,nieko jau perrekti negaledamas atsisveikinu su sveiku protu ir pasileidziu i visiska nezinia,tik po keliu minuciu bandau suvokti ka as cia dabar darau,juk jegu nulis ,kaip man nuvaziuoti vos negreiciausia rata :) Ai iki dabar negaliu suprast kaip cia taip pavyko,gal tiesiok nemoku isnaudoti saves iki galo,o vat motivacijos trukuma tai tikrai stipru jauciu,noreciau kad Saulius paaiskintu kas ji sitaip motyvavo :shock: Spejau as i ta laika,bet jau uzskaitniame rate pirmam kalniuke taip sutrauke kojas kad 7minutes stovejau ir nieko padaryt negalejau,zodziu viskas cia tik per stebukla-nepakartociau... Beje priespaskutiniame rate kaskiek motivacijos dave tai jog visur jauciausi stebimas,vienas net su dviraciu is dalyviu jau pabaiges savo vaziavima bande is po medziu islindes sekti mane,oj kaip greit dulkem paseriau ir seip vis kysancios galvos verte mane mint mint ir spet... :) Bet dar karta sakau jei ne Saulius ir ne visa palaikymo komanda manes cia nebutu-ACIU...
Einoras

Stilius: XC

Standartinė EsEs » Tre Rgp 24, 2011 14:26:04

Ačiū kolegoms už gerus žodžius.
Jei ne puiki komanda - Renata, Einoras, Marius, Ridas, Linas, Dainius - tokio rezultato nebūtų. Jau Neries24h parodė, o Latvijos24h tik patvirtino, kad prisijungdamas prie šios kompanijos apturėsiu gerą laiką.
Varžybų eigą puikiai aprašė Linas.
iš savo padrikų prisiminimų pridėsiu tik tiek:
Startas (ale LeMan) einam/bėgam link dviračių ir pajudam į trasą kogero paskutiniam dešimtuke. Žinia, kad už 1-2km ilgas greitas techniškas vienvėžis nusileidimas, tenka paspaust - nesinori pasilikt už lėtesnių - plius veikia starto jaudulys/adrenalinas.
Tolesnės eigos nuoseklus aprašymas be dienoraščio sunkiai įmanomas - pravažiuoti ratai susimaišė į krūvą ir nebepamenu kuriam rate kas nutiko.
Pertraukas darau ištuštėjus gertuvėms, po 3/5/7/9 ratų, Einaras važiuoja kitu grafiku - 4/7/10. Nuo čia jis žada daryti pertraukas kas 2 ratus, pravažiavęs 11 ratų darau pertrauką, o Einaras pamiršta savo žodžius ir išvažiuoja į 13'tą ratą, ilgai nelaukęs išminu ir aš į savo 12'tą ratą, vidury trasos netyčiom pasiveju - ratą užbaigiam kartu. Čia mūsų keliai trumpam išsiskiria, aš minu dar vieną ratą, Einaras daro pertrauką.
Nuo pusės dviejų nakties pradedam minti drauge, mano sąskaitoje 14 ratų (Einaro 15'ka).
Trasoje tamsa/protarpiais lietus/rūkas - dviese smagiau/šviesiau. Važiuoju savo tempu, "prilaikau" Einarą.
Dėl lietaus trasos būklė blogėja, tešlynai darosi dar slidesni, mint nebesinori - darom pertraukas kas ratą.
Renata nuolat praneša rezultatus, paruošia šilto maisto, papildo gertuves, spėja praplauti/sutepti dviračių transmisiją, o mes vis tempiam laiką :)
Kaip dabar matyti darėm ryškiai per ilgas pertraukas 00:50:47 minam, 00:33:28 sėdim, 00:49:06 minam, 00:42:23 sėdim, 00:48:11 minam, 00:35:52 sėdim. Naktį pertraukų laikas bėgo fantastiškai greitai - ateičiai reikės stebėt pertraukų trukmę.
Konkurentai pasinaudojo šia mūsų klaida ir išsiveržė į priekį, nors šių mūsų ratų laikai buvo 6/22/9/10 min geresni
Švintant pradedam važiuot grafiku 2ratai + ~15min pertrauka.
Paryčiais Renata praneša, kad turim įveikt 4 ratus ir būsim 1 ir kogero 3, įveikus vieną ratą, sužinom, kad norint išsaugot pozicijas reikia vėl 4ratų :wall: . OK - 1 ratas (šio rato pabaigoj faktiškai aplenkiam antros vietos laimėtoją), mums pertrauka (konkurentas nestoja), 1 ratas įprastu tempu (pakeliui sutiktas Linas pagrasina :bita: kažką ar kažkur duoti jei nepravažiuosim dar dviejų ratų), 1 lėtas ratas (56min. :roll: vietoj įprastų 48-49min, žinant kad laiko dar daug), ir pasiekus finišą sužinom, kad Einarui norint iškovoti pirmą vietą - dar reikia minimum dviejų ratų :shock: , o trečiai vietai išlaikyti man pakankta vieno.
Organizatoriai kalba, kad per likusias 45min iki 12'tos valandos (kai uždaromas startas naujam ratui) rato įveikt nebeįmanoma, bet visa lietuvių komanda, kogero išskyrus Einarą, įsitikinusi priešingai - bandyti verta. Einaras išmina vienas - jo tempas man netinkamas.

Aš į savo paskutinį ratą važiuoju nebeskubėdamas - jam įveikti turiu 1h45min. Stengiuosi mėgautis (kiek tai įmanoma), dviratį stūmiu tik vienoje šaknytoje įkalnėje (į kurią tik antram ar trečiam rate sugebėjau įmint), galvoje prieštaringos mintys spėsiu/nespėsiu (nors laiko pakaktų ir į visas įkalnes vien stumiantis). Mėgaujuosi greitais nusileidimais, papartyne dviratį persinešu tik per pačią didžiausią tešlą, visur kitur minu. Pasiekęs finišą sužinau, kad Einaras spėjo pradėt 26'tą ratą :) - mūsų paskutinis drauge mintas lėtas ratas galimybės pasiekti pergalės neatėmė.

Taip pat sužinau, kad konkurentas dėl trečios vietos "pramiegojo" (2h:06min pertrauka prieš paskutinį ratą) savo šansą.
ir mano sąskaitoje dviem ratais daugiau - trečia vieta mano.

Nekantriai laukiam lyderių, Vilnis 26tą ratą finišuoja 12:43:59, beliko vienintelis klausimas spės ar nespės Einaras. Keletas nerimo akimirkų - finišo prieigose pasirodo Jis, 26'to rato finišo laikas 12:47:06 - ir pelnyta pirma vieta dėl trumpesnio distancijoje sugaišto laiko.

Fantastiškas finalas, puikios nuotaikos. Lengvas :badgrin: nuovargis juosmens srityje, "šilti" kojų raumenys iki antradienio.

Didžiausias AČIŪ šių varžybų "bitutei-darbininkei" Renatai, ir visai kompanijai už rūpestį/palaikymą. Be Jūsų nebūtų tokio rezultato - užimtų vietų ir puikiai praleisto laiko.
Gailėkitės tie - kas praleidot šį renginį.

Motyvacija mint kogero buvo: pirma - dėl Renatos pranešamų gerų žinių: "pirmas/trečias(ketvirtas)", "nedaug trūksta", "po vienodai ratų ir vejiesi"; antra - apetitas (užimti geresnę vietą) atsiranda bevalgant; trečia - ne grybų rinkti susirinkom, ketvirta - kai čempionas sėdi ant rato daug lengviau (kai paskutinis mano ratas vienumoje +4min nuo priešpaskutinio lėto rato kartu) ;)

Kas toliau? Kažkur galvoj sukasi naujas žodis H..Ha...Hanja?
Vartotojo avataras
EsEs

Stilius: All round

Standartinė manes cia nera » Tre Rgp 24, 2011 14:26:18

Dar karta sveikinu išpro,..nugalėjusius. Man pasirodė keista, jei neklystu vienintelis Einoras važiavo su pilnos amortizacijos dviračiu, kitų dalyviu didelė dalis mynė su kietom šakėm. Saulius važiavo su S dydžio dviračiu, kai reikėtų minimum M, ryžtas nugalėti buvo stipresnis. Visas varžybas Saulius , sakyčiau Einoro angelu sargu dirbo. Renata, man atrod0, kad tu nubėgai tiek km. kiek anie nuvažiavo, dar spejai pamaitinti, masažą padaryti ir dviračius nuplauti, grandinę sutepti. Linas su Dainium tarp savo važiavimų irgi komandai dirbo. Chebryte aš su jumis į žvalgyba eičiau ramus. O čia pro mano akutę https://picasaweb.google.com/108473945747158874077/Latvija24ValLenktynes
manes cia nera

Stilius: None

Standartinė kurmis » Tre Rgp 24, 2011 23:05:00

Zexel rašė:Tai ir sakau, kad man labiau patiktų, kad nugalėtojas būtų tas, kuris buvo greičiausias - nuvažiavo daugiausia ratų, o ratų nuvažiavus po lygiai - kuris pirmas kirto finišo liniją. Tokiu būdu būtų užtikrinta betarpiška kova petys į petį iki pat finišo.

Pagarba tavo nuomonei, bet jei varžybų distanciją dalyviai įveikė vienodą, tai man logiška, kad laimi tas kuris tą distanciją nuvažiavo per trumpesnį laiką. TdF arba Dakarą laimi tas kuris įveikė distanciją per trumpiausią laiką, o ne tas kuris finišavo pirmas paskutiniame etape. Man ratas tokiose varžybose analogiškas daugiadienių atskiriems etapams :roll:
Vartotojo avataras
kurmis

Standartinė LinasV » Ket Rgp 25, 2011 0:55:02

Varžybos vyksta ir rezultatai vertinami pagal nuostatus, ne pagal nuomones ;-) Bet nuomonė gali būti įdomi tokių renginių organizatoriams ateičiai. Reikėtų kreiptis į juos.
24h MTB Latvijoje formatas paprastas ir aiškus. Toks buvo man dalyvaujant 2009 ir šiemet. Dalyvis turi per 24 val. nuvažiuoti kuo daugiau ratų kaip galima greičiau. Gali važiuoti greičiau ir ilgiau ilsėtis, gali lėtai be poilsio, kaip kam patogiau. Jei keli žmonės/komandos nuvažiavo vienodą ratų skaičių, laimi tas, kuris greičiau nuvažiavo tą pačią distanciją. Nesvarbu, paskutiniame rate jis buvo pirmas ar paskutinis, vertinamas bendras ratų laikas.
Organizatoriai fiksuoja kiekvieną ratą, važiavimo ir poilsio laiką. Dalyviams patogu pasižiūrėti ir strateguoti savo ir varžovų veiksmus, yra varžybų intriga. Organizatoriai kontroliuoja situaciją, nes trasoje yra kelios kampų nukirtimo galimybės. Dideli ratų laiko skirtumai padėtų tą sugaudyti, ypač naktį. Arba pamatyti kažkur trasoje pasimetusį dalyvį (ilgai negrįžta).

Jei varžybos vyktų iš taško A į B ne ratu, o linija, tinkamesnis principas "kas pirmas-tas laimi".
Vartotojo avataras
LinasV

Standartinė Zexel » Ket Rgp 25, 2011 9:01:44

kurmis rašė:
Zexel rašė:Tai ir sakau, kad man labiau patiktų, kad nugalėtojas būtų tas, kuris buvo greičiausias - nuvažiavo daugiausia ratų, o ratų nuvažiavus po lygiai - kuris pirmas kirto finišo liniją. Tokiu būdu būtų užtikrinta betarpiška kova petys į petį iki pat finišo.

Pagarba tavo nuomonei, bet jei varžybų distanciją dalyviai įveikė vienodą, tai man logiška, kad laimi tas kuris tą distanciją nuvažiavo per trumpesnį laiką. TdF arba Dakarą laimi tas kuris įveikė distanciją per trumpiausią laiką, o ne tas kuris finišavo pirmas paskutiniame etape. Man ratas tokiose varžybose analogiškas daugiadienių atskiriems etapams :roll:

Būtent, kad esamas formatas artimesnis atskiro starto lenktynėms, kas iš esmės ir yra tas pats Dakaras ar TdF, o ilgų nuotolių lenktynės - 24 Le Man, 24 Nurburgring ir kt. "endurance" lenktynės vyksta pagal principą kas daugiau nuvažiuos ir pirmas kirs finišo liniją. Pagal Latvijoje naudotą formatą tą patį Le Maną per paskutinius kelis metus ne kartą būtų laimėję Peugeot, nes važiavo greičiau už Audi, bet ilgiau/dažniau lankėsi boksuose, dėl ko nuvažiavo tiek pat ratų, bet finišavo ne pirmi ir pagal Le Man taisykles NELAIMĖJO. Beje, net ir Le mane anksčiau buvo taisyklė (gal prieš 30 metų ar daugiau), kad laimi ILGIAUSIĄ distanciją nuvažiavęs lenktynininkas, tačiau po vieno atvejo, kai vienos komandos du lenktynininkai praktiškai kartu kirto finišą (pirmas palaukė antro, kad tilptų į vieną kadrą), pergalė buvo atiduota antrajam, nes pirmas kirtęs finišo liniją startavo iš pirmų pozicijų, o antras kirtęs liniją - iš galo, t.y. nuvažiavo gal 100 metrų ilgesnę distanciją. Po šitos nesąmonės taisykles pakeitė būtent, kad laimi daugiausia ratų nuvažiavęs ir pirmas kirtęs finišo liniją.

Dar kartą kartoju - nekritikuoju aš esamų taisyklių, bet man atrodo tokioms lenktynėms, kurios vadinasi 24 valandų lenktynės, o ne 24 valandų time trial, ar kažkas panašaus, labiau tiktų mano minimas taisyklių variantas. Kadangi tai tik mano nuomonė, daugiau niekas nieko nerašykit apie tai :mrgreen: , geriau sušukit tris kart valio nugalėtojui :cowboy:
Artūras
Vartotojo avataras
Zexel

Standartinė Deivux » Ket Rgp 25, 2011 17:58:09

Sveikinimai, pagarba uz istverme ir visu pirma psichologine ;)
Vartotojo avataras
Deivux

Stilius: Road

Re: 24 MTB XC varžybos Latvijoje 2013 (17-18.VIII)

Standartinė EsEs » Ant Rgp 13, 2013 15:40:14

Gal yra norinčių aplankyti MTB 24h varžybas Latvijoje (velo24.lv) 2013-08-17(18)?
Užsiregistravę trys lietuviai.
Vartotojo avataras
EsEs

Standartinė EcL » Tre Rgp 14, 2013 19:17:47

Sunku apsispręsti... Nors ir nepamynęs šiais metais, norėčiau sudalyvauti. Ar būtų galimybė prisijungti prie jūsų kompanijos, dėl maisto, gertuvių papildymo? Ir gal žinote ar registracija vietoje bus vykdoma? Atvažiuoti galėčiau ir vienas.
Vartotojo avataras
EcL

Standartinė EsEs » Tre Rgp 14, 2013 21:57:41

Oficiali registracija baigėsi 11'ta dieną. Dėl galimybės registruotis reiktu parašyt el.p. tjotiai sonjai.
Pažadėt aptarnavimo, deja, negaliu.
Šiuo metu sąraše likom dviese iš LT.
Vartotojo avataras
EsEs

Standartinė max » Sek Rgp 18, 2013 20:43:57

Sveikinimai Dariui ir Girenui - Sauliui ir Einorui :) Saunuoliai vyrai :)
Vartotojo avataras
max

Standartinė x-street » Sek Rgp 18, 2013 21:00:43

Sveikinimai, šaunuoliai ;) Pagarba už tokias pastangas...
x-street

Standartinė LinasV » Pir Rgp 19, 2013 15:02:47

MTB24 Latvijoje rezultatai. Pasak organizatorės Lindos, Saulius įkalė Latvijos MTB24 varžybų rekordą su 38 ratais, 353,4 km per 24:26:51 val.
Einoras 34 ratai 316,2 km per 23:05:17 val.
Aurelijus 26 ratai 241,8 km per 22:03:19 val.
http://velo24.lv/wp-content/uploads/2013/08/rezutati_2013.pdf
Vartotojo avataras
LinasV

Standartinė kormor » Pir Rgp 19, 2013 16:27:31

Šaunuoliai! Ar sudėtingą trasą latviai parinko, jeigu lyginant su lietuviškomis MTB24?
Ką teigdami meluoja 98% žmonių?.. "Su taisyklėmis susipažinau ir sutinku"
FOCUS Vilnius
kormor

Standartinė EcL » Tre Rgp 21, 2013 0:09:55

Esu dėkingas, Einoro ir Sauliaus palaikymo komandai, už visokeriopą pagalbą šiose varžybose! Labai apmaudu, kad neblogai fiziškai jaučiantis, po 18 valandų ir esant 3 vietoje, dėl nugaros ir "sėdynės" skausmų mano varžybos baigėsi, o buvo realių šansų nunešti visą podiumą... Šį norą dar tikrai išpildysim...Važiuodamas į Latviją tikėjausi kažko panašaus į lietuviškas 24val. trasas, kurios buvo maratoninio tipo ir daug vietų, jei ne fiziniam, tai bent jau sėdmenų, nugaros, bei rankų, poilsiui. Latviai gan aiškiai įvardijo, jog šios varžybos vykdomos kroso trasoje, ir čia jie tikrai pasistengė, beveik visa trasa driekėsi kalniukais tarp medžių, per samanas ir šaknis vienvėžiais takeliais, nuo mini bmx techniškų nusileidimų su dirbtiniais kalniukais ir viražais, iki super greitų ir ilgų nusileidimų su natūraliomis kliūtimis: duobės, šaknys, kelmai, mini eglutės, rąstigaliai ir begalę posūkių tarp jų. Nustebino IDEALUS trasos žymėjimas: kiekviena duobė, kelmas ir viskas, ką reikėjo pastebėti važiuojant, buvo pažymėta vėliavėlėmis ir matoma naktį, kiekvienas posūkis su juosta, rodyklėmis ir įsmeigtomis vėliavėlėmis, taip pat juostos ant medžių ir pan. ir visa tai dar buvo tikrinama ir tobulinama kiaurą parą... Trasa, 99% darbinė, nelengva, tačiau įdomi, visiškai nepanaši į lietuviškas 24val. trasas, galbūt, panaši savo šaknimis ir pobūdžiu į žaliųjų ežerų, tik su mažiau lygaus kelio ir lengviau įveikiamais kalniukais. Mano duomenimis ratas: 9.4 km, ~112m sukilimo.

P.S. Kas nuo kratymosi kentėjo nugaros skausmus, o kam ištino rankos tarp riešų ir alkūnių, bet čia gal Einoras pasipasakos... Nors 3-ią vietą laimėjęs važiavo išvis su rigida... Bei kvietimas dalyvauti šių organizatorių ~80km? kroso varžybose šale Latvijos sienos, xc.lv tūrėtų būti info.
Vartotojo avataras
EcL

Standartinė EsEs » Sek Rgp 25, 2013 5:44:55

Nuotraukos iš LT fotoreporterių - čia
Vartotojo avataras
EsEs

Re: 24 MTB XC varžybos Latvijoje 2014 (2-3.VIII)

Standartinė EsEs » Ket Rgp 07, 2014 10:36:04

Veni, Vidi, Vici

Priešistorė: 07.26 ketinau dalyvaut Lenkijos 24h, bet dėl kosulio 22'trą dieną aplankiau polikliniką ir gavau nurodymus 6 dienas vartot antibiotikus. Šeimyna pravedė informacinę kompaniją su verdiktu: dalyvausiu varžybose -> susigadinsiu širdį -> reiks persodint -> po 4-5 metų mirsiu. Kontrargumentų neturėjau, teko Lenkijos varžybų atsisakyt. Bet turėjau atsarginį variantą Latvijos 24h. Kosulys po antibiotikų nebuvo pilnai dingęs, bet dabar jau šeimyna nebeturėjo argumentų atgrasančių nuo varžybų.
Poistorė: po Latvijos varžybų šią savaitę vėl draugavau su gydytojais -> pirmadienį "blogas" (hemaglobinas ir dar kažkas) kraujas, antradienį "geras" kraujas + "gera" plaučių nuotrauka, trečiadienį LOR'istės išrašyta dar viena dozė kitokių antibiotikų - sako turėtų trijų piliulių pakakt.

Varžybų rytas prasidėjo ~4:30 pakuojamės, po 6'tos imam Paulių ir judam link varžybų centro. 10'tą pasiekiam Reikštukalnį. Laikas neprailgsta statom pavėsines/registruojamės/rengiamės, pagalbininkams bandom supasakot varžybų planą - kas/kur/kada. Aš kaip visada tempiu iki paskutinių sekundžių, link starto pajudu ir telefoną maigau (muziką jungiu) jau skaičiuojant 9..8..
Startuoju apie viduriuką. Trasa nežinoma, pirmas ratas neperskubant, stabdau dažniau nei reikėtų. Trasa labai įvairi kyli/leidiesi/krataisi su keliom ramesnėm pertraukėlėm. Po pirmo rato esu antras, atsilieku 40sek. antram rate prisiveju pirmąjį solininką Juri (estą), kažkiek pasitampius matau, kad manęs nepaleidžia - sėdu ant rato, greitesniuose nusileidimuose kartais išlendu į priekį bet nebandau pabėgt. Po 6'ių ratų Juris stabtelna susitept grandinę. 7'tame rate susikraunu 2,5min persvarą, po 8'to - 4,5min ir po 19'to rato jau turiu vieno rato (~40min) persvarą, po 22'tro - dviejų ratų, po 29'to - trijų ratų persvarą.
Šiame rate beminant pabendraujam su Juriu - pasipasakoja kad estijoje berods 4 kartus 24h nugalėtojas, pastaruosius kelis sezonus ne formoje - numina viso labo ~8kkm, iš pagrindinių grupių išplauka, ankstesniais sezonais mindavo po ~18kkm, tada "neplaukdavo". Pasiguodžia, kad trečias minantis latvis Vilnis Klinovičs (11'tais metais pralošęs Einarui, 12'tais laimėjęs) atsiliekantis vienu ratu ir minantis ne greičiau už jį nenori draugiškai "pasidalint" 2-3 vietų ir teks dar numint 5 ratus (pakako 4'ių).
Minant 31'ą ratą pokštelna priekinio rato stipinas - mažinu tempą posūkiuose bei greituose nusileidimuose, atsisakau priekinio stabdžio naudojimo. Iki garantuotos pirmos vietos trūksta vieno rato - minu lėtai saugau techniką. Artėjant link finišo stoju prie mūsų bazės - LT kompanija jau nebemina - laukiam 11'tos val. kai galėsime finišuot. Apie 10:30 su Paulium pėstute iškeliaujam įveikt paskutinius pusantro km. ir 11:00 kertam finišo liniją. Varžybos baigėsi. Galima buvo prie 32 ratų pridėt dar 3 ratus, pasiekt naują LV24h rekordą... bet yra gerai kaip yra. Organizmas atlaikė, technikos resursų irgi pakako.

8-9'to rato finišo pakilimo viršūnėje mėšlungis bandė griebt šlaunų priekinius ir galinius raumenis, bet pavartojus anticramp'o ir perėjus nuo 32-32 prie 24-32 kombinacijos beveik visose ilgesnėse ar statesnėse įkalnėse situacija susitvarkė.
Pulsas pradžioj 172max 160avg (planavau mažesnį avg), 10'tas ratas 162max 146avg, 20'tas ratas 141max 129avg, 24'tas ratas 135max 123avg. Vėliau nusmigo Garminas.

Padėka pagalbininkams Saulei ir Ryčiui, veikė puikiai, kiekviename rate suteikdavo po kelis maisto/gėrimų papildymus, viskas buvo laiku ir vietoje :)
Ačiū ir Einarui laikas nuo laiko palaikydavusiam kompaniją ir priversdavusiam pasitempt.
Sveikinimai Nerijai su puikiu ultramaratonų debiutu!
Pauliau - gera pradžia pusė darbo :)

Tarp dalyvių buvo užmatytas dar vienas lietuvis mynęs poroje su latviu.
REZULTATAI čia ; FOTO čia
važiavimo laiko, poilsio vizualizacija
Vartotojo avataras
EsEs

Standartinė Sumushtinis » Sek Rgp 10, 2014 18:04:20

Sveikinimai, tikrai smagu skaityt ispudzius, skaiciukus. :)
Siemet dar bus kokiu 24h mtb maratonu aplink?
Forks are for eating, Lefty's are for racing
Vartotojo avataras
Sumushtinis

Ankstesnis

Grįžti į Susitikimai, varžybos, renginiai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių