Pasivažinejimai Kaune

Pasivažinejimai Kaune

Standartinė Orientacininkas » Ket Sau 26, 2006 19:08:00

Ši savaitgalį 2006 01 28 šeštadienį galvoju iškylą ant Kauno marių ledo. Pradžia 11 val. prieš Pažaislio vienuolyną važiuojant nuo HE-so apatinėje automobilių aikštelėje [toje didesnėje arčiau pliažo] planuoju apie 2-3val. priklausomai nuo aplinkybių (gali būti šalta).
Gal kas nori prisijungti.
www.raidas.lt
Nuomoju baidares tel. 865770094 ....Dviratininkams su nuolaida....
Vartotojo avataras
Orientacininkas

Standartinė Opinion » Ket Sau 26, 2006 21:15:41

Prisijungčiau, bet tik ryt žinosiu ar nereiks į Vilnių važiuot. Šiaip planavau kažką panašaus praėjusį savaitgalį bet buvo extremely cold.
An intellectual is a man who doesn't know how to park a bike.
Vartotojo avataras
Opinion

Stilius: XC

Standartinė Mosquito » Ket Sau 26, 2006 21:30:19

Orientacininkas su sipais tai atsigaves ant ledo bus :D
Ziurekit bukit atsargus, girdejau yra visokiu drozianciu leda su masinom, tai nepatapkit kegliais :) deja prisijungt neteks, lankysiuos visagine, ir siaip bike'as ant daliu paleistas :)
Itin piktas moderatorius.
Vartotojo avataras
Mosquito

Standartinė Orientacininkas » Ket Sau 26, 2006 23:50:50

O ką, šipai visai nieko, Klebaruose visai gerai kabina :wink:
Be to reikia, kad investicijos kažkaip atsipirktų :roll:
www.raidas.lt
Vartotojo avataras
Orientacininkas

Standartinė Q-LEX » Pen Sau 27, 2006 12:40:01

hm.. tai kas ten vyks nlb supratau :roll:
Kadangi daba teturiu ratus ir vaira tai gal nors pafotkint atvaryciau.
Taip cia bajemexas... Taip tikrai be sedenes.. Pirkau maximoj uz 29.99 nes be murtizatoriu ir da nuolaida nes ner begiu.. Triuku nemoku, fokusu irgi.. Be sedynes todel kad bijau aukscio... Jooo, tau gerai kad matei toki bajamexa ir da su murtizatoriais...
Q-LEX

Stilius: Trial

Standartinė Orientacininkas » Pen Sau 27, 2006 16:15:38

nieko įpatinga nevyks. Aš sugalvojau pasivažinėti savaitgalį su dviračiu ir parašiau pasiūlymą. Matot vienam šikną trinti ir snukį šaldyti neįdomu :roll: keliese būtų linksmiau. :lol:
www.raidas.lt
Vartotojo avataras
Orientacininkas

Standartinė Orientacininkas » Pen Sau 27, 2006 19:19:34

Jei kas sugalvos atvažiuoti duokit žinią. Taip sakant žinosiu kiek samadielkos vyno atsivežti :D
www.raidas.lt
Vartotojo avataras
Orientacininkas

Standartinė Opinion » Pen Sau 27, 2006 21:16:14

Siandien darem dviese bandomąjį prvažiavimą.
Skaitliukas: 20km, 2val 6min, vid <10km/h
Išvados: reikia šipų, nors mano shvalbe 2,1 išleista iki 2 atmosferų irgi neblogai kabino, bet sukibimas vis tiek nepatenkinamas.

Ryt 11.00 prisijungsiu tikrai, bet vyno gali man neskaičiuot... Mano kolega su temperatūra dabar sėdi ir turbūt ryt neprisijungs...
Vartotojo avataras
Opinion

Standartinė Tricky » Šeš Sau 28, 2006 17:52:11

jajaja - reikia sipu :)
Siandien nusipirkau dvi Nokian ir isbandziau. NESVEIKAI! Tokio kaifo ziema vaziuodamas dar neturejau. Nuo panemunes silo iki kauno pilies Nemunu, o nuo pilies iki shilainiu Nerim uzsalusia :)
Kas dar nenusipirkot, tai patariu isigyt sipuotas padangas. Brangu, bet tikrai nesigailesit.
http://www.suomityres.fi/bike/images/w160.jpg
Vartotojo avataras
Tricky

Stilius: None

Standartinė Gerasdviratis » Šeš Sau 28, 2006 18:08:17

Tricky rašė:jajaja - reikia sipu :)
Siandien nusipirkau dvi Nokian ir isbandziau. NESVEIKAI! Tokio kaifo ziema vaziuodamas dar neturejau. Nuo panemunes silo iki kauno pilies Nemunu, o nuo pilies iki shilainiu Nerim uzsalusia :)
Kas dar nenusipirkot, tai patariu isigyt sipuotas padangas. Brangu, bet tikrai nesigailesit.
http://www.suomityres.fi/bike/images/w160.jpg

Tu nusipirkai jas uz super kaina Misko gatvej,jos ten jau 3 metus guli ir protingai padarei,nes uz tokia kaina jau nieks nenupirks. :P
Immortal riders army
Loki God of fire.
Vartotojo avataras
Gerasdviratis

Stilius: Road

Standartinė Opinion » Šeš Sau 28, 2006 19:41:16

Šios dienos skaitliukas: 62km, 3val 44min, vidutinis ~16,7km/h.
Ledu buvo tikrai smagu važiuot, kol nepradėjo traškėt braškėt aplink už Kruonio bei pūtė vėjas į nugarą... Ant marių ledo storis kiek žvejai sakė 40-50 cm, ir po šios nakties lengvo sniego gripo daug daugiau...
Vartotojo avataras
Opinion

Standartinė Gerasdviratis » Šeš Sau 28, 2006 22:30:12

Tai iki bliudo nuvaziavot,ar dar toliau iki sodu uz posukio?
Immortal riders army
Loki God of fire.
Vartotojo avataras
Gerasdviratis

Stilius: Road

Dygliuotos padangos

Standartinė Andriukas dviratukas » Sek Sau 29, 2006 0:09:13

Koks tavo dydis? Kiek mokėjai? Kur pirkai?
Aš jau seniai pirkau. 2000 metais. Irgi Nokian (dabar Suomi Tyres). Dydis 40x622. 240 dyglių.

Pirmais metais visur jas tampiau. Į ledinius kalniukus užvažiuodavau. Žmones stebindavau.
Barškindavau į asfaltą. Vėl stebindavau.
An trečios žiemos nudylo dygliai perpus, ir pablogėjo sukybimas. Dar sukimba. Aš dar ir atsarginių dyglių turiu. Galiu įdėti, kai visai nudils.
Bet supratau, kad ledo beveik niekur nėra. O tyčia jo ieškoti tai žaidimas vienas. Negaliu vien upe važinėtis. O net kai noriu butent žaisti, tai kol iki ledo davažiuosiu, tai 99% kelio ir bus. Vėl dyglių dilimas.
Be to nuolat problemos su pradurimais, prakirtimais ant dyglių, senų skylių padangoje atsinaujinimas. Ir kitos.

Pagaliau - žymiai sunkesnis riedėjimas. Jei kur už 20km važiuoti, jau nebe labai įdomu. O ir dygliai vėlgi dyla veltui.

Pastačiau į kampą. Ir jau antrą žiemą laimingas važinėju be jų. Užsidėti kad vieną kartą saulutę ant ledo papaišyti neverta.
O kaimo vietovėse gal ir praverčia kam. Pirko iš manes žmogus. Sako be jų sunku. Visur ledas. Na, aš ir ant ledo su vasarinėm ramiai važiuoju. Juk ne ištysinis jis. Kur reikia į statų kalną, galima ir pėsčiom truputi stumtelti.

Atidžiai aišku reikia važinėti bet kai pripranti, tai nesunku. Ypač kai seniau dygliuotų neturėjau, aš vėlgi su vasarinėm važinėjau. Ne naujiena.
Kiemuose ir ant apsnigto ledo atsargiai reikia. Na tai renkiesi kur saugiau, ir važiuoji. Seniau griudavau keletą kartų per žiemą (su vasarinėm). Vėliau porą. Dabar visai ne.

Šaligatviuose nuo kalniukų pavojinga. Rievių visokių, ir posukių vengti reikia.

Daugiau mano sapalionių rasite mano puslapyje. Dar konferencijos archyve pasiknyskit. Žiūrėkit rudens žinutes. Per mano puslapį viską rasite.
Paskutinį kartą redagavo Andriukas dviratukas Šeš Gru 02, 2006 1:48:50. Iš viso redaguota 2 kartus.
Vartotojo avataras
Andriukas dviratukas

Stilius: All round

Standartinė Dr.Dree » Sek Sau 29, 2006 1:20:10

kaip idomei papasakota...
rigida....ss..26'' dream 24"....brakeless...
Vartotojo avataras
Dr.Dree

Standartinė Natter » Sek Sau 29, 2006 1:47:09

Na aš jau gal kokius 8 metus žiemą važinėjau su paprastom vasarinėm padangom ir būtų viskas gerai, bet kai visur viskas apledėja, dar slidininkai ir vaikai padaro vėžes sniege, kuris apledėja ir tada jau iš ten niekaip neišvažiuosi, kažkada prisipirkau varžtų ir seną padangą pats badžiau dygliut, aišku po dviejų savaičių dygliai susivalgė. Bet šiemet neiškenčiau ir nusipirkau dvi Schwalbe Ice Spiker, rezultatas nerealus, kai šaltu snukiu įvažiuoji į žiemos mąstais statoką visiškai apledėjusį kalniuką, į kurį kojom užlipt neįmanoma, arba kai matai meškeriotojus varančius savo kalchoznus dviračius ledo pakraščiu, kur prisnigta, o tu sau ramiai varai per vidurį ežero ir dar pakankamai dideliu greičiu, tikrai niekada negalvojau, kad dygliai gali duoti tooookį efektą. Va šiandien ant ežero pasiekiau, asmeninį greičio pliku ledu rekordą - 44 km/h (su paprastom buvo 36 km/h, bet dažniausiai po reikdavo keltis :-)). Dar labai linksma, kai koks nors žmogėnas vos velkasi su audine apledėjusiu keliu, o tu jį emi ir aplenki, bet jis tai turi 4 ratus. Aną savaitę pas save Ignalinoje dariau žygelius per ežerus, tikrai linksma, o be to ir automobilių bijot nereikia. Tiesa yra vienas dygliuotų padangų trūkumas, nulipus nuo dviračio galima iš karto prisiplot :-).
Natter

Standartinė Opinion » Sek Sau 29, 2006 2:37:28

Dyglių efektyvumu neabejoju, šiandien galima buvo tuo puikiai įsitikint lyginant mano vasarines ir nokian su 160 dyglių berods. Nors apsnigtu ledu visai neblogai sukimba mano vasarinė shwalbe, bet vėjui į antrą pusę dienos nuo marių ledo nupūtus sniegą 2 zuikius visai nesunkiai pagavau. O nokian jokių problemų tiek manevruojant tiek extreme stabdant nesukėlė.
Kas dėl max greičio tai vakar bekvailiojant ir turint tikslą kuo daugiau 360 suktukų ant ledo vienu pastabdymu padaryt 40km/h pasiekiau ir manau 45 būtų ne riba net ir su vasarinėm, o ledas visgi buvo daug slidesnis nei šiandien nes nebuvo apsnigtas.
Vartotojo avataras
Opinion

pasivazinejimai Kaune

Standartinė Orientacininkas » Tre Vas 01, 2006 18:25:52

ka tik grizau is Klebaru vienu zodziu Fantastika
Nuvaziavau 43 km pagal spidometra ir teko grizti, nes valgyti uzsinorejau :roll:
Siaip jei yra trenktu norinciu paplaukioti po tirpstanti sniega parasykit
Sipai stipriai rekomenduotini nes ir su jais dviratis daznokai vaziuoja visai ne ten kur reikia :lol:
www.raidas.lt
Vartotojo avataras
Orientacininkas

Standartinė AED » Tre Vas 01, 2006 18:54:40

Dar visi keliai ir keliukai kleboniškį padengti ledu? Ar jau galima važiuot kur nors normliai?
Vartotojo avataras
AED

Stilius: None

Pasivazinejimai Kaune

Standartinė Orientacininkas » Tre Vas 01, 2006 21:36:39

Normaliai vaziuoti dar niekur negalima :cry:
Kur keliukai visai lediniai su sipais visai dar nieko, bet kur yra tik siek tiek sniego tai galima prilyginti palaidam smeliui. Man teko ant jegos pravaziuoti tokius gabaliukus ant lengviausiu pavaru ir tai pulsas buvo 160-170 Be to yra daug daug daug visai nesilto vandens :roll:
www.raidas.lt
Vartotojo avataras
Orientacininkas

Standartinė Orientacininkas » Pen Vas 03, 2006 21:45:09

Gal kas rytoj, noretu pasivazineti.
Galimi variantai: Kleboniskis, Kauno marios, panemune ar siaip siulykit savo variantus tik nesiulykit plento nes pakankamai pavojinga.
www.raidas.lt
Vartotojo avataras
Orientacininkas

Kitas

Grįžti į Susitikimai, varžybos, renginiai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių